|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 11:20:11   
Misha i Ljisha
pa sta sad sve treba da mu odcutim?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 11:29:12   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

pa sta sad sve treba da mu odcutim?



Ne ne, naprotiv, trudi se da zadrzis mir u sebi
Znam da je tesko, ti si recita zena, mozes ti to! 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 11:29:59   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Motku i udri! Neka ide sa "kolegama" i vrati se taksijem.



Dobra ideja, nek ide sa kolegama

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 11:33:22   
Ivanka 75
Ja mom suptilno stavim do znanja da ne zelim da ga sanjam tu noc, pa nek se misli.
Mozda i vrata budu zakljucana... Mozda mu i stvari budu spakovane pa nadje kofere u dvoristu... 
Dostojanstveno Ljisho, bez nervoze i povisenog tona

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 11:33:59   
Misha i Ljisha
Ma napisala sam mu ja sve to i stavih na kraju znas i sam da je tako. E sad cemo da vidimo kolko mu je stalo. Auuuu sad cu za sefa poceti da rafim lepo puno radno vreme. On kad dodje kuci ja se pokupim sa kompom i odem. I sve cu novce da trosim na sebe i decu. On nek se slika nek smislja kako ce da izlazi mama nek mu da pare za izlazak. Juuu sto sam besna

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 11:39:03   
Misha i Ljisha
Kaze juce treba mu taft mat vosak za kosu. Reko tebe drma kriza srednjih godina

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 11:39:25   
vonavoj
Najgore sto mislim da te ne provocira,prosto tako zeli i misli da je to ok.Kazi,vazi,slobodno idi,napi se,ali i prespavaj kod mame,meni se takav ne vracaj..kljuc u bravu i caos.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 11:41:37   
Misha i Ljisha
Tako ce i biti

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 11:53:11   
vonavoj
Ali ni to ga nece prodrmati..ali ga ti neces videti pijanog..i ne idi po auto,ako ga ostavi.Tako je mm dosao pijan za Ng,sa proslave u firmi..sa novim autom,jedva ga dovezao..ujutru je trebao da ide na popis,nije mogao da nadje kljuc od auto,jer sam ga sakrila,pa je isao peske🤬🤬🤬Boze kad se set_im..od 16h sam ga cekala,kao nece dugo,dosao u 21...a ni on ne pije..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 12:33:15   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Kaze juce treba mu taft mat vosak za kosu. Reko tebe drma kriza srednjih godina



Ou maj gad 😂
Izvini Ljisho, ali moram da se nasmejem. Moj kad izlazi iz kupatila fabrika parfema mu za petama 😂

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 12:37:35   
Ivanka 75
Da li je to znacilo "draga kupi mi taft vosak za kosu?" jer da je meni mij to rekao ja bi ga pitala, hoces da tu kupim i vosak, i penu i lak? Da imas celu kolekciju 😊
Znaci ne prestajem da se smejem

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 12:45:25   
Ivanka 75
Ljisho, a da mu kazes "Bolje guma za kosu nego vosak. To je sad in."
Inace, meni to mija frizerka stavlja na ovu kratku kosu umesto voska. Tako sam i saznala za tu gumu. Isto je u kutijicama a manje masti kosu i lepse se ceslja. Ali cena joj 1000din. 
Btw, ja imam taft vosak 😂
Jao Ljisho sto bi ga ja kicmila za to, pa mm ne moz da ostane miran od mojih peckanja nekad 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 12:45:48   
Misha i Ljisha
Ivanka i ovaj moj isto ali sad bas jos i vosak. Pa sta fali onom sto si do sad koristio?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 13:18:40   
Ivanka 75
Mozda ima grmuljice sto bi rekla Ivka😂
Znaci on ti je za batine 😊

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 13:22:14   
Ivanka 75
Zezam se ja sa mm, dala ja mojoj mami pare pre neku godinu da nam kupi sataru u Ue, ovde nismo mogli da nadjemo. I donese ona jednu poveliku 😂
Ja kazem znaci moja licno. .. Za razne potrebe... 😂
I veeeeeliku oklagiju imam... Sto bi reko jedna u seriji "hajde da vam prucam o civilizovanosti" i vadi bejzbol palicu ispod sanka 😂
Tako i ja... Moja oklagija... Moja satara... 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 13:25:54   
Misha i Ljisha
Meni tata kupio sataru 😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 13:30:48   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Meni tata kupio sataru 😂



Zlu ne trebalo 😊
Donesi je povremeno i stavi na sto da tm vidi kakvu TI alatku imas 😂

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 13:50:13   
Misha i Ljisha
Hehe ma znA i zezali se sa mojim tatom da mi je kupio hladno oruzje. Al tata kupio i snajki i mami hahah... jao crnjak. Bezim od kuce. Ako ostanem kuci samo cemo se svadjati. Docicu kuci da strpam P u krevet i onda da radim pa cu ganiskulirati nadam se

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 14:07:56   
Peace*
Uopšte ne mogu da zamislim kako ti je saopštio da će da se napije?
Napisao je "Ženo, napiću se u svadbi"?
Mislim... mm i ja nikad ne pričamo o tome. Ne planiramo da se napijemo. user posted image Ili ako i planiramo, ne obaveštavamo se o tome.
Ustvari, kada god sam planirala - nije išlo. Ili nisam mogla uopšte da gutam alkohol ili me nije hvatao koliko god da popijem.
To se bre ne planira. user posted image
Jedva čekam da nam pišeš kako je došao svojim kolima kući prilično rano i smorio se kao žaba u svatovima - jer tako to bude kad planiraš bomba provod.

No, nisam to htela da kažem, nego da si ti trenutno ogorčena na baš svašta. Mislim da čak i preteruješ malo. Nemoj se ljutiti.


< Poruku je uredio Peace* -- 21.6.2019 14:08:34 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 14:09:37   
Ivanka 75
Kratak vam fitilj oboma

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 14:22:35   
Misha i Ljisha
Ne ljutim se Peace. I jeste na ivici sam zivaca. Naravno da se ljutim za svasta. A znas sta jos? Bas me boli ovo moje veliko d.pe zbog toga. Imam i ja prava da se nekad za nesto ljutim a ne stalno da budem ja ta koja je tolerantna. Bas me briga meni sad treba paznje a dobicu je makar se svadjala non stop sa njim. Eto kao trogodisnjak. Na tom sam negde trenutno i nivou D 6 P 1 ja u proseku. A on bolje da je iskulirao i napravio mali ustup nego sto se inati. 
A saopstio je bas tako. Moram da se napijem. I plnirao taksi za povratak. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 14:26:41   
Ivanka 75
Dozirano Ljisho, nemoj svu ljutnju i bes odjednom pa da se napravi karambol i da eskalira u nesto nepopravljivo. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Bračni problemi II deo
21.6.2019 23:13:52   
Ivanka 75


Malo o vezama 😂

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Bračni problemi II deo
22.6.2019 21:53:15   
Misha i Ljisha
Ja stvarno ne znam zasto ali je meni izuzetno tesko veceras. Zbog te svadbe. Eto mislim se luda sam. Nisam normalna. Ali osecaj bljak. Ne mogu da se skoncentrisem na posao. Sedim i buljim u racunar. Cak sam pomislila da upadam stalno u hipoglikemiju. Pa da mozda stvarno imam “psihickih problema”. Ne mogu sama sa sobom da se izborim. Inace rekao je nece piti i onda jutros sve je bilo ok i odjednom on pocinje svadju. Reko jel ti to hoces da se posvadjamo pa u inat da se napijes?  Tacno je bila provokacija i napadanje. Reko napi se slobodno a veceras kad dodjes kuci nacices je praznu. Onda je poceo pa daaa ti ces kod mame i tate oni su “pobedili” biras njih a ne nas. Juuuu ... reko ne moram ja da odem kod mame i tate uopste. Imam i gde cu. I tako napadao napadao kad je video da sam oZbiljna za odlazak onda je spustio loptu pa jos poceo da se ulizuje. Ja sam bas skenjana. Rece mi to i juce snajka. Kaze da me nikad nije videla tako skenjanu. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Bračni problemi II deo
22.6.2019 22:03:23   
pari
Bas mi je zao sto se tako osecas...Probaj sutra smireno i iskreno da popricas sa njim   reci mu da te boli to sve, reci kako si se osecala sad...Probaj sad ili da radis ili da spavas...da ne mislis na to ...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here