|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
13.5.2015 16:51:17   
Anoniman
Crtice samo da vas povucemuser posted image user posted image user posted image

Bubamarice kada ce test???

(odgovor članu branki*)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
13.5.2015 21:02:25   
Jerina
Cekalice evo i mene user posted image Bila na uz, dva folikula, endometrijum 8. user posted image , kaze dr da je to dobro, primila pregnil, i od veceras akcijauser posted image Lejan, jesi li ti bila na uz? I ja od klomifena imam strasne valunge, a tek bubuljice kao u pubertetu! Trudnice vucite nas jako user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
14.5.2015 8:33:16   
buba.marica
Hej UM, test sam radila juče ... i to na 8dpo user posted image muz je rekao da ce da me izbaci iz kuce i naravno da je bio negativan ...
Danas sam vec htela da postavim pitanje : Hej devojke da li je 9dpo rano za test ? :D Dakle danas mi je 9dpo / 24dc ....

(odgovor članu Jerina)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
14.5.2015 8:43:09   
Lota
bubice, rano je user posted image . ja sam u prethodnoj trudnoci test radila 12. dpo i crta je bila jedva jedva vidljiva, 9dpo mozda jos uvek nije ni doslo do implantacije. Navijam jako za user posted image user posted image

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
14.5.2015 8:43:25   
Frcokla
Hajde crtice user posted image user posted image
Šta čekate... Ima još puuuuunoooo mesta kod trudnica.
Čekamo vas tamo što pre!

user posted image

_____________________________

Malo magije. I malo vise strpljenja.

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
14.5.2015 10:16:11   
Anoniman
Bubamarice rano ti jeuser posted image cacekaj bar jos 4-5 dana...illi bar 12 dpo

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
14.5.2015 13:34:26   
buba.marica
jaoj hvala drugarice sad ste me oraspoložile :) držte pesnice da vam dodjem tamo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
14.5.2015 14:56:31   
nikiteki
Devojke da li je rano da uradim test kasni mi 4 dana

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
14.5.2015 15:09:26   
Anoniman
Niki nije, radi slobodno, mozes i sada, ako sumnjas na user posted image

(odgovor članu nikiteki)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
14.5.2015 15:12:15   
nikiteki
hvala na odgovoru um

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
14.5.2015 15:12:51   
Anoniman
Nista, i javi nam rezultatuser posted image

(odgovor članu nikiteki)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
14.5.2015 15:14:47   
nikiteki
Obaveznouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
14.5.2015 15:16:19   
Maslacak15
znate postoji razlog zasto na kutiji pise pouzdano 99% na dan izostanka menstruacije :) Da rano je na 9 dpo, rano je i na 10 dpo. Sve pre 12 dpo ne znaci nista a i 12 je rano :D Treba sacekati dan izostanka menstruacije.

( 60 % embriona se usadjuje 10 og i 11 og dana posle ovulacije)......

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
14.5.2015 15:17:45   
Anoniman
Maslacakuser posted image user posted image

zato sam ja sada radila na dan ocekivaneuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
14.5.2015 15:22:13   
Maslacak15
a na sajtu fertilityfriend ima statistika sa preko 100 000 zena kad su ugledale dve crtice. treba zati da su to zene koje mere bazalnu, znaci profesionalci i precizno znaju kad su ovulirale itd user posted image Elem, u proseku pozitivan test je 13,6 dana posle ovulacije..... Samo se dzaba nervirate i okrecete test pod lampom pod svim coskovima. Sve znam, i ja sam to radila ali nije pametnouser posted image Strpljen, spasen. Bar do 14 dpo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
14.5.2015 15:24:15   
Anoniman
Ja sam prvi put merila bazalnu u februaru, i zaista je efikasana, sve se tacno zna...Meni je O bila 16dc..

(odgovor članu Maslacak15)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
14.5.2015 15:29:26   
Maslacak15
UM user posted image

Dada merenje bazalne je jedna super korisna stvar. I ja je uvek preporucujem. Narocito sto zene cekalice su normalno nestrpljive, pa osluskuju svoje telo pa razmisljaju. Pa mozda je ovako, pa mozda je onako, pa ovde me probolo itd. Bazalna lepo razjasni stvari pa je mogucnost teoretisanja znacajno smanjena. user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
14.5.2015 15:50:21   
buba.marica
hvala maslačak user posted image nekada bih volela da me neko snimi sa stranem kakav degen sam sa testom ispod lampe , na suncu u mraku ako okrenem na drugu stranu .... i tako user posted image posle bi me mozda bilo sramota kad vidim sebe kako izgledam pa ne bih vise do izostanka M user posted image user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
14.5.2015 15:59:52   
superm
Buba marice, svi smo prošli kroz to, ne osećaj se posramljeno! Biće sve u redu! Još malo pa si u našoj, tRRudničkoj ekipi!

< Poruku je uredio superm -- 14.5.2015 16:00:34 >


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
14.5.2015 17:26:38   
Valerie
vucemo te buba mariceeee user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
15.5.2015 12:17:47   
buba.marica
Ja svratim povremeno da me neko povuče za nos :) Tiker mi je loš moram da ga promenim, zapravo sam etst radila 6dpo a ne 8 tako da m ije sad malo lakse :) :) bas sam odlepila


Sve vas user posted image

Dobrodošla truco user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
15.5.2015 12:18:33   
Anoniman
Bubamarice vucemuser posted image

(odgovor članu buba.marica)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
15.5.2015 12:41:34   
buba.marica
hvala devojke divna divna divna ste podrškica ! Ljubim vas i vucite jako ! Tempiram da mi bebac bude rodjen u februaru :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
15.5.2015 12:48:11   
Anoniman
Bubamarice sto februar ? :)

Niki jesi li radila test ???

(odgovor članu buba.marica)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
16.5.2015 12:02:29   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: buba.marica

hvala maslačak user posted image nekada bih volela da me neko snimi sa stranem kakav degen sam sa testom ispod lampe , na suncu u mraku ako okrenem na drugu stranu .... i tako user posted image posle bi me mozda bilo sramota kad vidim sebe kako izgledam pa ne bih vise do izostanka M user posted image user posted image


Hahaha podseti me na mene i na moje akrobacije koliko se iskrivim ne bi li videla tu drugu crtuuser posted image
Iz jednog ugla se vidi iz drugig ne, pa setam po kuci od svetla do svetla pa do prozora i tako u kruguser posted image
Crtice vucem vas sve jako jakouser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here