|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
27.11.2015 15:04:39   
eca89
Eh, da a onaj poziv za mmr vakcinu je bio greška, pogriješili su!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1151
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
27.11.2015 15:58:22   
Mariya
Trco svaka tebi čast kad možeš tamo da živiš.ja mrzim zimu i isto ne funkcionišem ispod 25 stepeni.rekla sam mm da kad ostarimo selimo se na neko toplo mesto,Grčka,Italija,jug francuske,gde je sunce, pošto on neće u Afriku 😀
Podnet izveštaj, H dobro,L zapušen nos ali je raspoložena.
Branki, drž''se,moraš izdržati, što jess kaže,nađi način da se nekad osamis, izduvas.
Sad sam čitala postove sa prethodne strane u vezi ponašanja dece, sve što deca rade-ne rade, znaju-ne znaju,sve to kreće iz kuće. Roditelji su najviše krivi za loše ponašanje nekog deteta. Ali me zanima jesu li te roditelje tako odgajali ili su oni sami odlučili da se dete tako odgaja.
Maraja,za stolice gladi-ma nemam reči user posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 27.11.2015 16:08:28 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1152
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
27.11.2015 16:33:47   
janabons
Dobar dan
Ja dremnula sa mojim devojkama, sad ih cekam da se probude, pa da Mina sisa. Posle oko osam mm kupa Minu, pa Janu, ja asistiram. Ljubi ga zena, on uziva u tome, a i one.
user posted image
Maraj, ne verujem da je stolica gladi, mozda se namestilo da ga nisi presvukla odmah cim se ukakio, pa je stolica oksidirala tj. promenila boju.

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1153
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
27.11.2015 16:40:18   
emicaa
Moja dama otišla sa bakama u šetnju,sveki mora malo na vazduh a zvala i mamu a ova moja se prikačila uz njih user posted image
Hladno je hladno u pm.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu janabons)
Direktna veza do poruke: 1154
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
27.11.2015 16:48:21   
Maraj
Jano nije. On kaki u toku jela tako da ga ja ptesvucem u roku od 10 min otprilike
inace stavila sam L u ljuljašku da mogu musaku da napravim i evo ga spava vec sat vremena . user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1155
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
27.11.2015 16:57:21   
veselicaa
Maraj ne brini toliko oko boje stolice,moje cesto tako imale zelenu stolicu ja lutala,pitala i na kraju shvatila da se to nekada desava iz cista mira.Ako dete nije bolesno i lepo napreduje nema mesta panici.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1156
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
27.11.2015 20:24:20   
adulence
Jano tako i moj oboje ih kupa on,sto ti kazes ja samo asistiram,evo ja uspavljujem ovog malog,tj.on siki,a mm sredjuje Ivu kupa i sve redom...mnogo mi to znaci tako smo se podelili i super nam je tako ,deca su nam do pola 9 u krevetima i mislim da je to ok,radnim danimq i u 8 zbog vrtica,ali sutra je subota pa se zvrca ne zuri...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 1157
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
27.11.2015 22:01:08   
emicaa
Veče mamice,prazna nam kafanica pa evo me ovde.Ja došla sa posla,stomak me bio strašno zabolio,jedva sam se popela uz stepenice,prelašila sam se.
Dodica spava već uveliko,došla sa mm po mene na posao user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1158
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
27.11.2015 22:09:46   
amelia
vece mame ja nestizem da se druzimo bebac ceo dan se naviknuo na rukama a moja svekrva nezna ni da ga pricuva ni da nesto uradi snjim samo zna da mi soli pamet user posted image user posted image prehladzeni smo i ja i A ne znam sta da radim odnela sam ga kod pedijatra juce kaze nema t. nije opasno ali bas slinavi i kaslje i ima sekret u grlu bas se namuci jadnicic..dala mi neke kapi za nos i fizioloski rastvor i rekla mi da mu radim inhalaciju ne znam ni kako se zove ni sta je to znam daje nesto poput maske gde se stavi lek i onda to isparava ako gresim neka me neko ispravi nemam nikakvih iskustva sa ovim i niko ne zna ni da mi kaze ni da mi objasni. ja iskreno ne bih nista za sada ako se stanje ne pogorsa jer samo je prehladzen neznam sta da radim.. volela bih da me neko posavetuje sta je najbolje sta da radim user posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 1159
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
27.11.2015 22:27:04   
emicaa
Amelia da brzi ozdravi mačak mali.Javiće se već mame koje umaju uskustva sa inhalacijama a čini mi se da ima tema za to.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 1160
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
27.11.2015 23:08:18   
Sanjica26 RR
Amelia ne znam koliko ti beba ima? Mozes fizioloski i berodual. Samo prvo napisi koliko ti bebac ima, pa cu da ti napisem koliko cega da stavis.
I obavezno ciscenje nosa.
Ja dezuram. T ima visoku temperaturu. Kasnije cu da budim mm da me zameni. Jos joj nisam dala sirup. Tusiramo se, masiranje. Sve prihvata samo da ozdravi do nedelje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1161
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 7:47:31   
branki*
Jutro,mame!
Eco,bravo za malenu,super je onauser posted image
Sanjice,kako ste vi?
Amelia,tako maloj bebi samo sipaj fizioloski u nos i izvlaci sekret pumpicom.za inhalacije ne znam,to treba dr valjda da kaze.
I b poceo da kaslje,bzv..moram da mu kupim neki sirup,samo da ne ode predaleko da ne zarazi boku i da ne gubimo casoveuser posted image nece valjda.pijem kafu,evo je i ova mala ustaje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1162
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 7:50:11   
emicaa
Jutro,mi smo već svi na nogama,moramo u njemačku.
Mislim da Amelijin momčić ima tri mjeseca ili nešto malo više.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1163
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 7:55:00   
eca89
Dobro jutro mamike, evo i nas, mašin uključena, pa idemo dalje.
Joj, Amelia da ozdravi brzo, a i sva ostala dječica.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1164
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 7:57:03   
Trcosava
Amelia, tu daju lekove za inhalaciju???
Ovde kući sme samo fiziološki i to ako imamo inhalator. Proguglaj temu inhalator, pa ćeš videti.

Luka je krenuo sestrinim stopama. Pa to je neverovatno koliko melje u kreetu, a kad krene dadada u visokom C - nema spavanja.

Branki, nadam se da neće da ide dalje.

Dečica sva da što pre ozdrave.

Mi danas pomeramo u spavaćoj i postavljamo radijator i tamo, a ovaj u kuhinji pričvršćujemo.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1165
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 7:57:51   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: eca89

Eh, da a onaj poziv za mmr vakcinu je bio greška, pogriješili su!

Šta sam ti rekla? user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1166
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 8:38:02   
jess021
Dobro jutro!
Ih Trco, sad ce da setas u kratkim rukavimauser posted image
L spava, ja pijem kafu, a mm ode nesto da sredi auto. Juce nisam izasla ceo dan iz stana, sinoc imali goste, danas dolaze od mm brat sa svojima, sutra mi dolazi drugarica...
Cujem L da se meskolji, sad ce i ona.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1167
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 8:55:10   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: jess021

Dobro jutro!
Ih Trco, sad ce da setas u kratkim rukavimauser posted image
L spava, ja pijem kafu, a mm ode nesto da sredi auto. Juce nisam izasla ceo dan iz stana, sinoc imali goste, danas dolaze od mm brat sa svojima, sutra mi dolazi drugarica...
Cujem L da se meskolji, sad ce i ona.

user posted image user posted image Preteravati nećemo - to samo znači da me neće zepsti onako natrontanu user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1168
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 9:10:13   
wivern
E bre, ovo vreme virusa ubi. Jadnicci svi zaribase. Amelia pored fizioloskog ima nesto i za mazanje ispod nosica i po grudima. Zaboravih kako se zove, naci cu pa cu ti napisati.
Branki valjda B neće zaribati, možda je samo prehladica mala.
M i dalje spava, ja ustala. Celu noc je spavao i visio na sisi.
Mene boli uvo, pocelo sinoć i to pored idiotskog panklava koji pijem.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1169
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 9:44:50   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ipak smo T dali sinoc siruo, jer je je bas bila visoka temperatura. Onda sam ja legla, a mm dezurao. Nije imala cele noci.Od jutros blaga temperatura. Videcemo kasnije. Ona mukica non stop prica o takmicenju user posted image I Sofija je pocela da kaslje.Odoh da usisavam dok je sve ok

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1170
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 9:55:27   
cockic
jutrouser posted image
Doruckovala deca,ja popila kafu sad da malo sredim stan pa da danas odmaramo user posted image
na grudi i ispod nosica se maze fitobalm.i super je za mele bebe.a posle je izasao neki pavle balzam za lakse disanje i on je ok.samo nisam sigurna da li je bas za male bebe.fitobalm moze od rodjenja.

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1171
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 11:55:21   
jess021
Wiv, od koliko mg pijes Panklav? I koliko dugo ga vec pijes? Otkud sad uvo da te boli, a pod antibioticima si?
Ja peglala, danas za rucak nema nista, lepo sam doruckovala slanine i mirna sam do veceras.
Trco, dodji malo kod mene da se ugrejes. user posted image Nemoj pogresno da shvatis ovouser posted image
Ne znam ni da li cemo danas napolje, obecala sam sestri da cemo doci na kafu popodne, ali kad pogledam napolje nigde mi se ne ide.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1172
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 12:28:34   
wivern
Fitobalm, bravo. To mazemo.
Jess nemam pojma od koliko je, znam samo da su toliko velike da se svaki put uplasim da se ne udavim.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1173
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 12:30:05   
Ana RR
Jao wiv, dobro si me podsetila za fitobalm! Imamo ga, moram Makiju namazati.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1174
   RE: Razgovori mama 11/15 [chat]
28.11.2015 13:31:54   
vonavoj
Fitobalm je zakon!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 [47] 48 49   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here