|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija IV deo
29.10.2015 13:34:38   
bg80
Hvala janabons pa sta znam ne mogu da ne obracam paznju ali dacu sve od sebe da se opustim....user posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Inseminacija IV deo
29.10.2015 13:38:38   
janabons
Bg 80, ne moze covek ni da se opusti, ni da ne obraca paznju u takvoj situaciji, nego samo kazem da postoji dosta simptoma koji ukazuju ili ne ukazuju na trudnocu i da tu nema pravilauser posted image Individualno skroz

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Inseminacija IV deo
29.10.2015 13:42:01   
bg80
Naravno,sve je individualno....ja kazem meni znak trudnoce uvek nekako najvise budu grudi a posto nemam taj simpto. Sada kopam jos neki ma ludilouser posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Inseminacija IV deo
31.10.2015 19:19:58   
bg80
Trudilice moje,danas mi je 12dpo i nisAm mogla da izdrzim i uradim bthcg kad ono 249 ja sam toliko presrecna i ujedno uplasena jel sam pre dve god izgubila plod u 7 nedelji od simptoma samo groznica tačnije hladno temp 36 5 i nista vise pa vi vidite kako da znamouser posted image na pregled idem za nedelju dana samo da bude sve ok

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Inseminacija IV deo
31.10.2015 19:36:14   
Anoniman
Bg cestitamuser posted image
Velika beta, ponovi je u ponedeljak, ako se duplira to je touser posted image
Vucem te u user posted image teme dok jos moguuser posted image

(odgovor članu bg80)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Inseminacija IV deo
31.10.2015 20:01:27   
janabons
Bg, prelepa vestuser posted image
Vucemo te u trudnicke teme najjaceuser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Inseminacija IV deo
31.10.2015 20:22:00   
bg80
Hvala drage moje jao pa ja ne mogu d vam opisem srecu našu krenula sam vec papire za vto da skupljam user posted image mislite da je velika beta ,da sa obavezno u ponedeljak radim ponovo pa sl ponedeljak kod dr da li neko zna koja je to nedelja

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Inseminacija IV deo
31.10.2015 22:13:40   
misika
bg80

Cestitam!!!! Jako mi je drago!!!! user posted image

Bravo!!!

Nemoj nista da brines, utrogestan te cuva.

Sad smo obe user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Inseminacija IV deo
31.10.2015 22:15:28   
misika
a kao da sam imala neki osecaj... jos si pisala da nemas nikakvih simptoma... pa sam htela da ti kazem da je TOOO simptom!!!!

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Inseminacija IV deo
31.10.2015 22:21:11   
bg80
Draga misika,hvala puno..ja sam i dalje sva zbunjena samo da proverim jos jednom bthcg u pon ,a sto se tice simptoma ja sam bila sto posto sigyrna da nisam,Ovde svi pisu simptome sem tebe i meneuser posted image ma samo da je zdravo ,sad sam opterecena zbog prethodnog pobacaja,kako ti podnosis trudnocu

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Inseminacija IV deo
31.10.2015 22:31:18   
misika
sad sam super, rastem i gojim se user posted image ... stvarno nemoj da brines dok si pod utrogestanom, i sad polako bez junacenja... lagane setnje, nemoj da nosis kese, ves i slicno..

ja sam imala veliki hematom i nestao mi je od utrogestana, apsorbovao se.. i dok si pod terapijom neces prokrvariti... javi se doktorici sto pre i ona ce ti najbolje reci kako da nastavis terapiju... ja sam stavljala 2x200 celo prvo tromesecje..

A verujem ti, ja sam bila na moru i nisam vadila betu, ali sam zato uradila 4 testa za svaki slucaj user posted image

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Inseminacija IV deo
31.10.2015 22:47:32   
bg80
Hvala misika bas si divna,hocu idem kod dr sl ponedeljak ne ovaj na putu je a ja cu raditi jos jednu betu da budem mirna u pon ,slazem se nema forsiranja polako bez tereta i cimanja...drago mi js da je sa trudnocom sve ok ,mazi stomak...Ja uzimam 200mg utrogestan ali sad ga pijem

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Inseminacija IV deo
2.11.2015 9:08:33   
ivannna
bg80 bravoooooooo!!!user posted image
bas sam srecna zbog tebe! znala sam,znala sam!!! eto vidis da sam bila u pravu kad sam ti rekla za simptome!
uzivaj i mazi stomacic!

i naravo vuci nas jakooooo!!!!

< Poruku je uredio ivannna -- 2.11.2015 9:09:35 >

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Inseminacija IV deo
2.11.2015 9:28:23   
bg80
Draga ivanna hvala puno pisala sam koliko sam lose volje,koliko me namuci ovo sve 3god...kad ono trudnoca..e sad ja se ne radujem jos dok ne stignu rezultati bthcg danas da potvridm i da vidim danli napreduje,i u sl pon uz do tad nisam zivauser posted image ipak sam imala 2spontana ja se izvinjavam sto mracim

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Inseminacija IV deo
2.11.2015 9:43:47   
bg80
I naravno vucem jakouser posted image kako si ti kako se osecas ivanna koji je dan danas tebi posle iui

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Inseminacija IV deo
2.11.2015 11:03:12   
ivannna
bg80 bitno je da sada ostanes pozitivna!!! to sto je bilo je davno iza tebe!

ja ne osecam ama bas nista...danas je 7d posle iui,zabranila sam sebi da uopste razmisljam na tu temu,prosli put sam imala svasta u glavi pa sam se bas smorila,sada necu da mislim o tome pa neka me iznenadi
bg80-tebi je to 3.iui,jel tako? meni je 2. i zbog tebe cu traziti da ( ako ne uspe) uradimo jos jednu,jer ako treca sreca ne uspe onda je stvarno vreme za vto,a dr mi je rekla da sledece radimo vto,e pa necu da odustanem,dajem jos jednu sansu iui jer za 1.dete je uspela iz prve

< Poruku je uredio ivannna -- 2.11.2015 11:04:38 >

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Inseminacija IV deo
2.11.2015 12:08:10   
bg80
Sad kada sam se isplakala sad mi je lakse,nisam trudna sve cu saznati sta se dešava u ponedeljak,a vi ne gubite nadu stvarno uvek postoji šansa,ja sad krecem za vto da sve spremam pa kako Bog da ljubim vas sve i hvala vam na svemu

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Inseminacija IV deo
2.11.2015 12:27:10   
ivannna
sta? kako? sta se desilo??????user posted image

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Inseminacija IV deo
2.11.2015 12:43:30   
bg80
Ja kreten ne znam da citam betu0;249

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Inseminacija IV deo
2.11.2015 13:49:34   
ivannna
bas mi je zao! grlim te jako,najjace! glavu gore,novi mesec nova sansa,sad na vto pa ces dobiti 2 bebca odjednom i mirna si!user posted image
ko zna zasto je to dobro,naravno da bi bilo bolje da si trudna ali mozda vec sledeceg budes! sad izbaci sve iz sebe pa u nove pobede!

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Inseminacija IV deo
2.11.2015 21:16:07   
misika
Jao bg80, bas mi je zao sta je bilo danas?

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Inseminacija IV deo
4.11.2015 13:03:38   
bg80
Hvala vam puno devojke,ja nikom nisam pricala jel mi je tako lakse ali ujedno mi je lakse da sam sa vama podelila dva dana placem uzas ,naravno vto sada ali mi djavo neda mira htela sam da probam jos jednom ali ovog puta privatno i ako nismo sa parama najbolji ali smo spremni da probamo jos jednu ali ovaj put ITI metodu user posted image

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Inseminacija IV deo
4.11.2015 13:04:49   
bg80
Da li neko zna o uspesnosti ove metode???

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Inseminacija IV deo
5.11.2015 9:20:42   
ivannna
a koja je to metoda? nisam cula nikad za nju,mozes li da nam objasnis da i mi znamo?

(odgovor članu bg80)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Inseminacija IV deo
5.11.2015 10:38:47   
bg80
ITI - intratubarna inseminacija gdje se sjeme ne uvodi u maternicu nego, posebnim kateterom direktno u jajovod. Pricalo se to bilo ranije na forumu jedna devojka je pisala da su ona i kuma iz prve uspele,ali uvek postoji šansa da ne uspeuser posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here