|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
24.4.2016 20:50:41   
emicaa
Bubice najviše me nervira jer je stalno na poslu i nema pojma kako se mi igramo i šta sve radimo i onda se nadje da izmišlja toplu vodu.Ja se sa njom sve fino dogovorim a kod njega sve naopako.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
24.4.2016 22:48:38   
nikiteki
Nervira me danas na primer, kuvam ručak i onda mi kaze stavi ovo ide ti jos ovoga da sam na kraju pukla i sve ostavila i rekla kuvaj sam

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
27.7.2016 19:20:57   
IvanaSK RR
Kad čovek uradi nesto, a ne pita jel to treba ili ne treba.. Posle ja vestica! Cccc

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
27.7.2016 23:41:11   
choopa choops
E kad ste već digli temu user posted image

Došli neki klinci u goste i ja mu kažem da donese nekakv sok kad se bude vraćao iz grada, kad evo njega nosi Fructal na razblaživanje od LIMUNA! Ja luda već kažem šta si ovo donio, kaže on pa nisi rekla koji ćeš. O čemu se zapravo radi?! Mi smo skupa 17 godina, bar hiljadu puta sam rekla kako ja osim limunade, od limuna ništa drugo ne volim. A naročito ne te sokove koji više liče na nekadašnji čuveni deterdžent Čarli user posted image nego na sok! A s druge strane, on obožava sve od limuna. I tačno znam da je sok uzeo da bi se njemu svidio, a ne meni ili djeci. I naravno da ni djeca ne vole to. Pakao. Kad ga nisam zadavila. Morala sam da ih počastim sa ostacima soka od nane, samo je dvoje pilo njegov sok i to kao ajde da prbaju, ostali su bili u fazonu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 0:16:23   
Khaleesi
Mm je veceras sav heppy meni rekao kako se porodila bivsa naseg drugara, zajednickog, koju inace ne cenim, ne postujem i ne volim jer je devojka, sada vec zena uzasna fuksa koja se i njemu nabacivala kada smo se uzeli. I on da mi kaze ponavljam sa odusevljenjem kako se porodila. Ja kazem dobro i nastavim da kuckam ovde. On meni jo kakva si. Kakva sam, kako je trebalo da reagujem, ona je drolja koje ne mogu da gledam ocima, on to zna, sada je dobila dete, neka joj je sa srecom. Ali ne zanima me doticna. Sada vise ne prica m sa gospodinom, neka se raduje sam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 7:53:47   
mali_mis
Juce sam bas bila raspolozena za sex, ali kad sam ga zatekla kako na nekom sajtu gleda poslove u NS, i jos ga pitam sta to gleda, a on mi odvali da gleda poslove za mene user posted image e tu sam popuser posted image Pa majku mu nisam debil...
Samo sam se okrenula i otisla u drugu sobu.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 8:01:12   
isidora88
Nervora me sto ne ustaje na vreme za posao i onda uvek kao mora autom do poslauser posted image , tesko mu guzicu da dognr i proseta 200 m do stanice

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 8:07:02   
Khaleesi
Isi, zaboravila sam... Ista stvar..... spava, uspava se kao, mislim da je vise namerno, i onda kolima ide na posao, a ja sa decom treba busom da idem do pijace i parka... Pa jutros kada me je probudio zatvarajuci vrata od stana, bila sam spremna glavu da mu otkinem...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 8:11:15   
branki*
Evo upravo me iznervirao.cujemo se i one meni eto jos malo,bice ti lakse kad dodjete kuci.reko,sta ce da mi bude lakse,sve sto ovde radim,radim i kod kuce i jos plus vise cistim stan i moram da pisem planove za posao jer krecem da radim.on,pa dobro eto ja cu da cuvam bozu.reko,sta ima da cuvas bozu,to mi nije pomoc nikakva,on je super,dobar je,uzmi cuvaj boku,to mi je pomoc.on-pa,ne znam,ja mogu malo,ali...i tu mi puca film vec i zalupih slusalicu.jesam li ja luda ili nezgodna ili je on!?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 8:28:09   
Khaleesi
Tako i meni moj, ja cu da cuvam M, pa ona ima skoro 4 god sama se cuva, uzmi bebu malo nosaj i cuvaj a ja sa starijom da odem negde... Ma svi su isti, samo svoje dupe gledaju... a tebe kad im odgovara....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 8:31:47   
branki*
E,oa bas to,sta cuvas dete od pet godina,od cega cuvas,jbt!?uzmi zabavljaj nju od godinu i po od koje ne mogu da mrdnem nigde ,ni da uradim nista,a da se ona ne petlja!ne znam da li svi,sve se nadam da ima i drugacijih primera,ali ovaj moj je mnogo samoziv!a,kad mu kazem,ljuti se,i po njemu to nije tako,nego sam ja gundjalo i mrzovoljna i nesposobna!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 8:41:48   
emicaa
I mene moj ovih dana pošteno nervira,preko dana on bude sa T i ako doktor ne dodje dok sam tu reknem da pita to i to i on ništa,pa liku pitaš za svoje dijete,da njoj bude bolje a ne za nekog desetog pa da ti bude glupo.I tako onda kad se ja vratim prvo tražim glavnu sestru smjene da ispitam sve što me zanima.
A što zaboravlja,jbt kao da boluje id altsheimera user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 9:18:57   
Sanjalicaaa
Branki, ja i moj je isti takav. Mislim da su svi takvi. A "samoziv" je prava rec za njih.
Pre neki dan mu kazem okupaj G, dok ja spremim bebu za spavanje. Ode on, istusira ga, a ne opere mu kosu koja je puna peska. A razlog je: nece G da mu se pere kosa user posted image Mozes misliti, ja ga bas pitam da li je raspolozen da se kupa i pere kosu, ako nije nek ide prljav, nema veze. Naravno udjem u kupatilo, vratim dete u kadu, i operem mu kosu. I jos se gospodin naljutio sto sam ga ispreskakala za to.
Neki put budem toliko iznervirana zbog tako nekih stvari da ne znam kako da odreagujem i izbacim sve iz sebe.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 9:33:47   
isidora88
Emica za alchajmera si u pravuuser posted image
I mene nervira to kad mi kaze da ne moze on sam sa dvoje dece, a ja mogu, jos kad ode na teren pa ga nema po 2, 3 nedelje i kad se cujemo telefonom, kaze mi ti uzivas tu bas te brigauser posted image
Najradije bi ja da idem da radim a on nek cuva decu.
A da ono sto me jos nervira je kad stalno kupuje kojekakve gluposti i igracke za Mateju, a on se ni sa cim ne igra, ima igracaka za 2 vrtica i uvek mu je malo, a mm misli da ce mu poklonima nadomestiti njegovo cesto odsustvo. I onda Mateja naravno vise voli mm jer sam ja stalno ona koja nesto braniuser posted image

< Poruku je uredio isidora88 -- 28.7.2016 9:35:39 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 9:34:34   
amelia
epaaaa da li je moguce da nisam pisala u ovoj temi??!!!
mrdnuo mi je trenutno sve zivce. ja ustanem spremam stan spremam sebe cekam da se A probudi da ga presvucem menjam pelenu. budim mm rekoh hajde ustaj prosao je 9 h treba danas da idemo u policiju da produzim boravak i jos neke sitnice i on ce meni ne idemo danas sutra cemo. a ovo mi govori vec tri meseca user posted image sad sam stvarno popi...a pa jel moguce da coveku bude toliko mrsko da ustane? njemu je spavanje na prvom mestu a drugo ce sve da saceka.

ne bi ni bilo ovo ovoliki problem, meni trabaju dokumenti spremni ako vec idemo dole. kada ce biti gotovi? kada cu ja otici videti svoju porodicu? kada? ne znam sta misli skocila bih po njemu sad da ga posteno razbudim.

jos me ovih dana posteno zaje....a pa pita: jel si pocela da se pripremas i pakujes?user posted image


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 9:48:37   
IvanaSK RR
Auuuu, svi mucimo istu muku, izgleda. Ovaj moj "vodi racuna" o detetu koje ce treci razred user posted image
A, sto voli da uradi za druge stvari, a mi na drugom mestu, pa kaze da sam ja ljubomorna!!!

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 13:06:09   
branki*

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa


Neki put budem toliko iznervirana zbog tako nekih stvari da ne znam kako da odreagujem i izbacim sve iz sebe.

Isto!ne znam da li da vicem i raspravljam se,da li da precutim i jedem se u sebi,da li da se durim i ne raxgovaram da on kao sam uvidi gde je pogresio,pojma nemamuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 13:21:41   
Anck Su Nmaun
Nije otisao u nabavku, a to je njegova obaveza od kako imamo bebca jer ja ne mogu s njim da vucem to sve.
Saljem mu poruku tri dana i uvek vise od pola zaboravi, tako dam sam danas u kuci bez icega... ne znam od cega zamislja da mu skucvam rucak.
Od kako ja ne idem u nabavke Uvek nam nesto fali u kuci user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 14:02:04   
Khaleesi

IZVORNA PORUKA: branki RR

E,oa bas to,sta cuvas dete od pet godina,od cega cuvas,jbt!?uzmi zabavljaj nju od godinu i po od koje ne mogu da mrdnem nigde ,ni da uradim nista,a da se ona ne petlja!ne znam da li svi,sve se nadam da ima i drugacijih primera,ali ovaj moj je mnogo samoziv!a,kad mu kazem,ljuti se,i po njemu to nije tako,nego sam ja gundjalo i mrzovoljna i nesposobna!


E bas tako ja sam isto ona koja kvari dan jer je nesposobna i ljuta a zasto sam ljuta nrma veze... a da mu nisam ja ne bi znao gace da nadje i obuce...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 15:44:15   
Sanjalicaaa

IZVORNA PORUKA: branki RR


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa


Neki put budem toliko iznervirana zbog tako nekih stvari da ne znam kako da odreagujem i izbacim sve iz sebe.

Isto!ne znam da li da vicem i raspravljam se,da li da precutim i jedem se u sebi,da li da se durim i ne raxgovaram da on kao sam uvidi gde je pogresio,pojma nemamuser posted image


Branki, ti i ja smo bas slicne. user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 16:04:12   
vocicana
Sve to mi prodje kroz glavu, jer od porodjaja na ovamo pa i zdanjih meseci trudnoce, shvatio je kakav sam nervcik, bilo je svadja oko gluposti, do tog nekog perioda uvek sam isla linijom manjeg otpora bolest, pa ovo pa ono. Pa ko mene zali?! NIko! NIje me pitao niko kako sam, narocito ne on na kog sam direktno oslonjena, mnogo se nerviram kada se setim nekih stvari.
Nemam odredjenu situaciju sada za navesti, ali Branki, definitivno ne cutim, vise nikome i inista, sve izbacim iz sebe jer i moj dragi toi cini, posle toga se smiri a tebe Voci ko j! Ne vise. Makar se i rasturili ne cutim nista!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 21:50:52   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Branki, ja i moj je isti takav. Mislim da su svi takvi. A "samoziv" je prava rec za njih.
Pre neki dan mu kazem okupaj G, dok ja spremim bebu za spavanje. Ode on, istusira ga, a ne opere mu kosu koja je puna peska. A razlog je: nece G da mu se pere kosa user posted image Mozes misliti, ja ga bas pitam da li je raspolozen da se kupa i pere kosu, ako nije nek ide prljav, nema veze. Naravno udjem u kupatilo, vratim dete u kadu, i operem mu kosu. I jos se gospodin naljutio sto sam ga ispreskakala za to.
Neki put budem toliko iznervirana zbog tako nekih stvari da ne znam kako da odreagujem i izbacim sve iz sebe.


Ojooooj! Ovo znam odlicno. Udavila bih ga najradije i sad kada se samo sjetim . user posted image


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 22:15:37   
wivern
Sta bih ja dala da me mm sad iznervira.....uh.
Zene nervirajte se i uzivajte user posted image u tome je car bracnog zivota user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 22:26:35   
Khaleesi

IZVORNA PORUKA: Nada RR


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Branki, ja i moj je isti takav. Mislim da su svi takvi. A "samoziv" je prava rec za njih.
Pre neki dan mu kazem okupaj G, dok ja spremim bebu za spavanje. Ode on, istusira ga, a ne opere mu kosu koja je puna peska. A razlog je: nece G da mu se pere kosa user posted image Mozes misliti, ja ga bas pitam da li je raspolozen da se kupa i pere kosu, ako nije nek ide prljav, nema veze. Naravno udjem u kupatilo, vratim dete u kadu, i operem mu kosu. I jos se gospodin naljutio sto sam ga ispreskakala za to.
Neki put budem toliko iznervirana zbog tako nekih stvari da ne znam kako da odreagujem i izbacim sve iz sebe.


Ojooooj! Ovo znam odlicno. Udavila bih ga najradije i sad kada se samo sjetim . user posted image




Moj ne bi ni kupao decu da ne mora, za 4 god ako je 3 puta okupao malu a bebu nije jos ni jednom...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Čime vas je muž danas iznervirao?
28.7.2016 22:32:50   
branki*
Ja mislim da ni moj boku jos uvek nije okupao.a,i pelene joj je mozda promenio par puta,bas kad ja ne mogu.prvi put kad sam mu rekla da joj promeni pampers,rekao je a,kako cu ja,ona je zensko!user posted image a,kad mu kazem da je obuce ili skine,onda ga strah da je ne povredi!misliiiim!

Sanjalice,takodjeuser posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 28.7.2016 22:57:22 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here