|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 11:29:34   
vocicana
Alex ja ne verujem da se nesto desava, msm da su ti bolovi normalni, ako imas neku nedoumice, zivi, idi, nemoj da cekas sutra, da binsebi olaksala.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 11:30:01   
branaV
Jekiki user posted image user posted image user posted image srce mi place od kad sam procitala sta se desilo, budi jaka !!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 11:49:24   
BubaBubica
Bože jekiki user posted image user posted image user posted image ne mogu da verujem šta sam pročitala user posted image Tuga user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 11:51:45   
sonyasha
Ne da mi se danas da napišem dobro jutro, baš me potreslo sve sa Jekiuser posted image
Kod mene ništa novo, osim što me grlo i pluća urnišu pa sam sebi prepisala mirovanje i čajeve danas, nisam nizašta!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu branaV)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 11:54:56   
Anoniman
Alex ja mislim da je sve ok, ali ako ce ti biti lakse idi do dr.
Sony razumem te, sta mislis kako je meni, i Voci koje ovu tuznu vest znamo duze, danima sam u sokuuser posted image

(odgovor članu sonyasha)
  Direktna veza do poruke: 730
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 12:14:27   
adulence
jekiki ja sam imala tu srecu da te upoznam i znam kako si drago i nasmejano bice,sve znas,sve sam ti rekla jos pre par dana,ali istim intezitetom sam se ponovo rastuzila kada sam jutros videla da si se i ovde zenicama javila....ljubim te puno,puno....znas vec sve...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 12:29:40   
alex88
Voci,Um kad nas zmija ujede i gustera se plasimo,traje jos od intervencije,nije intenziteta kao na dan intervencije,pitacu sutra dr,nadam se da nije nista strasno

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 12:38:04   
Zemunka85
Udjem ponekada ovde da pokupim deo vase dnevne pozitive.
Sledilo me je ovo sto sam procitala.
Jekiki saljem ti snagu kao najrodjenijem svom. Nemam drugih reci .. ne umem .. osim beskrajne zelje da budes sto pre bolje, koliko je to moguce. Osamari nas nekada zivot tamo gde najvise boli. Nepravda nemerljivih granica ... Grlim <3

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 12:54:07   
Anoniman
Samo da vam javnem dok nisam posla u grad, da je Bebilule ostala u bolnici, sve je ok, jedan prst otvorena plodove vode dovoljno, ali je posteljica III stepen, pa na posmatranje, i zbog njene ins. rezistencije, pratice je i 2x dnevno ctg, jer joj bolnica nije blizu...

Nema net pa ce se meni javljati....

(odgovor članu Zemunka85)
  Direktna veza do poruke: 734
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 12:56:25   
alex88
user posted image za Bebi,drzimo fige da ce se brzo i lako porodi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 735
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 13:00:10   
Anoniman
Nece Bebi jos da poradjaju, ali svakako ja javljamuser posted image

(odgovor članu dijana1*)
  Direktna veza do poruke: 736
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 13:03:17   
vocicana
Ako ista pomislis I osetis a da je neobicno, novo, htela sam ti reci, odmah idi, oni su tu za nas, nemoj samo da se plasis, ti si jedna jako hrabra zena, to sto si izdrzala I izdrzavas radis za najlepsu stvar na svetu! Ako ti bude neobicno lose, idi I danas I sutra. Grlimo te dasa I ja.
Lule, super!!!! Vazno je da si dobro

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 737
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 13:05:42   
popkica bebic
Drugarice drage, evo me od zubara! Poludecu vise.... Jedan zub mi vec 3 meseca popravljaju i nonstop stave po malo otrova na zivac. Ne smeju mnogo, a od malih doza ne umrtvi se ceo zivac i onda Jovo nanovo! Ne mogu vise... I na poslu ce poceti da me gledaju popreko, svake druge nedelje uzimam slobodan ponedeljak... Joj!

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 13:19:15   
sonyasha
Popkice, nadam se da nećeš proći kao ja, meni je zubar trovao živac u trudnoći sa Vojinom šest meseci! To se produžilo i na period dojenja jer tada isto ne smeš gomilu preparata...od prošle trudnoće više cenim hemiju user posted image
Um, pozdravi Bebi od nas! Bolje da im je tamo na oku kad već nije blizu!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 15:07:43   
Anoniman
Hocu Sony pozdravicu jeuser posted image
Evo mene sa ctg-a, danas je dobar, u petak opet, otovrila porodiljsko....

< Poruku je uredio Unina mama -- 12.10.2015 15:15:39 >

(odgovor članu sonyasha)
  Direktna veza do poruke: 740
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 15:13:57   
vocicana
Cestitam na zvanicno otvorenom zakonskom bolovanju! user posted image
Popkice ja za zube ne znam msta da ti kazem. Ja sam uglavnom sve zavrsavala odmah, ne razumem zasto te cimaju toliko puta. Imam bas sledece nedelje obavezu do zubara, da zavrsim jedan zub pa da nastavljam dalje polako ono sto je za popravku, ali nema mnogo hvala Bogu.
Pohujem tikvice I spremam krompir u rerni, danas jedemo povrce, ako je neko voljan izvolite na rucak.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 15:15:04   
janabons
Um, salji Bebilule pozitivne vibracije od nas, neka je tamo.. bolje!
Bravo za tvoj ctg, znaci ti ides dva puta nedeljno? Ja od sledece nedelje pocinjem sa ctg-om, rekli su mi jednom nedeljno! I sa Janom sam radila jednom nedeljno.
Ja u sredu na uz, bas me interesuje koliko je sad teska po uzuser posted image

< Poruku je uredio janabons -- 12.10.2015 15:16:25 >


_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 15:18:08   
Anoniman
Hvala Vociuser posted image
Kod mene danas juneca corbica, kasnije moramo da vodimo Unu na vasar i ringispil...

Jana hocuuser posted image
trebala bih i ja jedanput nedeljno, ali sam se sa ovom sestrom dogovorila 2x, dr kaze nema potebe vise da vadim krv, ni uz, ali ja cu zakazati ipak jedan oko 20-og ili kod njega ili kod moje dr, trebam i ginekoloski da imam, to cu kod moje dr privatno...

(odgovor članu janabons)
  Direktna veza do poruke: 743
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 15:59:27   
Valerie
u soku sam, drage. jekiki user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 16:58:19   
lesica
Jekiki mila, pokušavam da nađem reči, ali....nema ih.user posted image Jako mi je žao.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 18:12:10   
alex88
De ste user posted image ,sta ste radile ovo popodne?ja se razbila od spavanja,da popijem kaficu pa da se kupam i sredjujem,da budemo lepi za sutra user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 18:48:22   
madre
jekiki, pretuznouser posted image znam i da ne postoje reci utehe!!!

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 19:33:43   
vocicana
Ja sam sredjivala stan pa sredjivala rucak, pa isla da prodam nesto od kozmetike, sada cu da sredim sebe sto kazes.
Sve u svemu, jako tuzna situacija sa Jekiki, nevoljno I pisem sta sam radila, samo procitam kako su zene ovo dozivele, sva sam u soku I grcu, ne znam sta bi rekla, a da vec nisam, reci su tako bezlicne, a ne mozes da ne cutis. Strasno. Nadam se da te stomak manje boli, jedva cekam da se javis sutra, bice sve ok.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 19:43:59   
madre
ja sam danas bas bila lenja, nista nisam radila osi sto sam neki brzinski rucak spremila...
sad pijem kaficu, dok bogi boji pored mene, uzivamo u toploj kuciciuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
12.10.2015 19:50:39   
vocicana
Ja sam sa mm u dnevnik I nama je toplo, mada nismo bas nesto raspolozeni, ne znam sta mu jeuser posted image , ali necu biti dosadna.
Nikako da se odviknem od cucanja, danas me je bas stomak izboleo, ali zato ne spavam na stomaku, to ne nikako, ali zato u toku dana obavezno odcucim bar dva sata bruto.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here