|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
29.1.2009 12:29:00   
jelana9
user posted image Ovih dana,imam stalnu potrebu da lezim i spavam,i to samo preko dana.Nocu uglavnom teze zaspim.Jucerasnji dan,mozda zbog kise,sam ceo prespavala i prelezala.
A tek,dosadno stucanje...
Mucnina i gorusica su normalne.

A i pisulja se nesto umirila od juce,osetim po malo kao jedva osetljivo "protezanje",i to je to...

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
29.1.2009 12:38:41   
Anoniman
Ja opet ne znam koliko dugo si trudna... MOOOOOOOOLIM TE napravi Ticker. user posted image

Pisala sam u temi "Kada beba ne mrda par dana" o tome da sam ja pala u paniku kada se Luka nije mrdao par dana... bilo je zbog kiše. Sa prvim suncem se i on probudio. user posted image

Spavanje... ja sam 9 meseci prespavala. user posted image

(odgovor članu jelana9)
  Direktna veza do poruke: 2
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
8.2.2009 11:54:24   
Anoniman
Jaoj, ljudi, ja vec neprestano imam mucnine 3 nedelje... stucavicu... malaksalost... jedva da mogu da izadjem malo na vazduh, samo lezim! Ne znate koliko tesko podnosim ove prve nedelje, tj. mesece! Sve se nesto nadam da ce uskoro proci, i da cu moci da uzivam u blagoslovenom stanju... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
27.2.2009 20:25:22   
Anoniman
Jaoj, mame, ja ne znam za vas, al taman kad sam mislila par dana sto mi je bilo malo bolje da ce mi prestati ove mucnine, eto ti opet! Muku mucim i cini mi se da hocu utrobu da izbacim iz sebe, koliko mi je muka!
Da li je moguce da to toliko traje?

(odgovor članu jelana9)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
25.3.2009 12:41:49   
tomic
Posto je slicna tema, da se malo zalim...KISELINAAAAAA::: Ako od toga ne umrem necu nikad... I ne prolazi ni od antacida, badema, kokica, bilo kog narodnog leka...Nema meni spasa....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
25.3.2009 12:47:05   
Lilly*
stvarno ne znam sta da ti preporucim za kiselinu, mozda da pitas lekara koji ti vodi trudnocu da ti nesto preporuci..
meni se na pocetku trudnoce samo spavalo, bukvalno sedimo muz i ja i gledamo tv i ja mu samo naslonim glavu na rame i zadremam, a nikada ne spavam tokom dana inace, a stucavica me je pratila tokom cele trudnoce i to toliko cesto da su mi se vec i smejali user posted image

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
2.4.2009 13:44:37   
zaravelika
Trinny, potpuno te razumem. Sve sto si napisala i meni se desava, ja sam u 8. nedelji. Nikuda ne idem, osecam se tako slabo, mucnine od kako se probudim dok ne zaspim. Ono sto sam primetila jeste da su mucnine vece kada mi je stomak potpuno prazan, ili kada sam umorna. Ujutru jedem kifle i jogurt, kifla mi veoma prija. Piletina obarena isto tako. Mleko ume da mi smiri zeludac. Ginekolog kod kog idem mi je preporucio pilule Navidoxin, a moj ocuh je ginekolog i on je potvrdio da su bezopasne, na bazi su vitamina B. Ja zivim u Dubaiju i ne znam da li kod nas postoje te pilule, ali kada popijem jednu, dva-tri dana mi bude bolje. Veoma je tesko izdrzati nekad, jer dugo traje i nisam sigurna kada ce proci. Imam osecaj da vise nikada necu biti jaka i srecna. Kada su mi mucnine slabije, mnogo se radujem zbog bebe, ali kada mi nije dobro vrlo sam potistena. Ali nadam se da ce uskoro proci.  Devojke, kada ce mucnine proci?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
2.4.2009 13:50:53   
Anoniman
Dobrodošla zaravelika! user posted image

Ja nisam imala mučnine tako da ne znam odgovor zaista. user posted image

Javi se na spisak: Spisak RR trudnica (KLIK OVDE)

(odgovor članu zaravelika)
  Direktna veza do poruke: 8
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
2.4.2009 13:55:12   
sneza24
Dobrodosla zaravelika.
Nisam ni ja imala mucnine pa ti nemogu nikako pomoci.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
2.4.2009 15:19:41   
Anoniman
Ja sam imala jake mucnine. Povracala sam po ceo dan i zbog toga sam bila jako malaksala. Prestale su negde posle 14 nedelje.

(odgovor članu zaravelika)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
2.4.2009 15:24:39   
eugenija
Ni ja nemam mučnine, ali dešava se da budem troma i pospana po ovako blesavom vremenu, kada je kiša i tmurno... I bebiron se umiri...

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
2.4.2009 15:49:27   
Mery
Ja sam u 9. nedelji i hvala Bogu nemam mucnine (rijetko kratkotrajne) a cula sam da se znaju oduziti i do 5. mjeseca, mada knjige kazu da je to karakteristicno za prva 3 mjeseca.
A spavanje, nekada mislim da nema potrebe uopste skidati pidzamu jer cijeli dan ili spavam ili kunjam.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
2.4.2009 16:44:10   
prolece
Ja nemam mučnine, ali sam zato stalno gladna. Jedem i posle 15 minuta sam opet gladna. Što je najgore jede mi se jaka hrana, dobro začinjena.

(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
3.4.2009 18:04:07   
Anoniman
Auh, ja sam u 15-oj n. i dalje mi je isto lose... cim se malo vise preforsiram,odma povratim i budem sva malaksala... a svi mi kazu, ma prestace sad! PA KAD CE TO SAAAAADDDDD?!?!?!?!? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu prolece)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
3.4.2009 18:32:45   
prolece
Nažalost ne znam kad, niti znam kako ti je, pa i ne mogu da ti pomognem. Samo znam da sam GLAAADNAAA!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
4.4.2009 11:46:25   
zaravelika
Trinny, ja sam se nadala da su te mucnine vec prosle.
Drzi se. Da li ti je ovo prva trudnoca?
Hvala devojke na odgovorima. Sedim i cekam da prodje.

(odgovor članu prolece)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
6.4.2009 7:51:46   
Anoniman
Uh, prva i vrlo mucna! Jedva cekam da prodju sve ove muke... Imam utisak da ce mi lakse proci porodjaj nego sve ove mesece sto sam izdrzala sa povracanjem i mucninom! user posted image

(odgovor članu zaravelika)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
17.4.2009 13:57:03   
zaravelika
Trinny, jesu li prosle mucnine? Kod mene jos sve isto.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
7.5.2009 11:22:03   
zaravelika
Ja samo da se pohvalim da su mi mucnine prosle, bas kao sto mi je  doktorka rekla.
U 12. nedelji je postalo lakse i svakim danom sve bolje i bolje. Sad sam u 14. nedelji i vec kuvam.
Jos se malo gadim na hranu kad udjem u prodavnicu i muka mi je kad sam gladna.
Jeej!

(odgovor članu zaravelika)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
26.5.2009 10:44:39   
Anastazija
Kada počinju mučnine? user posted image user posted image

(odgovor članu zaravelika)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
26.5.2009 10:46:17   
Ptičica
Aaaaa, našla si!!!
Ja ne znam, ali zaravelika, koja je pisala pre tebe, je napisala da su joj u 12. nedelji prestale mučnine. Znači da bi nama već trebalo da počnu. Baljda neće..

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
26.5.2009 10:48:21   
Anastazija
Neke su ranije govorile da su još pre nego što su dobile po mučnini znale da su trudne.. Ja nemam ni pojačano čulo mirisa, niti mučnine.. ništa.. Ali, možda je rano... user posted image

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
26.5.2009 10:50:22   
Ptičica
Ne verujem da je rano. Ni ja nemam ništa od toga što si nabrojala. Sve mi je isto!!!
Stvarno, ne mora svaka trudnica da ima mučnine!!!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
26.5.2009 10:52:24   
Anastazija
E pa onda navijamo da ih ni ne dobijemo user posted image user posted image user posted image
Jedino ne znam šta ću s grudima.. Rastu kao na takmičenju user posted image
Uskoro neće biti veličina za mene user posted image

(odgovor članu Ptičica)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Mucnina,stucanje i stalna potreba za snom
26.5.2009 10:54:02   
Ptičica
I meni se dešava da me žigne stomak, pa sam pitala dr šta mi je, ali mi je rekla da je to normalno... Kaže: ''Pa, trudna si, pobogu!!'' A, ja kao mentol na UZ!!!
Pita me dr: ''Da li ima nekih problema?'' A, ja:'' Je l' mene pitate?'' user posted image  
Dr mi kaže: ''Pa, koga bi drugog mogla da pitam? Sestro, je l' imate vi nekih problema?'' user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here