|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 11:53:54   
vocicana
user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu majcekzmajcek)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 12:19:37   
pngpme
Joooj hvala do neba i ja isto želim svakome svoje čudo malo!

(odgovor članu majcekzmajcek)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 12:28:35   
pngpme
Ja znam da svako ima svoj život i svoju priču i ako neko ostane lako u drugom stanju isto ima svoje probleme i brige i ako je tužan tužan je, ima pravo na to... Nadam se da me razumijete. Ali ono što ja ne mogu da podnesem je to kad žene ne cijene i ne raduju se dovoljno svom djetetu i svojoj trudnoći. Evo primjera iz mog bliskog okruženja: žena je bukvalno medicinski fenomen. Ostajala je trudna iz prvog puta više puta. Jedan nezaštićen odnos - trudnoća. U trudnoći je svakog dana i svakog trena prekukala sve moguće. Bilo joj je teško sebi i svom djetetu da spremi zdrav obrok pa je jela čips 9 mjeseci. Nikad niko od nje nije čuo pozitivnu rečenicu. Nevjerovatno prosto. Djecu tuče do granica da ne mogu da izdrže bol i strah, a tek stvari koje im govori u trenucima bijesa... Naravno da svako ko nema dijete drugačije sve to posmatra, ali ovo je samo minijaturan dio onoga čega sam se nagledala i naslušala, pa neka od toga 10% bude tačno pa je loše. Isto tako ima i divnih primjera mamica i ženica. Nije niko savršen, pogotovo ne roditelj, ali što je mnogo mnogo je.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 12:37:33   
pngpme
Još jedna stvar. Moram to da kažem, a ne znam kako ćete da shvatite. Ja ne mogu da se nadivim ženama koje su pribrane posle mjeseci neuspjelih pokušaja, posle spontanih, posle duge borbe za dijete. Ne mogu da shvatim kolika je snaga potrebna da bi se ta tortura preživjela. Kada se ljudima dogodi nešto jako loše svakim danom se udaljavaju i kako god bilo posle nekog vremena bude lakše. S druge strane, agonija pokušavanja je ista iz mjeseca u mjesec. Nadaš se, čekaš, ništa. Takve promjene raspoloženja ne mogu ni da zamislim.
Jako mi je žao što neko mora kroz sve to da prolazi i možda ću i ja morati, ali samo znajte da vam se divim i da bi trebalo spomenik da vam se podigne samo zato što ste uračunljive.
Ali beba će da stigne, ko odustane nikad neće znati šta je bilo iza sledećeg ćoška. Možda baš ta dugo čekana sreća. user posted image

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 12:49:06   
vocicana
Za prethodni post nemam reci, svi jesmo razliciti, ali I ova zemlja svasta drzi, ako me razumes. Dalje necu govoriti nista. Jednog dana pitace jenta deca, zasto si nas uopste radjala kada nisi sposobna da nas cuvas I volis.
A cekanje je najveca agonija, ja jesam cekala, ali ni prici koliko neke nase forumasice. Zato sto sam bila ubedjena, ma sada cemo mi to odmah iz prve, tako sam senopekla I svoje razocarenje I strah da li ce se nikada dogoditi to ne zelim da iskazujem. Znam samo da sam svoju psihu konvertivala u jednu smernicu ka zeljenoj bebi, da me nisu pogadjale price, a svasta cujes, radis I sve te pogodi bar u jednom promilu, kad tad. Zato ako nema made, nikada se nece desiti, ljudi koji izgube volju izgubili su zivot a to je najveca tragedija. Sve smo prolazile kroz isto, ali polako, kada se desi, realno najveca radost su user posted image , posle toga je sve briga, ali ako si ok I pozitivac, nista se lose ne desi! Kakve sunnam misli takav nam je zivot, istina 100%

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 15:53:31   
emicaa
Voci user posted image
Ja bih volila da smo već sad uspjeli da imamo jednu ljetnu bebicu ali ne vjerujem jer u zadnjih sedam dana se ne pazimo,inače smo htjeli ovaj mjesec preskočiti ali eto user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 16:34:58   
Ella2407

I mi smo uveliko u akciji, ovaj mjesec idemo svaki drugi dan pa cemo vidjet :))))
A Bubicee mi smo opet u istom sosuu :(
I mog muzica spopala gripaa :((
Ne znam da li to moze uticati na uspjesnost ovaj mjesec ://
Vazda se nadje neka zaprekica user posted image

(odgovor članu majcekzmajcek)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 16:45:48   
sonyasha
Ella, mi smo našu prvu bebu začeli posle osam meseci tempiranja, ciljanja, učestalih odnosa, baš taj mesec kada je mm imao grip i vodili smo ljubav bukvalno dva puta! Hoću da ti kažem, nikad se ne zna! Držim fige za vas čekalice, i vučem jaaaaaaaaaako!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
16.10.2015 16:52:38   
Ella2407
user posted image user posted image
Eh utjesila si me malo user posted image
Ma najbolje se opustit i ne razmisljat,i stvarno se trudim..mada je stvarno tesko ne misliti.. prestala sam mjerit bazalnu i osluskivat toliko..
jedino sam posla pit vrkutu,nez ni ja sto al eto kontam ne moze odmoc :D

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
17.10.2015 10:37:34   
radoznalamala
Drage moje, samo da se javim i overim karton...
Sinoc je stigla user posted image , uz velike bolove i jos vece razocaranje user posted image
Ali, ne dam se ja... Jutros ustala stavila osmeh i naglas rekla "Idemo dalje"...
Nastavljamo tamo gde smo stali, po upute od ponedeljka za prvostepenu komisiju za vto, pa da se stigne i za ovu drugu dok ne isteknu rezultati!
Jbg-a, od tugovanja nema nista... Boli, ali moram skupiti snage za dalje...
Ljubim vas i zelim puno srece trudilicama user posted image

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
17.10.2015 10:49:10   
pngpme
Meni dođe da se isplačem. Jako mi je žao. Ti si junak. Hvala ti što si tako pozitivna, tvoja porodica i okolina su srećni što te takvu imaju. Novi dan, nova nafaka. Nova borba i jednog dana kad bude tu user posted image ovo će sve da bude daaavna prošlost. Svaka ti čast na optimizmu, nadam se da je prelazan, ljudi kao što si ti su nam svima potrebni u okruženju.

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
17.10.2015 10:51:19   
vocicana
Radoznala mala, bravo za idemo dalje, tako mora biti, neka si ti nama ziva I zdrava. Javljaj se I cekamo te u user posted image temama! Licilo je na biohemijsku trudnocu, ali dok vestica nije dosla nismo mogli znati. Budi hrabra, imas svu podrsku ovog sveta od nas, od mene jedan veliki user posted image podrske!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
17.10.2015 10:51:44   
vocicana
user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
17.10.2015 10:53:10   
vocicana
Sony ti lepo kaze, kad je grozan grip tu, terapiju, preznojavanje!!! Nikakvi Aspirini, Paracetamol I sl, samo online u krevetu! Navijam za vas trudilice!!!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
17.10.2015 10:59:42   
emicaa
Raznala bravo,idemo dalje,sledeći put će sve biti kako treba user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
17.10.2015 11:01:12   
borica
Radoznalamala, zao mi je user posted image

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
17.10.2015 11:31:30   
Yellena008
Radoznala mala,zao mi je...bila je situacija kao kod mene posle prve vto,ali sam ti zaista drzala pesnice da beta poraste jer moze i mala beta da bude lepa trudnoca...bar su tako mene zene bodrile kad sam bila u situaciji kao ti....idemo dalje sviiiii...moramo...ugledacemo mi uskoro nase user posted image user posted image ....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
17.10.2015 14:44:07   
radoznalamala
Duse moje lepe user posted image
Hvala vam puno na ovoj podrsci, zaista user posted image
Ni ja nisam bila preterani optimista, ali... ne mozes a da se ne ponadas, ziva dusa. I uvek nekako nadjem snage da se dignem, da pokusam jos jednom, da ne odustanem...
Mada, mnogo znaci i sva ljubav i oslonac koji dobijam od mm... Posle svega sto smo prosli (ovo je 5 izgubljena trudnoca), on je moj osmeh koji gledam, i osoba koja mi je ne jednom rekla da i ako ne uspemo, nije kraj sveta-imamo jedno drugo user posted image
Guramo dalje, imamo jos koji pokusaj, pa ako se "tamo gore" sloze kockice kako treba, mozda nam i uspe...
Vama drage moje saljem puuuuno user posted image user posted image

(odgovor članu Yellena008)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
17.10.2015 15:07:26   
17 joka
navijam jako za sve da sto pre ugledate user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
17.10.2015 16:21:53   
BubaBubica
Joko pa gde si tii? Šta ima novo kod tebe? user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
17.10.2015 16:58:53   
17 joka
Bubi, nista i svasta user posted image

nepisem nemam sta , neznam i gde bih pisala

desavalo se nesto a to nesto ispalo nista i tako.

cekam moje vreme kad ce to vreme doci to sam Bog zna. naravno i dalje verujem i dalje se nadam da ce doci bolje vreme , nase vreme za nasu srecu. Novac nbam stoji na tom putu kao velika nepremostiva prepreka

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
19.10.2015 7:22:06   
AnaAna1
Radoznala, samo glavu gore :)

Bice nas dosta ovog meseca, malo se napravila guzva, pa red bi bio da neko ode sa ove teme kod vocicane u trudnicke :D

Mm ide sutra da radi spermogram, mada se ukocio pre dva dana ledja ga ubijaju i ne znam da li to moze da utice na rezultate posto sam na par mesta procitala da ne treba da se radi ako je u zadnjih 7 dana bio nesto bolestan,doduse ovo nije grip pa da ima temperaturu, ali je opet neka upala nerva... user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
19.10.2015 14:12:20   
radoznalamala
Glava je gore, beta je otisla dole (1,74 jutros), ali se nema vremena za "lose misli" user posted image
Pokupila upute i sutra na prvostepenu komisiju za vto.
Drzmo se devojke... Mora da bude dobro user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
20.10.2015 16:49:03   
AnaAna1
MM je danas odradio spermogram.

Duzina apstinencije 2,5 dana
uk. br. spermatozoida 13,92 (trebe > 39 miliona)
broj spermatozoida/ml 5,80 (treba > 15 mil/ml)
progresivno pokretnih 0,17 (treba > 32%)
nepokretnih 0,60 (treba < 60%)

normalni oblici 0,24 (treba > 0,04)

ima tu jos nekih parametara koji su u granicama normale tipa leukociti, vitalnost hipoosmotski test
Molim vas da prokomentarise neko ko je proucavao spermograme do sada, ja nisam jer nisam ocekivala da bude los, tek cu sad da se bacim na konsultacije i proucavanje svega toga, sta mislite, jel ovo moze brzo da se popravi?

(odgovor članu radoznalamala)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat]
21.10.2015 9:27:23   
BubaBubica
Odjednom nigde nikog.

AnaAna ja se stvarno ne razumem u to, ali očigledno je problem tvoj muž. Napiši na odgovarajućoj temi sigurna sam da će se neko javiti. user posted image

Kod nas ništa, plodni dani a mi ko mrtvi konji user posted image Sad nemam puno vremena da razmišljam o tome tako da se ne nadam ovaj put. Kako bude. user posted image

(odgovor članu AnaAna1)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







7 slavnih žena koje su se izborile sa nepl...
Mnoge holivudske glumice i pevačice su se takođe borile sa neplodnošću, pobedile je i sada uživaju u majčinstvu.
Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here