|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 8:57:33   
branki*
e,bas tako,sanjice.i ja volim da kuvam,ali svaki dan ne,i to pogotovo nekad kad imam 300 obaveza,jos boka trazi da se nosi,a ja moram i da kuvam..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 9:40:39   
wivern
helllo zene, nas probudila temperaturica, za sad ima 37.3 i dobro je raspolozen. On trtlja svoje ali je malo usporen. Znam da se do 38 nista ne daje, ali ne znam ni sta da mu dam ako poraste. Sad cu da ga vodim u dz, da vidim sta ce mi reci.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 10:47:04   
vonavoj
Wiv,ako ima 8kg onda 4ml paracetamola..ili 2,5 brufena.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 12:47:34   
eca89
Dobar dan mame, ne stižem da vam se javim, jer nemam vremena ni da jedem. A.je haos, ni sekundu je ne smijem ostaviti, odmah je pala i udarila se i onda kreće urlanje u onaj vrtić naravno neće, ma ludnica. Jutros kad se probudila u 6h i počela cvonjiti, znači više ne znam ni da li je dan ili je noć. Ako zaspi preko dana, to je plafon pola sata. Elem, što ja više brišem ovaj stan, on je sve prljaviji user posted image ! Mm mi kaže, što i ti ne legneš kad ona zaspi, što radim po kući, kaže pusti sve kraju, kako????????????? E, da fasadu nam naravno još završili nisu i ne mogu sušiti veš na balkonu, nego moram nositi u podrum u sušionu, a to ne mogu sa njom sama, pa onda čekam mm, pa da onda nosim, ludim. Sad 28.09. će 3god.kako sam završila fax i posla naravno nemam, ma muka mi je i tako, ovaj moj post je za negativu, izvinite mamike, ali morala sam se negdje istresti!
P.S. Wiv, nadam se da mališi nije ništa strašno, možda mu je od zubića. Lijep dan vam želim user posted image user posted image

< Poruku je uredio wivern RR -- 26.9.2015 14:47:32 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 13:34:00   
jovicaa
Wivern skida se sve preko 38 sa 5. I organizam se najbolje bori kada se to ispoštuje. Jedino ono ako se baš muči, nešto ga boli, onda isto.može da se da.. Febricet se daje po 1 ml na 2 kile.
Mi u akciji, ni ne stižem da pišem, sad se slepam uz bebca, došla da ga uspavam, on zaspao, a ja kuckam :D




< Poruku je uredio jovicaa -- 26.9.2015 13:35:20 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 14:10:09   
Rosita
Ja D skidam od 38 obavezno, jer nece da jede i samo se valja i kenjka vec ispred 38. Znam da sa stanovista T nije najsrecnije, ali da bi se borio treba mu i hrana, a kad skinemo onda obicno jede, sem ako je takva bolest da nema apetit.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 14:51:21   
wivern
Eco skinuh ti samo visak smajlica. Uh nadam se da ce uskoro ustaliti sa spavanjem, ti se zeno bas namuci.

Ma ja ni sebi ne skidam temperaturu dok ne predje 38, nego sam otisla jer je sutra nedelja a mm je cele nedelje pod temperaturom i razvaljen. pa cisto da proverim da nije uhvatilo i malisu. Ali je ocigledno da je neki zuba, opasno balavi.
Ni sa jednim zubicem do sada nije tako balavio.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 15:45:17   
emicaa
Mamice dobar dan,evo i mene konačno user posted image Izbila nam je jedna trica,aleluja.
Eco user posted image
Wiv ako je on raspoložen i ručka nemoj mu nišra davati dok ne predje 38,neka se malo organizam bori.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 21:19:46   
Bekolino 25
Mame treba mi pomoc bebici je nos pun krklja dak sise a sada i kada spava bas sam uplasena prva mi je beba i sma je cuvam.Stavim fizilloski ali nekad pomogne nekad ne pumpjcu ne znam dz koristim sta da radim stapicem ponekd izvucem

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 21:55:20   
emicaa
Bekolino ja sam svojoj sve pumpicom,pokušaj,naučićeš user posted image tako ti je najlakše

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 22:24:05   
Bekolino 25
Emica jel postoji neko pravilo kako..kupila sam onu koja se ustima izvlaci rekli mi da je ona najlaksa ali msni nista ne izlazi kada vucem

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 22:32:15   
emicaa
Pa ništa posebni,beba leži,onou nosić i vuci,ja sam prije izvlačenja uvjek kapala kapi,neke obične niveine i izlazilo je.Još uvjek joj sa takvom izvlačim kad treba jer njom i jest najlakše.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 22:39:21   
Bekolino 25
A jel da joj kapam kada je pkrenem na stranu ili na ledjima i isto u kom polozaju da izvlacim jel trebam da zatvorim jednu nozdrvu dok drugu pumpicom cistim?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 22:42:02   
emicaa
Ja Dori sve radim dok leži na ledjima,i ukapam i izvučem a ne treba drugu nozdrvu zatvarati.I ne boj se ako plakati,T i sad po nekad plače ali što se mora mora se.Posle će biti lakše.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 22:51:52   
Bekolino 25
ok hvala puno probacu...dusica moja mala ima 10dana a muci se meni se dusa cepa kad ga gledam tako

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 23:08:35   
emicaa
Joj vjerujem ti,ja sam u početku otplakala svaku Dorinu suzu,posle valjda postaneš malo "tvrdji". Javljaj kako ste prošli,sve je prvi put teško,i izmjerit temperaturu,i stavit čepić ali šta ćeš.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
26.9.2015 23:25:00   
dijana1*
Bekolino samo redovno cisti fizioloskim.
stavi bebu na bok i u gornju nozdrvu uspricaj fizioloski, okreni na drugi bok pa ponovo u gornju nozdrvu uspricaj. Donju nemoj da zacepis da moze sve izaci. Sto se tice pumpice ja imam onu sto ide na usisivac i definitivno je najbolja. Stavis u jednu nozdrvu a drugu zacepis i izvuce sav sekret.
Nije mi namera da te uplasim ali bitno je da bebi cistis nosic jer je mnogo mala i brzo se kod njih nakupi sekret i zacepi ih. Ja sam se sa K isto tako namucila sa slinama kada smo izasli iz bolnice. Sa stapicem nista neces izvuci jer je sekret u dubini.
A da bi mogao nesmetano da rucka nosic mora biti cist, zato uvek pre dojenja ili ako ga hranis na flasicu, ocisti mu nosic. Ljubi bebana i srecno. user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 1:18:36   
Rosita
Vazno je da li ima slina ili ne. Meni je D krkljao kad mu samo otekne sluzokoza nosa, zapusen mu je nos a nista ne mogu da izvucem. Trebalo je vremena da to ukapiram jer vidim ubih se cisteci a nista specijalno se ne desava. Ispiranje fizioloskim pomaze, vlazi sluzokozu. Cuvajte se, bice sve dobro.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 7:12:32   
Bekolino 25
Hvala devojke.sinoc sam malo stapicem izvukla slinicu.i sa dva podoja nocas bez fizioloskog smo sikili.bitno da mu fizio.nece stetiti nosicu od stalnog kapanja.e sada me taj polozan buni neko kaze bok neko ledja

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 7:45:26   
branki*
cime cistite bebin nosic
bekolino,ima i ova tema,ima saveta ,sigurno.nadam se da cete brzo ozdraviti!
moji opet svi slinavi,svi kaslju,svo trojeuser posted image boza se cak i probudio nocas u pola 2 od kaslja,pa sam mu kuvala caj....

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 8:00:09   
branki*
e,da,eco,sto se tice ciscenja kuce,ja sam tu robuser posted image juce bas prokomentarisah kako treba samo neko da ide sa onom flasom i krpom i da brise!a,znas cega sam se setila pre neki dan-ono kad smo bile trudne,pa ti pricas za onog tvog dr koji ima metar i trubu pa te tako pregleda,a mi se smejaleuser posted image prodjose brzo ti dani,evo smizle vec porasle da stoje...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 8:03:30   
Trcosava
'Bar dan žene.

Eco, pa šta ako se dere u ogradici, stavi i završi šta imaš. Pusti joj neke pesmice koje voli. Ja to ne fermam dva posto. Dere se jer joj došlo, a ne jer joj nešto fali. user posted image

Mi smo počeli i da ložimo, a time se završava Lukino bezbrižno šetkanje po celom stanu i naravno moj dtrah od peći. Ne postoji ni jedan način da je ogradim (opet, prokleti arhitekta, glupak!!!!)
Luki nisam davala više kiselo mleko i nije se drao po noći. E sad, da li je kiselo mleko ili se samo potrefilo, ko će ga znati. Sačekaću nedelju dana, pa ću probati onda.

Wiki, pratiš T i sama znaš. Kad su tako mali, daje se samo čepić koliko ja znam. TEk negde oko druge godine su ovde meni davali sirup. Pitanje je i šta će delovati na Maksu. Sve je zavisno od deteta. To ispod 38.5 je isto zavisno od deteta. Ani ako pređe 38.5 u roku od pola sata joj ide na 40 i ne može da se spusti. Prvi put sačekaš da dođe do 38.5 pa vidiš. Ako ne raste rapidno, onda poštuješ to. Ako raste, naravno da ne.

Bekolino, nadam se da ćete što pre ozdraviti.

p.s. ja sam definitivno kamen, uopšte nisam osetljiva na bebeće/dečije suze

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 8:06:59   
branki*

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

'Bar dan žene.

Eco, pa šta ako se dere u ogradici, stavi i završi šta imaš. Pusti joj neke pesmice koje voli. Ja to ne fermam dva posto. Dere se jer joj došlo, a ne jer joj nešto fali. user posted image



haha,ovo kao da slusam moju mamu,njen omiljeni savet kad je joj kukam da boka se dernjauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 9:10:55   
vonavoj
Becolino,dobro nam dosla u svet mama i vecitih pitanja! Naucices kako je najlakse tebi da izvadis sline,a fizioloski kapaj. Ja izvlacim sa noskom,zakon!! Ide n usisivac,ali samo to radi posao..place 20s i nos prohodan!

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Razgovori mama 09/15 [chat]
27.9.2015 9:32:16   
emicaa
Dobro jutro,mi imali super noć ali je spavala sa nama.
Bekolino ja stavljam kapi dok je na ledjima jer su mi tako ovde u bolnici pokazali user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here