|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 14:32:20   
suzi kju
Jabudić šta da se radi, verovatno tako mora, izdrži još dva dana, to će brzo da prođe.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 14:36:32   
jabudic
Pa oko srca se malo povuklo, a u plućima ima puno i nije ni mrdnulo. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 15:15:00   
Klarisa
Jabudic, ma koliko da ti je tesko samoj sa decom, imaj na umu da je ta voda jako opasna i da je za njega mnogo bolje da je u bolnici...
Bas mi je zao sto je tako user posted image

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 15:20:41   
Maraj
Evo i mene. Poslali mi iz laboratorije neki grafikon koji sam prosledila dr. Kaze dr da je dabl ok. Malo mi laknulo iako nisam sumnjala al sam se jutros iznervirala sa glupavom laboratorijom.
Tanjice i ja sam u prosveti. Meni oni za sad isplacuju 65% redovno. Prosli mesec u dva dela kad svi tad i ja primila
Kad mi stigao izbestaj iz banke kad se nisam slogirala. Ja ocekivala da ce mi kasniti par meseci sa uplatom. Za sad je sve ok samo da tako i ostsne user posted image

< Poruku je uredio Maraj -- 1.4.2015 15:21:20 >

(odgovor članu Klarisa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 15:22:32   
jovicaa
jabudicuser posted image
procice, barem ce tamo odlezati.. sta da radis sad..
mi se istripovali da je krenulo danas, imala sam bolove prepodne, ali dosta sam spremala, mozda sam se preforsirala samo.. ali to nam je barem konacno pomoglo da se odlucimo sta zelimo i odlucili smo da cemo ipak ako stignemo otici u pancevo, najvise zato sto je taj porodjaj kod kuce prakticno ilegalan kod nas, i ne zelim da razmisljam i cimam se oko toga uopste posle porodjaja, umesto da uzivam u bebi. da je legalno ne bi razmisljali.. ali ovako, osecala bih se kao da radim nesto lose, a to nije ok. nadam se samo da ce mi u pancevu omoguciti barem vecinu onog sto zelim i super

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Klarisa)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 15:22:54   
jess021
Maraj super za dabl.user posted image
Iskreno, nekad vam zavidim sto nemate problema sa trudnickim, porodiljskim...ja sam se vec uveliko nasekirala u vezi toga, a jos kad mi neko kaze ma najbitnije je da je s bebom sve u redu. Aman ljudi, pa to uopste nije upitno, ali sta cu ako ostanem bez bolovanja i porodiljskog.

< Poruku je uredio jess021 -- 1.4.2015 15:23:15 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 15:23:50   
jovicaa
i sad mi je nekako laknulo ,kad znam barem gde planiram da se porodim, samo da ne bude na kraju da ne stignemo u pancevouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 15:24:26   
suzi kju
Maraj super da je dabl dobaruser posted image
Ja trudničko otvaram sad od aprila, inače sam u zdravstvu, videćemo kako će mi isplaćivati, da li će da kasne i koliko, ne znam.
Jovice još si kući, hihi neće beba još da izađe user posted image

< Poruku je uredio suzi kju -- 1.4.2015 15:25:36 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 15:39:08   
Anoniman
Meni se bas spava ceo dan, a moram sa U na neki rodjendan, a mrzi me da idem, bas nisam za sedenje

Jovice jos 2 dana i punih 40user posted image user posted image

(odgovor članu suzi kju)
  Direktna veza do poruke: 84
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 15:56:58   
superm
Jovice, da promeniš nick u Georgina?user posted image Koliko ti treba do Pančeva?

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 16:26:43   
vision
VONAVOJ, sad 5. aprila ulazim u 8. mesec. OK sam, decak je opet. trebala bih da mirujem, ali ja bas to i ne radim strogo. Pavle bio polomio ruku, nije isao mesec ipo u vrtic, danas je krenuo, pa oko njega... Kuvam, perem sudove, jedino ne usisavam i ne sredjujem, jer stvarno ne smem. Sve sam teza i teza, nije mi veliki stomak, ali sam sva nesto nikakva, kao da se raspadam. Tesko se namestam da spavam i tako... Ti si mi opet izbacena iz prijatelja na FB user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 16:50:36   
jabudic

IZVORNA PORUKA: Klarisa

Jabudic, ma koliko da ti je tesko samoj sa decom, imaj na umu da je ta voda jako opasna i da je za njega mnogo bolje da je u bolnici...
Bas mi je zao sto je tako user posted image


Klarisa, znam...
Koliko god da mi je teško, proći će. Šta bih da sam razvedena, isto bih morala raditi, a ne bih ni djecu ostavila.
Više me brine šta dalje ako se ni do petka ne povuče...

(odgovor članu Klarisa)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 17:09:55   
vonavoj
Ko me izbacio sa fb? Cuvaj se koliko mozes..nije lako sam sa decom..

(odgovor članu vision)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 17:31:26   
serpica
Jabudic kako je tako je bar ga prate i resice to uskoro user posted image
Mene celo popodne nesto zateze,boli stomak,nije stalno ali se desi par puta u toku sat vremena,do malopre sam lezala,sad pijem kafu a mm se sprema za roditeljski...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 17:36:34   
jabudic
Ja legla malo da odmorim, baš sam slomljena.
Djeca odoše u sobu da mi ne smetaju.
Stvarno su mi mnogo dobri user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 17:52:22   
Tanjica81
Jabudic samo hrabro...bice on dobro. Imam osecaj da tebi nije problem sto si sama sa decom, nego sto se sad jos dodatno brines za muza...user posted image Jaka si ti...sad ces se okupirati poslom pa mozda neces toliko misliti. Razmisljaj o svojoj curici i sta ces joj sve kupiti..user posted image
Joooj jedva cekam da vidim sta nam fali od opreme pa u kupovinu... Aaaaaa, ni ime nemamo.user posted image

Pozz za sve

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 17:56:10   
jabudic
Tanjice, je li i ti imaš 2 dječaka?
Znaš li sad pol?

Ja po čitav dan gledam šta ću da kupim, to me najbolje opušta user posted image

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 17:57:00   
serpica
Tanjice lako cete za ime..jel ti bese imas dva decaka?
Ja sam izdvojila stvarcice za bebu,trebace jos nesto vrlo malo za pocetak...

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 18:01:48   
Tanjica81
Dve devojcice...i sad je devojcica...:-) posto sam bila na AC...inace nisam htela da znam pol.

To i radi..jabudic Mada ja se rasplacem kad vidim neki snimak bebe...ili bilo sta u vezi bebe.Eh, hormoni.
Danas ces vec mozda biti premorena pa ces zaspati..znam kako je. Mada je gore kad ti je muz u bolnici a ne na sluzbenom putu.
Inace i rodjena sestra mi je trudna, malo manje od mene (otp 2nedelje)...i izgleda da ce i kod njih devojcica...pa cemo da delimo...zato jedva cekam da gledam te minijaturne stvarcice.user posted image

Maraj, sta su ti rekli, ne bi trebalo da primas 100%?


< Poruku je uredio Tanjica81 -- 1.4.2015 18:06:04 >

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 18:02:54   
jabudic
Ja nemam još ništa user posted image
Ali posle UZ 15.poćinjem d akupujem i naručujem. SVe znam šta ću.
Šerpi, jesi spremala za dječaka ili djevojčicu user posted image

Onda superm ima 2 dječaka, pa sam te zamjenila.
Divno!

< Poruku je uredio jabudic -- 1.4.2015 18:04:13 >

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 18:13:32   
megi85
Ćao cure.
Samo da vam mahnem,ova dva dana sam u nekoj gužvi pa samo uletim brzinski da pročitam šta ima novo ali ne stižem pisati.
Maraj bravo za dabluser posted image
Jabudic ne daj se brzo će petak i nadam se da će tm tada izaći i da ćete biti svi na okupuuser posted image
Kad pišete o bolovanju i plati koju dobijate da se nadovežem da je meni najveći problem što radim kod privatnika i što sam prijavljena na minimalac a ostatak plate dobijam u koverti koju za vrijeme bolovanja naravno ne dobijam već samo 70% od te plate što dobijam na banku tako da će mi sa finansijama biti veselo i to je jedini razlog što razmišljam da ispišem L iz vrtića jer ne znam kako ćemo izaći na kraj sa velikim kreditima za kuću,dvoje djece i još da plaćam privatni vrtićuser posted image
Duša me moja boli ali izgleda da ćemo morati tako uraditiuser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 18:15:59   
Tanjica81
Odakle narucujes? user posted image ima neki dobar sajt? I za Srbiju...
Steta sto tu kod nas nema aksa...
mada mi uglavnom odemo u Madjarsku, pa tamo pokupujemo sve sto treba.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 18:36:06   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Tanjica81



Maraj, sta su ti rekli, ne bi trebalo da primas 100%?



Pa pravo da ti kazem nemam pojma. A sto ne bi primali 100% ? Jer ti znas nesti? Plarta mi je umanjena ranije za onih 10% sto su svima u javnoj upravi skinuli. Prisli mesec sam iz dva dela kao i uvek samo sad umanjenu i kad saberem i oduzmem to je otprilike 65% od pune plate. Ne zmam kad ce biti onih 35%.
Jesi ti sta primila, jer bilo izmena?

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 18:36:25   
jess021
Ja sam malo dremnula, pa onako jos sanjiva navalila na Nutelu kasikom, sad bi samu sebe cusnulauser posted image .
Danas je u NS bilo uzas nevreme, zamalo da me uhvati kad sam isla s pijace. Cekam mm sa ustane da vidimo sta cemo raditi.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 04/15 [chat]
1.4.2015 18:40:44   
Maraj
Ja rucala pa me osamutili ko da cu da zaspim. Zato sam skuvala kaficu i napravila lumunadu. user posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Andjelina - da ili ne
pisuljica

Da li vam se svidja? nadimak bi bio Djina! :)

bas je lepoooo (27%)

tu i tamo (36%)

ne! (37%)


Ukupan broj glasova: 166

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here