|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kolposkopija i biopsija
10.5.2020 14:07:51   
Filadendronka
Super Branki! 🤗

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Kolposkopija i biopsija
28.1.2021 21:00:42   
dunja RR
Ja danas obavila sistematski, grlić odličan, kaže dr. baš lep na oko user posted image , nije mi spominjala moj mozaik koji imam dugo, iako sam pitala. Kolposkopski nalaz uredan, UZ jajnika radila, imala sam urednu ovulaciju, jajnici rade kao da imam 30, a briseve je uzela dr, i biće gotovi rezultati sledeće nedelje, ali dr očekuje da će sve biti ok.
Konačno završih i to.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Kolposkopija i biopsija
29.1.2021 12:43:15   
lesli
Hoho, vidim ja da ce neko ponovo da se ukljuci u temu pre nego sto ja “iskocim” 😁😁😁
Mene sramota da napisem kada sam poslednji put radila papu i kolposkopiju 🙊

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Kolposkopija i biopsija
29.1.2021 13:02:49   
dunja RR
Les, ja sam na kolpo i papa, bila oktobra 2019. tada mi moj dr koji me porađao zakazao i odradio, u bolnici, i sve bilo ok, a briseve i UZ sam radila u februaru 2020., kod dr. Vesć kod koje idem jednom godišnje, privatno, na sistematski. Zakazala bila kod nje krajem oktobra, početkom novembra, ali dobismo mm i ja ešerihiju i ne odoh tada, dok se izlečismo, pa posle bio onaj skok zaraženih, bilo me strah da idem kod dr tada, pa praznici, i evo sada završih. Ali dr kaže da nigde ne kasnim. Jednom godišnje obavezno, sada sam okasnila malo zbog ešerihije ..


Meni je u glavi moja komšinica pokojna, profesorka engleskog, nije išla redovno na preglede (pričao mi to posle njen muž, baš malopre ga sretoh) i dobi žena sa 40-ak godina rak grlića, i ode na onaj svet u najgorim mukama. Taj dan kada je umirala, probudili su me njeni krici, jer im je soba iznad moje. Da smo svi živi i zdravi, ja mislim da je imala godina kao ja sada, ako ne i manje. Sin je bio maloletan tada.


A čitah sinoć nalaz, ipak je moja dr juče napisala da imam neko malo mesto na gornjoj usni koje je juče bilo jod negarivno, sećam se i da je to promrljala, ali nisam shvatila da je strašno. Ali eto, ipak je upisala. Nadam se da će biti ok rezultati, ona je rekla da očekuje da je ipak sve ok, nije pridavala značaj tom malo mestu, ostalo je sve jod pozitivno.


< Poruku je uredio dunja RR -- 29.1.2021 13:04:03 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Kolposkopija i biopsija
11.2.2021 23:35:24   
dunja RR
Sve je ok, papa 2. grupa, brisevi ok, javili mi prošle nedelje.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Kolposkopija i biopsija
12.2.2021 8:34:05   
Milena18
Super, Dunja!
Ja sam bila na redovnom pregledu u novembru 2019. Zakazala sad za decembar, ali dobila sam koronu. Poosle toga nikako nije bilo termina, tek za 08.03. sam zakazala.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Kolposkopija i biopsija
30.5.2021 21:07:41   
Andjelicaaa
Super. Hvala bogu. Ja sam bila prije 3 dana na kolposkopiju i doktor Jeremić mi je rekao da vidi neku promjenu i da odradim HPV odradila sam i sjutra bi trebao biti gotov. Na izvještaju sa kolposkopije mi piše sledeće : Na gornjoj usni pojačana vaskularna sara sa poljima mozaika i punktacijama od 10h do 2H. Jel zna neko da mi pojasni šta to znaci i dal je opasno ?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 232
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here