|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
23.9.2015 10:43:54   
emicaa
Uspjele smo izaći vani,cjeli put do prodavnice Dora ponavljala onako poluglasno kupi mama bomboneee user posted image baš se oduševila kad sam joj dala.Kako se dok su još mali sitnicama raduju,mada ja im se radujem još uvjek.
Trćo kakvo je stanje tu kod vas za izbjeglicama?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
23.9.2015 11:12:43   
wivern
Napolju izgleda lep dan, ja danas opet moram da peglam. Sinoc nisam stigla da zavrsim malisa me terao da se igramo a mm bolestan.
Kad ce peMzija user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
23.9.2015 11:27:12   
Sanjica26 RR
Samo da vam mahnem. Od jutros ne stajem. Sad da zaprzim pasulj i odoh na sedmi cas. Posle imam posle podne malo vise casova.
T je juce posle plesa kukala da je mnogo gladna i da je bole noge. I pojela 4 mafina. Posle kad su otisli gosti trazila je da joj isprzimo jaja jer je jos gladna.user posted image
Ljiso cujes li? Daj Dunju na neke vezbice.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
23.9.2015 11:42:34   
branki*
hvala,sanjice!stavi bas da vidim.za sad vodi ona koju je von kupila samo u drugoj boji.
jovice,i ja se slazem da te je lepo videti ovdeuser posted image
eco,tako i boka sad samo hoce da stojiuser posted image vezbaju,priroda ih vuce,prohodace one brzo,bar ja mislim tako.kod nas danans sunce.ja zamesila za kiflice,samo cu da posaljem muza po neki sir.boka spava,boza slusa nesto na tabletu,vezbala sam 2 sata sa nji.muz prehladjen,pa ije isao na osao,bio sa bokom.jucse vozali,bili u nabavci,svratili do mojih i tako...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
23.9.2015 14:55:41   
jovicaa
Hvala žene drage..
Ja kuvala, sredjivala veš, slabo šta stignem kada sam sama sa bebcem, prezahtevan je, non stop ga nosam i ni to nije dovoljno već stalno i neku zabavu moram da mu smisljam inače se baca... Bas je zahtevan, posebno zadnjih dana..
Danas cu ići malo sama da prosetam do grada sa drugaricom, ne znam koliko dugo nisam... Ako uspem dete bez sise da ostavim na 2 sata

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
23.9.2015 19:22:39   
vonavoj
Danas mi je dan za zaboraviti,kako je od jutros krenulo sa T povracanjem,a ja treba da idem sa J kod hematologa po rezultate,mm ne moze da izadje sa posla u to vreme,dovede mi babu od 80godina koja mi je najveca pomoc i podrska kad treba! odem po rezultate,cekam dr 45min,kaze rezultati nisu gotovi..trci kuci,ipak je baba sama sa njih dve..A da,da krenem,nema mi kljuceva od kola,mm ih odneo na posao...user posted image ,zovi tatu da ih uzme i da mi donese,jer moj tata moze da izadje sa posla,a mm ne,jer ima sastanak..ma show!!
Kad sam uspavala J oko 1 opet odem,i dalje nisu gotovi nalazi i izvestaj..SACEKAJTE..kao da sam na dugme i nista drugo nemam da radim..srecom da je sve super,pisala sam u temi anemija..hgb je 115!
I tako,T odbija da rucka,ali tako je i meni u ponedeljak bilo..pijucka vode i malo je jela supice!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
23.9.2015 19:36:33   
wivern
Von ma samo kad je sve završeno super. A ono kad te krene naopačke pa nikad stati. Sve nizbrdo ide.
Valjda će vas brzo proći ta viruscina

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
23.9.2015 19:55:03   
Mariya
Veče mame!!
Evo da vas častim torticom, danas je moja beba napunila godinicu!!!
user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
23.9.2015 20:02:35   
emicaa
Mariya divna je tortica,srećan rodjendanko user posted image
Uh gotovo i moje čuvanje djece,danas su me izludili načisto.A sve otimala od T uključujući i hranu,kad joj reknem ne to da radiš počne se bacati,pa se udari.Pa ih Andrej počne gadjati jer mu smeta galama pa ih obadvije rasplače i tako u krug četri sata user posted image
Prekosutra se vraća sveki i jedva čekam pa da se vratimo u normalu sa čuvanjem.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
23.9.2015 21:03:00   
vonavoj
Super tortica! Srecan rodjendan!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
24.9.2015 8:05:10   
emicaa
Dobro jutro,T je baš loše spavala,svaki čas se budila plačući,od jutros opet skakuće kao majmunčić user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
24.9.2015 8:44:41   
Trcosava
Dobro jutro i od mene. Ništa spavala nisam, toliko sam hvalila Luku da je rešio da minaplati sve.
Prvo nije hteo da spava uveče, što mi je prosto neverovatno. Stavila ga u 8 da spava (budan od pola 5) neće. P sam ga na kraju digla i bio budan do 22!!! I tad je jedva u krevetu zaspao, negodujući.
Mi još bili budni, gledali tv, legli oko pola 12, kad eto ti ga on budan oko u 2!!! I opet, neće da spava, hoće čovek da se igra. Setih se odmah i Malog miša i tebe Emice user posted image
Jeeeedva sam ga u pola 4 uspavala na rukama. Nije tako zaspao paaaaaa ja mislim od rođenja! Ja tek oko 4 legla, dežuram u slučaju da krene opet da se dere i zadrao se on oko 3:45 ali samo kriknuo jednomi nastavio da spava. DA li ga muče gonrnje jedinice koje izbijaju istovremeno ili stomak, pojma nemam.

Emice, TV skoro i da ne gledam. Jedino od vesti što pročitam na novostima online, ali to je za srbiju.

Mama ne dolazi, sad tek definitivno jer vidim da su hrvati zatvorili granice za sve. SAd i da hoće, neće moći da dođe. A inače, očekivala je da joj opet obezbedim besplatan prevoz do ovamo i nazad i da joj platim zdravstveno. Nemam!
I taaako, ne stižem ništa da vam ispišem. Apsolutno.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
24.9.2015 9:24:27   
eca89
Dobro jutro mamike, Trco ja sam takođe šlogirana, mislim da i moju muče zubići, isto tako samo krikne. Sad je zaspala, pa valja usisati kuću i malo je dovesti u red, sve me živo boli, ljubim vas sve.

< Poruku je uredio eca89 -- 24.9.2015 9:25:13 >

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
24.9.2015 9:30:19   
Trcosava
Ja podlegla mužu koji je ubeđen da ga muče zubi, mada sam ja sinoć govorila da mislim da je stomak. I sad vidim da sm ipak bila u pravu user posted image

Prekjuče je imao rižoto i njega pirinač pošteno zatvara. SAd se iskakio, prvo tvdri brabonjci i onda mekano skroz, pošteno napunio pelenu - tako da mislim da je stomak bio problem. Nadam se, videćemo večeras user posted image

Inače, mislimd a mi u životu kuća i podovi nisu bili čistiji ahahahah usisavanje svaki dan, nekad i po 2x i svaki dan brisanje podova. Čekam sad da ide da spava, pa da oribam kupatilo i wc (prokleti arhitekta, mrzim ga!!)

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
24.9.2015 10:45:50   
branki*
ja napisah i ne kopirah i izgubi mi se,uh sto mrzim!
elem,cao mame!
vodila bozu kod logopeda,pa u vrtic,moja mama dosla da cuva boku.sinoc je malo bolje spavala ,prolazi joj prehlada..do kasno sam gledala neku garderobu n A sajtu koji mi dala sanjica,cega sve nema,ajoooj1tako sam i zaspala...
rucak imam,boka jela plazmu,ceo dnevni i kuhinja su u mrvama!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
24.9.2015 10:56:25   
wivern
Evo i nas. Sinoc smo se toliko najeli piroski da se malisa probudio da siki tek u 9.30. I to negodujuci sto se probudio a on bi covek jos spavao. Lezi i dere se zatvorenih ociju i vidno nadrndan user posted image
Koja spavalica i mene je preveslao, sto je skoro nemoguce.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
24.9.2015 12:39:31   
daca77
Gde ste, mame!!!
Ja nesto danima nista ne stizem...samo se vrtim po kuci i nista ne uradim...valjda kad krenem na posao, moci cu natenane da vas pratim...user posted image
Danas idemo kod fizijatra po izvestaj, a i da ga priupitam par stvari...ovo moje dete jedva uspeva po 1-2x tokom dana da samo sedne na par s i rusi se...o ustajanju necu ni da govorim...neurolog mi kaze da je strasno lenja beba, ali da nije zabrinjavajuce... Ako mi komisija ne produzi, bice veselo...prosto necu znati sta cu i gde cu...
A vidim Branki pominje grickanje keksica, ovu moju i to mrzi...ima 6 zuba i sada i 7.izlazi, ali je strasno mrzi da gricka...krene i to toliko sporo, onda se iznervira onako gladna i krene da vristi i trazi kasastu hranu...

< Poruku je uredio daca77 -- 24.9.2015 12:41:24 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
24.9.2015 13:00:56   
emicaa
Daco od moje kume sestričina imala godinu i osam mjeseci kad je prohodala a još uvjek je lijena katastrofa,još nikad nije potrčala nego sve polako user posted image
Što ovu moju namučiše ovi zubi to nije normalno,jutros joj pregledala desne i donje trice se bijele i samo što nisu probile ali već danima je tako.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
24.9.2015 13:01:25   
BubaBubica
Pozdrav mamice, vidim sve ste u gužvi user posted image čak i kad sve završite, opet nešto novo se pojavi i tako u kruuuug user posted image

Sad smo sele ja i devojke da ručamo, vratile smo se iz vrtića gladne ko vukovi, vidim muž nas malo pretekao, otišao je nazad na posao pre nego što smo stigle kući. Sela sam malo da odmorim pa u nove radne pobede. Nikako da se lepo organizujem, stalno imam haos sa sudovima i garderobom, imam utisak da se samo oko toga vrtim najviše.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
24.9.2015 13:23:58   
daca77
Emice, i ja i mm smo prohodali sa 15 meseci, tako da ne mogu da ocekujem da N trci po kuci sa 9. I zbog toga ne brinem...bitno mi je da nema neki zdravstv.problem, a to da li ce prohodati sa 10 ili 15 mi je nebitno...moja sveki se cela snevolji kad je vidi kako uopste nema pojma cemu noge sluze i samo ih podize...
A sto se tice zuba, kuc kuc u drvo i ne primetismo kad izadjose ovih 6...sada su i donje dvojke u najavi...
Ja obicno kazem da sam zasluzila da malo uzivam, jer se napatih mesecima sa onim povracanjem i refluksom...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
24.9.2015 13:57:00   
emicaa
I Dora je 15 prohodala ali su 10 mjesecu počela šetkat oko namještaja ali bio je strah da se pusti.Ali ništa nas ne zaobilazi,imala je refluks ali to je brzo prošlo,pa upale ušiju,zubi a i onako ne spavanje user posted image !adam se kad bude drugo da će biti drugačije user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
24.9.2015 15:35:28   
Sanjica26 RR
Pozdrav zene. Jutros sam trcala na sve strane. Sinoc se setim da imam cas u inkluzivnom odeljenju. Nacisto sam zaboravila.
Juri ujutru tamo. Sretnem majku onog decaka koga maltretira. Kaze mi kako joj je bila socijalna sluzba. Prijavile ih komsije za njegove nestasluke. Posle mi kaze uciteljica da su bili jer su je komsije prijavile za maltretiranje. Znaci ipak se neko usudio. Hvala Bogu.
Posle juri na posao kod muza da uzmem kola da idem u selo na casove. Usput da nosim muzevljevima osnovne potrebstine. Stigla sam na vreme.
Sad smo rucali i da malo danem dusom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
24.9.2015 17:32:21   
emicaa
Sanjice nadam se da će ss bar poduzeti nešto po tom pitanju,žao mi je tog dječaka,a i tog djeteta kad se rodi-čini mi se da si jednom pisala da je opet trudna.
Mi čekamo taju da stigne sa novim autom user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
24.9.2015 18:15:26   
wivern
Sanjice sjajno, ocigledno neko vise nije mogao da gleda kako ga maltretira. Samo jos kad bi postojalo neko normalno resenje za tu situaciju user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
25.9.2015 6:57:32   
Trcosava
Jutro drage moje. Danas smo poranili pošteno. Kod mma u firmi menjaju podove pa iznose sve. Juče je oko 7 krenuo sa posla. Dobio od gazde 2 radijatora (mislim da su oni švedski) samo su dugi u pm. I tanki. I opet, proklet bio arhitekta i oni što misle da bolje znaju pa ne rade po nacrtima.

Žene, jel moguće da Luki smeta kiselo mleko? Djem mu drugi dan, tj juče je bio drugi dan i on se dve večeri budi i plače. Sinoć je toliko zaplakao da sam se prestravila. Ljudi on je beba koja ni sa mesec dana nije plakala ne znam koliko. Ako izuzmem taj prvi mesec, do sad j zaplakao 4 puta i to kad tresne dole. Tj jednom ga sestra ispustila na pod sa kreveta, drugi je on sam na letovanju pao sa kreveta (ali krevet visok možda 15 cm i pao na jastuk) i tako fore.

sinoć je lepo zaspao i oko 22 je tako vrisnuoi posle tako jako plakao da ja nisam znala šta mu je. Skrčio je i noge. Prekjuče nije skrčio noge, ali se oko 2 budio.

DAnas ću svakako da izbacim kiselo mleko pa da vidim večeras kako će biti.

Sanjice, draga nikako da čestitam rođendan. Kasnim 5 dana (ako se dobro sećam). Draga srećan ti rođendan i sve najbolje od menja.
Drago mi je da neko prijavio te kretene. Wiki, čovek prosto nije pametan šta je tu najbolje rešenje. Dati ga drugoj porodici? On je već velik, a opet ostaviti u porodici koja gamaltretira.... Grozno!

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dojenje: "Bubuljice" na bradavicam...
Neverovatno je koliko priroda pažljivo brine o svakom detalju! Pogledajte video o tome koliko su važne te sitne tačkice ...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here