|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
13.9.2015 21:33:36   
vocicana
Evo meeee, nisam u Srb, pa samo protrcim I procitam sta ste pisale.
Marinchice samo hrabro, sada sve ide kako treba. Bice sve ok.
Postavila sam sliku na onom kako zamisljate druge forumasice pa sam dobila oobavestenje da su zene pisale.
Vidim da si dobro I to me posebno raduje, dolazi, treba mi drustvo.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
14.9.2015 8:23:14   
AnaAna1
Bubice sad vidim da je stigla user posted image kod tebe, a izgleda ce i kod mene po temperaturi. Idemo daljeee, sta cemo user posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
14.9.2015 9:45:13   
tuzna29

IZVORNA PORUKA: marinchica

Meni se cesto desavalo da dodjem s posla i vidim tonu sekreta u vreme ovulacije, a dok kad mi je ovulacija bila vikendom, bilo je po malkice tokom dana, nikad u kolicinama kao kad sam trpela npr da ne idem u wc. Mislim da jeste ovulacija, ne desava se obicno plodna sluz pre ovulacije, posle moze da "naleti", barem meni, pre nije nikad.



To je bilo u subotu mi smo bili vredni kad je dragi doso u pola pet ujutru u jedelju i oko 10h opet u nedelju pa sad kako nam je tako nam je nadam se da smo smuckali nesto da nisam propustila tu ovulaciju jer vec tad ujutru te rastegljive sluzi kad je on dosao nije bilo samo taj put kad sam pogledala i to bas preterano onoliko jos nisam videla :D Drzite nam fige user posted image

Inace riknulo nam pola stvari po kuci pa sam sad time zaokupirana i pod stresom da to sve pokupujem i sredim sto se da srediti

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
14.9.2015 13:46:03   
BubaBubica
Marinchice, i ja imam jedan miom user posted image on mi se takođe pojavio u drugoj trudnoći i sad je tu, miruje. Sve će to biti u redu, razumem da se plašiš, i ja sam se uplašila i sad vidim da mi nisu smetali ni cista ni miom. Kažu za miome da hoće da stvaraju bolove ali meni nije.

Voci dobrodošla nazaaad user posted image Kako si?

AnaAna idemo u nove pobede, jednom mora da se zakači user posted image Da probamo da pijemo čaj koji je Marichica pila? I kako se on pije, samo pre ovulacije ili svo vreme do sledećeg ciklusa?

Tužna držim fige najjače, da nas vučeš u user posted image teme user posted image

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
14.9.2015 13:50:24   
vocicana
Nisam draga jos dosla, dolazim 22.9, sada se spremam da setam. Mm nije dobro, idem da ne sedim da mu smetam samo, znam kako je.
Ocajnica pijte, msm da se piju dve ili tri soljice dnevno do ovulacije, a za posle ne znam, ja sam pila virak zbog mojih fucking cista na jajniku I ono vino sa travkama. Napisace vam Marinchica, ona je super prosla.
Ljubim vas , idem u soping

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
14.9.2015 14:01:41   
BubaBubica
Jao Voci ja sam pročitala Evooo me u SRB hahaha al sam ćorava user posted image uživaj, pročitaću ja još i po netu kako se to pije.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
14.9.2015 14:29:21   
vocicana
Stvar je odlicna, vrlo podize libido napravi cudo. Navijam da nam se uskoro pridruzis.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
14.9.2015 18:18:05   
marinchica
Marinchica splasnula kao balon.user posted image
isla sam na UZ, mesak je porasatao na 1cm, vidi se tackica moja mala 0.4 cm. unutra. I kazem ja doktorki da sma napipala nesto kad sam stavljala vaginaletu, i ona me stavi na sto, i kaze "Polip!"
odakle meni polip???????
kaze bio je u kanalu materice (zato verovatno i nisam zatrudnjivala), ali posto plod trazi svoj prostor, izgurao ga je napolje. Zato sam ja imala tolike bolove, od polipa koji se otkinuo delom verovatno. Da se ne sekiram nista, on ce se otkaciti u toku porodjaja sam, praticemo ga samo da ne raste.
meni nije jasno, 3 lekara su me pregledala u zadnjih godinu dana, da niko nije video da to cuci unutra.
Sta sam ja ovom Bogu zgresila?????user posted image user posted image
Citam po internetu-pobacaj u vecini slucajeva neminovan s polipom.
Ubicu se!user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
14.9.2015 18:20:34   
janabons
MArincice, samo hrabro i optimisticno...uvek postoje izuzeciuser posted image user posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
14.9.2015 19:20:36   
BubaBubica
Marinchice, ako je polip izašao napolje onda ne treba da se plašiš pobačaja! Drugo je kad je polip pored ploda, ovako je super što je ispao napolje. A i sama doktorka ti je rekla da će srediti na porođaju i nije ti pominjala pobačaj. Razumem te da se plašiš ali samo pozitivno! Pozitivnim stavom i hoće biti sve u redu user posted image

Ja sam nabavila virak i macinu travu, od sutra počinjem da pijem. Mada mislim da je većim delom problem kod muža jer je jedno vreme pio dosta alkohola pa sam ga danas otreznila, nadam se, činjenicama kojima može da našteti čak i ako se bebica zakači. E neozbiljni muškarci!

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
14.9.2015 19:29:58   
wivern
Marincice na internetu mozes procitati gomilu dobrih informacija ali i gomilu stvari koje ce te preplasiti. Tebi je polip ispao, nemas frke od pobacaja. Nemoj se sekirati, sta je bilo bilo je nije vise ni vbitno sto ti dr nisu videli. sad samo polako. Pa i ja sam izgurala celu trudnocu sa miomom, nikakvog problema nije bilo.
I ne citaj vise po internetu nista, nisu ti sada potrebni stresovi.

Zene, jeste li vredne, ima li neka novost?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
14.9.2015 19:32:25   
marinchica
Moj srecko je napravio veliko ciscenje kad se usadio, sve sto ne valja...napolje.
nadam se Bubice da ce ispasti i otkaciti se od mene. Mnogo sam cekala ovo sve da mi on sad kvari srecu.
Sad sam imala odliv sekreta, malo me grcevi jos hvataju. Imam oko 800 filmova u kolekciji, taman do porodjaja, necu da ustajem uopste. Dacu sve od sebe da uspe i izguram sve to. pa valjda ce biti ok.
Bubice nisam sigurna da li se virak i macina mesaju. Ja sam od macine bila ekstremno blesava, jurila sam muza po kuci, da sam pila i virak ko zna sta bi bilo.
Idem da lecim glavobolju, valjda od stresa, ne pusta me vec dva sata...
Wivern, svaka ti je kao u kamen uklesana, nista vise ne cackam. cutim i slusam muziku. relaxujem

< Poruku je uredio marinchica -- 14.9.2015 19:47:00 >

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
14.9.2015 20:18:07   
BubaBubica
Baš sam danas čitala i kod neplodnosti se piju zajedno. Ja ne verujem da je kod mene problem, pre će biti do muža. Kupila sam mu semenke od budneve pa neka jede, i obećao je da neće više ni okusiti žešća pića, samo limenku dve piva kad mu dođe i to je to. U poslednje vreme su nas stisli problemi i stresovi pa je podlegao ispijanju žešćih pića pa sam izgoglala i to je i potvrdilo moje sumnje.

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
14.9.2015 20:54:04   
vocicana
Nemoj brinuti, sve ce to dobro biti, vredno I pametno dete, sve sto je visak van! Bravo Marinchice, pa sve ce biti u redu. Ne citaj na internet nista, izbacene su samo cinjenice iz konteksta, narocito kada cekas da pronadjes sebe u tim redovima, tada je katastrofa.
Pisi nama da ti bude lepo I da smejes, sve drugo ma stranu. Da sam slusala I citala....nikada ne bi trudna ostala. Nikada nista u zivotu ne bi uspela. Ljubi tebe tvoja Voci, da nam se pridruzis u user posted image temama, znas li koliko se radujem!!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
14.9.2015 20:58:25   
BubaBubica
Negde sam pročitala da žena može da iznese trudnoću i jednom nogom u grobu, pu daleko bilo. Tako da pozitivne misli su ključ svega user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
14.9.2015 21:29:49   
marinchica
Ljubim vas sve puno i grlim! Divne ste!user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
14.9.2015 21:33:47   
vocicana
Lepo kaze Bubica, pa to je istina, majka koja nosi srce pod svojim je najjaca na svetu, nista joj se ne moze desiti, Bog je cuva! Lepo spavaj I mazi to zrno grozdjauser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
15.9.2015 11:21:58   
BubaBubica
Zdravo drage moje! Juče sam nabavila čajeve, danas počinjem da pijem! user posted image Kombinovaću žalfiju, virak i macinu travu, mužu sam kupila semenke od bundeve da vrati cink user posted image mislim da sam ovo već pisala user posted image user posted image
Čak razmišljam da bi možda bilo pametno da jedan mesec pauziramo da nam se sve stabilizuje pa da pokušamo sledeći mesec, stvarno ne znam da li ima potrebe za tako nečime ili ne.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
15.9.2015 13:31:09   
Twins mama
Drage moje danas sam se bas uplasila ,izasla sam iz busa i posle 10 min hoda se zadisem ,ustvari plitko disem.Proslog meseca smo isli na more i pila sam primolut nor kad sam prestala dosla je user posted image ali vrlo oskudna i trajala je dva dana ,braon i tamno ,da li je moguce da je bila lazna .

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
15.9.2015 17:51:03   
AnaAna1
Bubice mislim da nema potrebe da pravite ceo mesec pauzu, nista ne smeta da pokusavate i dalje, nema sta da se stabilizuje :)

Vocicana kad kreces sa bolovanjem? :)

Inace i kod mene stigla user posted image danas

(odgovor članu Twins mama)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
15.9.2015 18:13:28   
vocicana
Anika ja cu bolovati od 21.9 uzela potvrdu, mama ce odneti gl sestri. Super je sve.
Bubo, ne morad da pravis pauzu, samo radi I uzivaj. Za drugarice koja je pisala da je pila te tablete, ne znam sta je to, verovatno ono za odlaganje ciklusa, prostor mi malo cudno zvuci da je bila oskudna, obicno bude malo duza I obilnija kada se odlaze ciklus.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
16.9.2015 7:38:05   
Twins mama
za koji dan cu saznati user posted image izvinjavam se unapred znam da nije tema ali ako ste pile tablete za odlaganje kakav vam je bio prvi ciklus?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
16.9.2015 7:58:40   
jess021
Twins, ja kad god sam pila neke od tih pilula uvek mi poremeti ciklus i bude oskudna menstruacija, ali se regulise sledeci put.
Mislim da nije lazna menstruacija, vce zbog Primoluta takva.
Marinchice, sve ce biti ok, samo pozitivno. Nemoj previse ni da lezis, zbog cirkulacije.

< Poruku je uredio jess021 -- 16.9.2015 7:59:59 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Twins mama)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
16.9.2015 9:06:28   
vocicana
Crtice sta radite? Budne? Vredne? user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
16.9.2015 9:36:17   
madre
ivooo, javi nam kakva je situejsnuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?
Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here