|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 22:37:30   
Khaleesi
Desavalo se da ostane sam sa bebeom i kao namerno beba se ukaki do guse, pa je tada morao da presvuceuser posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 23:38:03   
choopa choops
A kad smo kod toga...

Prije nekoliko sam morala da vozim sestru na intervenciju u bolnicu u drugi grad i naravno pakujemo svo petoro djece, jer nema ko da nam ih čuva. U tom dolazi MM sa posla, ja ga pitam da li bi možda mogla da ostavim I, jer idemo jednim kolima i ovako je gužva, sjedaće jedni drugima u krilo, a ona u AS, vratićemo se dok on ne ode opet na posao. A on onako nervozno: Pa zar moram? pa doooooobro ajde....Ja kažem odvedi je na plažu da se zabavite, izgubite vremena. A on kao a ne mogu ja, a kako ću sam sa njom na plažu, a dobro onda ajde mi spremi peškire i kupaće i sve štto treba da nosi. E tu mi pukne film, kažem mu doslovno da goni u tri lijepe, jer ko mene pita znam li gdje su peškiri, gdje je kupaći, mogu li sa troje djece uvije svugdje i svuda. Žene su se rodile s tim da znaju šta djeca jedu, nose, vole, nisu naučile s vremenom, nego eto - proviđenje, nama se ukaže u momentu šta treba obuć djetetu. I naravno da sam je povela sa nama, ne pitajte kako smo izdržali i samo hvala Bogu da smo zdravo stigli do tamo i nazad. Ma strašno! Nemaju osjećaja nizašta!user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
29.7.2016 8:04:04   
Khaleesi
Joj Cupo da mogu zene same bilo bi super...
Sad sam ustala, dodjem u dnevnu a ono haos... Pokrivaci sa ugaone razvuceni, stvari i carape razbacane, sve gde je nasao ostavio i otisao na posao... P ja kao d aimam i to trece svekrvino dete koje je najgore od svih... Ova mala sakuplja igracke, ne uvek, ali je bolja nikad ne kaze necu. A ja treba da ga vaspotavam gde se ostavljaju prljave stvari posto sa vremena na vreme zaboravi...
Mi kad idemo na Adu je prica sa peskirima i kupacima kao kod tebe. Ili bilo gde, ja pakujem i sebe i decu i njega. Kada se vratimo raspakujem sve.... Usput imasine, i podovi i paucina,p rasina sve je moj zadatak... A ako mu kazzem ajde napravi bar za jelo dok se ja ovamo raspadam, to je pa sta da napravim, pa bolje ti, kao taj tvoj PA JEL MORAM SADA BAS PA AJde, kao da nismo njegova porodica nego tudja... Tako su svi bezobrazni da je to neverovatn.
Sad vidim nije ni djubre izneo kada je izasao.
user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.10.2016 12:33:17   
Anck Su Nmaun
Khalesi to i ja kazem,kao da imam jos jedno dete. Njih dve bar odmah poslusaju i pospreme za sobom a on Boze sacuvaj samo trtljam u prazno user posted image

Danas ...iznervirao me sto je uzeo free day i otisao sa drugom na kafu umesto da je popio samnom.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 21.10.2016 12:34:09 >

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.10.2016 16:25:55   
gagana83

IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Joj Cupo da mogu zene same bilo bi super...
Sad sam ustala, dodjem u dnevnu a ono haos... Pokrivaci sa ugaone razvuceni, stvari i carape razbacane, sve gde je nasao ostavio i otisao na posao... P ja kao d aimam i to trece svekrvino dete koje je najgore od svih... Ova mala sakuplja igracke, ne uvek, ali je bolja nikad ne kaze necu. A ja treba da ga vaspotavam gde se ostavljaju prljave stvari posto sa vremena na vreme zaboravi...
Mi kad idemo na Adu je prica sa peskirima i kupacima kao kod tebe. Ili bilo gde, ja pakujem i sebe i decu i njega. Kada se vratimo raspakujem sve.... Usput imasine, i podovi i paucina,p rasina sve je moj zadatak... A ako mu kazzem ajde napravi bar za jelo dok se ja ovamo raspadam, to je pa sta da napravim, pa bolje ti, kao taj tvoj PA JEL MORAM SADA BAS PA AJde, kao da nismo njegova porodica nego tudja... Tako su svi bezobrazni da je to neverovatn.
Sad vidim nije ni djubre izneo kada je izasao.
user posted image

Ja kad god zamolim mm da nesto uradi on kaze da hoce. I naravno ili ne uradi ili uradi tek kad mu ponovim vise puta.
A ovo za razbacane carape, prekrivace i majice - kod mene tako svaki dan.


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.10.2016 16:35:16   
Anck Su Nmaun
Boooze ne popravljivi su!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.10.2016 16:36:48   
Buba Mira
I posle mene pitaju što odugovlačim sa drugim brakom user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.10.2016 16:41:32   
isidora88
Ovoh dana me ne nervira jer nije tu, ali cim dodje, carape su redovne pored kreveta, pored korpe za ves, stvari na komodi, stolicama... vecito je haos, ali aj oprostim mu zato sto on sredjuje kuhinju, jos kad nesto mesim, u kuci je kao da sam istresla 200 tona brasna i razmuljala po celom stanuuser posted image tako da imam i ja svoje mane

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.10.2016 16:42:17   
Anck Su Nmaun
Ako zivite zajedno isto ti se hvatauser posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.10.2016 16:49:45   
Buba Mira
Ne živimo zajedno, i volela bih da tako ostane još. Iako imamo sve mogućnosti da budemo pod istim krovom, ja zaista uživam u "zabavljanju" gde i dalje svak pere svoje sudove, prozore i gaće.
I mislim da će me jedino trudnoća naterati da se svi sastavimo pod istim krovom, u prevodu - volim ja tebe, ali neka me druže još malo. user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
21.10.2016 22:39:08   
bubulence
Zene a kako? Kako je moguce da na primer muz nece sa detetom na plazu?
Kako je mogice da sve ostavi razbacano? Jeli to tako od prvog dana braka?
Moj jedino voli da ostavi carape gde stigne. Ali ja za njim nista ne moram da sklonim. Nikada ali nikada nije bio problem da se cuva dete. To mu dodje opustanje od posla. Pa nisam ja kobila da samo radim i vucem. Sve radimo zajedno ali tako je od prvog dana. Jesu li vasi bar u pocetku bili drugaciji?

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.10.2016 8:15:52   
branki*
ne,moj nije bio drugaciji,bio je isti od pocetka,mozda malo bolji,jer smo bili sveze u braku,ali generalno je takav karakter,ali sam ja bila drugacija,jer sam bila zaljubljena ludo i sve to nisam ni primecivala,niti me je nerviralo,niti mi je bilo tesko da sklanjam za njim,cak sam i uzivala u tome,mazohista totalni!a,sad sam se ja u stvari promenila,tj sve mi to smeta i nervira me!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.10.2016 8:37:06   
vocicana
Kao i svakog dana, iste situacije za identicne stvari, hajde...prodje minut ja opet hajde....kada treci put ponovim hajde, to vise nije normalan ton, vec pred strasnim pucanjem. Vrlo lenj covek, sto i sam priznaje, alisa druge strane, ima sve svoje, sudje, ves, usisavanje, nije on tako strasan, ali u zavisnosti od pms-a verovatno mi neke stvari smetaju manje ili vise.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.10.2016 8:38:35   
Sanjalicaaa
E pa mm slanja za sobom, i posle jela i kad nešto radi, odeću isto. Ako negde idemo sam pakuje stvari, sam ih i raspakuje i stavi na pranje. Nije mu problem da ode sam sa decom negde. Ali zato nikada ne spremi nešto od hrane ili počasti. Jedino ako nešto zabrlja pa posredi za sobom, inače da uzme sam da usisa se ne dešava.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.10.2016 8:47:27   
Anck Su Nmaun
Evo jutros... ja ustala jer malisa ne da da spavam... nahraniom ga i predam njemu, koji je isto komiran i odem da sirim ves, i sa curama u dnevnu, Da bi me on posle 1 min. zvaooo da dodjem po njega .. pa majku mu... kao da je samo on ne naspavan ...uhhhh

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.10.2016 10:10:26   
emicaa
Mm je onda zlatan,nije mu problem i da u 6 ustane da ja jos malo odspavam.Jedino sto mu po 5 puta moram reci da iznese smece.E to me izludi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.10.2016 12:50:20   
isidora88

IZVORNA PORUKA: bubulence

Zene a kako? Kako je moguce da na primer muz nece sa detetom na plazu?
Kako je mogice da sve ostavi razbacano? Jeli to tako od prvog dana braka?
Moj jedino voli da ostavi carape gde stigne. Ali ja za njim nista ne moram da sklonim. Nikada ali nikada nije bio problem da se cuva dete. To mu dodje opustanje od posla. Pa nisam ja kobila da samo radim i vucem. Sve radimo zajedno ali tako je od prvog dana. Jesu li vasi bar u pocetku bili drugaciji?


mozda zvuci kao da moj pravi stalno haos, ali nije, ja sam ta koja napravi haos za pola sata, a on ide i sredjujeuser posted image
jedino sto on ne radi to je sredjivanje ormana, ali meni je to stvarno 10 min posla da preslozim jer ne slaze stvari kako volim. ali ne mogu da se pozalim da je lenj, u nasoj kuci sam ja lenjivacuser posted image
on recimo dodje sa posla, onda prvo ide u kuhinju da sredi sudove, ocisti sve sto treba, onda jede, igramo se sa decom, kupamo, onda uspava bebu, ja starijeg i posle nas dvoje imamo vreme za sebe pa gledamo film ili tako nesto.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
22.10.2016 21:29:09   
Maraj
Malo pre smo krenuli da presvucemo L. Stavili ga na onaj pult za povijanje , on se pridigao i hteo da se penje uz zid jel na zidu ima neke sarene stikere i voli da ih gleda. Mm stoji pored njega , L se saplete i udari glavom o zid. Bas je plakao. Odvedem da ga umijem i vidim malo sukrvice u slincima. Loludela sam. On je zveknuo nos a ne celo o zid a mm stoji ko kip pored njega umesto da mu pomogne ako vec zeli da dira te stikere na zidu. Bas me iznervirao

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
26.10.2016 16:25:31   
Animsaj9
Obuo letnje platnene patike, a kisa napolju pada user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
5.11.2016 9:08:57   
branki*
i naravno da je opet na poslu,i naravno da zna da u pola 10 treba da vodim b na neku aktivnost i naravno da kasniuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
5.11.2016 9:32:15   
Animsaj9
uvek kasne , to im ja zapisano u genetskom kodu

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
5.11.2016 11:01:37   
Khaleesi
Kasne zato sto su tako napravljeni bas kako kazes u kodu.
Meni kada radim visr stvari po kuci u isto vreme, nije tesko da potrcim do sporeta i smanjim da nenpokipi, skocim kada dete ustane sa nose da je ne prospe, odnesem u wc nosu u povratku donesem cistiu pelenu i sta jos treba, opet promesam rucak, zakuvam kafu, nadjem crtani na tvu i sve za 30 sekundi.
Njemu dok kazem kipi idi skloni, i dok on ukarira da kipi i dok skloni prosao dan. Isto kada ga posaljem po pelenu ili nosu. Cini mi se ostarim dok donese.
Jednostavno su tako usporeni. Zato se ni ne nerviraju kao mi zbog svega. Ni ne razmisljaju o svemuuser posted image

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
5.11.2016 11:30:42   
Anck Su Nmaun
Uhhh..odakle da pocnem user posted image
Al evo..jedna od stvari je sto kad je moja mama tu , on smatra da ne treba nista ali nista da radi..samo svojim putem user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 5.11.2016 11:32:26 >

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
5.11.2016 17:43:00   
Ana RR
Danas nam nije dan, samo se bockamo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
5.11.2016 18:00:17   
Khaleesi

IZVORNA PORUKA:
Al evo..jedna od stvari je sto kad je moja mama tu , on smatra da ne treba nista ali nista da radi..samo svojim putem user posted image

Ista stvar. Moja mama je juce dosla i on vec jutros odlucio da ne ustane kao i obicno kad i beba vec da odspava jos 2 sata...
Kao da mu je moja mama zamenica...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here