|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 0:14:22   
Mariya
Veče mame!!!
Prošao prvi radni dan, dosta dobro, mogu da kažem da mi je čak i prijalo da radimuser posted image ali su mi moje bubice tako nedostajale... Jao, kako su se samo obradovale kad sam stigla kućiuser posted image A iznervirala sam se kad sam došla kući. Vidim i sudocrem i pavlovićeva u kupatilu. Svekrva ih nije spakovala i ceo dan nije H mazala ništa na guzu i kad sam joj skinula pelenu imala sam šta da vidim, sve joj se zacrvenelo, ona jadniče vrišti ako samo pipnem, a tek kad sam je brisala i kupalauser posted image Ma zadavila bih sad ženuuser posted image
Nisam još pisala u adekvatnoj temi, mi smo ostale na jednom podoju uveče, pred spavanje...

Suzi, možeš da mažeš i bepanten krem, sjajno leči ragade a koristićeš je i kod beba, za osip, ekcem, negu kože, baš je dobra, preporučujem je. Ja sam od 7. dana davala H Biogaiu, da li zbog toga ili nečeg drugog ali ona nije imala grčeve.
Odoh da spavam.
Laku noć.

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 7:11:30   
eca89
Dobro jutro mamike. evo i nas. Nama danas mjenjaju stolariju onačno,mi smo cijeli dan kod prijatelja. Imacu čišćenja more,

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 8:07:59   
emicaa
Dobro jutro,ja ne razumijem ovo svoje dijete nikako.Dvije noći spava super pa mi treću zabiberi da ne znam šta me snašlo.
Wiv stavi Maksu na sisorehabiliraciju user posted image
Eco imaš ti svoju curu da ti pomogne user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 8:16:57   
Sanjica26 RR
Dobro jutro zene. Cekam da Sofi dorucak, pa da odemo do skole. Opet mi je nesto direktoka zabrljala.Cele noci nisam spavala.user posted image Stvarno su mi se smucili ti medjuljudski odnosi.
T je otisla u vrtic. Danas nam kumovi dolaze. Napravila sam medeno srce. I jos kiflice da spremim i to je dosta od mene.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 8:37:13   
Trcosava
Ja da se zapljunem dok imam vremena. Juče mm radio od kuće, nisam prismrdela kompjuteru. Apsolutno mi nije jasno što je zapeo za desktop kompjuter, kad ga ne pali uopšte. Umesto da lepo uzme lap i da svako ima svoj. Ovako, kad radi od kuće - zakuca se u kuhinju i ćao. Nit mogu kao čovek da poerem sudove, nit da sednem za kompjuter niti da skuvam išta. Vreme mi je sumorno, hladno.
Povrh svega, auto je u klincu opet. Treba nam i nov auto, ali od čega da uzmemo?! U zadnjih pola godine je bio minimum 3x na servisu. Sreća pa ima dil gazda sa mehanikom, pa ne plaćamo (ili barem ne odmah) ali ovo je užas!

I tako. Ana u školi, Luka u sobi. SAd idem i ja da se razletim gde stignem user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 8:40:10   
vonavoj
Mariya verujem da ti prijao posao...a sto mazes stalno kremice,navikla se guza? Ili ima ojed pa sveki nije mazala!
A za dojenje..sisala je pretprosly noc poslednji put..ne trazi..dobije uvecd mleko na flasicu..nocas se budila ali je zaspala pored mene,bez sike. Nema potrebe kad sve jede.

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 8:55:28   
branki*
cao,mame!
pet puta pisem post i 5 puta ne mogu da ga zavrsim1
von,jel joka jede sve sa vama vec?je l joj dajes mleko na flasicu ili samo to sto sisa?
mariya,vi se bas redukovali isto sisanje!
eco,to zamenite i mirna si posle!meni bi tako pasovala jedna generalka.juce sam pomerala sporet,sve to ribala,uh kako ja uzivam kad znam da sam sve prebrisala,to je jace od mene,bas sam psihouser posted image
inace,90 posto su sanse da mi uleti jedna skola sa punim fondom i to za stalno,sto je odlicna vest,ali vec mi je zao boke i kako ce ona bez mene..u svakom slucaju bih kasnije isla na bolovanje zbog nje da budemo zajedno,ali ovu priliku jednostavno ne smem da propustim1sanjica zna kakvo je ludilo i haos u prosveti i kako je tesko doci do casova!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 9:16:30   
Sanjica26 RR
Sad sam se vratila iz skole. Mogu samo reci da su Direktori smradovi. Treba mi lek za smirenje.
Branki navijam da uspes. I meni je bilo zao sto ostavljam Sofiju pre njenih godinu dana, ali stq da se radi. Bices ti s njom jedan deo dana. Nek se navikne i na druge.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 9:21:22   
branki*
pa,jeste,ako ovo izgubim,ko zna kad ce mi se ukazati sledeca prilika.i ovako,evo imam 10 godina radnog staza,a sve tako sa produzenjima ugovora i nepunim fondom.
sta se desilo,sanjice?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 9:36:40   
Sanjica26 RR
Branki, pa tebe ceka jubilarna nagrada. user posted image Nemoj na to da zaboravis.
Znas kad se dogovoris jedno, a ona ti napise drugo u resenju.. Sad sam povela Sofiju, pa nije vikala. Ali je opet bila gad. Sad skoro svaki nastavnik mora da drzi sekciju. Zamisli engleski ima sekciju. I mi smo se dogovorile da jednu sekciju u selu sa jednom uciteljicom, a drugu u gradu. Ona mi je napisala sasvim drugu sekciju koju sam drzala prosle godine. Uopste se nismo tako dogovorile. Za tu sekciju mi trebaju talentovana deca. I prosle godine smo koleginica i ja imale muke da prikupimo decu. Sad kad sam joj rekla da to nije bio nas dogovor ona kaze da nece da ispravlja. Strasno kako se ponasa.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 9:52:11   
branki*
svasta i od nje,pa njen je to propust sto je pogresila!ti odradi kako mozes,kroz papire i dnevnik da ti bude ok,jer inspekcije samo to i gledaju,a deca i rad im ionako nisu bitni....
pa,da ove godine je,meni sve glupo da zovem pravnika,sve se mislim da im to stize valjda neki dopis iz ministarstva ili sta...ali,pitacu,ipak,ako ne pitas sam,briga nekog..odoh da stavim supu i pilav,to cu danas za rucak.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 10:10:08   
daca77
Dobro jutro!!!
Ja poludeh sa ovom besnom bebom i sad je poslah kod svekiuser posted image
Inace, nocas pade dojenje u 4h, bila je nemoguca...mm je pokusavao da je uspava, ali ona mu pocepa majcu, trazeci da je doji...user posted image
Mozda je razlog i to sto sinoc uopste nije htela kacamak, svega par kasicica, a on je bio kao puding-brasno koje i nije kukuruzno, vec kao skrob mekano+pavlaka i bilo je super, ali baksuz od bebe trazi slatke pahuljice...
Von, bravo za vas sto lepo ruckateuser posted image
Branki, gledaj obavezno pun fond casova, a onda ces se snalaziti bolovanjem i sl.-tesko je danas naci posao...
Sanjice, bez nerviranja...pa direktori shvatili da su tu da bi nervirali svoje zaposlene...ja ne znam kako cu sa novim funkcionerima, ali se sve nadam da cu dobiti produzenje i onda slede izbori i valja ce doci neko drugi...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 10:27:32   
emicaa
Kupila ha Dori one mini banane i sad traži,ja igulim jednu sjednem ona dodje već pojela pa hoće još,e nećeš ga više,od sad samo ine normalne.Pojede jednu i mirne i ona i ja user posted image
Branki ko će ti čuvati Boku ako počneš,bilo bi ti super jer što reče stvarno je teško naći posao.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 15:38:59   
superm
Gde ste mame! Milica je danas prvi put izasla napolje, malo smo se obe suncale. Pošto je mama bleda kao krpa a Mici nije hvala Bogu. Dečaci su još uvek u parkicu.
Zanimljivo izgleda dan sada sa njih trojeuser posted image uvek je neka frka, gužva ali prija.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 15:57:39   
superm

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Pozdravčić mame! Ja ne stizem od mojih curica da se javim, ne znam kako bih da nemam pomoć.
Jel moguće da su im počeli grčevi već, imaju po 10 dana, noćas nismo spavali od 12-5h,tek je tada zaspala. Danas uzeli espumisan kapi pa da probamo najpre sa njima.
E da, čime bih još mogla da tretiram bradavice sem linolina? Malo me bole od izmlazanja user posted image

Suzi, baš tako oko 10 dana se očekuju grčevi. Možeš da probas sa Enterokind kapima. Svakako treba da im daš i Biogaya kapi, probiotske. One nisu za grčeve ali su dobre za crevnu floru.

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 19:20:20   
mirkam
Vece mame.
Samo da se upisem u oktobar i pozdravim vas.
Meni je tempo paklen, slabo stizem da citam. Po citav dan jurim, posao, M, kuca...ma znate vec.
Al evo ga i vikend da se "dane" malo dusom user posted image

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 20:45:07   
eca89
Evo i mene žene, bile smo kod prijateljice cijeli dan, završili su sve, ali je stan haos, čak su nešto skinuli neke police, pa mora mm i krečiti sutrauser posted image , ali ajde bar će nam bit toplije, a i nova je fasada skoro gotova, možda ću ubrzo imati i balkon da sušim veš (eh, još samo da je stan naš user posted image ), ali biće i to jednom uglavnom sutra posla haos. Sve u svemu dobro je to da je A.zaspala već u 20h, jer je bila premorena. Laku noć mamike.

< Poruku je uredio eca89 -- 2.10.2015 20:46:17 >

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 22:02:56   
Bekolino 25
Mamike jeste imale problem sa granulomom pupka bili smo u savetovaliste danas lepo napredujemo ali imamo mali granulom pa brinem

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 22:10:06   
wivern
Becolino ja imala granulom epiziotomije, ne znam da li je nestao ne smeta mi vise. Nemoj brinuti nije to toliko strasno, jesu li ti nesto rekli da mazete ? I koliki je granulom?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 22:17:20   
vonavoj
Suzi,enterokind je super!
Evo i trece vece zaspi bez dojenja,mislim da je to to.. Trazi da se mazi,zaspi na grudima,ali me ne razvlaci!
Branki,ne jede sama..samo jede sve. A uvece dobije 200ml mleka.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 22:17:46   
Ivanka 75
Iva je ala granul pupka, na srecu prosao sam od sebe, Octenisept iako je otpao pupak, mora da bude cist.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
2.10.2015 22:39:03   
Sanjica26 RR
Enterokind je i nama pomagao.
Mene ceo dan boli glava od sekiracije. Sad sam popila lek. Idem da se onesvestim. Sutra ujutru kod mojih da ostavimo decu i na svadbu.
Jos nisam dobila tako da je verovatno od stresa. Tako ki je prosli put kasnilo od stresa.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 6:15:49   
Bekolino 25
Ivanka jesi samo octanisept ili i jod...meni pedijatar rekao samo jod tj ciscenje jodom pa onda samo gaza

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 7:33:44   
daca77
Dobro jutro!!!
Ove noci smo bile dobre i nismo se dojile...user posted image
Von. bravo user posted image A koje mleko dajes J?
Bekolino, ja po preporuci pedijatara sa kojima radi moja sestra, nisam koristila Oktanisept , vec samo hidrogen i povidon-jod i sve je proteklo bez problema, nakon 7 dana od rodjenja pupak je otpao. Cak mi je i patronazna sestra rekla da ne koristim drugo za obradu pupka.

(odgovor članu Bekolino 25)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
3.10.2015 7:44:18   
eca89
Dobro jutro mamike, mi smo proveli najgoru noć od njenog rođenja, znači bilo je užas, sad je takođe cendrava, jer s nije naspavala. Ja ne znam ni da li sam mrtva ili živa, a šta me posla čeka haos.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here