|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Anticelulit krema i dojenje
24.12.2008 15:34:29   
Anoniman
U drugoj temi je započeto, pa ću ja copy-paste sve što je vezano za to:

MERYEN: A koristite vichy od kad i jel sme u toku dojenja,ja sam kupila i ne znam smem li u apoteci kazu da se koristi u upustvu ne pise nista?

Jeca02: Pazi, meni su rekli da antistrijet krema može da se koristi, a anticelulit ne, sve dok dojim. i ima logike. Celulit se, masažom i mackanjem, razgrađuje i izbacuje kroz krvotok. ako si ikada bila na AC masaži svaka dobra maserka će ti reći da ćeš najviše u obimu da izgubiš upravo prvom i drugom menstruacijom nakon zavšenih 10 ili koliko već masaža. I celulit je toksičan. E sad, kad dospe u krvotok kažu da može i da ugrozi sastav majčinog mleka tako da dojilje ne treba da idu na AC masaže ni da koriste AC kreme.
Ja sam čak pokušala da osporim tu teoriju ali su me 2 maserke odbile da mi rade AC masaže. Iako su mogle da zarade na meni. I onda su mi to objasnile, a posle mi je i par lekara to potvrdilo

Tako da ne znam šta da ti kažem...
 
Evo gledam i na netu
" masazom se podstiče limfna drenaza i stimulise razmena materija u tkivima, i znam da se kada se na primer radi anticelulit program savetuje dodatno unosenje vode bas zbog tog "ispiranja". "

ja: Evo premotavam film, davno je bilo:

14ti ili 15ti dan su mi skinuli konce. Dan-dva nakon toga sam otišla sa mamom u apoteku (sećam se i koju) i kupila Vichy anticelulit kremu i steznik. I odmah sam počela da koristim oba. Sa Lukinih 6 nedelja (imam fotku) sam imala ravan stomak (znači - koristila sam te dve stvari već neko vreme, bar nekih 3 nedelje).

Nisam tada ni razmišljala o tome dal sme da se koristi AC krema dok se doji, mada ima smisla to što jeca kaže.

Tema iz koje je kopirano KLIK
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Anticelulit krema i dojenje
23.3.2009 9:31:12   
Lu
Bila je još jedna krema o antielulitnim kremama nevezano za dojenje ali  ne mogu naćiuser posted image
Kako radim vježbe za trbuh i često se ogledam u ogledalu primjećujem ga po guzi,sad ću se malo bazirati i na to područje ali bi koristila i neku anticelulitnu kremu a ne znam koju,gledala sam juče u kozmu svakakvih kremica sa masažerima ne mogu se odlučiti ako imate nešo isprobano...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Anticelulit krema i dojenje
23.3.2009 11:21:45   
Lu
A nećete da kažete jel...user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Anticelulit krema i dojenje
23.3.2009 11:25:07   
Anoniman
Hm... Iz koje teme sam ovo kopirala? user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 4
   RE: Anticelulit krema i dojenje
23.3.2009 11:27:51   
Anoniman
Aha - ono gore je iz teme Mamin miris, a vidi ovu temu: Za manje u cm

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Anticelulit krema i dojenje
11.6.2010 8:18:57   
buhla
user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Anticelulit krema i dojenje
11.6.2010 12:52:25   
Anoniman
Šta je buhlice?

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Anticelulit krema i dojenje
11.6.2010 14:02:31   
buhla
citam ovo za anticelulit kremu... vidim ti si koristila a Jeci rekli da ne sme! podigoh temu da vidim ima li jos neko nesto da kaze na ovu temu! user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Anticelulit krema i dojenje
12.6.2010 11:28:19   
LillyT
Ja koristim anticelulit od pre par dana. Apotekarka (koja je stvarno super) mi je rekla da je verovatnoca da mi bilo sta od tih toksina udje u krvotok minimalna, ali da retko koja kompanija radi istrazivanja na trudnicama i dojiljama, pa samim tim se i moraju ograditi i napisati da se ne preporucuje. Takodje, da napomenem, nisam kupila nista kod nje u apoteci, pa nije bila u fazonu da mi to kaze da bih bilo sta uzela....


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Anticelulit krema i dojenje
19.6.2010 16:54:10   
Anoniman
ljudi ja upravo namazala Afrodita kremu i noge mi crvene i peckajuuuuuuuu

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

(odgovor članu LillyT)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Anticelulit krema i dojenje
19.6.2010 17:20:18   
Anoniman
Pa draga i treba da se crvene i da peckaju , bar po mom iskustvu! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 11
   RE: Anticelulit krema i dojenje
19.6.2010 17:20:46   
Diabla
 normalno jer gori salo. Ne brini, samo neka prziuser posted image
IZVORNA PORUKA: OTI

ljudi ja upravo namazala Afrodita kremu i noge mi crvene i peckajuuuuuuuu

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA



_____________________________

Something is rotten in the state of Denmark.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Anticelulit krema i dojenje
19.6.2010 17:21:02   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: OTI

ljudi ja upravo namazala Afrodita kremu i noge mi crvene i peckajuuuuuuuu

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA



Dobro je, znaci da radi user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Anticelulit krema i dojenje
19.6.2010 17:22:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

ljudi ja upravo namazala Afrodita kremu i noge mi crvene i peckajuuuuuuuu

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA



Je l* to onaj Afroditin cecropia gel?
Tako nešto ...?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Anticelulit krema i dojenje
19.6.2010 17:28:00   
Anoniman
ma neka Garcinia 3 u 1.
evo prestalo je
pise da ima termo dejstvo i da ce biti toplo
greje i pecka a crvenilo je bilo i sad prolazi..



(odgovor članu Diabla)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Anticelulit krema i dojenje
19.6.2010 17:29:09   
Anoniman
Hvala zeneeeeeeee

"najzad: deluje" user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Anticelulit krema i dojenje
19.6.2010 17:33:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: OTI

ma neka Garcinia 3 u 1.
evo prestalo je
pise da ima termo dejstvo i da ce biti toplo
greje i pecka a crvenilo je bilo i sad prolazi..





E za tu kremu sam na više mesta čitala da je bezbedna tokom dojenja.user posted image
Inače, nisam pristalica tih krema jer nekako mislim, biće vremena beba je još mala, čemu rizik ali eto za nju sam čula da je ok ..
U suštini mislim da te kreme nisu dovoljno ispitane , tj. nije ispitan njihov uticaj u fazi dojenja pa im je verovatno najlakše da napišu nije preporučljivo ili šta već...


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 17
   RE: Anticelulit krema i dojenje
19.6.2010 17:33:48   
Mishica 77
user posted image user posted image user posted image
Jel misliš još da mažeš? user posted image


_____________________________

Čovek koji nema dudu, zeca i žabu nije čovek..... :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Anticelulit krema i dojenje
19.6.2010 17:38:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mishica 77

user posted image user posted image user posted image
Jel misliš još da mažeš? user posted image



user posted image user posted image user posted image
Je l* ti to mene pratiš ženska, a ? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mishica 77)
  Direktna veza do poruke: 19
   RE: Anticelulit krema i dojenje
19.6.2010 21:54:52   
New Mom
Ja baš htela da počnem da koristim neku kremu (Avonovu onu ljubičastu, godinama mi je favorit, a probala sam svašta), ali sam pitala u salonu kad sam bila na depilaciji da li bih smela, a tamo me savetovali da dok dojim ne koristim ništa jer kao toksini koji se oslobode mogu preko krvotoka u mleko, pa da beba odbije da sisa. Kao, oni u salonu ne rade dojiljama nikakve tretmane zbog toga.
Htela sam bar nešto polako da uvodim, sad to, pa neka rekreacija za koju nedelju, da se polako vraćam sebi, znam da treba vremena, pa polako. Sad me frka...

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Anticelulit krema i dojenje
19.6.2010 21:57:57   
indy_25
Ja sam prije 15 dana koristila 10 dnevni anticelulitni gel od nivee a dojim jesam li pogrijesila? Nisam znala da to ima neke veze sa dojenjem .

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Anticelulit krema i dojenje
19.6.2010 22:09:23   
New Mom
Nisam ni ja. Vidim da neki koriste, neki ne. Zbunjujuće...
Našla sam na par sajtova, naših i stranih, savet da se ne sme.

"Anticelulit kreme trebalo bi izbegavati dok ste u drugom stanju ali i kasnije dok dojite, jer se preko kože brojni štetni sastojci koji se nalaze u ovim preparatima apsorbuju u krvotok. Dobra vest je što se i pravilnom ishranom i umerenim vežbanjem celulit može redukovati.

Takođe, možete sami veoma jednostavno da napravite preparat od običnog gela za tuširanje i krupnije samlevene kafe. Ovaj preparat tokom tuširanja nanesite na kritična mesta, masirajte lufa rukavicom i isperite." (IZVOR)

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Anticelulit krema i dojenje
19.6.2010 22:13:13   
Mimče
IZVORNA PORUKA: indy_25

Ja sam prije 15 dana koristila 10 dnevni anticelulitni gel od nivee


Indy kakva je ta nova krema, ja sam cula da ne bih trebale nista da mackamo ili pijemo za sredjivanje i mrsavljenje dok dojimo ali istrazicu josuser posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Anticelulit krema i dojenje
20.6.2010 9:49:55   
indy_25
To je neki gel od nivee kao za 10 dana se skine celulit nesto novo ali kod mene nije djelovalo tako da sam dzaba pare bacila a i jos djetetu mozda mlijeko pokvarila jer je dojim a stvarno nisam znala da ne smije.

(odgovor članu Mimče)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Anticelulit krema i dojenje
21.6.2010 15:38:50   
Anoniman
NE SME DA SE KORISTI DOK DOJIMO!!!

kontaktirala sam Afroditu u hrvatskoj i poslali su mi ljubazan odgovor da
anticelulit kreme ne smeju da se koriste u trudnoci i kod dojenja:

rekli su da toksini prelaze u mleko i do ploda i da ne treba da se koriste


< Poruku je uredio OTI -- 21.6.2010 15:42:57 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here