|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prejak refleks otpustanja mleka
1.6.2015 21:34:15   
New Mom

IZVORNA PORUKA: soni

New mom mi je licna sacetnica za dojenje..i nju sam davila..pa me sramota..zato sam otvorila tenu da davim malo i vas

Doci cu ti tamo u beli svet da dobijes po turu! Da znas!

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: prejak refleks otpustanja mleka
1.6.2015 21:55:48   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: jovicaa

mozes da mu pustas belu buku da se umiri dok sisa, to ja sad radim kada je bebac nervozan, posto je bolestan, pa mu smetaju sline i slajm, pustis fen ili usisivac i probaj onda da mu das.. smire se od tog zvuka


E ovo sam i ja radila. Smiri se pa lakše prihvati. ALi onda sam u nekoj temi pročitala kako bijela buka ne valja, pa to praktikujem jedino ako je baš, baš frka user posted image Sad joj pustim muziku (Mama voli bebu), malo pojačam. Ponekad upali, ponead baš i ne. Vrijedi sve probati...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: prejak refleks otpustanja mleka
1.6.2015 23:43:24   
Anarunika
choopa choops ,neću da skrećem sa teme,ali zašto bela buka ne valja? Nama je bila od velike pomoći prvih dva meseca -vodopad pogotovo.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: prejak refleks otpustanja mleka
1.6.2015 23:58:47   
choopa choops
Anarunika ma i ja sam sa njih dvoje to radila ponekad, a sa njom smo čak sad i na telefon snimili pa bi pustali, a onda sam naletjela na ovaj post od branki KLIK. Pa sam izbacila to user posted image Šta znam, možda se na kraju ispostavi da to nema veze, ali ja ću ipak da pokušam da izbjegnem.

< Poruku je uredio choopa choops -- 2.6.2015 0:00:46 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: prejak refleks otpustanja mleka
2.6.2015 9:09:27   
Trcosava
Soni, moj se nije davio do sad. Evo tek sa četri meseca on počne da se davi. U početku sam curela na sve strane, ali se nije davio. Sad, obično na desnoj kad krene mleko zna da se zadavi, zagrcne, ali ne haje on za to, nastavi da sisa.
Nm mi je poslala jedan link kako da mleko ide, jer je moj postao prava lenstina kad je budan, sisa po 5 min i onda pusti jer nema mleka više, nego mora da čeka da nadodje.
E sad, link i Nm - na linku neki čika pritiska blizu bradavice odozgo i odozdo ne bi li mleko krenulo, a na netu sam pročitala da se slično radi da bi se usporio protok, tj da se ne dave.
nm razreši nam mystery

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: prejak refleks otpustanja mleka
3.6.2015 11:31:26   
daca77
Soni, i moja zna da se i sada zagrcne, ali iskaslja se i brzom brzinom nastavlja da gutauser posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: prejak refleks otpustanja mleka
3.6.2015 11:47:15   
branki*
Soni,nama se to desavalo u pocetku kad je bila mala.onda je nosim da se malo udrema i tako uspavana hoce posle da sisa.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: prejak refleks otpustanja mleka
4.6.2015 3:11:57   
soni
Branki i ja sam to orimetila..nocu kad je uspavan mirnije sisa..ne davi se toliko..

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: prejak refleks otpustanja mleka
23.6.2015 14:34:05   
soni
Mi smo se malko sredili...I dalje mi mlekonjako izlazi ali ne gusi mi se beba vise kao pre...Mozda mi grudi nisu prepunjene kao pre ili je on porastao...probala sam sa vestackim bradavicama..pomogle su kad tek pocne da sisa posle sam skidala...Sada ne koristim vise

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here