|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
16.9.2015 11:38:04   
BubaBubica
Ja čekam da mi prođe ciklus pa da počnem da pijem virak i da se bacim na akciju user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
16.9.2015 11:40:15   
IVA 11
Zdravo drugarice. Moja treća trudnoća se završila i prije nego je počela. U nedjelju veče sam prokrvarila. Bila u Urgentnom, radili mi Betu, pregled i uz. I ustanovili da se trudnoća nije održala. Beta mi je naglo pala, objasnili da je to jednostavno greška prirode. Pošla sam sjutradan kod moje Dr, i objasnila mi je da je ovo zapravo bila biohemijska trudnoća. Krvarim i tako sve samo ode... Ja sam dobro, nisam kao posle prošlog slučaja, ali idem dalje. Nemam od kukanja i plakanja ništa. Imam dijete za koje živim i dišem, pa kako bude suđeno. Eto da vam javim.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
16.9.2015 11:43:29   
wivern
Oh Ivo user posted image
Ali idemo dalje, nema odustajanja.

Vrednice, pozdrav za sve vas... pa da nas uskoro jos neka obraduje...

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
16.9.2015 11:46:08   
BubaBubica
Jao Ivo nisam znala... user posted image Baš bezveze... Idemo ponovo u novi krug. Da počneš i ti da piješ virak?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
16.9.2015 14:36:20   
marinchica
iva bas mi je zaouser posted image

Ja grlila solju celu noc, plus imam tezak proliv. Mirujem, jedem neki dvopek. Sve se u kiselinu pretvori cim mi u usta udje. Nemam temperaturu, ne znam jel stomacni...ili prateca pojava trudnoce.
Bas sam iscpljena...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
16.9.2015 22:17:56   
bebilule
Zao mi je iva...ali nastavi naprijed....

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
17.9.2015 9:00:06   
Twins mama
Samo da se javim od juce ,neko cudno grcenje u donjem stomaku,grudi nista mekane .21 je dan D :-)

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
17.9.2015 9:07:13   
emicaa
Ivo stvarno mi je žao user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Twins mama)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
17.9.2015 9:16:55   
vocicana
Bas mi je zao sto je takouser posted image , bzv, ali nema veze idemo dalje. Velikiuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
17.9.2015 13:20:04   
borica
Drugarice sad sam dosla sa UZ, prema poslednjoj menstruaciji sam 9 +4, a prema velicini ploda 7 nedelja, videla se user posted image i srce koje kucka, velicina ploda je 0.9 cm.Kontrola za 3 nedelje.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
17.9.2015 13:21:56   
jess021
Iva user posted image
Borica, divne vesti, uzivajuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
17.9.2015 13:26:50   
madre
iva, ne mogu ti opisati koliko mi je zao!user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
17.9.2015 13:27:35   
borica
Zao mi je Iva...Posle biohemijske se odmah naredni mesec zatrudni, samo napred, drzim fige.

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
17.9.2015 13:29:40   
Anoniman
Iva zao mi jeuser posted image user posted image
Borice cestitam, pridruzi nam se u trudnickoj temi da se druzimo, sada imamo pravi bejbi bum, pa ce nam tema skoro ostati praznauser posted image

(odgovor članu borica)
  Direktna veza do poruke: 214
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
17.9.2015 16:30:05   
BubaBubica
Borice divne vesti! user posted image user posted image user posted image Vuci nas tamo u trudničke teme user posted image I ja sam čula da se lakše zatrudni posle biohemijske, no ja nisam odmah sledeći mesec, nadam se da ću uskoro.
Ja upravo ispijam svoju drugu šoljicu virka, user posted image je poslednji dan, od sutra se bacamo na radove. Ne merim bazalnu i ne znam da li ću je uopšte meriti ovaj mesec, ovo je treći mesec kako pokušavamo, nadam se da će biti treća sreća. Nekako me opterećuje to praćenje ovulacije, meriću je tamo pri kraju kad budem trebala da dobijem.
Nego danas me ceo dan zeza net, 5 minuta radi pa sat vremena ne radi, šta rade nemam pojma, samo već polako me nerviraju.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
17.9.2015 16:46:45   
Maraj
Iva...bas bezveze...mnogo mi je zao.... da li ti je dr preporučila neke pretrage nakon ove biohemijske? Mislim da bi trebalo jer ovo ti nije prvi put ako se ne varam? Npr secer i trombofilije da ispitas.

borice user posted image cestitke

< Poruku je uredio Maraj -- 17.9.2015 16:47:22 >

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
18.9.2015 7:39:54   
Yellena008
Evo i mene posle nekog vremena, stigla user posted image danas tj sinoc kasno. Nisam to imala nikakvih simptoma da ce stici,ali eto....odustajem od merenja bazalne jer ovaj mesec graf nije imao veze ni sa sekretom ni sa temperaturom ni sa simptomima koje sam osecala. Idem na histero za par dana pa se nadam da cemo uspeti ovog meseca da ugledamo user posted image ....zelim nam svima user posted image sto pre....

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
18.9.2015 9:03:45   
vocicana
Yellena, bas mi je zao. Onda najbolje I da je ne meris vise, manje ces se zamarati, ja sam isto cekajuci mm da dodje u julu, vec polako gubila volju da je merim, a znas ono, hajde jos sutra, hajde jos sutra...ne sekiraj se, veliki user posted image za tebe.
Borice user posted image , dolazi u user posted image teme, odose zene, da znas da ce biti pusto od oktobra...bas!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
18.9.2015 9:04:40   
vocicana
Marinchice kako si covece, jel te prosla malo ta viremija? Strasno

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
18.9.2015 14:01:38   
marinchica
Helou user posted image Prosla je....nek ide bestraga...sad samo osecam rastezanje neko u stomaku...i onaj polip mi skace po zivcima, cuci posred cerviksa. Ne znam da li ce cep moci da se napravi od njega. Bas mi to nije trebalo... Ali pre drgog trimestra se ne moze skinuti, ako i tad. A grudi ujutro....majko moja kao da ce da puknu, kao iglice u njima da su.Strasno. Kako si ti? Jesi li se vratila u Srbiju?
Danas sam opet radila betu, pa idem na UZ....trebalo bi od nedelje srce da moze da se vidi user posted image Jedva cekam!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
18.9.2015 14:11:17   
BubaBubica
Ovde pusto... Evo ja pijuckam svoj virak, mogu da kažem da sam se baš navukla na njega, juče sam popila tri šoljice čaja. I jedino što mogu da primetim da nisam nervozna, sad da li je od njega ili ne, ali dobar je osećaj user posted image a i mislim da mi je to bilo i potrebno, baš sam bila u poslednih par meseci napeta i nervozna. Plus sam se isfustrirala što ne ostajem trudna jer prva dva puta sam ostala iz prve. Znam da je neozbiljno od mene ali ok, spustila sam loptu na zemlju.

Yellena user posted image idemo u nove pobede, nema odustajanja user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
18.9.2015 14:13:32   
BubaBubica
Hej marinchice user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
18.9.2015 14:33:02   
tuzna29
Drage moje ja sam bas u haosu na poslu i sluzbenim putovanjima samo da vas pozdravim i procitam novosti vidim ima nas dosta cekalica opet koje smo muckale :D

Mi smo radili na bebici 9 DC, 10 DC, 11DC i 13DC a ovaj lupi kalendar za ovulaciju mi danas pisti da je danas 15DC ovulacija hehehe dzaba mu dragi nije tu tek sutra dolazi a po onom testu sam imala ovulaciju pre i to iz levog jajnika koji je manji i manje funkcionalan cak mi dr rekla da s anjim bas slabo mogu sta uraditi pa se toliko ne nadam, al mozda se desi sad desi da ovulira desni hehe nadam se :)

Ljubim vas sve :**

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
18.9.2015 14:45:40   
marinchica
Hejjjjj, samo ti udri po cajevima Bubice, i videces. Navijam da ovaj mesec bude dobitniuser posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat]
18.9.2015 16:13:53   
Yellena008
Bubice samo virak pijes?


Marinchice vuci nas u trudnicke temeeeee....

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here