|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 0:00:20   
Azra_
Jole, i ja tek sada vidim kako ste se namučile. :-( Uz pravu dijagnozu, terapiju, malo iskustva, nadam se da će biti lakše. Moje dete se prvi put razbolelo sa godinu dana. Dobio T , nikakvi simptomi drugi, ja mislim od zuba... Bila zapravo gnojna angina, i to baš gadna i odmah bocke. Ne kažem da mi je sada lako kada je bolestan, ali iskustvo je čudo. Imaš kod sebe komplet apoteku, ne čekaš, reaguješ kad se može, zaobiđeš državne lekare kada vidiš da je gusto i tako...

Mod, Ivančice, hvala za teme o pesmicama. Ivančice, ti možda znaš tekst pesmice čiji deo zvuči nekako ovako ˝zbog čega se tuguje, nije nam jasno.....tu svako svakog neizmerno voli nigde nije lepo ko u pravoj školi˝? Pretražih net, i nema pesmice.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 7:07:14   
eca89
Dobro jutro drage mame, ja opet u 6huser posted image i još se budila u pola 2h, ma haos kao zombi samuser posted image !

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 7:16:34   
mali_mis
Jutro mame user posted image
Juce uzmemo suncobran da postavimo na terasi, i ono plasticno cudo gde se sipa voda i zabada suncobran. E, A. je odmah skinuo poklopac i negde sakrio, pa je citav dan ubacivao sve i svasta u tu rupu. Kad smo praznili vodu, nasli smo sledece: cucla sa obrucem od flasice, stipaljka, poklopac od tog plasticnog, dva autica, olovka user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 7:32:47   
Trcosava
Jutro mame, koliko stignem da ispišem to mi je user posted image

Moje dete spava kao odvaljeno. Sisa plus dohrana oko 21 i spava bez buđenja do 6-7. Ja mleka skooro da i nemam više, sad mu dajem obe dojke da sisa, pa plus dohrana - nekad 90 nekad 120. Retko i 150. Počeo je malo i da brblja user posted image

Mišu, pa vama nije nikad dosadno!!!

Kod nas isto krenulo lepo vreme, juče sam po Anu išla, izgorela sam na suncu iako već imam onu radnjičku boju poodavno. Noge su mi naravno sir. Ranije sam koristila onu kremu za samopotamnjivanje za noge, jer je ogomna razlika bila, sad dok dojim mislim da se to ne sme, nisam sigurna a i svejedno mi je. Trenutno.

Debela sam, ne mogu ni u šta da uđem od suknji. Samo dve i to su na lastiš user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 7:51:01   
tekilica
Jutro, mame! Kolega je skuvao kafu i ovo jutro je pocelo diiiiiiiiivno. 23 je kod nas u gradu, a ja...radim jos sutra i ondaaaaa godisnjiiiiiiiiiiiiiiiiiiii odmoooooooooooooooooooor :) Eh, milina. N smo odveli u vrtic, rucak sam spremila juce za danas, a sada sam uposlila muza da malo sredi stan. Prijatna kafica i vama!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 8:02:12   
emicaa
Dobro jutro,T ni sinoć nije spavala.Nije plakala samo neće dama spava,na kraju smo obadvije zaspale u dnevnoj.
Možda joj je i vruće,u sobi nam je baš toplo a ona spava još u dugoj pidzami jer neda da je pokrijem.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu tekilica)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 8:47:17   
mila83
Dobro jutro mame ! Divno jutro zaista ! Mi smo lepo spavali,nastavljamo u nove avanture danas !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 10:16:47   
wivern
Hello zenskaci..
Mene M poceo ozbiljno da grize dok sisa. Izem ti i zube tako rano user posted image
Vreme divno juce smo extra proset_ali, danas isto planiramo.
Jos malo pa more, ne mogu docekati.


< Poruku je uredio wivern -- 4.6.2015 10:17:27 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 10:32:18   
vonavoj
Joj,wiv,jos malko!
ja tek sad pijem kafu..J se u 6 probudila,sisala,mazikale se u krevetu i ununala je oko pola 8 i do 9 spavaleuser posted image ..zato sam sad ukocenauser posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 12:35:44   
Misha i Ljisha
komsa operisan! user posted image sve ok nadamo se da cemo ga uskoro videti.

Mi u poslu naravno kao i uvek. Napolju vrucina Nisam D jos uvek mazala zastitnom kremom ali vala ona mi je vec crna kad smo stalno napolju.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 12:38:49   
vonavoj
T spakovana za Divcibare! CIm je ustala kaze jel petak,danas idemuser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 12:46:44   
veselicaa
Von kako ces izdrzati bez nje 7 dana?Moja A.skoro isla na Zlatibor isto 7 dana,cini mi se da sam zamalo siznula koliko mi je nedostajala.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 12:53:18   
vonavoj
Bila je 7 dana kod svekrve,bas kad sam se porodila,prvo odvajanje..mislila sam da cu odlepiti..a sad samo razmisljam koliko ce ona biti srecna tamo i prijace joj vazduh i onda cu izdrzati.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 12:56:48   
veselicaa
To da,a i ako je vec isla negde onda je lakse.Moja A.ode kdo zaove koja je udaljena pola sata voznje i posle 5 dana ja idem po nju,a ona obicno nece kuci user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 12:57:12   
Anoniman
von super za tiku, uzivace, ja ne znam kako ce u izdrzati bez mene kada odem u porodilste

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 12:58:03   
emicaa
T spava,dok je zaspala preznojila se već.Posle ćemo opet ispred zgrade u pijesak a predveče u šetnju.do 4 nećemo proviriti vani user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 13:05:51   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Unina mama

ja ne znam kako ce u izdrzati bez mene kada odem u porodilste

Um i ja sam se toga plasila kada sam isla da se porodim sa S.(a nama ce biti ista razlika u godinama izmedju nasih smizli) a ispalo je da je bila bas super.Uzivala je sa tatom,iako je bas vezana za mene,jedino je vece pred mog dolaska iz bolnice trazila da spava sa mnom ali nije plakala.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 13:51:39   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Unina mama

von super za tiku, uzivace, ja ne znam kako ce u izdrzati bez mene kada odem u porodilste

Um,u bolnici brines za bebu i sebe,nemas vremena da mislis o kyci..a U je navikla sa tvojom sveki,kako kad idu u banju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 14:15:19   
eca89

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Debela sam, ne mogu ni u šta da uđem od suknji. Samo dve i to su na lastiš user posted image


Oooo, Trco potpuno te razumijem, ja sam izvadila svoju ljetnju odjeću i da se rasplačem, sve ja mogu obući, ali stoji mi tj. ne stoji miuser posted image user posted image , kipi na sve strane. Samo čekam mm s'posla, da ga zadavim, kad mi kaže, ma super izgledas!!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 14:34:34   
QueenJ
Da se zpišem i među junske mame, pa vvas čituckam kasnije. Vidim da neko ide na Divčibare. To je blizu Valjeva. Biće joj divno.

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 16:57:25   
mati

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Odosmo mi na leto u Soko Banju i ako nismo planirali ove godine zbog novca. Moracemo zbog Sofije posto zaglavi ovako. Cekamo da li ce biti primljena u vrtic u petak pored zalbe. Opet me strah zbog njenih prehlada.

Sanjice obavezno se javi. Soko Banja je blizu.
Ja sam od ponedeljka na odmor, izborila sam se za proslogodisnji i to ceo. Jaoooo... Jos mi sad bas dobro doso kad mm nije tu.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 17:37:23   
Mala Elena
Dobar dan svima!
Ja leskarim, gledam tv. .trenutno neke gluposti ali me mrzi da ustanem po daljinski. .
I meni dodelili godisnji od prosle god. Ali ja sam izuzetak jer se vodim kao zaposlena a ostali su angazovani ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 20:12:03   
emicaa
Ćao mame,mi smo danas baš uživale,sveki čuvala od zaove djecu pa smo svi zajedno bili.T i A se super igrale,posle plakale kad su krenuli kući,neće se razdvoje user posted image
Sad svi okupani i uživamo

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 20:19:35   
vonavoj
Queen,nadam se! A bice i lepo vreme.
Ja sam ceo dan nervozna,drugarica mi javila da nista od vrtica za J..cekam zvanicne liste pa u upravu!! Smisljam nacin da produzim porodiljsko..nasi su rigorozni..
Inace,razduvao se vetar..bice kise..

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
4.6.2015 20:49:22   
mimi_buba
Ako može mala pomoć prijatelja? Imam nadrazajni kašalj, golica me u grlu pa sta može biti jel neka alergija i na sta?! Nisam pametna kašlje po pola sata voda ne pomaže user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here