|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 10:17:40   
Anoniman
Iva koliko ti kasni?user posted image Navijam da ipak buduuser posted image !

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 76
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 10:21:03   
Jole84
Cuj od mora da kasni user posted image iva zeno vodimo te mi ovamo user posted image user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 11:56:55   
suzi kju
A koliko ti kasni?
Moja drugarica skoro isto tako kaze kasni joi zbog promene klime jer je išla na more, međutim kad je uradila test i betu ona trudna, baš je prošle nedelje radila dabl.
Ne pripisuj mnogo moru i promeni klime user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 12:05:20   
vocicana
Iva boga mi, tesko da si se poremetila od klime, logicno bi bilo da si ranije dobila, postoji si tacna kao sat. Znaci....user posted image user posted image , moguce je moguce.
Digla si ruke od prirodne inseminacije, resila si da sledeceg meseca krenes sa postupkom. A obicno kada se dignu ruke od svega, a veruj mi da ja to odlicno znam, desavaju se neocekivane najlepse stvari!!!
Navijamo, ti vidi kada ces I sta ces. Samo nekauser posted image kasni, bar tri dana... Huhii, bas lepo!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 12:22:35   
BubaBubica
Dobar dan devojke!
Iva ja držim palčeve da su ipak user posted image user posted image user posted image user posted image Probaj da izmeriš temp ako je još uvek visoka onda nećeš skoro dobiti.

Ja sam juče legla i kako je pirkao vetrić, doneo mi miris chicco omekšivača kojim sam oprala mojih ćerkica garderobu i vratilo me u vreme kad su bile bebe... Tako sam i zaspala user posted image Ali zato jutros sam se probudila ko polomljena, otišla sam kod jedne žene u selu koja vraća zglobove na mesto i sad sam ko nova. Imala sam 7 pršlenova iskočenih na kičmi user posted image sad moram da mirujem dan dva da se ne pomere ponovo. Inače sam ostavila i cigare pa mi sad muka i gladna sam stalno, i tačno osećam u grlu kako se pluća čiste, tera me da kašljem pa kad se zakašljem stvara mi se nagon na povraćanje... Što mi je i to trebalo da propušim ponovo, da mi je znati... Da upišem i ovde da mi je bazalna jutros 36.4, diže se polako.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 13:25:26   
IVA 11
Kasni mi dva dana. Ne nadam se više, malo sam se umorila. Grudi me bole, stomak me više bolio posle ovulacije, nego sad. Hvala žene na podršci, javljam šta bude.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 13:47:28   
vocicana
I ja sam tako zvucala pre 15 dana, pa nisam dobila user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 13:51:23   
BubaBubica
I meni to bez zezanja zvuči na user posted image user posted image user posted image ali neću da stajem na žulj, mada dopada mi se ta ravnodušnost user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 14:35:35   
vocicana
Ja sam bila mrtva hladna bas zato sto sam se pokidala svih prethodnih meseci. Zato je to najbolje predznak da ce user posted image doci

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 16:55:24   
AnaAna1
Devojke jel se onaj guuust lepljivi sekret javlja pre O, na dan O, ili posle O? Ali ne onako providan malo redji kao belance nego bas gust i kompaktan?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 17:01:36   
marinchica
Ej, Meni se pojavio isti takav,jos dva dana do user posted image obico bi trebalo da sad bude susa a ne potop. I bas je takav, nejasno mi je malo otkud to sad....grudi dva broja vece. Sva sam napup-la user posted image user posted image
i samo bih spavala. dusa mi spava...

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 17:08:41   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: AnaAna1

Devojke jel se onaj guuust lepljivi sekret javlja pre O, na dan O, ili posle O? Ali ne onako providan malo redji kao belance nego bas gust i kompaktan?

Meni se takav javlja pre nego što dobijem user posted image mada ne znam, kad mi je ovulacija imam samo taj prozirni par dana, poslednji dan ga ima naj i onda odjednom stane.
Mene muči što imam sad bolove u jajnicima, pogotovo u levom kao kad imam ovulaciju a onaj lepljivi sekret je prošao pre dva dana. Za svaki slučaj ćemo ponoviti radnju neka bude sigurno user posted image mada sad je već 18 dan ciklusa, bilo bi kasno da je sad ovulacija mada ko će ga znati.

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 17:10:25   
BubaBubica

IZVORNA PORUKA: marinchica

Ej, Meni se pojavio isti takav,jos dva dana do user posted image obico bi trebalo da sad bude susa a ne potop. I bas je takav, nejasno mi je malo otkud to sad....grudi dva broja vece. Sva sam napup-la user posted image user posted image
i samo bih spavala. dusa mi spava...

Biće bićeeee user posted image meni se jako spavalo u drugoj trudnoći i to je počelo oko 5 dana pre nego što sam trebala dobiti, a 5 dana posle ovulacije su me rasturala krsta i jajnici. Kod mene je sada još uvek prerano za bilo koji simptom.

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 17:19:01   
Maraj
Iva user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 17:22:17   
AnaAna1
Zaboravih da kazem da meni po bazalnoj temperaturi jos ovulacija nije bila a danas mi je 22. dan ciklusa. Ume ciklus po nekad da mi traje 36 dana tako da moguce da ce danas da bude O, pa me interesuje da li ovaj sekret mozda znaci da je juce bila :) bitno mi je jer je juce pao zadnji X-ic, danas muz otiso sluzbeno na nedelju dana van grada, i ja sad mogu samo da se nadam da ce da prezive spermici bar 2 dana user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 17:26:04   
Anoniman
Iva, Marinice sumnjve ste skroz, vucem i navijamuser posted image


(odgovor članu AnaAna1)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 17:31:14   
BubaBubica
Ana, moguće da je ovulacija, a spermići mogu da prežive najduže tri dana tako da ima nade user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 18:37:37   
vocicana
Jao Marinchice hajde da me duso obradujes, ja sam napupela isto tako, navijam jako za tebe. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 18:38:44   
vocicana
Sve je moguce....sveeeee

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 18:39:49   
vocicana
Iva I marinchice da idemo sve tri u user posted image teme. Jupiiiii, kako biste me obradovale!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 20:55:52   
vocicana
Iva i Marinchice...cekam novosti odmah ujutru. Ja radim noc, ali dok ne vidim porukice, u krevet na dremku ne idem. Hajde devojkeeeeeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 21:04:43   
IVA 11
Ja sam maloprije dobila. Još jednom razočarenje, ko zna po koji put...Ne da nam se...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 21:11:54   
Anoniman
Ivauser posted image bas mi je zao.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 21:45:59   
vocicana
O Iva user posted image user posted image , necu da budes razocarana. Nea, nije mu sudjeno ovog meseca bilo. Bice i tako razmisljaj, moras sada da prebobas noc, bices kao nova puna elana i zelje cim vidis da seuser posted image privodi kraju. A potpuno te razumem, zato zi i kazem, samo hrabro.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 22:27:24   
marinchica
Uh, ja mislim da bih danima kao kisa plakala od srece da posle 3 godine konacno saznam da sam trudna. za dva dana mi je termin dobijanja. Iz vasih usta u Bozije usi! user posted image
Sve vas user posted image user posted image
Javljam!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here