|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
16.5.2015 20:44:20   
buba.marica
UM februar zato što sam sanjala pre par godina dok još ni sa sinom nisam bila trudna da sam se porodila , da je napolju sneg i da mi muž kaže da je divno što se ćerka rodila na dan zaljubljenih :) user posted image

dijana muke zive sa tim testovima user posted image stvarno se nadam da ce ovaj mesec biti pozitivan od buljenja mi se dioptrija pojacala user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
16.5.2015 20:46:17   
Anoniman
bubamarice onda ti to od srca zelim...user posted image

(odgovor članu buba.marica)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
16.5.2015 20:46:51   
Anoniman
i vucemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
18.5.2015 8:19:24   
buba.marica
Dobro jutro devojke, pa što je ovde ovako pusto :(
Gde su nam Sosa, Lisa i ostale čekalice ?
hajde da me obradujete pa da mi kažete da je neka u trudničicama :)


Hvala UM vuci jakooooo user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
18.5.2015 8:41:45   
Didy
Dobro jutro, crtice. Mi smo u novom krugu, tu su negde dani oko O pa je posebno dinamicno i zanimljivo. user posted image
I ja ocekujem lepe vesti od neke od vas uskoro. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
18.5.2015 8:48:18   
Maraj
I ja se pitala gde je sosa nama je nikako
Didy, marice na "posao" pa u trudnicke teme user posted image user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
18.5.2015 9:00:03   
buba.marica
jaooo bilo je posla ovaj mesec kako nije :) jos mislim ako je verovati baby tajmu da smo uboli ovulaciju .
Obicno se uvek tog 14-15 dana negde razidjemo po poslovnim putevima ili namneko dodje i nikad ne ubodemo , ovaj put mislimd a jesmo user posted image

ako je ovulacija bila oko 15-dana , kada bi trebala biti implantacija ? Ako ima pravila uopste ....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
18.5.2015 9:03:32   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Didy

Dobro jutro, crtice. Mi smo u novom krugu, tu su negde dani oko O pa je posebno dinamicno i zanimljivo. user posted image
I ja ocekujem lepe vesti od neke od vas uskoro. user posted image

user posted image user posted image samo ti meni budi vredna

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
18.5.2015 9:11:51   
vonavoj
DIdy,navijam jako!user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
18.5.2015 9:14:42   
Anoniman
didy , bubamariceuser posted image user posted image vucem

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
18.5.2015 16:34:43   
nikiteki
um nikako da napisem radila sam test negativan

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
18.5.2015 22:02:27   
Anoniman
Niki meni kasno stizu privatne poruke, uopste nemam ikonicu, malopre sam videla tvoju poruku, ajde vucem te, da bude jedan pozitivan uskoro...

(odgovor članu nikiteki)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
19.5.2015 13:41:45   
AnaAna1
Hahaha i mene kritikuju sto pocnem da radim testove vec 7. dana posle ovulacije user posted image ovog meseca sam pocela sa merenjem bazalne i malo sam opustenija jer cu znati bar kada mi je bila ovulacija, ovako sve nesto nagadjam, da li smo uboli, da li nismo, koliko je proslo, itd... user posted image a uzela sam i lh trakice, cisto da vidim i to cudo user posted image
I ja sam prosli mesec videla tu drugu "crtu" bezbojnu pod nekim posebnim uglom naglavacke pored prozora, i naravno da je test bio negativan, kakva bela crta, dok se ne vidi lepo user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
20.5.2015 0:02:19   
marinchica
Drage moje ! Ja sam se vec ispisala iz Maja vec...dobila 10.05, radila hormone, prolaktin 426 ( 496 je gornja granica). fsh je 5.8 a lh 6.11....negde pise da treba da su priblizne vrednosti 3dc, negde da fsh MORA da bude veci, od lh. AMH 4.5 (5 gornja granica za pcos)ostalo sve u granicama normale. ostaje ogtt test, i test 14dc za hormone opet, sto je u subotu.
Tapkam u mestu...i dalje. Da imam sta, pisala bih. Ali pratim vas i drago mi je zbog svih cekalica koje su docekale. Ako neka ma iskustva koja bi htela da podeli sa mnom u vezi hormonalne slike ukoliko je imala slicnu ovoj mojoj sa fsh i lh, i da li je neku terapiju primenila za to, nek mi napise pls u pp, znacilo bi mi. da ne kvarim temu, verujem da ima posebna za hormone. jos cekam svojeuser posted image dok zavrsim hormnone i insulinsku rez i onda s rezultatima idem kod ginekologa iduci mesec. Mislim da cu pokusati opet inseminaciju.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
20.5.2015 8:58:10   
buba.marica
drugarice drage , juče stigao skot user posted image tačno na vreme .... u minut kao i uvek :( bila sma baš baš tužna pa vam nisam odmah pisala ... nadam se uspehu ovaj mesec kad vec nisam februarskog bebca ubola, mozda ubodem neku Martu :)

marinchice baš sam se pitala gde si user posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
20.5.2015 9:00:50   
Anoniman
Bubamarice bas mi je zaouser posted image
ali ako ubodes ovaj mesec onda ti se radja beba u februaruuser posted image

(odgovor članu buba.marica)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
20.5.2015 10:23:37   
marinchica

IZVORNA PORUKA: buba.marica

drugarice drage , juče stigao skot user posted image tačno na vreme .... u minut kao i uvek :( bila sma baš baš tužna pa vam nisam odmah pisala ... nadam se uspehu ovaj mesec kad vec nisam februarskog bebca ubola, mozda ubodem neku Martu :)

marinchice baš sam se pitala gde si user posted image

tu sam duso, pratim vas sve i bodrim user posted image

(odgovor članu buba.marica)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
20.5.2015 14:53:50   
buba.marica
jel UM? a ja računala nešto ko da ću da nosim 10 meseci user posted image osladilo mi se

marinchice i mi bodrimo nazad user posted image

ma ovaj forum je superiška, pa ima li negde osobe koja može da sluša sve naše frustracije i bulji u testove kao što to mi zajedno možemo user posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
20.5.2015 14:55:31   
Anoniman
pa ako ti zadnji ciklus bude maj, dodaj 7 dana + 9 meseci voalauser posted image

(odgovor članu buba.marica)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
20.5.2015 20:06:34   
bg80
zdravo drustvo ,citala sam sve prepiske i jako ste pomogle ...user posted image ja sam pre 5 dana prvu svoju iui uradila i bogami nije bila bezbolna i malo sam krvarila...boleo me stomak 2 dana pijem utotrogestan2x2 0d 200 ,medjutim ja nemam nikakve bolove i simptome pa ako mozete da mi kazete kada su vama krenuli simtomiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
23.5.2015 6:30:06   
Lisa Simpson
Ta na na na!! Evo me. Buba marice pa gde si ti ja i dalje čekićam i tako nešto me neće pa neće. Uzela da čitam neke knjige oa me to okupiralo i zato nisam pisala. A i nema ništa novo Sosa mi je prorekla april ali cvrc. Evo me u moju. A ne znam gde je Soske ona je pauzirala do maja. Tako da bi sad tzrebala da je u akciji.

I da ne zaboravim user posted image

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
23.5.2015 7:09:19   
Maraj
Lisa bas smo se pitale gde si user posted image
nema sose vec neko vreme, sta li je sa njom?

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
25.5.2015 12:58:01   
Lisa Simpson
E žene ne mogu da se ulogujem s kompa pa samo da izvestim juče sasvim iznenadno dobila user posted image i otišla odmah uradila betu bila 225. sad čekamo sutra da vidimo ima li nade za nas ovaj put.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
25.5.2015 13:10:28   
Anoniman
lisa draga cestitamuser posted image bas mi je dragouser posted image

(odgovor članu Lisa Simpson)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo II crtice 05/15 [chat]
25.5.2015 13:15:37   
Tanjica81
Drage crtice samo da vas povučem...

Lisa divno, čestitam. user posted image

Madre, Pipi, Didy za vas poseban user posted image . Vučem iz sve snage.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here