|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 16:28:53   
eca89


IZVORNA PORUKA: vonavoj



IZVORNA PORUKA: pari

Kako uspevate da budete intimni ako se svadjate i ako niste u dobrim odnosima? 
Ja to nikada nisam mogla...


Nikad,ali nikad...meni sex ima veze sa emocijama🤪🤪tj.to nije sex,nego vodjenje ljubavi,hahaha..drugarica mi se smeje kad tako kazem..Smesko,znaci i kod vas je isto,dobro je



Evo jos jedne takve🤣

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 16:37:17   
smeško
Izvini, nisam imala komp da izbrisem pitanje. Ne zelim da te plasim. Toliko slabo vidjam drugarice u rl, da vi ovde vise znate o mom trenutnom zivotu nego sve one zajedno. I onda lupim nesto tako iskreno, a sto je vise za razgovor uzivo nego ovako ,,suvo" na forumu. Necu vise da pisem kada ne mogu da te oraspolozim. Podrzavam te, veruj mi, u svakom slucaju.

Von, meni je isto i kad idem na posao i kada ne idem. J jeste posesivan i otezava situaciju. Ali, mm kad ostavis sa njima i dodjes kuci, moras sve decidirano da objasnis sta i kako da urade ili nista. On zrtvuje puno poslova zbog toga sto ide pravo kuci, ne izvodi poslovne partnere redovno na rucak i sl. Mnogi mu to i zameraju, to su kom.direktori kod nas. Ali, ja odem na posao i kada dodjem pustim svih svojih 8 hobotnica ruku i radim jos 20 poslova odjednom. To kod njega ne postoji.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 16:39:58   
lesli
Procitah postove do juce, negde oko podneva.Prvo, ne mogu da shvatim vas koje joj savetuje da mu se dodvorava i taktizira. Cemu to? 
Ljiso, izvini ali on je najobicnija sebicna muska svinja. 
Aman kakve radnicke igre, raftinzi, svadbe, drzanja usiju i grljenja koleginica, a ti kod kuce padas sa nogu?! Deca, kuca, posao, vodaj P po lekarima za sve i svasta...  Ja iskreno ne vidim da ti u bilo cemu mozes da se oslonis na njega i jos se ljuti kad mu kazes da ti ipak nije ok da ide na rafting. Da je pametan, ne bi trebalo da mu ti ista govoris. Sam bi trebao da se set_i i da ostane da te malo odmeni i pomogne ti. Na kraju krajeva, kako on nema zelju da se bavi svojom decom i da svoje slobodno vreme posveti njima? I kakvi su to izgovori “ti si majka”? I on je otac, koliko si ti majka. I trebalo bi malo da ucestvuje u njihovom vaspitavanju i odgajanju. 
Je li on ikad otisao sa tobom kada si vodila P kod lekara? Da li ga ikad presvuce, okupa decu, nahrani, poigra se sa njima? Da li je ikad uzeo decu i rekao hajde da se igramo dok mama popije kafu na miru?
Ti si zena zmaj i mnogo vredis! I ne dozvoli da te gazi na bilo koji nacin. Ti ni na porodiljsko na kome smo sve mi nisi imala pravo, vec radis od kuce, drzis casove... da bi se on gospodin svrckao i jos te nesto ucutkuje, a ti Ljiso sedi kuci peri, peglaj, kuvaj, zadovoljavaj gospodinove seksualne apetite kad’ mu dune.Ja znam da to ne bih trpela, ali krajnja odluka je na tebi.



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 16:59:35   
vonavoj
Smesko,i ja sam hobotnica!Eco,dobrodosla u klub😁😁

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 17:09:11   
Ana RR
Lesli, apsolutno se slažem. Više puta sam spomenula da je to nepoštovanje i sebičluk.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 17:20:11   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj



IZVORNA PORUKA: pari

Kako uspevate da budete intimni ako se svadjate i ako niste u dobrim odnosima? 
Ja to nikada nisam mogla...


Nikad,ali nikad...meni sex ima veze sa emocijama🤪🤪tj.to nije sex,nego vodjenje ljubavi,hahaha..drugarica mi se smeje kad tako kazem..Smesko,znaci i kod vas je isto,dobro je


Ni ja, ako sam ljuta onda ujedam user posted image

Von, zovi ti to kako hoćeš, ali ipak je to sex user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Bračni problemi II deo
18.6.2019 20:00:15   
Misha i Ljisha
Auuu lesli 😂😂😂 jesam rekla da cu sad morati da ga hvalim jer ispade najgori od sve dece.  Prvo on vodi D na sve aktivnosti, vodi je sa sobom na teren cesto ( secas se ti si mi bas davala predloge gde da Je vodi). On joj najcesce da veceru dok sam ja sa P uvece. On se s njom igra na dvoristu i ulici itd i td. Radnim danom ne cesto ali vikendom obavezno cuva P i D dok ja imam casove ili ih vodi negde dok ja peglam i sl. Nocu ustaje isto toliko puta koliko i ja. On cesce obilazi decu i pokriva od mene. Ma on jesuper tata. 
Sto se tice seksa😂 pa svadjamo se pa se mirimo. Naravno da je tu ljubav. Da ne kazem od kad se svadjamo seks nam jos bolji 😂. Vise se trudimo jedno oko drugog. Vise mazimo da sve te ruzne reci zaboravimo

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 8:57:11   
lesli
Secam se Ljiso, ali na osnovu tvog pisanja deluje da je drugacije.Mada i dalje mi nije bas skroz jasna ta njegova potreba da ide na raftinge, radnicke igre, a ozenjen je covek sa dvoje male dece? I ta potreba da na svadbu ide sam? Mm je imao nekoliko poziva kolega za svadbu dok sam ja bila trudna. Posto mi je trudnoca bila takva da ne znam da li bih rodjenom bratu ili sestri mogla da odem, lepo se zahvalio i rekao situacija je takva i takva, necemo moci da dodjemo, zao nam je.On moze da ode sa vama, da vas vrati kuci i da se vrati na svadbu ili da se ti sama vratis sa decom (bilo kolima bilo taksijem) i da on jos ostane. Ja iskreno ne vidim problem u tome. A idealno bi bilo da decu ostavite nekome na 2h i da odete da se malo provedete, a ti se posle vratis kuci, on ostane jos malo i svi srecni i zadovoljni. Svi koji zovu ljude koji su u vezi/braku uvek racunaju da je normalno da se dodje sa +1, ako taj +1 moze/zeli. Tako bi ti imala vreme sa njim, a on opet mogao da se zabavlja sa kolegama kada ti odes.


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 9:21:47   
bubulence
Zasto ozenjen covek ne moze da ide na rafting ili u svadbu kod kolege bez zene??? Ili zena bez muza??? Drugo ako je to neko ko im dolazi u kucu i privatno se druze. Evo, ja bih se razvela da mi je mm rekao da ne mogu da idem kod kolege u svadbu sama nego da mora i on da ide samnom. Drugo ako ti lezis kod kuce bolesna, ili sa visoko rizicnom trudnocom, onda hajde, mozda je i ok, mada ne verujem da je dao otkaz da bi bio 24h sa tobom kod kuce, kako ode na posao tako moze i u svadbu... Naravno sve to pod uslovom da su odnosi ok i da je posvecen zeni i deci kada je kod kuce.

Ja i dalje tvrdim da su jednako krivi. On nije los covek, nego je Ljisa u minus fazi a on se sada inati (ne opravdavam ga ali 99% muskaraca bi tako uradilo). Ako sam dobro shvatila ima ljubavi, ima strasti, dobar je roditelj, vredan, ali zeli u svadbu i na rafting... Hm, sta je bitnije... Da li zanemariti sve te vrline zbog toga sto zeli da ide na par sati bez njih... 

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 9:55:50   
Ana RR
Bubi, nije problem što on sada želi da ide bez njih, problem je što on uvek ide negde bez njih, problem je što se stalno ponaša kao da nema porodicu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 12:17:50   
Maraj
Jao nemojte preterivati. Ja se secam koliko je ljisa pisala,da je on dobar otac
Koliko bdi nad decom kada su bolesna , pa ono nosenje 3 toplomera na odmor(i sada se smejem tomeuser posted image ), on je posvecen otac!
Nemijte zbunjivati ljisu i produbljivati problem. Mada ja znam da je ljisa pametna zena i da se ne da lako zbuniti. Uletela je u minus fazu. Zar svako od nas ne uleti ponekad u neku negativu pa i tamo gde nema problema, vidi problem

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 12:22:46   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bubi, nije problem što on sada želi da ide bez njih, problem je što on uvek ide negde bez njih, problem je što se stalno ponaša kao da nema porodicu.


pa... nisam tako shvatila iz postova... vodi Dunju na treninge, vikendom ih cuva oboje, pazljiv je prema njoj i deci... nisam zakljucila da ima jos problema osim sada te svadbe i raftinga...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 12:42:24   
smeško
Joj, bre, ne razvodi se tek tako. Svi smo jaki na recima, a u realnosti prvo trazimo nacin da to resimo, kao sto i Ljisha pokusava.Ljisho, ti razmisli dobro i sredi malkice misli, pa razgovarajte ponovo. Nije poenta da ga mi napadamo, a ti da branis.😬 Poenta je da budes zadovoljna. Roditeljstvo i partnerstvo nisu isto, kao sto nisu ni strast i ljubav, postovanje. Ali, stvarno je sve individualno, sama moras da shvatis sta ti zelis i sta tebe cini zadovoljnom. Sta te briga koja bi od nas isla na svadbu sa surpugom, a koja ne.😘  To su nasi muzevi i nase svadbe. 😬 Samo nadjite nacin da izadjete iz faze ljutnje, jer ona dugorocno lose utice, imali vi seks 1 ili 10 puta dnevno.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 12:43:47   
Ivanka 75
Na kraju se sve vrti oko keksa 😂

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 12:45:51   
smeško
Eh, dok otkucah post, vidim da je Mara to mnogo bolje napisala. 😜


Ljisho, ja mislim, po svemu ukupno napisanom, da vama sada treba jedan mali odmor. Samo za vas cetvoro. Malo dalje od nas, rodbine, komsija, kolega. Pa bilo gde. Da se malo podset_ite koliko vam je lepo zajedno i da su deca samo proizvod vase ljubavi.Ljubim te!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 12:52:58   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Na kraju se sve vrti oko keksa 😂



Kazes malo ali pametno 😂😂😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 12:57:29   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Na kraju se sve vrti oko keksa 😂



Kazes malo ali pametno 😂😂😂



Il ga oćeš ili ga nećeš, il ga ima il ga nema 😊

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 12:59:06   
smeško
Ili jesi ili nisi ____.😂


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 12:59:15   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: bubulence
Kazes malo ali pametno 😂😂😂



Hmmmm... Glp  🤣

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 13:11:13   
Ana RR
Bubi, više puta je rekla da nigde ne idu zajedno, da svuda ide sam. I da joj to smeta.

Mislim da se ovde ne radi o tome da li je on dobar otac, jasno je da jeste. Mislim da je ovde reč o tome kakav je muž, što je vrlo bitno. Deca će jednog dana otići svojim putem, njih dvoje ostaju jedno sa drugim. Da li će mu i tada biti bitnije da skita sam ili sa njom? Ne znam, čini mi se da je nekad mnogo lakše preći preko nekih krupnih stvari nego preko sitnica koje se gomilaju godinama. Tada to više nisu sitnice. Da meni mm kaže da imam višak muških hormona i da sam trebala da budem lezbejka, u momentu kada pokušavam da razgovaram sa njim, mogao bi samo da poljubi vrata. Ako te volim to ne znači da možeš da me ponižavaš.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 13:13:00   
Ana RR
Dok ja uspem da nešto napišem vi ste već prešle na keks user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 13:15:37   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bubi, više puta je rekla da nigde ne idu zajedno, da svuda ide sam. I da joj to smeta.

Mislim da se ovde ne radi o tome da li je on dobar otac, jasno je da jeste. Mislim da je ovde reč o tome kakav je muž, što je vrlo bitno. Deca će jednog dana otići svojim putem, njih dvoje ostaju jedno sa drugim. Da li će mu i tada biti bitnije da skita sam ili sa njom? Ne znam, čini mi se da je nekad mnogo lakše preći preko nekih krupnih stvari nego preko sitnica koje se gomilaju godinama. Tada to više nisu sitnice. Da meni mm kaže da imam višak muških hormona i da sam trebala da budem lezbejka, u momentu kada pokušavam da razgovaram sa njim, mogao bi samo da poljubi vrata. Ako te volim to ne znači da možeš da me ponižavaš.


user posted image


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 13:18:16   
smeško
Znam, Anci, to i pokusavam da joj napisem. Da su to odvojene stvari. I da sama mora da odluci sta je njoj krupno, a sta ne. Ali, vidis da jos nije spremna na to. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 13:38:25   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: bubulence

Zasto ozenjen covek ne moze da ide na rafting ili u svadbu kod kolege bez zene??? Ili zena bez muza??? Drugo ako je to neko ko im dolazi u kucu i privatno se druze. Evo, ja bih se razvela da mi je mm rekao da ne mogu da idem kod kolege u svadbu sama nego da mora i on da ide samnom. Drugo ako ti lezis kod kuce bolesna, ili sa visoko rizicnom trudnocom, onda hajde, mozda je i ok, mada ne verujem da je dao otkaz da bi bio 24h sa tobom kod kuce, kako ode na posao tako moze i u svadbu... Naravno sve to pod uslovom da su odnosi ok i da je posvecen zeni i deci kada je kod kuce.

Ja i dalje tvrdim da su jednako krivi. On nije los covek, nego je Ljisa u minus fazi a on se sada inati (ne opravdavam ga ali 99% muskaraca bi tako uradilo). Ako sam dobro shvatila ima ljubavi, ima strasti, dobar je roditelj, vredan, ali zeli u svadbu i na rafting... Hm, sta je bitnije... Da li zanemariti sve te vrline zbog toga sto zeli da ide na par sati bez njih... 


Bubi slazem se sa tobom. Ja ni ne volim svadbe i mm to zna. Al stvarno. Medjutim od gomile svadbi na koje smo bili pozvani ja sam otisla na jednu a on na sve ostale SAM. I sad mi je stvarno dosta. Hocu malo da izadjem negde medju ljude sa njim. Zasto je to tako strasno povesti zenu i decu na 3h na svadbu. Ali bukvalno 3h.

Ana i sa tobom se slazem. Da te neotesane fore balkanske koje izviru iz njega kad je "napadnut" su stvarno nekad nepodnosljive.

Maraj sve si u pravu. Jeste da u minus sam fazi i kao sto sam i rekla hvatam ga na svaku rec i svaku malu sitnicu jer hocu vise od njega. Hocu da provodimo vreme zajedno. Evo skitali smo P i ja danas. Idem ja sa svojom decom stalno negde na sladoled na igraliste kod rodbine, komsija. Al zasto zasto uvek ja sama sa njima a on dzedzi kuci. I sad sam pocela da ga vodam sa sobom. Npr u subotu je D imala rodj, ja je odbacila i imamo neke rodjake blizu te igraonice. Najavila sam se kod njih da se ne vracam kuci kolima on je hteo da ostane da drema. Mada ponudio mi je da ostane on sa P kuci a da ja idem sa D na rodj pa da ostanem da se druzim sa mamama. Ne ja sam rekla idemo nas troje i to je to a D je na rodj


Sta nas dvoje samo u kuci treba da budemo a ako smo negde nikad zajedno??? Naravno da mi smeta. Naravno da mi smeta sto je za moj rodj otisao na slavlje ni poklon mi nije kupio ni picu narucili nismo i gledali filmove. Nista. Naravno da me svasta boli s njegove strane a sve je to bas zato sto ja nikad nisam pravila frku pre ovoga. Pardon jesam jednom pre tri godine napravila frku i tad sam ga ISTO DRIBLALA da idemo zajedno negde. Pa smo onda isli na Frusku Goru pa na cardu pa ne znam gde. Ok P je mali ne mozemo sad sve to tako kao pre 3 god ali zar ja nisam zasluzila vise od njega? Titram i njemu i deci i kidam se da bi on isao sam da se zabavlja a ja ostajem da radim kuci. RADIM! Kad ja da se odmorim? Kad malo kad smo negde da prepolovimo brigu o deci. Da podelimo. Samo da podelimo. Pa zar nije lakse otici negde zajedno svi srecni a svima lakse? Pitala sam ga u cemu je problem, jel se on mene stidi? Ali bukvalno. Sve mi smeta. U takvom sam raspolozenju da mi sve smeta. Evo sad me zvao boli ga glava, da treba ja jedan njegov dan da iskusim. (inace radi drzavni posao i danas je cak dremnuo na poslu) i rekoh mu da je njemu jedan MOJ dan ne bi imao vremena ni da dremne. A bolela ga glava ne bolela boleo ga svaki misic ne boleo o detetu moras da se staras. Nema leganja i odmaranja

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 13:41:30   
bubulence
Juuuu, onda se ja izvinjavam, ocigledno sam gomilu stvari preskocila u citanju


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here