|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 13:42:58   
adulence
Dobar dan mamice...deca mi spavaju,ja malo rucala sad i legla pored Ive. I na netu ceprkam letovanje za sl.god...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 13:52:13   
Jole84
Ćao mamike user posted image
Oho Ado, već razmišljate o letovanju, baš lepo user posted image Jel sluša Relja? Kako je Iva prihvatila batu?

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 15:58:48   
amelia
Sanjice bebac mi za nedelju dana puni 3 meseca. Jeste trko dala mi nekakaf lek tecni naravno da pomesam sa fiziolskim nemugu da procitam na receptu kako se zove taj lek ko da je nogom pisala nogopis. Nemam ni inhalator trebam da kupim sve to ali neznam dali da mu dajem to ilji ne. Dala mi vitaminske kapi damu dajem i neke za grceve jos nista nisam pocela da mu dajem. Kaslje i danas i bas se muci. A dali pomaze da samo u inhalataru bude taj fizioloski rastvor? Mazala sam sad te ljuspice na glavi nije imao do skoro mislila sam da nece da ih dobije.. Moramo da se preselim u drugu sobu gde su spavali svekijevci jer nasa kao daje frizider taman da stavis svega da ti se ne pokvari user posted image . Ja zelim da je okrecim svekar stenka i svekrva isto pa Boze moj lom su je napravili a krecili smo u avgustu pre dase porodim. Ja sam isto sva slinava kasljem lom sam imam puno posla neznam kako cu sve to plus beban mi ceo dan kenjka i place jer ga muci kasalj i zapusen nos.

< Poruku je uredio amelia -- 28.11.2015 16:03:31 >


_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 17:17:19   
wivern
Ih Amelia nasmeja me za taj nogopis user posted image
Uh letovanje :(, ja ne znam ni kako, ni kad, ni sa čim, ni sa kim... Mada ću od januara morati da razmišljam i o tome.
Hoće li nam prestati ovi slinci više, grrrr


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 18:45:03   
Mariya
Veče mame!
Ja danas crkavam,probudio me bol u želucu i dijarejauser posted image Nikad me nije ovako bolelo,ne znam sta mi je.sad sam malo bolje.
L se isto davi u slinama ali ne prestaje da divlja,nije 3minuta odmorila danas,samo trči, priča,skače,crta,radi, baš je vesela,to mi je bitno.
Nadam se da su bolesna dečica bolje.
Amelija,ja ništa nisam shvatila iz tvog posta,na polovini već nisam imala pojma o čemu ti pišeš?pogrešna slova,nigde zareza,sve nešto nepovezano user posted image
Jao,crkoh od gladi,ništa ne jedem ceo dan...
A za letovanje,mi smo se dogovorili gde ćemo,sa kim ćemo,otprilike kas ćemo,samo jos smeštaj da nađemo.

< Poruku je uredio Mariya -- 28.11.2015 18:48:18 >

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 20:37:57   
amelia
Ja nisam uspela da procitam apotekarka jeste ambroxol protif kaslja u inhalator treba da mu stavim pola ambroxola i pola fizioloskog rastvora jel neko imao iskustva stim da daje bebi? Kupila sam inhalator i ambroxol al me nesto strah neznam jer ipak je mala beba skoro tri meseca. Mariya sve sam naredila jedno zadrugim u pravu si nista se ne razume nabrzaka kuckala sam sa tel user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 21:11:33   
branki*
Jao,ovako i ja kad kucam sa tel,sve ispogresim,a nervira me to,jer volim da vodim racuna o svakom zarezu i slovu,a kad vidim sta pisem,pa onda da brisem sa telefona,poludim!boza ne kaslje puno,valjda ni nece.boka sisa,uspavljuje se,a b mislim davje upravo prosuo neku vodu,cujem svekrvu kako mu kaze-sad kaf ti dodje mama,ju,ju,juuser posted image !

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 21:18:20   
vonavoj
Mi bili do Smed.Palanke,J je bolje,zakaslje sw par puta,ali sline su se zgusnule,uspem da joj izvucem sa noskom,i to ima samo u jednoj nozdrvi. Inace,pije broncamil. Idem sa se kypam,vrat i glava me ubise!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 21:22:38   
branki*
I mene zeza glava,ali mislim da je do sociva nesto,zato.
Sto ste isli u s palanku,von?
Dobro da im je boljeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 21:25:19   
Sanjica26 RR
Dobro vexe devojke.
Amelia nije mala za inhaliranje. Mi smo Sofiju inhalirali sa njenih dva mesecs jer je zaradila laringitis. Samo sto ja nisam cula za te kapi koje vam je prepisala dr.
Moje devojcice su obe nagrabusile. T nema temp. Ceo dan je preplakala jer ni mm ni ja nismo za to da ide na generalnu probu. Na kraju sam presekla i odvela je. Mm se nije slagao, ali mi ju je bilo tako zao da sam popustila. Sva je srecna sto ide sutra na takmicenje. Sama je spakovala svoje stvari.
Ne znam da li cinim pravu stvar, ali...
I mene boli glava.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 28.11.2015 21:26:27 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 21:32:11   
jess021
Dobro vece, L je ceo dan kenjkava, pa sam i ja nervozna.user posted image
Od jutros je boli stomak, slabo jede i samo kunta.
Bili poslepodne kod moje sestre, ja odspavala pola sata i dosli kuci.
Treba da se kupam, a tako me mrzi.
Amelia, inhaliraj ga sto pre, bice mu lakse.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 21:33:07   
vonavoj
Sanjice,cinis pravu stvar.. i ja bih tako!
Branki,bila je slava svekijevcima u cetvrtak,pa J i ja nismo bile,a nisu je videli vise od mesec dana..i sad do Bozica nece da je vide!
Sta je sa glavamauser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 21:38:45   
branki*
Kad smo glavateuser posted image
U stvari ne,glavne!user posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 28.11.2015 21:39:34 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 21:45:03   
vonavoj
Glavne,glavneuser posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 21:52:36   
Sanjica26 RR
Ma mene danima boli glava u vecernjim satima.
Napolju je prava zima. Bas bih volela neko sneg zbog dece.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 21:56:39   
branki*
Jeste zima.sreca,pa mi svekrva sad ponela deblju jaknu,ja je nisam ni spakovala.ma,meni odgovara suvo.jos kad ne bi bilo ni ove kise..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
29.11.2015 7:38:54   
eca89
Jutro, samo da user posted image . Noc je hororuser posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
29.11.2015 9:17:39   
mali_mis
Jutro mame user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
29.11.2015 9:45:59   
emicaa
Dobar daan user posted image T spavala samnom,skoro pa na meni pa me sad ledja bole user posted image
Jesu li vam dječica ozdravila?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
29.11.2015 10:08:25   
wivern
Bar dan. Emice mi i dalje slinimo i kašljemo.
Mališa sinoć nije hteo da zaspi, ja sam u pola 1 zaspala a on se igrao pored mene. U 3 se trgnem a on kao zvezda raširio se i spava. Evo me sad na poslu ne znam gde sam. A do 6 radim.
Nisam stigla ni da se ofarbam sinoć.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
29.11.2015 10:40:30   
Trcosava
E ja da se čekiram, u pauzi.

Mali se probudio oko pola 7, peva čovek u krevetu. Nisam znala gde sam. Samo sam na brzinu upalila zvezdu i pobelga u krevet. Izgleda da se i on uspavao nazad, pa tek oko 8 krenuo da se dere. Mislim peva.

Usadosmo. Popila kafu i sad redom idem. Završila pranje sudova, namestila spavaću. Dnevna je i tako kao da je bomba pala user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
29.11.2015 10:48:05   
jess021
Evo i meneuser posted image
Wiv, radis i nedeljom?
MM otisao u nabavku, L pajki, ja pristavila supu. Bar je suncano, odmah sam bolje raspolozena.user posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
29.11.2015 11:15:22   
emicaa
Joj baš bezveze što su ti i nedelje radne,mislim i ja sam prije ali sve mi je nekako nedelja dan za uživanje.
Ja sam natjerala doru da pokupi sve igračke iz dnevne,strašno me je bila naljutila,zna biti nevjerovatno bezobrazna,sreća njena što nisam mama koja tuče djecu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
29.11.2015 11:59:47   
branki*
Cao,mame!
Bili napolju,suncano je,smrzla sam se kao d..,zubato sunce!
Da hranim boku,pa da vezbam sa bozom.
Grlim vas sve!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
29.11.2015 12:43:40   
amelia
Drage mame izvinite mozda je pitanje glupo ali sta dase radi user posted image ovaj inhalator dali isparava toplu ili hladnu paru ja sam ga malo pre probala na meni samo fizioloskim rasvorom i hladna para dali treba tako ili user posted image danas kaslje jos vise cini mise ja sam i dalje prehladzena.. Moram da menjam sobu da sve stvari prebacim ali nisam ni zasta.. P

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Dr Raičević: Male bebe NEMAJU ŠTA da traže...
Doktor Jovan Raičević, pedijatar koji živi i radi u Kotoru, podelio je jedan vrlo važan savet sa roditeljima koji ga pra...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here