|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
27.10.2015 7:42:03   
pngpme
Ne znam hoću li izdržati. Radoznala sam, a pogotovo sad. user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
27.10.2015 8:23:50   
BubaBubica
Moraš izdržati. Ja tri meseca za redom sam pravila testove pre očekivane user posted image i samo prvi put mi je bio pozitivan i posle i dobila, ni to me nije naučilo pa sam nastavila raditi, i svaki put negativan, i ništa mi nije olakšalo, posle sumnja da li sam ipak rano uradila a jesam trudna i tako u nedogled. Ovaj mesec sam zacrtala sebi da neću i tačka. Neka kasni pa ću na kraju otići ginekologu. Ako bude uopšte kasnilo.
Nešto mi se povećala jedna dojka i boli me, baš onako kao kad imam mleka. I svrbi me i boli i topla je i teška. I očima se vidi koliko je otežala i nabubrila pa je niže od ove što nije. user posted image Ako ne prođe ili nastavi ovako, posetiću ginekologa da vidim šta je u pitanju. Baš bezveze. Razmišljam da je nisam možda nažuljala kad sam spavala ali nemam pojma.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
27.10.2015 21:11:53   
pngpme
Ja se sve plašim da tumačim simptome jer iz glave sigurno ide pola kad je neko opterećen pravljenjem bebe, kao što sam ja ovih dana.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
27.10.2015 21:29:25   
BubaBubica
Ma ovo što ja imam nije umišljanje nikako, morala sam kupus stavljati, moguće da sam prehladila dojku jer sam ovih dana izlazila napolje u majici na bretele user posted image Doduše boli me i druga dojka ali nema vreline u njoj. I čudno mi je što sada imam bubuljice one bolne koje mi izađu pred samu user posted image a sad još 9 dana do user posted image . A tek što sam nervoznaaaa user posted image Imam i puno posla tako da nemam vremena da mislim o bilo čemu, umorna sam kao pas, odoh da legnem. Kuckamo se crtice user posted image user posted image

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
27.10.2015 22:06:38   
pngpme
Ma ne mislim za tebe to... Ne znam zašto ti ne odgovorih za tvoje simptome, mislim da je zato što sam ja uvijek pozitivna kad su bebe u pitanju pa sam uvijek to je to! Trudna si! I onda to bude ponekad iritantno. A kad sam ja u pitanju plašim se da tumačim simptome, počela sam strašno da se tripujem. Heeej, trebalo bi da nedobijem dan posle tebe... Zajedno čekamo, nadam se da ćemo se načekati skoro god.dana...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
28.10.2015 9:04:53   
BubaBubica
Ja bi trebala NE dobiti 6 novembra. Ne znam ,za simptome je još rano da bi sa sigurnošću rekla da li jesam ili nisam trudna, samo znam da su me počeli grudi boleti i dobivati napade besa već posle 5 dana od ovulacije, tako da sve je moguće. Imam posla, sad moram da idem, čujemo se kasnije user posted image Koje ti simptome imaš?

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
28.10.2015 16:02:28   
Ivanka 75
Ja ne bi trebala dobiti danas-sutra.... Sudeci po cudnom osecaju u stomaku, stiže svakog trena, spremna sam za doček user posted image

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
28.10.2015 16:08:35   
emicaa
Ivanka mislim da ćemo ti i ja vući jedna drugu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
28.10.2015 16:11:51   
Ivanka 75
Samo da izvučemo do kraja user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
28.10.2015 17:47:54   
Ella2407
I ja trebam NE dobiti 7-8
Pokusavam ne razmisljati toliko ovaj mjesec user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
28.10.2015 18:39:02   
BubaBubica
I ja pokušavam da zaboravim na sve ovo, zato i ne pišem puno. Okupiram mozak obavezama i za sada mi uspeva.

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
28.10.2015 18:49:22   
vocicana
Zenskice, oseca se napetost u redovima koje ste iskucale. Bas!
Samo polako I doci ce user posted image , nema razloga da se to nervirate, bar je vecina vas to prosla jednom najmanje. Znate da mislim na svaku, jako vas user posted image , bice bice....

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
28.10.2015 19:39:24   
pngpme
Od ovulacije me boli jajnik svakog bogovetnog dana. Grudi me bole, bole, bole. Idem u WC mnogo češće, sekret nemam ali tokom odnosa je skroz drugačija... tekstura sekreta. :) Dakle drugačija nego inače - ikad. I svi ovi simptomi su normalni u toku ciklusa, ali nikad kao sad, ne u ovoj mjeri. Sto posto su neke bakterije ili bolešćine ili ide sve iz glave. Neću ni da mislim da je user posted image jer me je strah razočaranja.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
28.10.2015 19:47:58   
pngpme
Ne od ovulacije, nego od perioda kada je bila ovulacija pa do sad...user posted image

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
28.10.2015 20:41:47   
BubaBubica
Dobri su simptomi, u suštini to je to, isti kao PMS samo dosta jači, ja sam imala osećaj da me strašno drma PMS toliko da mi se plakalo i želela sam da nisam žensko user posted image Ja sada nemam nešto simptome, nervozna sam ali to je normalno za mene, zabrinula me je ova dojka, još uvek je topla ali nije više tvrda tako, boli me više od druge a ova druga me boli samo sa strane. Ovo ne bih rekla da je pokazatelj moguće trudnoće. Videću kako će se dalje razvijati situacija. Ovako me bocne jajnik svremena na vreme ali ništa neobično.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
28.10.2015 22:02:17   
pngpme
Opusti se, opusti se... Ma nema sanse. Čovjek samo razmišlja - aha, boli me ovo, osjećam ono, da nije možda... Kada bi period neizvjesnosti malo kraće trajao, to bi bilo super...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
29.10.2015 10:32:38   
wivern
Gde ste vrednice.
Ma nista meni to sa simptomima nije merodavno. Svi simptomi isti kao i u pms-u. Ja u sve tri trudnoce nisam imala ni jedan drugaciji simptom od pms-a.
Nego zenskaci deli se super nagrada na RR ja je dobila prosli mesec, za poboljsavanje kvaliteta jajne celije. Ivanka to je dobro za tebe i mene jer sto bi rekao ginekolog koji mi je radio vto "koliko vi ono imate godina..aha, pa znate toliko imaju i vase jajne celije i nisu bas u cvetu mladosti" user posted image
Ne kazem ja da smo mi matore, pa taman posla user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
29.10.2015 11:12:37   
AnaAna1
Mi smo kao bili vredni ali bez nekog ocekivanja zbog loseg spermograma, pa mozda bas sas ubodemo kad ne ocekujemo ni malo user posted image

Ja sutra idem kod gin.na redovan godisnji pregled i da usput prvi put u zivotu uradim i ureo,mikroplazmu i hlamidiju, cisto da budem mirna, mada nisam imala gde da pokupim to ali ajde da ne kazem da nisam uradila :) od viska glava ne boli, samo novcanik user posted image

Jedno pitanjce, jel egg sekret znaci ovulaciju tog dana ili najavljuje da ce da dodje za dan,dva?

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
29.10.2015 13:31:03   
Sensa86
Evo i mene posle 100 god da kukam malo. Nisam mogla da izdrzim i uradim test 3 dana pre ocekivane user posted image i pokazao je negativno,posle nekih sat-dva ja krenula da ga bacim i ono vidi se bleda linija. Ja pomislim verovatno je ona famozna evaporacijska crta. Kupim juce novi test i uradim opet ujutro,ponovo neg u stvari videla se neka bela linija i ja opet pogledam posle 2-3h i on isto ima svetlu liniju. Sad stvarno mislim da sam luda i da li je moguce da me ovako testovi zezaju. user posted image Jel neko imao slicna iskustva sa "odstajalim" testovima?

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
29.10.2015 14:28:14   
pngpme
Eto, ni ja nešto ne vjerujem u simptome, ali sad je došlo do toga da ili ludim ili se nešto stvarno dešava. Bole me krsta kao prvi dan kad dobijem, a za 7 dana (ne)očekujem menstruaciju. Nikad me ne bole ovako mimo user posted image . Možda su bubrezi, ali sad stvarno ne mislim da me mozak vara. Bole jajnici, bole krsta, kao prvi dan user posted image . Moguće je još i da mi se ciklus poremetio pa da dobijem 7 dana ranije, mada mi se to nikad nije desilo.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
29.10.2015 14:30:06   
pngpme
Ja ne razumijem kako bijela linija kad je test bijel sam po sebi? Svaka linija u polju gdje očitava trudnoću bi trebalo da bude user posted image , a ne može da ne bude rozikasta, ali ja nemam iskustvo da bih mogla da kažem šta i kako, samo teorijsko znanje. user posted image

(odgovor članu Sensa86)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
29.10.2015 14:36:57   
Ivanka 75
Ako se druga crta ne pojavi odmah, posle nekoliko sekundi, nema trudnoce. Ja sam radila 10 dana posle ovulacije i crta se pija ila posle10ak sekundi, bledo roze ali je bila tu. Uradi ponovo kad ti bude kasio ciklus.

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
29.10.2015 15:28:08   
emicaa
Meni danas kasni sedmi dan,ako u narednih sedam dana ne dobijem uradiću još jedan test.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
29.10.2015 15:36:59   
eca89
Wauuuu, Emice user posted image user posted image , kad si radila test nisam upućena? Navijam da suuser posted image !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
29.10.2015 15:45:53   
vocicana
Ijao Emice, pa ti si divna! Navijam user posted image , javljaj javljaj sta se desava.
Ostale, budite vredne!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here