|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 21:55:44   
lesli
I da, ocigledno ono sto pisemo se itekako zasniva na tome kakve zivote vodimo.To ne znaci da ja zivim idealno niti da neka od vas zivi lose, vec svaka od nas bira kako i sa kim zeli da zivi. Ljisa je iznela svoj problema i svaka od nas je dala svoje vidjenje istog i mislim da je to skroz ok.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 876
   RE: Bračni problemi II deo
20.6.2019 8:25:26   
IvanaSK RR
Maraj,slažem se sa tobom,ali ovo je pisanje kao u bilo kojoj drugoj temi. Svi smo različiti,razlicite poglede imamo na bilo koji problem,razlicite stavove... Kad napisemo post na forumu dobićemo i različite odgovore. Neko ce nas i "osuditi"...
Niko od nas ne zna kako je nekom drugom,ne živimo sa njima pa da situaciju mozemo sagledati iz vise uglova..
Necu da ulazim u celu priču,vec je dosta toga receno. Samo bih napisala Ljisi da je mozda ok da pronadje posao van kuce i da se malo fizicki "sredi" (kilogrami,frizura,šminka kako bi sebi podigla samopouzdanje).
Ja sam uvek na zenskoj straniuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 877
   RE: Bračni problemi II deo
20.6.2019 8:26:33   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Maraj

Znate kako...
Ja svakako ne opravdavam.ponasanje ljisinog muza,ali isto tako ne razumem i neke forumasice.
Ja sam shvatila da je ljisa malo neraspolozena u poslednje vreme. Da neke stvari zamera svom muzu, sto mozda i ne bi da imaju malo vecu decu, da ona ide na posao svaki dan, da ima malo vise druzenja i razgovora sa odraslima...
A onda kada.se zena za neku sitnicu pozali ovde na forumu, onda se nadju forumasice koje samo sto joj ne kazu razvedi se. Pa zena se valjda ovde pozalila jer joj treba da poprica sa nekim, da je neko razume, utesi, nadje "izlaz" , a ne odmah ono " ja to ne bi trpela"
Ja smatram da se brak , samim tim i porodica treba sacuvati. Ne naravno po svaku cenu. Al ljusin problem ne izgleda kao ne resiv.
Niko od nas ne zna kako bi reagovao u datoj situaciji. Sve su to pretpostavke. Ovaj ljisin "problem" odlaska/neodlaska na svadbu sigurno nije razlog da se ljudi rastanu...
I dalje smatram da su upali u neku "negativu" iz koje treba da se iscupaju.


Čitam danima, napišem koju, pa obrišem.
Nisam iščitala baš sve postove, povremeno se iznerviram čitajući user posted image , ali uhvatila sam srž.
Ovo što je Maraj napisala je najpribližnije mom mišljenju.

Ne znam zašto ste protiv izazivanja empatije? Ja ne vidim ništa loše u tome. Ipak, mislim da je mnogo delotvornije pokazati kako sve to funkcioniše kada žena ne radi sve to po kući dok se "dosađuje". user posted image Ipak, to se može tek kad su deca odrasla, jer ni jedna normalna majka neće namerno uraditi da deca trpe zbog "inata" mužu. Muškarci po meni, jako "dobro reaguju" na saznanje da žene i tek kako mogu bez njih i kada žene počnu da im klize kroz prste. Pod "dobro reaguju" mislim na tretman osvešćivanja činjenicom da bi mogli izgubiti ženu, decu, dom, a da to nije zato što su ustvari tako hteli, nego zato što su se zaigrali momačkog života i svoju porodicu shvatili zdravo za gotovo.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 878
   RE: Bračni problemi II deo
20.6.2019 12:27:01   
Rosita
Ovde svako projektuje svoje vrednosti, svoja iskustva sa muškarcima i u braku. Profesionalni savetnik, recimo, ne nudi gotove savete već pomaže osobi da nađe rešenja sa kojima je ona zadovoljna. 



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 879
   RE: Bračni problemi II deo
20.6.2019 12:55:50   
smeško
Jeste Rosi. Ja sam isla sa mm. Ta zena je jako malo pricala. Prekretnica je bila kada je mm nabrajao sta voli kod mene. Izmedju ostalog, naveo je da voli kada se smejem, jer imam rupice u obrazima koje on voli. Dobio je odgovor:,,Onda je resenje lako. Samo je cinite srecnom i raspolozenom za osmeh." On to i danas pamti, posle 8 godina.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 880
   RE: Bračni problemi II deo
20.6.2019 13:01:41   
pari
Divno smesko 😊

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 881
   RE: Bračni problemi II deo
20.6.2019 13:03:49   
smeško
Pa nije nas da mu je stalno na pameti, ali trudi se.😬


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 882
   RE: Bračni problemi II deo
20.6.2019 13:09:34   
pari
Dobro je sto se trudi...i to je vec korak...
Jako lako zaboravimo zasto nekog volimo, i zasto nas ta osoba cini srecnim...ja prva zaboravljam ponekad ...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 883
   RE: Bračni problemi II deo
20.6.2019 13:28:10   
Rosita
Ja kad se toga set_im, pa krenem mm da obasipam dodatnom pažnjom, on se šali- šta li si čitala 😁. Najčešće me nešto što čitam i tera da razmišljam.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 884
   RE: Bračni problemi II deo
20.6.2019 13:29:26   
smeško
Mi smo imali mnogo vece probleme od Ljishe. Mm je dva meseca bio bez N i mene. Tako da je mnogo toga promenio. 

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 885
   RE: Bračni problemi II deo
20.6.2019 13:34:34   
Rosita
Bravo, smeško, što ste to prevazišli. 

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 886
   RE: Bračni problemi II deo
20.6.2019 13:40:38   
pari
Super smesko stvarno

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 887
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 7:07:37   
Misha i Ljisha
Smesko svaka cast.. Mm je prihvatio predlog da odemo u savetovaliste pre neki dan kad smo razgovarali. A sinoc je jcak izjavio sta mi je sve trebalo ovo u junu (svadba rafting). Negde u pozadini mozga zna on da sam ja u pravu. Samo njegov muski ego nece to da prizna "javno". Vidi on da se ja kidam sto po kuci sto od posla i obaveza.

Pa njega uhvati da mene bodri bice bolje samo da su deca zdrava pa ja njega uhvatim da bodrim. Ali smo generalno kao sto Maraj napisa pod pritiskom i on i ja. A ja sam ljubomorna na njega jer on ima "odmor" da se malo oslobodi pritiska jer je zbog njegovog odmora meni jos teze umesto da preraspodelimo sve

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 888
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 8:07:48   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Rosita

Ovde svako projektuje svoje vrednosti, svoja iskustva sa muškarcima i u braku. Profesionalni savetnik, recimo, ne nudi gotove savete već pomaže osobi da nađe rešenja sa kojima je ona zadovoljna. 




Vise puta sam krenula da pisem na ovu temu pa odustajala. Upravo zbog ove prve recenice. Jedna ista stvar kod nekog moze biti razlog za razvod, kod drugog nece napraviti ni najmanji problem. Evo konkretno, moja zaova oduvek prica da njoj prevara nije razlog zbog kog bi rasturila brak (mada je pitanje sta bi uradila da se nadje u takvoj situaciji). 

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 889
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 8:35:58   
Ivanka 75
Ja sam na samom kraju veze izskusila prevaru, nije svejedno, godinu dana sam patila sto sam bila glupa i nisam prekinula davno pre prevare jer sam  videla da veza ne funkcionise.a kamoli u braku kom se posvecujes i dan i noc. I deca i porodica i familija. 
Za mene je prevara vrhunac bezobrazluka, nevaspitanja i nepostovanja. 
Groooooozna osecanja stvara saznanje o prevari, uzaaaaaasna.... 
Tako da Gagana, tvojoj drugarici zelim da nikad ne iskusi prevaru partnera. 

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 890
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 8:40:24   
bubulence
Eto dokaza da smo svi drugaciji... Prevaru bih i ja mozda oprostila... Mozda... Nisam bila u toj situaciji ali trenutno mislim da bih. A u zivotu ne bih oprostila da me opsuje, da pred nekim povisi ton na mene... Ili da podigne ruku na mene, ne da me udari nego samo da podigne ruku... Kraj. Ne bi me vise u zivotu video. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 891
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 8:45:07   
Ivanka 75
Bubi, ja sam sa momkom raskinula jer mi pres svim drustvom rekao "ti da cutis, sta ti znas o politici"Tajac, svi me gledaju. Ja iskuliram, trebao mi previz kući(bili kod njegovog druga u nekom selu tu blizu, a pre mob telefona), ja ucutim i dooobro se porazmislim. 
Sve cool do ispred moje zgrade "slusaj D, posto ti samtras da sam ja neopevana glupaca, a ja sam shvatila da ti nisi za mene ajde da se rastanemo, nije ova veza za mene" 
On osta u cudu, pa sta pa kako, pa nisam ja tako mislio... Jesi jesi, da budes frajer pred drustvom, ne treba meni to. 
I tu bese kraj... 

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 892
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 8:48:20   
bubulence
Pa da, i ja bih momentalno raskinula da mi tako nesto kaze.

Daleko od toga da se mm i ja u svemu slazemo... Ali sve se moze lepo reci, sednemo i popricamo. Nema cutanja, nema ljutnje ni vredjanja. I tako mora da bude. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 893
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 8:48:27   
Ivanka 75
Trnovit put sam ja prosla sa nekoliko momaka koji mi nisu prijali dok nisam srela mm.
A on mala maca, dusa moja, duvan karakter ima, dobru dusu, hvala majci sto ga za mene rodila❤️
(mala maca od 2m i 100kila) 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 894
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 10:01:50   
bubulence
Prava mala maca 😂


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 895
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 10:43:42   
Misha i Ljisha
sto je neko napisao mozemo svi pisati sbbbkbb. Dok se covek ne nadje u nebranom grozdju nista ne moze da tvrdi.
Ja sam danas nadrndana. Bas bas. Vec vidim svadju na pomolu. Sad imamo novi problem. Planira covek da se napije na svadbi. A to znaci da ce se vracati taksije, znaci da cemo sutradan ici kolima da pokupimo njegov auto, a sve to znaci bespotrebno trosenje novca i vremena, plus da ne pricam kako stalno tvrdi da je umoran i da se razbija od posla na poslu jer su mu kolege na godisnjim odmorima, bice mamuran nenaspavan nadrndan ja cu biti nadrndana i onda naredni vikend ide covek na splavarenje.

Kazem nemoj piti bezveze se sve komplikuje. On inace retko pije na prste mogu da nabrojim koliko se puta napio za 10 godina, kaze neizbezno je. Ma nemoj. Da ne moze kolege toliko da otkaci i kaze e necu piti??? Ja siz dobila ponovo. Naostrena sam a u nedelju cu zivce da mu pokidam ako se vrati pijan

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 896
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 10:47:06   
Ana RR
Ja sam napisala šbbkbb user posted image što i jeste, u suštini. Nikad ne znaš dok ne budeš u takvoj situaciji. Ono što je, po meni ključno, je ne dozvoliti da do takve situacije dođe.

Joj bre, stvarno je naporan. Nije ni čudo što si nadrndana.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 897
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 10:50:01   
Misha i Ljisha
Cuj ti njega neizbezno je eeeej pa nisi klinac pa da te napijaju drugi. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 898
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 11:17:48   
Ivanka 75
Ljishoooooo, provocira te sad namerno, rekla bih...
Ne daj se isprovociratu, budi dostojanstvena, dama... 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 899
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 11:20:02   
vonavoj
Motku i udri! Neka ide sa "kolegama" i vrati se taksijem.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  34 35 [36] 37 38   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here