|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠ...
30.6.2015 20:35:41   
marketing RR
Lifemedic u julu mesecu nagrađuje tri Ringerajina korisnika paketom svojih prirodnih preparata! Objavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež (fotografiju crteža), rad svog mališana, na temu: „PHARMALIFE Meda sprema se za more, plivanje, sunčanje, igre u pesku i prirodi ..." ..."

U svakom paketu se nalazi:


APPETITO sirup - prirodno rešenje za poboljšanje apetita!
(od 1 godine)

Appetito sirup je prijatnog ukusa, 100% prirodnog sastava jer sadrži: Amara prečišćene ekstrakte Lincure, Kantariona, Grčkog sena + ekstrakt Polena i pšeničnih klica (nutritivno dejstvo).
user posted image




ISILAX prirodni laksans - razmekšava stolicu, za olakšano pražnjenje i redovne stolice!
(od 1 godine)

ISILAX je 100% prirodan jer sadrzi: biljna vlakna i laksanse prirodnog porekla Sorbitol (iz koncentrovanog soka suvih šljiva) + Manitol (biljni ekstrakt Mane) + Inulin (prebiotik) + Pektin (iz jabučne pulpe).
user posted image


MAPEZ sprej za kožu - prirodna i sigurna zaštita za decu, protiv ujeda komaraca i drugih insekata, već od prvih dana života!
(od 0 meseci)

MAPEZ sprej je mešavina netoksičnih, neiritirajućih, efikasnih, prirodnih ekstrakata. Mapez ima miris prirodnog porekla koji je PRIJATAN ZA DECU i odrasle, a neprijatan za insekte. Nanešen na kožu formira barijeru koja odbija komarce, muve i ostale insekte.
Mapez nije mastan, ne ostavlja fleke i vlaži kožu.

user posted image


NASALEZE ALLERGY sprej - prirodna zaštita od alergija!

(od 18 meseci)

NASALEZE allergy nazalni sprej sa praškastom celulozom sprečava nastanak alergija, ali ukoliko su simptomi alergija (kijanje, zapušenost, curenje nosa, svrab) već prisutni, ovaj sprej brzo i efikasno smanjuje njihov intenzitet. Delujući na sam uzrok nastanka alergija, ali i na ublažavanje simptoma, nazalni sprej sa celulozom se razlikuje od uobičajenih antialergijskih lekova (antihistaminici, kortikosteroidi), koji deluju samo na simptome. Pošto je celuloza prirodnog porekla –Nasaleze allergy sprej ne izaziva pospanost, naviku, ne oštećuje sluzokožu nosa i potpuno je bezbedan za upotrebu u najranijem dečjem uzrastu (od 18 meseci), kao i za trudnice, dojilje, sportiste i odrasle osobe.
user posted image

PROČITAJ VIŠE




Objavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež (fotografiju crteža), rad svog mališana, na temu: „PHARMALIFE Meda na moru, pliva, sunča se, igra u pesku ..."



A ukoliko želite da proverite kako naša junska inspiracija - MEDA izgleda, možete videti u tekstovima posvećenim sjajnim Lifemedic preparatima, na sledećem linku Lifemedic tekstovi



Postavljanje komentara i crteža smatra se prijavom za konkurs, prijave primamo od 1.7. do 26.7.2015.
Članovi Ringeraje će nakon objave svih radova i komentara, svojim glasovima izabrati tri pobednika na forumu! Glasanje traje od 27.7. do 31.7. (zaključno sa 31.7.).
Po vredan paket Lifemedic proizvoda osvajaju tri korisnika čije su objave imale najviše glasova! U slučaju izjednačenih glasova pobeđuje komentar/fotografija koji je ranije objavljen/objavljena.
Pobednicima će nagrade biti poslate u avgustu na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Učestvujte, i srećno!!! user posted image

Direktna veza do poruke: 1
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
30.6.2015 20:44:16   
vikiveki
user posted image za RR i sponzore, nagrade je odlična

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
30.6.2015 21:30:38   
vonavoj
Odlicne nagrade! Mapez sjajan,divno i mirise! Mozda se i prijavimo!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
30.6.2015 22:34:31   
mila83
Bravo za RR i sponzora ! user posted image Mapez je divan,odusevljeni smo! Navijamo i glasamo za vas dRRugarice nase ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
4.7.2015 20:54:59   
Mala Elena
I mi smo koristili mapez na moru, cak sam se i ja grebala i super je i mirisa i teksture. Lepa nagrada. Apetito bi legao kao kec na desetku user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
4.7.2015 21:01:27   
Bibilib
Mi ocekujemo nas Mapez,bas nam je potreban..... Stavljamo sliku kad stigne....

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
5.7.2015 0:20:37   
vikiveki
Još nema crteža,e sutra moramo poraditi nešto po tom pitanju,da angažujem mog malog umetnika da nacrta jednom meduuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
7.7.2015 13:39:23   
Tajčica
Ajmo mamike i dečice user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
8.7.2015 10:52:25   
mila83
Ajde mamike i deco..volim ovu temu i decije umetnicke radove sa Pharmalife medom ! I da glasamo za vas ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
8.7.2015 17:11:17   
LP mama
Divno, svi preparati suuser posted image odlični, počinjemo sa crtanjem

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
8.7.2015 17:13:55   
vikiveki
Mi smo još u fazi crtanjauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
8.7.2015 17:25:12   
branki*
samo vi crtajte,mi cemo rado glAsatiuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
8.7.2015 18:06:15   
mila83

IZVORNA PORUKA: LP mama

Divno, svi preparati suuser posted image odlični, počinjemo sa crtanjem


Bravo ! Jedva cekamo ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
8.7.2015 18:09:58   
LP mama
Hvala, na preporuci za forum, evo već dva sata listam i čitam
šta sve ima, oduševljena sam. Petar spava a suđe me samo tužno gleda,
user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
9.7.2015 11:09:51   
zeka peka
user posted image
EVO GA NAS MEDA

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
15.7.2015 13:10:41   
Anarunika
Da li je moguće da dečica ne žele da crtaju?A mi baš želimo da glasamouser posted image Hajde mame,nagrada je baš lepa i vredna!

(odgovor članu zeka peka)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
15.7.2015 13:11:33   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: LP mama

Hvala, na preporuci za forum, evo već dva sata listam i čitam
šta sve ima, oduševljena sam. Petar spava a suđe me samo tužno gleda,
user posted image



LP mama dobro došla! user posted image user posted image

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
15.7.2015 13:14:42   
mila83
Ajde mamike,aktivirajte decicu ! LP mama,cekamo te ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
15.7.2015 13:15:21   
vikiveki
Ja samo da uvatim ovog mog umetnikauser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
15.7.2015 14:42:20   
amdn
mi cekamo glasanje, ja bih rado da stavim crtez, al nece da crta medu, nacrta pa ga ga posara kao sto znate, uvek ili padne jaka kisa ili se sakrio u sumi, popeo na drvo pa je u krosnji...user posted image
zato cekamo vase crteze i glasanjeuser posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
15.7.2015 16:51:03   
Anarunika
Pa dobro čovek ima svoje viđenje, ko smo mi da ih sprečavamo da ispolje ono što zamisle kako god to nama nerazumno izgledalo user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
15.7.2015 17:25:25   
amdn
Jeste Anarunika meni su zanimljivi njegovi crtezi. svaki ima naziv, ima mastu decak i to bas slikovito objasnjava,
samo kazem da ne mozemo da stavimo ovde crtez medeuser posted image pa cekamo da glasamouser posted image

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
15.7.2015 17:50:59   
LP mama
Joj, drage moje, mi smo i nacrtali i uslikali a nikako da nađem vremena da sednem
za komp, preko tel-a ne mogu da se snađem, ako neko može da mi objasni bila bih mu
zahvalna do nebauser posted image user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
15.7.2015 18:12:50   
amdn
Lp imas slikomat sajt, samo ukucaj slikomat i onda izbaberes fotku i onda pise nalozi, pa ti nalozi user posted image
i kopiraj kod za forume, onda ovde u poruci samo nalepi kod i to je to user posted image
nadam se da sam pomogla

(odgovor članu LP mama)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA...
15.7.2015 23:07:57   
LP mama
user posted image

(odgovor članu amdn)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here