|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
7.5.2015 15:53:22   
emicaa
E Degu bem mu miša,da brzo ozdravi princeza user posted image
Moja sad po podne spavala dva i po sata,morala sam je budit,mnogo je bila slatka onako još pospana user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
7.5.2015 15:59:29   
degu
joj kad su pospane,pa da ih poruckas,kad ustane onako cupava,rumena i odmah krene tasi tasi, pametna glava i sve redom sto zna,pa legne na mene da se mazi, dusa moje duse :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
7.5.2015 16:09:32   
mila83
Moja T je bas nervozna,jako malo je spavala danas a i sa jelom zeza vise nego inace.
Degu,nadam se da cete brzo ozdraviti user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
7.5.2015 18:17:52   
emicaa
možda ću vam biti smiješna ali opet sam se sad rastopila,gledam sa prozora mm i Teodoru odoše preko puta do pumpe da nešto uzmu i gledam je kako je slatka i kako hoda,pa ne mogu da vjerujem da sam je mogla rodit onako savršenu malu i blesavu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
7.5.2015 18:51:26   
mila83
Ma sto bi bila smesna,znam taj osecaj,sve ga imamo. Nema nista lepse user posted image Samo uzivj u svakom trenu !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
7.5.2015 20:18:50   
degu
e tako i ja gledam moju T, ne mogu da verujem da je tako savrsena a nasa user posted image i mislim da to ceo svet vidi jer ja sam objektivna,to je stvarno tako,a ne zato sto je moja user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
7.5.2015 20:28:17   
mila83
Jel se to sve nase tri devojke zovu Teodora ? Degu,Emicaa user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
7.5.2015 20:47:07   
degu
daaa user posted image
A ima i Sanjica26 jednu, ne znam jel ima jos ko. Bas da vas pitam ako im je nadimak Dora,jel ih zovete Doro ili Dora? Ispravno je Doro, a cesce cujem Dora. Mi je iz zezanja zovemo Dorinda, prbaba nam je Madjarica,zove je Dorika user posted image
Meni je za sad najsladje Doka :)

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
7.5.2015 21:02:04   
emicaa
Ja svoju zovem Doro ali u zadnje vrijeme sve češće Dodo,tako je zove od zaove mala,starija dva mjeseca id Dore a tu je još i sin Todor ili sin Mitar jer je rodjena na Mitrov danuser posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
7.5.2015 21:16:22   
mila83
Ja je jos uvek zovem samo Teodora,nekad Doda,a najcesce bubili :) a imam stariju cerku Milicu i sina Dimitrija user posted image user posted image user posted image tri moja srca najdraza.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
7.5.2015 21:20:37   
Sanjica26 RR
Jeste i moja Teodora.user posted image Mm i ja je ne zovemo po nadimku. Svi ostali je zovu Dora.
Nas tri smo bile u parkicu. Teodora je naravno nasla drustvo. Bas mi je porasla. Svako dete koje prodje, a. Mladje je od nje pomazi ga. Bolje da ne pisem kako cuva Sofiju. Divna jeprema njoj. Sofija se samo smejala i svima prilazila. Posle nam se mm pridruzio. Odveo Sofiju na spavamje, a nas dve smo ostale.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
8.5.2015 7:21:23   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Malo je hladnjikavo, umotala sam se u cebence, otvorena vrata od terase. Kad je A. budan on odmah smugne na terasu da kopa po zemlji i zaliva user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
8.5.2015 8:00:07   
daca77
Dobro jutro!!!
Evo moja N se meskolji i kao spava, ali nece dugo...definitivno smo uvele dva nocna podoja, tako da sam mrtva umorna i nenaspavana.Moje misljenje je da joj ovaj 2.podoj nije potreban, jer jede kasno popodne zitarice...vidim da ona ne deli moje misljenje user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
8.5.2015 8:03:57   
emicaa
Dobro jutro mame,nadala sam se će T prespavati noć a ne biti budna od 4 do 5,nije tražila mlijeko ali nije htjela ni zaspati.
Sanjice obavezno da mi daš "recept" kako si naučila T da ne dira Sofiju,od zaove mali samo traži priliku kad niko ne gleda da seku gurne,udari...bilo šta samo da je rasplače.A i moj brat će bio takav prema meni pa sam mislila da je to normalno user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
8.5.2015 8:09:14   
vonavoj
Jutro! Kod nas isto losa noc..daco,moja pojede punu meru zitarica u 8,sisa posle kupanja i dva puta sisa nocu..pri tom se jutros u 6 probudila..sva sam ukocena,jer je pola noci samnom spavala..

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
8.5.2015 8:12:47   
daca77
Von, a sto su se ove nase bebe ovako razjele, nocu?user posted image
Moja i dalje odbija povrce...user posted image

< Poruku je uredio daca77 -- 8.5.2015 8:13:17 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
8.5.2015 8:22:39   
Modessty
Dobro jutro!

Daco ne žuri sa uvođenjem hrane. Polako. Ima tek 5 meseci! Moji počeli da ručkaju prve kašice tek sa 6 meseci. Samo je ne pritiskaj previše. Polako i opušteno. Ne mora sve da bude po knjigama


Moj Nikola ustao jutros u 5!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
8.5.2015 8:31:19   
dijana1*
Dobro jutro mame.
Moj Vuk ustao u 7 a Kosta jos spava. Spavalica mala.
Emice decaci su drugaciji. Vuk je provalio da je Kosta lud za kinder cokoladama. Cim cuje kinder vristi i place dok ne dobije. Tako da smo se svi slozili da je bolje da cutimo. Ali zato se Vuk napravi pametan i pita mama imas li kinder cokoladu ali ino kinder toliko podeblja da Kosta u momentu krene da vristi da mu se da.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
8.5.2015 8:35:06   
emicaa
Dijana gledajući ovog svog malog indijanca dolazim do zaključka da je gora nego neki dječak user posted image .Ali je prema rodici dosta nježnija nego prema rodji,njega redovno nečim pukne a Anastasiju stalno draga user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
8.5.2015 8:38:22   
mila83
Dobro jutro mame ! I moja smizla je rano ustala i jos me nesto nocas izvozala, bas je lose spavala, cak i kod na su krevetu se vrtela, a nije bila ni gladna niti joj je bila vrucina, bas sam je fino obukla. A sad evo nastavlja sa nervozom,stvarno se nadam da su zubici,treba gornje jedinice da izadju.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
8.5.2015 8:39:06   
daca77

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Dobro jutro!

Daco ne žuri sa uvođenjem hrane. Polako. Ima tek 5 meseci! Moji počeli da ručkaju prve kašice tek sa 6 meseci. Samo je ne pritiskaj previše. Polako i opušteno. Ne mora sve da bude po knjigama


Moj Nikola ustao jutros u 5!user posted image

I mi smo ustali u 5.30huser posted image
A Mod, ti zaboravljas na nas problem (Refluks)...a toliko je zinteresovana za hranu i sve joj se cini da u nasim tanjirima ima ukusnijeg jela od kasica koje joj dajem...tu je u pravu-probala one njene, ali su bas bljutave...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
8.5.2015 8:42:56   
Modessty
onda bre Daco detetu daj to što traži user posted image Pa nije ni ona luda! zna šta je dobro user posted image

Mila verovatno su zubići. Imaš one tabletice Dentokind. Nisu loše, tj bolje su od bilo kog gela za zube. Nemoj da te buni što su tabletice - odmah se tope u ustima. I baš umiruju bol, tako da će ti bar mirno spavati

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
8.5.2015 8:55:23   
mali_mis
Ma taj gel za zubice je suser posted image , A. je vise odmogao nego pomogao.
A povrcne kasice su bljutave zato sto su nezacinjene user posted image Fali im malo svega. Vocne su jos i dobre, jest malo bezukusne, ali prolaze.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
8.5.2015 9:00:44   
mila83
Moracu da probam, evo sad je zaspala,malo je popila mleka u snu. Bas mi se cini da je nesto muci, da nije samo ova promena vremena.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 05/15 [chat]
8.5.2015 9:35:54   
daca77

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

onda bre Daco detetu daj to što traži user posted image Pa nije ni ona luda! zna šta je dobro user posted image



Pre par dana je htela sniclu iz tanjira da mi izvuce, kao prilog bio grasak-njega ni da pogledauser posted image
U gradu je sou...sve gledamo da je uspavamo kako bi smo pojeli kolace, sladoled...inace vristi, hoce i ona...

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Fotografija koja je dirnula milione ljudi
Fotografija koju je majka postavila na društvenu mrežu brzo se proširila među korisnicima, pošto ju je više od 240.000 l...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here