|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi II deo
15.6.2019 23:10:11   
Rosita
Interesantna diskusija! Ima nas sličnih, a i različitih baš. 


Ljišo, saberi i oduzmi, pa sledi svoj osećaj.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Bračni problemi II deo
15.6.2019 23:14:16   
Ivanka 75
Ljisho, koliko vidim on se brecne na tebe cim mu nesto kazes.
Probaj, za pocetak, da izbegnes da se on brecne na tebe. To znaci da mu ne dajes povoda za to. A ako vec hoces da mu skrenes paznju na nesto, reci mu ali uvrnuto, pocni pricu kako neko tamo tako i tako radi, nesto slicno, ne bas isto. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Bračni problemi II deo
15.6.2019 23:52:17   
Misha i Ljisha
Totalna kulminacija veceras. Pocela sam da pakujem stvari☹️

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Bračni problemi II deo
15.6.2019 23:55:27   
Sanjica26 RR
Ljiso, pa gde ces?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 0:28:42   
Misha i Ljisha
Pa gde ja mogu otici osim na salas. Mislim evo ne znam lezim budna svi spavaju.  Ne zelim vise ikog da cimam ne zelim da se svadjam ne znam izgubljena sam totalno

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 1:26:38   
Ivanka 75
Jutro je pametnije od veceri, najlakse je posvadjati se.  Ne prenagljuj. 
Ko zna, mozda se on bude tebi izvinjavao ujutru. 
😘❤️


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 1:29:52   
Milena18
Ljišo, žao mi je što kroz to prolaziš. Ne znam šta se desilo večeras pa te je navelo da počneš da se pakuješ, ali ja bih ti predložila da ako ikako možeš, ne odlaziš nikuda, ma koliko da si povređena i ljuta. Možda da trenutno, samo trenutno, ostaviš po strani pokušaje da sa njim razgovaraš. Okreni se svojim mislima i osećanjima narednih nekoliko dana, razmisli o tome šta ti stvarno želiš, ne samo sada već i dugoročno. Kada ti budeš načisto sa sobom, i komunikacija sa njim će biti jasnija i produktivnija, nadam se.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 1:31:13   
Ivanka 75
Ljisho, niko od nas ti ne moze dati mudar savet. Nemoj da nas slusas.
Smiri se, emotivna si, osecanja su ti neprijatelj. 
Seti se sladoleda od juce, set_i se koliko je on dobar otac, to ne moze da nestane preko noci. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 8:19:08   
Ana RR
Može on da bude dobar otac koliko hoće ali ako nije dobar muž od toga nema ništa. I ne razumem šta znači nemoj mu davati povod za brecanje. Šta, da ćuti, trpi i guta svoje nezadovoljstvo!? Da izigrava nasmejanu i srećnu ženicu dok u sebi puca? Pa to je još gora situacija. 
Ljišo, mi ti ovde svašta napisasmo, svaka iz svog ugla, a ti od toga nemaš ništa. Ali lepo reče Milena - razmisli dobro šta ti želiš i da li on to može da ispuni. Da li će ga trgnuti ako mu kažeš "E ja ne mogu ovako više, selim se na salaš, i ako i dalje želiš da imaš porodicu moraš da se promeniš!"Da li će tada shvatiti koliko je dogorelo? 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 8:32:07   
smeško


IZVORNA PORUKA: Milena18

Ljišo, žao mi je što kroz to prolaziš. Ne znam šta se desilo večeras pa te je navelo da počneš da se pakuješ, ali ja bih ti predložila da ako ikako možeš, ne odlaziš nikuda, ma koliko da si povređena i ljuta. Možda da trenutno, samo trenutno, ostaviš po strani pokušaje da sa njim razgovaraš. Okreni se svojim mislima i osećanjima narednih nekoliko dana, razmisli o tome šta ti stvarno želiš, ne samo sada već i dugoročno. Kada ti budeš načisto sa sobom, i komunikacija sa njim će biti jasnija i produktivnija, nadam se.





Slazem se. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 8:42:41   
smeško
Ljisho, kazes da se volite i ne sumnjam u to. Ohladite glave. Imate dvoje divne dece koja ne zasluzuju da biraju izmedju vas. Zarad njih i te ljubavi, pokusaj, za pocetak, da malo sredis svoje misli. Pitaj ga, mozda, da idete i kod bracnog savetnika. 



(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 8:50:12   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Može on da bude dobar otac koliko hoće ali ako nije dobar muž od toga nema ništa. I ne razumem šta znači nemoj mu davati povod za brecanje. Šta, da ćuti, trpi i guta svoje nezadovoljstvo!? Da izigrava nasmejanu i srećnu ženicu dok u sebi puca? Pa to je još gora situacija. 
Ljišo, mi ti ovde svašta napisasmo, svaka iz svog ugla, a ti od toga nemaš ništa. Ali lepo reče Milena - razmisli dobro šta ti želiš i da li on to može da ispuni. Da li će ga trgnuti ako mu kažeš "E ja ne mogu ovako više, selim se na salaš, i ako i dalje želiš da imaš porodicu moraš da se promeniš!"Da li će tada shvatiti koliko je dogorelo? 



Nisi me razumela Ana... Jednostavno da ona okrene drugi list. 
Mozda ce ga i odlazakk trgnuti, ko zna. 
Ne razumete me o cemu sve vreme pricam, ja sam za pametno resavanje problema, bez drame, rasprava, svadja i svega onoga sto dovodi do trskih reci i razlaza. Jer te stvari se ne mogu izbrisati ni za 100 godina. Secanje na ruzne reci ostaje zauvek. 
E zato kazem da se ona smiri jer sta god mu ona kaze on nadje nacina da joj odgovori. To treba promeniti. Ni on ni ona ne zele da im se neko tako obraca. On ne zeli da mu ona prigovara ona ne zeli da joj on odgovara nego da je razume..
I dalje smatram da nnjihova trenutna situacija nije ni za razlaz ni za napustanje. 
E sad treba da sednu da rwzgocaraju, posle sinocnjeg dogadjaja. Da ga rezimiraju i aniliziraju akko je do njega doslo. I da se dogovore kako ce i sta ce. 
Aman, pa nije ih prevario, procerdao pare, izguubio sve na kocki... Ljisha kaze da je dobar i muz i otac, malo pogubljen ali i to ce proci. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 9:13:38   
smeško
Ivka, pametna si zena. Sjajan post. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 9:29:59   
pari
Ljisho,uradi kako ti srce i glava kazu,ti najbolje znas...Samo ti znas kakav vam je odnos kako se osecas,sta ti zelis od braka,koliko ste pricali,a koliko ne...Brak nije jednostavan uopste i mora se stalno raditi na njemu ali mora postojati zelja...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 9:35:58   
Ana RR
Pa naravno da niko od nas nije za svađu ili razlaz. Ali nije lako ostati smiren onda kada je već dogorelo. Kada želiš rešenje ili pucaš. Mislim, ne znam. Nisam bila čak ni u sličnoj situaciji, mogu samo da pričam o šbbkbb a realno samo Ljiša zna kako joj je.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 9:50:49   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Pa naravno da niko od nas nije za svađu ili razlaz. Ali nije lako ostati smiren onda kada je već dogorelo. Kada želiš rešenje ili pucaš. Mislim, ne znam. Nisam bila čak ni u sličnoj situaciji, mogu samo da pričam o šbbkbb a realno samo Ljiša zna kako joj je.





Nije lako ostati smiren ali i to se da nauciti kontrolisati. Kako dam ja dramila pre nekoliko godina.... Totalno luda žena... Da vam ne pricam, malo menopauza, malo ptemor od posla, malo sveki... Sve mi se skupilo... Kad kazem nesto on mi odgovori "ajde mani me se", pa ja jos vise poludim. 
Dete to ne mora da slusa. Ja nisam takva osoba. Ne zelim ovakav zivot. Hocu svoju porodicu nazad. 
Jasno je ona njemu stavila do znanja sta joj smeta. I ocigledno predugo ceka da on nesto promeni. Koliko vidim nista nije promenio. 
Gotovo je sa svadjama i prebacivanjima, diplomatija stupa na scenu. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 9:52:08   
smeško
Ja sam bila. Jako je tesko. Potrebno je prvo srediti sopstvene misli. To su momenti kada ne zelis svadju, ali ne mozes vise da izdrzis. Ko to uspe da iskontrolise i partner da to prepozna na pravi nacin, ima velike sanse za uspeh.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 9:53:50   
smeško
Oh, odgovorila sam Ani.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 10:03:59   
Maraj
O ljiso , sad citam. Verujem da si mudro postupila i da nisi otisla.
Vi ste tandem, da ne kazem cetverac. Nemoj dozvoliti da ti trenutna negativa narusi odnose u porodici.
Ne dozvoli da ti jedna slika na fb ili svadba urusi porodicu!
Hoce li P u vrtic na jesen? Imaces vise vremena i za sebe kad i on krene u vrtic.
Verujem da si mudro odlucila!user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 12:08:49   
Sanidej
Ljiso, i ja sam se pakovala, otisla, pa dosla jer smo oboje shvatili da imamo blago koje ne sme da trpi zbog naseg nezadovoljstva. Bitna razlika izmedju nasih prica je sledeca: ja sam imala podrsku svojih roditelja sta god da odlucim. Otisla sam kod njih da ohladim glavu, od agresije i napada u celom tom rastrojstvu nema nista. Pozovi svoje, ako treba odes kod njih sa decom da malo sredis misli. Od rasturene porodice nema niceg goreg. Muz ti je dobar covek i otac iz tvoje price, ali te uzima zdravo za gotovo, ti bljujes vatru i on bezi. Nista nije izgubljeno, samo shvati da ne mozes i ne treba sve da radis sama. Pozdrav i srecno.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 15:49:52   
Filadendronka
Ljiso, procitala sam sve i zao mi je sto sve to prozivljavas. Greska u samim koracima je kad zena daje vise nego sto moze i onda takvo angazovanje postane normalno tj. prihvaceno kao normalno. Uvek su poredjenja suvisna i krajnje bez osnova, ali samo kratko cu ti reci da si “izgorela”. Ja se oporavljam od boljke da svima ugodim i da niko ne pati, a sve se to inace odrazava na moje fizicko i psihicko stanje. Jednostavno previse si sebe dala, a osecas da to nije ispostovano i da se ne ceni na pravi nacin. Inace moj mm je divan, ali jednom, dva puta godisnje i ja puknem kao lajsna. Nakupe se neka sitna nezadovoljstva, nemiri, krenu mi hormonske promene i bukvalno jedna kap prelije casu. Ja sam riba u horoskopu i stvarno je tacno da mi uvek mislimo da mozemo bolje i nikad nismo do kraja zadovoljni. Takodje sam daleko obrazovanija od mm i sve sto smo postigli je zahvaljujuci mojim ambicijama. Ipak mm je moj razum kad suvise poletim. Kod nas u kuci razgovori se vode svakog dana i mislim da je to resenje tamo gde je zaista i zdrav odnos. Necu te savetovati ni ovo ni ono, jer vas ne poznajem. Ne znam ni pricu od strane tm. Jedino bih volela da sve sredite i nadjete resenje da sacuvate i ojacate vas odnos. 🍀

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 15:53:34   
eca89
Je li se javila Ljisha ikom? Sta je bilo?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 15:53:45   
pari
Fil,bas si lepo ovo sve rekla...i ja se nadam Ljisho da cete naci resenje koje ce biti najbolje za sve...


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 21:55:25   
Misha i Ljisha
Fili skroz si u pravu. Nisam se spakovala. Malo smo jutros jos bili nadrndani. Ali pregurali smo dan normalni. Evo sad i vecerali lepo zajedno. Poslednji zalogaj podelili da ne ostaje 😊

Ja sam jako umorna. Mislim da nismo ucinili neki veci pomak osim sto znamo da se volimo i da imamo divnu decu zarad koje ovo moramo da resimo. Tehnicki se nista nismo dogovorili.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Bračni problemi II deo
16.6.2019 21:57:56   
pari
Ljisho, dobro je... polako sad, jedno po jedno...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 [29] 30 31   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here