|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 9:36:36   
alex88
Jutro user posted image ,jos leskarim mrzi me da ustajem!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 9:38:04   
vocicana
I naravno castim, strudlica je vrh, meka kao dusa, kuvam kaficu, danas smo punih 15 I zapocinjemo 16- tu nedelju, od danas I po mojoj kalkulaciji krece 4- ti mesec trudnoceuser posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 10:01:14   
alex88
Moracu da probam tu vasu cuvenu strudlu,stalno pricate o njoj ,user posted image Voci za novu nedelju.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 10:05:35   
mega
Jutro svima,kako ste danas?
Ja evo odmaram dok su deca u vrticu i skoli.Vreme neko grozno.Uglavnom da smo mi dobro.
Ja jos malo pa ulazim u 25.nedelju,i hvala Bogu super se osecam,inace je treca trudnoca.

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 10:08:07   
Anoniman
Voci user posted image za 16-tu!
Megi dobrodosla!

Ja malo dodatno odspavala, danas je praznik, nista se ne radi, kod nas hladno, bas, bas, kasnije cu U da proset_am malo po vasaru, i imamo goste popodne...

Jana cekamo te sa uzuser posted image

I ja imam odlican recept za strudlu i sutradan bude meka, mogla bih da je pravim, ali sutrauser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 14.10.2015 10:09:51 >

(odgovor članu mega)
  Direktna veza do poruke: 830
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 10:08:25   
vocicana
Hvala Alex nego baratam sa inchima, prebacila sam konvertor, da li je mogucebdanje beba vec toliko porasla?!user posted image a ja se savijala, bas me je boleo stomak neki dan kada sam sredjivala stan, ali kao ma nemoguce da je to toliko vec poraslo.
Ijaoooooo

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 10:10:21   
vocicana
Poljubi onu tvoju lepoticu! Odusevila me je, kada sam videla slicice na fb.
Uzivajte u danu, danas je prelep praznik!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 10:15:15   
mega
Ja kada se saginjem,onda samo osetim bebinu guzu ispo mojih grudi,bas kao grudvica snega,hahahahha.
Gledam da se ne saginjem cesto,bas kad moram.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 10:15:31   
alex88
Porasla je mala dusa sigurno,sad je oko 15cm i 80gr.
Megi dobrodoslauser posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 10:16:37   
Anoniman
Hvala Voci, hocuuser posted image

(odgovor članu vocicana)
  Direktna veza do poruke: 835
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 10:24:59   
vocicana
Jao da ne mogu da poverujem, ali srecna sam, stvarno pravi razloga za srecu!
Mega, dobro nam dosla, prija sto vise da nas bude da caskamo I svemu I svacemu!
Alex ja se bila uplasila, ali ne vredi, neke stvari moram sama da uradim, jedva da dam osetila nesto dole, posteljica na prednjem zidu, ne znam ni koliko cu bas biti osecaja pokreta, ali samo neka raste, ja idem na kontrolu tek za jedno dve nedelje I malo vise. Ali ne razmisljam negativno, samo napred!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 10:35:03   
borica
Evo i meneuser posted image .Pre svega da pozelim dobrodoslicu novim trudnicama i da im pozelim laku trudnocu.
Ja sutr idem na UZ jedva cekam, da vidim koliko je poraslauser posted image .

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 10:35:10   
alex88
I meni je posteljica na prednjem zidu,a osetila sam rano pokrete,prvo golicanje a od prosle nedelje i prave pokrete i vidi se bebilon kad se namesti,jedna strana stomaka postane veca,sve u svemu prelepo,videces jos malo user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 10:49:21   
vocicana
Radujem se, znaci kao bolovanje? Nisam znala, svi ga drugacije predstavljaju, kazu mi mama I sveki da se kasnije malo oseti kao posto sam prvorotka, ali bas cu videti.
Borice, javi nam se, bas da vidimo koliki ste sada!
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 10:49:58   
borica
Voci kako racunas u kom si mesecu, jel po terminu porodjaja ili na drugi nacin. Ja sam sve mislila da se u cetvrti ulazi sa 14 +1user posted image .Sad sam malo zbunjena.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 10:53:08   
alex88
Nismo sve iste,zavisi valjda i od zene,ja sam i u prvoj trudnoci sa punih 4mes osetila prve pokrete,dok je npr moja sestra osetila tek u 6 mes,pravilo je da nema pravila user posted image .Borice cekamo izvestaj sutra,srecno

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 10:57:37   
vocicana
Lunarne nedelje I ono kako racuna ginekolog je ovo sto sam danas objavila, da smo zakoracili u 16- tu nedelju, ali posto tacno znam kada se to desilo, moja racunica je drugacija, tako da sam od danas u zvanicno 4- tom mesecu trudnoce. To je prava stvar, jer meni je smesno , ginekolog racuna od prvog dana poslednje menstruacije, po uz su drugacije nedelje trudnoce, a po meni trece, tako da sam ja citavu filozofiju od toga napravila, ali, nista nije strasno odstupanje, jer njihovo racunanje je 10 lunarnih meseci, a lunarnih mesec traje tacno 4 sedmice I zato cela traje 40 nedelja. Nadam se da te nisam zabunila nacisto sada.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 11:02:00   
popkica bebic
Zdravo i od nas! Svim novim trudnicama zelim dobrodoslicu!user posted image UM, ne verujem da smo se srele. Grad je prepun, a ja se bila zalepila za razne standove...mmmm... Zele bombonice...alva... :D Morala sam danas da dam V u vrtic. Bice sta ce biti. Ili ce se zaraziti ili nece. Frka mi je od raznoraznih prica. Uzivajte dok nema jake kise!

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 11:07:13   
borica
Nisi me zbunila, hvala na objasnjenju. Javicu sutra obavezno situaciju. Jos malo sam ovde i idem da spremim nesto za rucak, mislila sam pire i batake, a veceras bih napravila pitu sa prazilukom i pirincem nesto mi se bas jede, a nikad je nisam spremalauser posted image .

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 11:19:30   
vocicana
E pa to bas dobro zvuci, da znas. Nema veze sto nikada nisi pravila, znas li da se meni bar nekoliko puta desavalo, da mi bolje ispadne prvi put nego svaki sledeci, sada svoje kulinarsko umece pusti I uzivaj, sigurno ce sve ici kao podmazano! E drago mi je I za objasnjenje, da ti je leglo, ja dok sam razmrsila nedelje kako oni racunaju, kako ja racunam pa onda haos nastaje kada gin kaze a po velicini ploda VI ste u ovoj sedmicu trudnoce user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 11:58:37   
Bebana17
Vocicana, i ja sam pravila štrudlu sa makom u nedelju zbog gostiju, nešto mi velika mera ispala, ali je ko dusa i danas, testo bilo slatko ili slano me nikad ne mrzi da pravim user posted image
UM, i u Bg je grozno vreme, kisa non-stop, prosto se čoveku ne mili da izađe iz kuće.
Borice, ne zamaraj se računanjem, bitno je ono što ti lekar kaže, a on ti jasno razdvoji starost trudnoće od ultrazvučne starosti trudnoće. Nemoj da se opterećuješ sa tim, ja sam se u prvi mah šokirala, jer nisam odmah skontala kako šta računaju.

Bila sam prošle nedelje u Višegradskoj na ležanju, tj. jednu noć sam morala prespavati, ispregledali su me, za sada je sve ok, zakazali mi ponovo za početak novembra. Noć mi ubedljivo najteže pala, jer je žena pored mene hrkala sve u 16, dok se nisam setila da stavim vaticu u uši ležala sam tri sata u onom kvrgavom krevetu bez nade za imalo sna :) Osoblje je bilo ljubazno, ne mogu da se žalim, urađen mi je ultrazvučni i vaginalni pregled, dnevni profil šećera, merenje pritiska (koji mi je zbog nervoze što moram u bolnicu bio 150, a inače imam nizak pritisak), a na njihovo pitanje što mi je zakazan prijem u bolnicu odnosno šta nije uredu sa mnom, odgovorila sam im da moraju pitati doktora koji mi je zakazao prijem, jer ja lično mislim da mi ništa ne fali user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 12:29:50   
janabons
Evo i nas sa uz, al ste se raspisale od jutros, svaka cast.
Kod nas sve ok, beba je teska oko 2,5 kg, ide 4 dana unapred, posteljica, pl. voda, sve je ok. Ja sam presrecna, prvi put mi u dve trudnoce beba ide unapreduser posted image Jana mi je u ovom periodu imala jedva dva kguser posted image

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 12:37:54   
Bebana17
Janabons user posted image za bebaća, baš lepo napreduje user posted image

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 12:42:10   
Anoniman
Jana super za user posted image user posted image
bebanauser posted image
ja bih trebala da se spremam da idem sa U do grada, ali sam se nest smofila, mrzi me da mrdnem...

(odgovor članu Bebana17)
  Direktna veza do poruke: 849
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 10/15 [chat]
14.10.2015 12:49:34   
alex88
user posted image Jano,porasli ste lepo.Bebana najvaznije je da je sve u redu user posted image .Um lepo se provedi i danas

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here