|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 13:48:46   
Ivanka 75
Ljsho, da li ti nekad kazes da nesto ne umes da uradis iako si savrseno sposobna da to uradis i znas? 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 13:51:38   
Maraj
Ljiso ja smatram da je srz tvog "problema" , ta sto si ti ljude oko sebe navikla da ti sve mozes i znas sama. I sada kada ti hices malo da "danes dusom" , ljudi oko tebe, pa ukljucujuci tu i tm ne shvataju sta ti hoces,kad ti sve mozes sama

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 13:52:34   
Rosita


Naravno da me svasta boli s njegove strane a sve je to bas zato sto ja nikad nisam pravila frku pre ovoga.



U tome je stvar. Zato sad komunikacija škripi. I on ne shvata šta je odjednom.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 13:52:47   
Maraj
Jbg...ispada da je meni prednost sto nemam polozeno. Ja ne mogu nigde na dalje ici sama sa decom jer nisam vozac. Hteo to mm ili ne, mi moramo ici zajedno

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 13:59:18   
Ivanka 75
Pa naravno da mu nije jasno sto se ona buni kad mu je do sad sve bilo dozvoljeno. E sad, to sto je on prekoracio ovlascenja a nije ni svestan ni koja ni koliko, to je druga prica.
Da se ona sad pravi nevesta da je nesposobna da radi nesto, ne moze. Sad mora da dodje do kompromisa. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 14:00:10   
Misha i Ljisha
E Maraj bas. Na svaki pregled tokom trudnoce sam isla sama osim na kordocentezu. I tad mi bi kribo vidjam brizne muzeve sa zenama a ja sama uglavnom. Isto sam P uglavnom sama vozila. Il kad mi kaze pa idi do svojih sa P mama i tata da te odmene malo. A P vriiistiii u kolima. Treba njega voziti i paziti na sapbracaj. On smatra eto da ja ne znam kako da ispunim dan i da je meni dosafno i da ja sad iz dosade trazim dda mi on nadje zabavu.😳

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 14:01:20   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Maraj

Jbg...ispada da je meni prednost sto nemam polozeno. Ja ne mogu nigde na dalje ici sama sa decom jer nisam vozac. Hteo to mm ili ne, mi moramo ici zajedno



Ni ja ne vozim, taxi i gradski prevoz su zakon. Ne zavisim od mm nikako kad je prevoz u pitanju. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 14:06:11   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: bubulence

Juuuu, onda se ja izvinjavam, ocigledno sam gomilu stvari preskocila u citanju



sto se izvinjavas? user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 14:24:09   
Maraj
Ljiso "zenski" poslovi po kuci se ne vide. Citiram tu rec jer ne smatram bukvalno da su zenski vec kad je zena po ceo dan u kuci...ona izgine od ranog jutra...oko dece, oko vesa, rucka...a to se ne vidi. Ispadne to sto ti onkaze,da se ti po kuci dosadjujes,a on ide na posao da radi. Sva sreca je pa ti imas kintu i od tog posla koji radis.kuci.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 14:25:33   
Misha i Ljisha


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 14:26:14   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75



IZVORNA PORUKA: Maraj

Jbg...ispada da je meni prednost sto nemam polozeno. Ja ne mogu nigde na dalje ici sama sa decom jer nisam vozac. Hteo to mm ili ne, mi moramo ici zajedno



Ni ja ne vozim, taxi i gradski prevoz su zakon. Ne zavisim od mm nikako kad je prevoz u pitanju. 

Ivanka i ja koristim taxi i gradski. Taxi vise ako moramo kod dr,koji je negde dalje. Ali i cena taxija u bg-u i Nisu nije ista... tako da ,mene muz voziuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 14:27:54   
smeško
Ja sam vozac. U prvoj trudnoci sam najcesce isla sama na preglede. U drugoj i trecoj sam isla sama samo dva puta da vadim krv, svuda smo isli zajedno. Razlika je u ponasanju mm. Rekla bih da vise nisu problem ni ti poslovi, nego klasican nedostatak empatije.  


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 862
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 14:29:02   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: smeško

Ja sam vozac. U prvoj trudnoci sam najcesce isla sama na preglede. U drugoj i trecoj sam isla sama samo dva puta da vadim krv, svuda smo isli zajedno. Razlika je u ponasanju mm. Rekla bih da vise nisu problem ni ti poslovi, nego klasican nedostatak empatije.  



(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 863
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 14:34:59   
Ivanka 75
Mozdaxtu empatiju treba nekako izazvati... 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 864
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 14:39:57   
lesli
Ne, naravno da nije dao otkaz jer sam ja imala visokorizicnu trudnocu. Svasta...ne mogu da verujem da neko poredi odlazak na posao i rafting?
I ne, nije rec o tome da on ne moze da ode igde bez nje, vec je rec o tome da on ide da on hvata zjalce (da ne upotrebim neki tezi izraz), a ona sedi kuci sa dvoje dece i raspada se od posla i da on ne vidi nikakav problem u tome cak ni kada mu ona skrene paznju na to (stavise napada je)

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 865
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 14:52:58   
bebilule
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mozdaxtu empatiju treba nekako izazvati... 


Ma empatija se stiče u petog godini života, ako nije empatičan, neće nikada ni biti. A i šta će joj. Da izaziva empatiju kod nekoga - to mi je nekako patetično. Dugo su u braku, imaju dvoje djece, bilo raznih faza, što je normalno, ne treba se zavaravati... Treba da je odgovoran i da učestvuje u svakodnevnici. Izađi nekad u subotu sa društvom, vrati se u 3 što se mene tiče, ali se vidimo u nedelju ujutru (neko je rekao da tako funkcioniše i to mi je ok, dok je dozirano i dok sve drugo funkcioniše i porodica ne trpi).

Ljisho draga, slušaj sebe i ne odustaj od nekih stvari do kojih ti je stalo. Čuvaj da te ne izmanipuliše i dovede u situaciju da stalno razmišljaš šta je do tebe.

< Poruku je uredio bebilule -- 19.6.2019 14:54:29 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 866
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 15:33:18   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bebilule

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mozdaxtu empatiju treba nekako izazvati... 


Ma empatija se stiče u petog godini života, ako nije empatičan, neće nikada ni biti. A i šta će joj. Da izaziva empatiju kod nekoga - to mi je nekako patetično. Dugo su u braku, imaju dvoje djece, bilo raznih faza, što je normalno, ne treba se zavaravati... Treba da je odgovoran i da učestvuje u svakodnevnici. Izađi nekad u subotu sa društvom, vrati se u 3 što se mene tiče, ali se vidimo u nedelju ujutru (neko je rekao da tako funkcioniše i to mi je ok, dok je dozirano i dok sve drugo funkcioniše i porodica ne trpi).

Ljisho draga, slušaj sebe i ne odustaj od nekih stvari do kojih ti je stalo. Čuvaj da te ne izmanipuliše i dovede u situaciju da stalno razmišljaš šta je do tebe.


Bebi, htedoh upravo ovo da napišem - ako sada treba odraslom čoveku, sa kojim je u vezi x godina, da izaziva empatiju onda ne znam šta da kažem.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 867
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 15:37:04   
lesli


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Bubi, više puta je rekla da nigde ne idu zajedno, da svuda ide sam. I da joj to smeta.

Mislim da se ovde ne radi o tome da li je on dobar otac, jasno je da jeste. Mislim da je ovde reč o tome kakav je muž, što je vrlo bitno. Deca će jednog dana otići svojim putem, njih dvoje ostaju jedno sa drugim. Da li će mu i tada biti bitnije da skita sam ili sa njom? Ne znam, čini mi se da je nekad mnogo lakše preći preko nekih krupnih stvari nego preko sitnica koje se gomilaju godinama. Tada to više nisu sitnice. Da meni mm kaže da imam višak muških hormona i da sam trebala da budem lezbejka, u momentu kada pokušavam da razgovaram sa njim, mogao bi samo da poljubi vrata. Ako te volim to ne znači da možeš da me ponižavaš.



Anci bravo, svaka ti je zlatna!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 868
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 16:09:54   
Maraj
Znate kako...
Ja svakako ne opravdavam.ponasanje ljisinog muza,ali isto tako ne razumem i neke forumasice.
Ja sam shvatila da je ljisa malo neraspolozena u poslednje vreme. Da neke stvari zamera svom muzu, sto mozda i ne bi da imaju malo vecu decu, da ona ide na posao svaki dan, da ima malo vise druzenja i razgovora sa odraslima...
A onda kada.se zena za neku sitnicu pozali ovde na forumu, onda se nadju forumasice koje samo sto joj ne kazu razvedi se. Pa zena se valjda ovde pozalila jer joj treba da poprica sa nekim, da je neko razume, utesi, nadje "izlaz" , a ne odmah ono " ja to ne bi trpela"
Ja smatram da se brak , samim tim i porodica treba sacuvati. Ne naravno po svaku cenu. Al ljusin problem ne izgleda kao ne resiv.
Niko od nas ne zna kako bi reagovao u datoj situaciji. Sve su to pretpostavke. Ovaj ljisin "problem" odlaska/neodlaska na svadbu sigurno nije razlog da se ljudi rastanu...
I dalje smatram da su upali u neku "negativu" iz koje treba da se iscupaju.

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 869
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 16:36:36   
Ana RR
Hmmmm, nadam se da ne zvučim kao da zagovaram razvod jer mi to nije bila namera. To je već među njima dvoma. Ali mora postojati poštovanje sa njegove strane, mora postojati volja i želja za promenom, kompromisom.. ako uvek jedna strana vuče to na duže staze ne vodi ničemu. Ili će njemu doći iz dupeta u glavu ili će ona prsnuti. Nema trećeg.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 870
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 16:52:30   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Maraj

Znate kako...
Ja svakako ne opravdavam.ponasanje ljisinog muza,ali isto tako ne razumem i neke forumasice.
Ja sam shvatila da je ljisa malo neraspolozena u poslednje vreme. Da neke stvari zamera svom muzu, sto mozda i ne bi da imaju malo vecu decu, da ona ide na posao svaki dan, da ima malo vise druzenja i razgovora sa odraslima...
A onda kada.se zena za neku sitnicu pozali ovde na forumu, onda se nadju forumasice koje samo sto joj ne kazu razvedi se. Pa zena se valjda ovde pozalila jer joj treba da poprica sa nekim, da je neko razume, utesi, nadje "izlaz" , a ne odmah ono " ja to ne bi trpela"
Ja smatram da se brak , samim tim i porodica treba sacuvati. Ne naravno po svaku cenu. Al ljusin problem ne izgleda kao ne resiv.
Niko od nas ne zna kako bi reagovao u datoj situaciji. Sve su to pretpostavke. Ovaj ljisin "problem" odlaska/neodlaska na svadbu sigurno nije razlog da se ljudi rastanu...
I dalje smatram da su upali u neku "negativu" iz koje treba da se iscupaju.


Tacno tako. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 871
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 17:06:29   
pari
Ja svasta napisala i izbrisalo se...
Mislim da sve mi zelimo dobro Ljishi i da se trudimo da razumemo ali smo jako razlicite plus ne znamo celu situaciju jako dobro...
Mislim da je najtezi period u braku kad je dete malo, kad je na zeni sve, a muskarac ide na posao i ne moze da oset_i ono sto mi osecamo...mora da postoji mnogo razumevanja, a retko je od strane muskaraca...zato moramo misliti na sebe i truditi se da budemo zadovoljne same sa sobom,da napravimo da nam bude dobro,da vidimo sta zelimo i sta nam smeta i da radimo na tome...


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 872
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 20:35:15   
Misha i Ljisha
Mi crkosmo od obaveza. Generalno inon i ja. Evo danas on u minus fazi pa ga ja “bodrim” pazim sta govorim i necu da se svadjam i mi tako u krug

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 873
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 20:44:19   
vonavoj
Ubise nas obaveze! Ali ih i sami namecemo,stalno..i kod mene isto tako..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 874
   RE: Bračni problemi II deo
19.6.2019 21:49:55   
lesli
Ja ne zagovaram razvod, ali zaista ne mogu da napisem Ljisi da je sve super i da ona treba da samo malo spusti loptu, kad ne mislim tako. Napisala sam ono sto mislim i da ja prolazim kroz ono sto je ona opisala u svojim postovima ja bih svom muzu postavila  “ultimatum”. I pod ultimatumom mislim na korenitije promene, a ne “ti odes na svadbu, ja te ostavljam”. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here