|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 8:35:56   
Sanjica26 RR
Emice hvala sto pitas. Mozda je za mrvicu bolje, ali u toku noci se cuje tesko disanje. Sve imamosecajda ce dr da jojukljuci jos koju inekciju. Jutros bas kaslje.
Pecem joj galete i odoh na posao.
Jole ljubim lepoticu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 8:36:08   
degu
Jutro!!!! I kod nas rade senzori u punom jeku user posted image čim tata ustane za posao evo i nje, džaba sam toliko zamračila sobu da nemam ja predstavu koliko je sati, ona ZNA user posted image
Jole, strašno je i kad im se nosić zapuši a kamoli šta drugo, mali su, ne umeju da iskašlju, ne umeju da izduvaju nos, ma ništa.
Von i meni je lepše sad kad je T malo porasla, ne fali mi period kad je bila beba, iako me hvata nostalgija jer vreme jako brzo prolazi.
Moja devojčica je juče napravila par koračića sama, iako je još nestabilna al se pušta, pokušava.
Uh jun, još malo na posao.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 8:38:18   
veselicaa
Jole bas ste se namucile,da brzo ozdravite user posted image Secam se kada si pisala u temi proliv,strasno da se posle sve toliko iskomplikovalo.Ja sam sa obe cerkice bila u bolnici i znam koja je to muka.Sto si ti rekla najteze je kada sve prodje a tebe stizu secanja sta je sve bilo i kako ti je dete izbockano i istraumirano.Ali sve prodje,sta da se radi,bitno da su nam one zdrave.
Sto se tice doktorskog nemara,nemam sta da pisem na tu temu jer bi se iznervirala skroz.Moja S.je zavrsila u Nisu i to nas je hitna dovezla samo zato sto smo imali nesrecu da naidjemo na kretenku od dr koja ne ume da radi svoj posao koji inace radi 30 godina.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 8:40:32   
dijana1*
Jole, Sanjice da mi princeze sto pre ozdraveuser posted image bas mi je zao sta vas sve snadjeuser posted image
Sto se tice senzora kod Koste savrseno radeuser posted image
Ljubim vas sveuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 8:42:55   
branki*
Jutro,mame!
Degu,kad pocinjes da radis?je l se t jos uvek nocu cesto budi?moja boka pocela po 4,5 puta da se budi....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 9:27:17   
mama krava
Jutro curke...

To sa noćnim budjenjem ide do onda dok ima dozvolite. nemojte da očekujete da će oni sami jedne noći da se tek tako odreknu sise...ne, neee....

Moraćete same kad procenite da je vreme da prekinete. Da izdržite 2-3 noći dranja i posle spavanjac!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 10:06:49   
vonavoj
Degu,lepse je kad su malko veci,tamo od 4og meseca je vec lakse..user posted image ,a da brzo rastu,to je strasno!
Dijana,znaci i kod vas senzori rade..strasno..user posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 10:37:49   
degu
branki pocinjem 25.juna ako ne uspem godisnji da uzmem. A T se budi i dalje, nekad 2 puta, nekad 10 puta. Mi smo stigli do 5 noci vriske i odustali, pa racunam da nismo spremni i ne verujem da cemo biti.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 12:05:30   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: mama krava

Jutro curke...

To sa noćnim budjenjem ide do onda dok ima dozvolite. nemojte da očekujete da će oni sami jedne noći da se tek tako odreknu sise...ne, neee....

Moraćete same kad procenite da je vreme da prekinete. Da izdržite 2-3 noći dranja i posle spavanjac!

user posted image cccc onda moja cura je izuzetak koji potvrdjuje pravilo. Sama je prestala nocu da trazi sisu a i sama je i prestala da sisa sa 15 meseci. A budjenje nema veze sa sisanjem evo ima dve god i 4 meseca i jos uvek se budi svaku noc bar jednom.

Mi danaske bile vredne kao i juce. Imali smo šou nocas, probudila se u pola dvanaest i zali se na zub, pa sam joj dala da pere zubice (odnosno da zvace cetkicu da joj bude lakse) ali nije vredelo. Na kraju smo isli napolje da gledamo mesec i zvezde i odusevljena je bila i zaspala je tek u pola 2. Ja sam zombi. ustala sam u 6.

Inace komsiju jos uvek NISU operisali, ne znam vise sta cekaju jadan covek

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 15:06:31   
mila83
Zdravo mame ! Evo ja kod moje mame ,uzivamo..vrucina je ,ali ovde u dvoristu iza kuce je bas prijatno..
Nadam se da ce vam decica brzo ozdraviti.
Ljiso, pa sta cekaju sa operacijom, ne razumem,ako je hitno...?

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 16:40:30   
branki*
Evo i mene...bas je vruce,ali ovde kod nas je prijatno.
Degu,bas se priblizilo.ja cu isto gledati da produzim ako ikako mogu.boka drema,i tako.....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 16:47:38   
mama krava
Jaoooooooo...

Kad ste ono beše pisale za bolesne muževe????

Ja ne znam da li da se smejem ili plačem.... Zove me mm oko pola 4 sav usplahiren i kao što se ne javljam, već me 2x zvao na mob??? I ja kaooooo...mmm, pa ja sam na poslu i radim posao, tj nisam okačena i čekam da me pozoveš, ali ajde......i onda ko iz topa kaže imaM 38.4 temp...a ja nisam lepo čula pa pitam ko ima temp, Dušan??? A on nervozno JAAAA, ja imam.... Kuku.... na*ebala sam...pa to je gore nego kad su mi oba deteta u isto vreme bolesna!!!!
Pa, ne možete da zamislite tu kuknjavu preko telefona, a treba da ide na posao.... i začepljen mu je nos i to je sad haos....pa ja ne verujem!

Evo sad ode na posao, valjda će preživetiuser posted image user posted image ?

Grozna samuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 16:53:01   
mila83
user posted image Nisi grozna ! Svima je to tako sa muzevima, moj nije bas takav ...ali bude onoga "ti ne znas kako je meni sad !" user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 17:25:15   
mati
Zdravo mamite. Samo da vas poz. Ja sam oko mesec dana sama sa decom, ludnica. Sveki i mama utrce kad treba ali me vtoglavice jos ubijaju, lakse bi bilo bez njih.
Mati ce za neki dan rodjendan pa smo u pripremama i osmisljavanju torte. Nemam ideje vise...


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 18:12:31   
daca77
Nije me bilo ovde par dana i tek sada vidim koliko su nam se Jole i Mila namucile...zelim vam brz oporavak user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 20:54:37   
emicaa
Mi se vratili iz duge šetnje,T sad zaspala.Inače je baš plakala kad je krenula u sobu,htjela je da ja idem sa njom a nisam mogla jer čekam bitan tel.poziv user posted image
Kažu sutra će biti 30 stepeni user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 21:48:26   
Mariya
Veče mame!
Evo da se upišem u junu. Kako je došlo lepo vreme mi smo napolju. Imamo veliki orah u dvorištu koji pravi predivan hlad, na njemu su ljuljaške za L i H, u garaži trambulina, pa uživamo u igranju. H mi šeta po sobi, drži se za nameštaj i hodauser posted image .premedena je. Od prekjuče govori ba-ba-ba i be-be, čak i noću. Pošto se, nažalost i dalje budi.Prespavala je 2 noći, da i ja malo odmorim i sad opet buđenje. Danas nije htela nikako da sisa, uspavala sam je na rukama pa je spustila i onda joj ugurala sisu u ustauser posted image . A Lu se počela igrati sa decom iz ulice, preslatka je kako priča sa njima, naređuje im. Ona odlučuje šta će da se igraju i gde će biti. A devojčice imaju 7 i 9 godina pa joj valjda popuštaju[sm=smiley1.gif.]Ne stižem ni da pročitam šta pišete, valjda ću večeras.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 21:57:27   
Sanjica26 RR
Mi smo dobili jos jednu inekciju. user posted image Najverovatnije ce i sutra, ali ce najpre da je poslusa da je ne bi busili. Usta ceo dan nije zatvorila od kasljanja. Place ceo dan. I cetvorke je ubise. Kaze mm da joj je leva strana natecena.

Odosmo mi na leto u Soko Banju i ako nismo planirali ove godine zbog novca. Moracemo zbog Sofije posto zaglavi ovako. Cekamo da li ce biti primljena u vrtic u petak pored zalbe. Opet me strah zbog njenih prehlada.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 22:12:47   
veselicaa
Mk takvi su svi muzevi nisi grozna user posted image Zamisli da mora da se poradjaju user posted image
Sanjice da sto pre ozdravite user posted image
Nego da vas pitam nesto,pitala vec u kafani ali mi niko ne odgovara.Jel imate onu kornjacu zvezdano nebo,koliko se ona puni kada se puni preko usb kabla?Ja je povezem na komp ali mi nigde ne svetli da se puni,pa je sada deca koriste sa obicnim alkalnim batreijama.Ako neko zna neka mi odgovori jer ja pojma nemam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 22:26:27   
vonavoj
Gde ste mame? Mene drugarica danas zvala da za 15min odlucim da li da vodi Tiku na Divcibare. Vodi predskolce,i njenu cerku,koja sa T ide u vrtic i privatno se druzimo. I ja pristanem. T odusevljena. U petak se krece,7 dana..mislim da ce izdrzati...samostalna je dosta,videcemo.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 22:27:35   
vonavoj
Pancevacko odmaraliste,3000din za 7 noci..dzabe. A najavljuju divno vreme.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 22:56:33   
mila83
Bas lepo Vonavoj !Puno znaci sto poznajes vaspitacicu i imas poverenja,mozda bih i pustila dete tako,ali ipak bi mi bila mala u tom uzrastu da je pustim,bez obzira sto je samostalna,ja ne bih bila mirna.

Veselice, i ja imam tu kornjacu i za sada sam je koristila samo sa baterijama i postavila si bas dobro pitanje jer i mene zanimauser posted image

Mi evo jos kod mojih,sutra uvece se vracamo, posle kontrole. Super nam je prosao dan.

Sanjice, drzim fige da brzo ozdravite !

Mariya, sad su najsladje ! Moja isto brblja baba,deda,tata,gaga,jeje ...mama malo redje ! Hoda uz namestaj,ali je jos nesigurna.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 22:59:11   
tekilica
Mi odosmo za Soko Banju sad za vikend,uzeh odmor,a tamo se baaaas lepo odmorimo. Mora da se iskoristi od prosle godine,za ovu videcemo gde cemo. Mi kasljemo isto,ali samo inhalaciju imali,sedam dana,sad ni to,mada i dalje kaslje. Nas DZ je pun,prepun,daleko bilo. Da se pohvalimo,danas nam je stigao autic za N,vozila ga je dva sata. Bas se obradovala. Mame,opeglah i trazim neki film ns tv-u,ima li sta?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 23:41:05   
vonavoj
Veselice,ne moze da se puni kornjaca .ona samo radi preko usb kabla ili preko baterija.
Mila,vaspitacica je nas kucni prijatelj,isla je T kod njih da spava..videcemo.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 06/2015 (chat)
3.6.2015 23:44:20   
mila83
Da,u pravu si za kornjacu, sad se setih . ma super za tvoju devojcicu,mozda bih i ja tako da sam u tvojoj situaciji odlucila user posted image Moji su stariji,jos nisu nijednom isli tako negde na par dana bez nas,iako je bilo prilika...mislim da i ja nisam spremna psihicki za takav poduhvatuser posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here