|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
1.8.2015 19:36:07   
vocicana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image hvala macooooo

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
1.8.2015 19:44:46   
pipi_coco
Linaaa i Vocicana cestitam vam user posted image user posted image , neka bude laganih 9 mjeseci user posted image pa da se družimo u trudnjačkim temama i da budemo debeluce skupa user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
1.8.2015 20:51:13   
vocicana
Hvala Pipice. Samo da sve bude u redu, pa da idemo na gojenje, druzenje. Sledece briga je sutra, da li je matericna, sledeca srce. Uh, koliko sam srecna sto sam zabebila, toliko se plasim svega, razmisljam 300 na sat, o svemu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
1.8.2015 21:04:05   
suzi kju
Vocicana sutra ideš na uz? Javljaj se obavezno i da se preseliš kod nas, a i ostale čekalice user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
1.8.2015 21:26:55   
Maraj
Vaaaaaau!!!!
Kakav početak meseca!!!
Cestitke vocicana, lina user posted image
vocicana jako mi je drago zbog tebe!!!

< Poruku je uredio Maraj -- 1.8.2015 21:28:00 >

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
1.8.2015 21:32:46   
veselicaa
Cestitam vocicana,lina zelim vam laku i skolsku trudnocu user posted image user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
1.8.2015 22:31:52   
marinchica
Vocicana, ako nas je neka cupala ovde iz bedaka, i maltene vodila karton za svaku trudilicu, bodrila, zasmejavala, sirila pozitivnu energiju, nek mi ostale ne zamere, ali bila si ti. Svrati i u ove krajeve jos kad kad, da nas malo procesljas. Zelim ti od srca laku i skolsku trudnocu!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 7:16:06   
vocicana
Marinchice tu sam ja, ja stare prijatelje ne zaboravljam, samo VI budite vredne, ja sam tu, svakog dana, po vise puta na dan!!! Lutke moje, sve imamo matericu I jajnike, samo ona koja ih nema ne moze da ima bebicu. Samo se smejte, carpe diem, ja sam tu. Svakog dana cu vam I pisati.
Hvala na cestitkama!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 7:16:48   
vocicana
Veselice hvala, ti si super! user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 7:17:51   
vocicana
Hvala Maraj, samo da sve bude u redu, dolazim da vas smaram u user posted image temama, ljubim vas!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 7:19:56   
vocicana
Moramo danas da odem, znam da je rano, jeste treca nedelja, ali samo da mi kaze za sada da je matericna trudnoca, pa da predahnem, do uz za srcanu akciju. Srecicu majkina! Dace mi ovaj veliki Bog I danasnji dan da je mesak tamo gde treba da bude. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 7:35:13   
suzi kju
Vocicana biće sve kako treba sigurno.
U koliko ides sati?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 8:30:24   
Yellena008
Vocicana ne brini bice to sve ok.....javi kako je bilo...koliko user posted image se vidi,ako se vidi sada....

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 8:56:11   
vocicana
Idem malo kasnije, samo da doktori promene smenu. Neka me pogleda bilo ko samo da sa te strane predahnem. Javljam vam se obavezno cim zavrsim. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 8:56:43   
Lota
vocicana, Lina, pipi coco cestitam, divan pocetak avgusta user posted image .
user posted image user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 9:19:26   
vocicana
Ma sta je tu je, ja se samo osmehujem, saljem vam najsuncanije omehe, da mi se i vi smeskate kao ja sada, zelim samo da znate touser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 9:30:04   
megi85
Lina i Vociana čestitam od srca i školsku trudnoću vam želimuser posted image
Idemo cure trudničke teme se prazne i čekamo nove članove,evo Frcokla i Jabudic samo što nisu a i ja danas po terminu ulazim u deveti mjesec tako da mjesta ima koliko hoćete i dok još mogu vučem vas najjačeuser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 9:43:57   
vocicana
Lota, hvalaaaaaaauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Lota)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 9:45:32   
vocicana
Megi, samo da utvrdim gradivo, kada vidim d je sve ok, dolazim u grande stilu. Da me savetujete, pricate sa mnom, bicu malo dosadna, samo da znate, ali sta cu vam hihiihihii

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu megi85)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 14:43:04   
vocicana
Suzi moja, dobila sam slicicu zrnceta, ugnjezdilo se gde treba, pametno moje :-), za dve sednice idem ponovo. Sada sam malo mirnija, hvala vam devojke, sta bi ja bez vas radila. Drzim vam pesnice, merite temperaturu, budite vredne I nasmejane, pozitivne! Kako je lep osecaj ocekivati, nadati se I kada u svemu sagkedas samo lepe stvari, momente.
Tu sam, jos se nisam odselila.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 14:44:17   
vocicana
Vidi se srecica, nekih 3 mm je veliko. Maza....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 15:01:28   
Anoniman
Vocicana super user posted image jos srculence i cekamo te uuser posted image

(odgovor članu vocicana)
  Direktna veza do poruke: 47
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 15:37:45   
vocicana
Hvala UM, samo da mi I to prodje u redu I eto mene. Nadam se da ste vas dve dobro +Una, ali da ne pitam ovde, caskacemo u trudnickim temama ako Bog da.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 15:42:48   
Anoniman
Super smo hvala na pitanju rastemouser posted image user posted image , videces uskoro ako Bog da, i cekamo te :*

(odgovor članu vocicana)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 16:32:42   
veselicaa
Vocicana ti kao i ja,i ja sam otisla kod dr cim sam videla user posted image cak se i cudili sto sam dosla tako rano user posted image Ali sam zelela da vidim da li je sve gde treba a posle za nekoliko nedelja sledi najlepsi pregled,da cujes srculence user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here