|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija IV deo
4.2.2016 8:16:46   
ivannna
hvala inAngel!

srecno svima!!! sto pre da ugledamo nase user posted image user posted image

(odgovor članu inAngel)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Inseminacija IV deo
10.3.2016 14:21:45   
Irvas19^^^^
Pred 16 dena imam napraveno prva inseminacija denes napraviv test negativen beta pomala od 2 denes treba da dobija i nisto jas neznam sto da mislam koga moze da se vidi dali navistina sum bremena ili ne mi kazaa ako ne dobijam do ponedelnik da odam na exo dali moze nekoj da mi kaze dali mu se slucilo istoto

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Inseminacija IV deo
10.3.2016 14:33:42   
Irvas19^^^^
Denes mi e 16 den od inseminacija pravev doma test negativen isto mi zemaa krv i toj nizok bese pod 2 trebase da dobijam denes seuste nisto ova mi e prva inseminacija dali ima nekoj da mi kaze sto moze da bide bidejki ako ne dobijam do ponedelnik treba da odam na exo

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Inseminacija IV deo
17.3.2016 14:43:40   
cameliaa
Da li je neka od vas radila intratubarnu inseminaciju? Budući da mi je samo jedan jajovod prohodan dr mi je predložio da radim inseminaciju u taj prohodan jajovod pa me zanima da li neko ima iskustva s tim...

(odgovor članu Irvas19^^^^)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Inseminacija IV deo
5.4.2016 13:46:38   
Žizel85
Cure,ja nocas u 12h primih pregnil od 10000j i sutra u 11h prva insemenacija u prirodnom ciklusu. Kada su mi dali pregnil folikul je bio 19.5mm endometrijum 9mm. Nadam se da ce uspeti ali i ne previse da se ne bih razcorala

(odgovor članu cameliaa)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Inseminacija IV deo
5.4.2016 14:03:00   
ivannna
Zizel srecnoooo!!!
meni je za prvo dete iui uspela iz prve ! javljaj novosti!

(odgovor članu Žizel85)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Inseminacija IV deo
13.6.2016 12:38:33   
milicka2
Здраво девојке, прво желим да вам кажем да сте супер и увек ту када нам је потребна помоћ.

Пре недељу дана сам била на инсеминација и тренутно чекам 2 дуге недеље пре него што је тест на трудноћу.
Ја сам два инсеминацијама урадила у Систина у Македонија код др Ивановски, први био са комифлен, гонан ф и овитрелле, који нажалост завршио неуспессхсхно, следећег месеца оплодња остала трудна природно, али, нажалост, трудноћа се завршила након само 5 до 6 недеља. Сада са новим силе до 2 оплодњу, третман Гонал Ф (не комифлен, др. кажу да сам отпорна комифлен) и овитрелле супер фоликула на оба јајника, 40 милиона мушког узорка ... па ћемо видети шта ће бити.

Моје питање је да ли је неко имао исти или слично искуство као ви провели? Да ли имате приче о успеху.

За разлику од претходне овај пут сам врло опуштена и позитивна, али ево како су дани тесту приближавају ја сам мало уплашена.

Цимптоми су веома осетљиве груди и мали подношљив бол у струку и стомаку.

Позитивне мисли добродошли!
















(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Inseminacija IV deo
18.7.2016 10:17:55   
Gagac88
Drage moje ja sam samo dosla da vam kazem da nikad ne odustajete.Evo me u 7 nedelji...Prva insemenacija i jedna jc. Posle 11 godina braka ne mogu vam opisati nasu srecu.Uvek se nadajte i verujte u Boga

(odgovor članu milicka2)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Inseminacija IV deo
1.10.2016 19:57:11   
nata11
Meni proslog meseca odlozena. Da sam primila P, O bi bila u nedelju a u ponedeljak vec otiso na 25. PCOS ludilo user posted image Sledece nedelje idem na UZ pa se nadam da cu ovaj mesec imati vise srece.

_____________________________





(odgovor članu Gagac88)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Inseminacija IV deo
1.10.2016 23:16:03   
anaim
Drage sve, evo uradila prvu IUI u Visegradskoj 16. sept. i samo da ih pohvalim da je cela akcija eeekspresno izvedena, prvi put sam dosla krajem avgusta na konsultacije, kod dr. Tulic, ako to sme da se pise uopste...
Uh, radila na 14. dan od IUI betu i 68 mi je.... javila sam to telefonom kao sto su mi i rekli na odeljenje i samo mi rekose da ponovim za 7 dana i opet im se javim za dalje instrukcije (i da nastavim do tada sa terapijom koju uzimam od IUI - 3x200 utrogestan i 3x200 estrofem)..
Joooj, samo se nadam da nije neka glupava biohemijska trudnoca... do ponavljanja bete ko ziv ko mrtav... ko ce docekati 7 dana, tek dva prosla od tog prvog nalaza a ja poluluda od iscekivanja ahah...
Inace sam imala stimulaciju Klomifenom (fuuuuj sam ga podnela, ali ocito reagovala i preterano, jer na prvom uz, 2. dan od prestanka uzimanja Klomifena, rekose da su mi folikuli na oba jajnika pred prsnjavanjem i hiiitno Pregnyl 5000 iu dobila odmah i vec sutradan mi uradise inseminaciju.. preciznije, na 9. dan ciklusa - od 2. do 7. pila Klomifen, 8. dobila Pregnyl... itd... pa se sad jako tripujem da nije povisena beta opet neka moja preterana reakcija na trigger tj. Pregnyl... a ne trudnoca... pupupu... valjda nije... to samo tripujem.. nadam seeee :)
Ne znam da li da ipak uradim jos jednu betu na 18. dan... sad u ponedeljak.. cisto da vidim da li lepo raste, ocekivano... da ne cekam taj 21. da ponovim jer cu da odumrem do tad.. Pliz neki savetic ako ima ko user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Inseminacija IV deo
3.10.2016 13:21:30   
ivannna
anaim pokusaj da okupiras misli,radi neke stvari koje volis,ja npr volim da sredjujem ormar,sto manje misli na to jer ti sada nerviranje uopste ne treba!

(odgovor članu anaim)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Inseminacija IV deo
3.10.2016 14:23:36   
anaim
Joj hvala Ivanna veliko!
Potpuno si u pravu, već mene tako uhvati neizdrž pa tu dramim... sačekaću definitivno... da si ne dajem ni lažne nade bez potrebe... ako lepo poraste na 21 dpiui tu ću već valjda moći ozbiljnije da se nadam... mada kontam do uz potvrde da ne treba da divljam od sreće previše..
A taman je i zahladilo - pa će mi čim s posla stignem ormarčina biti prva zabavaaa user posted image Nije još mnogo ni ostalo... u četvrtak ponavljam betu..

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Inseminacija IV deo
6.10.2016 12:57:10   
anaim
Uhhh, uspeloooo... prva beta na 14. dan posle IUI bila 68, druga beta na 21. dan posle IUI 1133!!!! U ponedeljak vec na ultrazvuk... umrecu od sreceeee! Ono, aint over til its over, ali za pocetak sam definitivno trudna jupiiijeeee :)

Dakle, moguce je, prva IUI, 41 godina puna, bolujem od Gravesove hipertireoze inace... ali je moguce... jupiii user posted image i baby dust svimaaa kojima jos treba user posted image

(odgovor članu anaim)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Inseminacija IV deo
6.10.2016 14:22:32   
ivannna
anaim bravoooooo!!! user posted image

sad uzivaj i opusti se skroz!

i meni je za prvo dete iui uspela iz prve,divan osecaj!
mazi stomak i neka lepo raste,zelim ti divnu trudnocu!

(odgovor članu anaim)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Inseminacija IV deo
6.10.2016 14:54:54   
degu
Anaim bravo user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Inseminacija IV deo
20.10.2016 17:39:18   
nata11
Moja druga iui se zavrsila betom 0.1 user posted image

_____________________________





(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Inseminacija IV deo
20.10.2016 17:41:48   
MasnaMasnica

IZVORNA PORUKA: nata11

Moja druga iui se zavrsila betom 0.1 user posted image

Nato bas mi je zao.😣😢 a vto da probate?❤

_____________________________

...kada slome me, ja samo osmeh nabacim :D ...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Inseminacija IV deo
20.10.2016 17:54:07   
mali_mis
Nato zao mi je user posted image user posted image

(odgovor članu MasnaMasnica)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Inseminacija IV deo
31.10.2016 7:37:43   
Mara05
Ja se polako pripremam za prvu inseminaciju. U sledecem ciklusu treba da se javim 2dc da mi daju terapiju i sl. Uglavnom znam sve sta i kako. Jedino me interesuje da li je potrebno da mm ima overenu zdravstvenu knjizicu?

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Inseminacija IV deo
12.11.2016 9:49:10   
Shansa
Zdravo svima!
Citala sam pazljivo temu i bas se radujem sto je pronasla. Nova sam na forumu pa se nadam da cu dobro poslati poruku.
I ja se pripremam za inseminaciju u Visegradskoj. Treba sada da sacekam ciklus u narednih par dana pa da pocnem sa klomifenom od 2. do 6. dana ciklusa treba da pijem 2x1 ukupno 5 dana. Od nalaza treba da imam uredne briseve, i to sam odradila 3.11. da budu sto sveziji. Pise u izvestaju da na ultra zvuk treba da odem 6.-8. dana ciklusa.
Moze li neko molim vas da mi u detalje ispise kako izgleda IUI?
Imam uput od mog lekara za IUI i za folikulometriju.
Da li je neko radio folikulometriju i IUI u Visegradskoj?
Hvala puno!
Cmokic za sve mame i buduce mameuser posted image

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Inseminacija IV deo
12.11.2016 10:03:15   
Shansa

IZVORNA PORUKA: anaim

Uhhh, uspeloooo... prva beta na 14. dan posle IUI bila 68, druga beta na 21. dan posle IUI 1133!!!! U ponedeljak vec na ultrazvuk... umrecu od sreceeee! Ono, aint over til its over, ali za pocetak sam definitivno trudna jupiiijeeee :)

Dakle, moguce je, prva IUI, 41 godina puna, bolujem od Gravesove hipertireoze inace... ali je moguce... jupiii user posted image i baby dust svimaaa kojima jos treba user posted image


Bravo Anaim, pisala sam ti na pp, vidim da si radila u Visegradskoj, pa me zanimaju detalji.
Cestitam od srca i nadam se da ces videti poruku...

(odgovor članu anaim)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Inseminacija IV deo
12.11.2016 10:07:32   
Shansa

IZVORNA PORUKA: Mara05

Ja se polako pripremam za prvu inseminaciju. U sledecem ciklusu treba da se javim 2dc da mi daju terapiju i sl. Uglavnom znam sve sta i kako. Jedino me interesuje da li je potrebno da mm ima overenu zdravstvenu knjizicu?

Zdravo Maro, to i mene zanima...verovatno i ti ides negde drzavno...
Meni su samo rekli da mm treba da odradi spermokulturu i nista vise. Nadam se da ne trebaju neki uputi?

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Inseminacija IV deo
13.11.2016 14:15:02   
nata11
Nama su u KC Nis trazili suprugovu l.k. i zdravstvenu sto je i logicno jer potpisujemo papire. Nakon toga mu daju bocicu za spermu sa mojim imenom i prezimenom da potvrdi da su podaci dobri.

_____________________________





(odgovor članu Shansa)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Inseminacija IV deo
13.11.2016 16:45:36   
Mara05
Da, radimo drzavno, u Visegradskoj. Ja cu dobiti krajem novembra i onda krecemo u proces. Sredli smo za knjizicu, tako da je ima za svaki slucaj. Sledece nedelje radim briseve, nadam se da ce oni biti ok.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Inseminacija IV deo
4.2.2017 16:37:25   
Shansa
Ova tema je malo zamrla, cini mi se...
Citala sam sve pistove od 2014. pa na ovamo...
Gde ste zenice, radi lineka inseminaciju i da li je nekoj uspelo tokom decembra, januara?

(odgovor članu Mara05)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here