|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 16:40:28   
vocicana
Kada ste tako slatke I dobre, saljem jedanuser posted image za vas tri, dace Bog, da vidim kako to ide. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
2.8.2015 16:44:13   
vocicana
Jao znas sta, mnogo strahova, toliko toga znam, toliko stvari mi je opipljivo I dostupno, ne bi prezivela da nisam otisla, msm, sada kada sam potvrdila testicem a danas sam I mahnula toj mrvici.
Uh, kako se radujem, samo da srculence cujem, pa da stvarno malo odahnem.
Moramo sutra da se najavim u dz kod izabranog ginekologa, za upute, savete I sl....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 7:44:37   
vocicana
Dobro vam jutro drugarice. Mi smo budni od pola 7, zakucala sam juce posle podne, pa sam I nocas overila spavanje.
Lepa stvar na pocetku je ta slogiranostuser posted image .
Javljajte se. Ima li nesto novo devojkeeeee?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 10:59:38   
emicaa
Vocicana čestitam ti,uživaj u svakom danu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 11:25:09   
Jole84
Vocicana bravo user posted image neka ti je laka trudnoca, bas lepe vesti!
Pipi mnogo si me obradovala, zbog svega sto je bilo...ljubim te, bice sve dobro! Cekamo vas ovamo user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 11:50:06   
vocicana
Hvala Emice, samo da cujem srculence bebino pa se selim u trudnickim teme.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 11:53:07   
vocicana
Jole ti si zlatna drugarica, divna si I puna podrske.
Ja se nadam da sve bude dobro, msm, nema razloga da ne bude, ja sam optimista uvek, tako da ce biti mamica vocicana, samo tako user posted image .
Inace moje korisnicko ime je prvi pokusaj moje starije setricine da kaze da je ona devojcica Visnja, ali se svelo na vocicana...hihihihiiii

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 12:24:26   
BubaBubica
Koliko novih trudnica, čestitam od srca, želim vam lake i zdrave trudnoće! user posted image Isčitala sam i šta ste pisale prošlog meseca, divnooooo user posted image Čestitam, čestitam!!

Mene nije bilo neko vreme, bili smo zatrpani svakakvim obavezama, što poslovnim što privatnim, nismo radili na bebi. Juče smo prelomili! Bilo je oćemo sačekati još koji mesec ili ne, ipak smo odlučili da nećemo. Danas sam ujutru merila temp, bila je 36.2, a inače posle ciklusa imam 36.5 a posle ovulacije 36.7, pa po svemu sudeći, danas je dan ovulacije. Moj termin za (ne)dobijanje user posted image je 15.8. ja se iskreno nadam da smo uspeli!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 12:48:47   
bumba
Cestitam novim trudnicama
I mi smo se odlucili za drugi krug...Ako bude kao prvi nacekat cemo seuser posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 13:04:53   
vocicana
Hvala lepotice, nadam se da ce se slomiti ovog puta, da Lina I ja povucem nogu za sve trudilice. Idemoooouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 13:08:09   
vocicana
Samo se uposlite , merenja temperature, moj adut definitivno, javljajte kako napredujeteuser posted image , cum padne I sutradan skoci, hocu samo akciju!!!user posted image .
Samo da znate, kod mene je iz prvog puta uspelo. Nadam se da ce I vama!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bumba)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 13:16:21   
IVA 11
Kod mene ništa novo. Čekam da dobijem, i onda planiram insemnaciju, iščitavala sam dosta o njoj. Umorila sam se od čekanja, svaki mjesec, pa da probamo i ovako.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 14:08:50   
vocicana
Duso, ako je tako najbolje, tako uradi, samo pronadji dobrog lekara, da te lepo propremi za postupak, da to lepo i strucno uradi, drzim pesnice, bice sve u redu.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 15:46:31   
BubaBubica
Vucite najjače! user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 16:07:28   
vocicana
Vucem iz dubine duse i srca.. Samo napred vrednice!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 16:24:02   
Jole84

IZVORNA PORUKA: IVA 11

Kod mene ništa novo. Čekam da dobijem, i onda planiram insemnaciju, iščitavala sam dosta o njoj. Umorila sam se od čekanja, svaki mjesec, pa da probamo i ovako.


Iva jel si ti bese imala problem sa prolaktinom? Jesi li ga proveravala skoro? Ljubim te, drzim palceve i vucem...


_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 16:35:53   
vocicana
Procitala sam post nase Joke, moras po semi da izvadis prolaktin. Naime, razlicita su misljenja, imas pravo na oscilacije od 600-1200. Ali svakako ga moras proveriti, po tacnoj semi. Dezuram sa endokrinologim, sada cu je pitati kako ide bas tacno. Pa ti javljam

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 17:18:02   
vocicana
u 8...1...13:30 se daje prolaktin u jednom danu i nema veze sa ciklusom. Tako uradi. Javi mi kakvi su ti rezultati, pa bas da pitam moju dr sta misli.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 17:47:16   
Yellena008
Drugari, radila sam bas pre neki dan prolaktin dnevni profil. Meni su dali da vadim krv u 8,11,14 i 17h....cekam rezultate....

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 17:55:16   
suzi kju
Aaaaa Vocicana sad tek iščitah šta si pisala, divno, prelepo.
Preseli se ti polako kod nas al svakako ostajeml i ovde da bodrimo ostale čekalice.
Hajde upražnjeno mesto, danas nam jednu trudnicu (Frcokla) porađaju carskim, druga (Jabudic) čeka da krene porođaj, tako da pozuri, čekamo te.
A i ostale čekalice n a posao user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 18:12:50   
IVA 11
Joko, jesam davno, radila ga 3 puta dnevno u jednom periodu. Zadnje dvije godine su mi svi nalazi uredni, hormonski status odličan, redovne ovulacije, ciklus na 28 dana, njemu spermogram super, negativni na sve bakterije Itd, a do trudnoće ne dolazi, prosto nevjerovatno... Doktori nam pričaju da je sve iz glave, ali se ni na to ne obazirem... A nama Luka već ima 5 godina i hoću da ima brata ili sestru, i više je nego vrijeme. Dugo se nismo čule, vidim da si trudna i čestitam ti od srca! :*

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 19:10:50   
vocicana
Ako Bog da eto mene, tek po nesto napisem tamo u mama temama, ali sam srecna do neba. Ljubim te i ne ostavljamo ove vrednice, nikako.
Volim ih sve jer bez svih njih...vas ne znam kako bi. Ma brate mnogo znaci kada te neko isprati, kada ne moras da cekas u redovima, da samo pitas i saznas sta da radis... Tu samuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
3.8.2015 22:42:14   
BubaBubica
Nema nikog svi odmaraju ili su vredni user posted image Ja došla samo da virnem šta ima novo, popodne sam sređivala kuću, crkla sam načisto, idem samo da se istuširam i da se ispružim na krevet. Laku noć i kuckamo se sutra user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 8:31:19   
vocicana
Dobro jutro vredniceeee, pa jeste li dobro?
Ocekujemo more ispisanih stranica u ovom mesecu.
Pisite devojke!!!user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo II crtice 08/15 [chat]
4.8.2015 10:13:33   
IVA 11
Meni kasni ciklus, inače je redovan na 28 dana. Od mora hoće da se malo pomjeri, pa se ne nadam puno. Pozdrav za sve.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here