|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija IV deo
2.10.2015 21:58:35   
Macarons
Peti dan od iui :) cekamo rezultate :))

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Inseminacija IV deo
6.10.2015 14:18:42   
ivannna
macarons navijamooooo!!!!

meni danas 9.dan

(odgovor članu Macarons)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Inseminacija IV deo
7.10.2015 1:36:52   
sana.
Devojke svojevremenom sam pratila ove stranice,iskustva itd..zelim da vam kazem samo posle inseminacije pozitivno mislite,budite sto smirenije,odmarajte,udovoljavajte sebi..

Imam iza sebe tri inseminacije nazalost ne uspesne,moje neko tumacenje lose istempirane..prvi ciklus posle IUI biohemijska,drugi normalna trudnoca sad sam deveti mesec..mozda je inseminacija i stimulacija pogurala sve..

Srecno od srca i puno bebece prasine vam saljemo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Inseminacija IV deo
7.10.2015 22:02:39   
Macarons
Ivanna navijamo za user posted image :)))


(odgovor članu sana.)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Inseminacija IV deo
7.10.2015 22:07:24   
Macarons
Sana jos malo i dolazi ono najsladje :)))
Naravno, nista sto ovo radimo nije bezveze, ovu poslednju iui doktorka koja mi je radila, upravo je pricala o tome, da sve ovo sto radimo ima svoj protokol, da se zenski organizam priprema, naravno ako ne postoji neki problem, koji mora da se leci.Tako da glavu gore i samo pozitivno :))))

(odgovor članu Macarons)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Inseminacija IV deo
8.10.2015 2:17:23   
sana.
user posted image user posted image user posted image
Drago mi je da ste pozitivne..

Navijam od sveg srca za sve koje cekaju user posted image user posted image

(odgovor članu Macarons)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Inseminacija IV deo
11.10.2015 0:21:20   
ivannna
Ja dobila :-( bas sam se smorila i lepo isplakala,sada mi je malo lakse
Da li neko zna da li se posle neuspesne iui pravi neka pauza ili se vec sledeceg meseca ponavlja postupak?

(odgovor članu sana.)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Inseminacija IV deo
11.10.2015 0:39:42   
janabons
Ja s u Frontu tri za redom radila, ne znam koja ti je po redu, da li je bila sa stimulacijom ili ne?
Bice neka dobitna, samo hrabro...

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Inseminacija IV deo
11.10.2015 1:27:39   
zece
Najbolje je da uradis pauza od jedan ciklus od jedna do druga inseminacija

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Inseminacija IV deo
11.10.2015 7:09:59   
ivannna
Janabons-1. mi je iui i pila sam klomifen
Za prvo dete mi je uspelo iz prve,pa sam se valjda zato ponadala ali vidim da nisam te srece
Zna li neko kolika je uopste uspesnost iui?

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Inseminacija IV deo
11.10.2015 10:14:03   
Macarons
Glavu gore, nema mesta tugovanju....
Preporucuju da se odmah radi sledeca, svaki sledeci put su vece sanse.Ne treba klonuti bas zato sto ti je prva trudnoca uspela iz prve.
Meni danas 13 dan od iui, sutra bi trebala da vadim betu.Mada meni su iui radili 16 dc , juce sam trebala da dobijem ali nisam.Sutra vadim krv pa videcemo.

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Inseminacija IV deo
11.10.2015 20:49:38   
misika
iui pravi neka pauza ili se vec sledeceg meseca ponavlja postupak?

Navijam za vase IUI!!! Ja vas jos uvek pratim user posted image

Meni je druga IUI bila uspesna... Isto mi je doktorica rekla da treba raditi jednu za drugom jer su sanse vece svaki naredni put...

Ukoliko se prima stimulacija i stop injekcija, a neplodnost je ne objasnjena tj. nema razloga, sanse u ciklusu su od 11-17% (tako sam bar citala), bez stimulacije su sanse 7-8%




(odgovor članu Macarons)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Inseminacija IV deo
12.10.2015 12:30:50   
ivannna
a da li neko moze da mi kaze zasto je bitno da se rade iui jedna za drugom? u cemu je caka?

ne mogu da pronadjem temu pa da vas pitam i ovde,kad pravite bebu da li pazite koje lekove pijete ako ste bolesne? cula sam da se neki lekovi zadrzavaju i duze u organizmu...

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Inseminacija IV deo
12.10.2015 12:52:32   
sonyasha
Ivanna, ja sam pazila kao da sam već trudna, jer faktički tebi kasnije i računaju trudnoću od poslednje veštice. Verovatno i znaš, ali sam se ja iznenadila koliko lekova striktno ne sme u trudnoći, bukvalno da ne sme da se zadrži beba! Mene šokiralo za pipem koji je za bakterije u bešici i diklofenak i movalis koje sam pila zbog bola u kičmi, koji su mnoooogo opasni. Ja bih ti preporučila da čitaš uputstva i paziš.

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Inseminacija IV deo
13.10.2015 18:22:19   
nata11

IZVORNA PORUKA: ivannna

a da li neko moze da mi kaze zasto je bitno da se rade iui jedna za drugom? u cemu je caka?

ne mogu da pronadjem temu pa da vas pitam i ovde,kad pravite bebu da li pazite koje lekove pijete ako ste bolesne? cula sam da se neki lekovi zadrzavaju i duze u organizmu...


Veci je procenat uspesnosti. Meni je tako bilo u planu ali me ometose bakterije :/
Pa da to ti je u slucaju da ostanes trudna. Iz tog razloga se pazi na lekove.

_____________________________





(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Inseminacija IV deo
14.10.2015 11:44:47   
Macarons
U ponedeljak beta 0,6 :((( menstruacije nema jos :((((

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Inseminacija IV deo
14.10.2015 15:53:13   
ivannna
macarons samo glavu gore!!!
novi mesec nova sansa!

(odgovor članu Macarons)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Inseminacija IV deo
17.10.2015 0:42:28   
sana.
Ja sam radila inseminaciju za inseminacijom 3 za redom,kazu da su sanse vece u tom slucaju...

Devojke glavu gore...novi mesec nova nada..malo odbolujte ako treba i u nove pobede...

Srecno svima...

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Inseminacija IV deo
17.10.2015 9:20:47   
Anoniman
sana kada ti je termin, pridruzi nam se u cet temi, gde caskajuuser posted image


osatle devojke brzoooo vucem odavdeuser posted image

(odgovor članu sana.)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Inseminacija IV deo
17.10.2015 11:57:34   
cameliaa
Zdravo! Da li je nekog poslije inseminacije još par dana bolio stomak slično menstrualnim grčevima? ja sam imala inseminaciju u utorak, 13.10. do danas me tako boli, znači 5 dana. Taj dan kad sam imala inseminaciju bolovi su bili malo jači. Isto tako me blago grudi boli.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Inseminacija IV deo
20.10.2015 0:43:29   
janabons
Camelia, mene je posle jedne od tri iui isto tako boleo stomak, valjda ni svaki ciklus nije isti. Tu veze sa konacnim ishodom nema, tako da ti je najbolje da se ne opterecujes time, mada znam da to nije lako. Cekaj vreme za test, a mi navijamo za tebe da nam se prikljucis u trudnickim temama. Vuuuuucem te jakouser posted image

< Poruku je uredio janabons -- 20.10.2015 0:44:34 >


_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu cameliaa)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Inseminacija IV deo
21.10.2015 19:32:08   
cameliaa
Hvala na podršci, al mislim da ovaj mjesec ništa od tog jer imam neke predznake da bih uskoro trebala dobiti m...

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Inseminacija IV deo
22.10.2015 13:01:22   
sana.
Nikad se ne zna,simptomi su vrlo sliicni za oba slucaja,koristis nesto od terapije..?

Vucem te za nosic i zelim ti user posted image ..user posted image

(odgovor članu cameliaa)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Inseminacija IV deo
22.10.2015 13:49:01   
cameliaa
Inseminacija nije uspjela user posted image koristila sam klomifen, pa sam primila 4 injekcije menopura, zatim injekciju choriomona i pila dabroston i uz sve to nije uspjelo :(

(odgovor članu sana.)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Inseminacija IV deo
24.10.2015 20:32:39   
bg80
Zdravo,svima....ja sam ranije pisala kada sam radila dve inseminacije nažalost neuspesne...međutim ovog ponedeljka sam radila svoju 3iui,međutim osecam da ni ova nema uspeha danas mi je 6 dan od simptoma samo po malo bolnucka stomak kao u PMS-u...ako se neko od mami seca simptoma neka piše,znam da je sve individualno ali bar da vas čujem sta mislite,hvala punouser posted image

(odgovor članu Macarons)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here