|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Razgovori mama 10/15 [chat]
30.9.2015 22:56:31   
dijana1*
Drage mame!

Pošto teme ovog tipa koristimo uglavnom za razonodu, molimo vas da konkretna pitanja o zatrudnjivanju, trudnoći, bebama, deci, porodici postavljamo u za to predviđenim temama.

U vezi toga preporučujemo da pročitate
opste uslove koriscenja foruma
Ako ta pravila budu kršena, chat teme ćemo zatvarati .

Pročitajte i Ringerajin vodic za koriscenje foruma
user posted image
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
30.9.2015 23:00:32   
wivern
Pa da nas bude jos vise u oktobru user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 3:42:12   
vonavoj
Kad pre oktobar!! I J vec godinu dana!!!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 6:53:29   
branki*
Zar je moguce von?zar nije ona rodjena kasnije?
Ja brzinski..cekam mamu da dodje da cuva boku,a ja vodim b kod logopeda i u obdaniste..mnogo je hladno,brrr!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 7:15:04   
eca89
Dobro jutro maike, evo i nas nismo spavale cijelu noc, ona jeca, baš plače siku nece je li mislite da su zubi? Glava me boli hoce da otpaneuser posted image !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 8:16:34   
emicaa
Dobro jutro,eco vi kad ne spavate mi spavamo.Jesi li joj pregledala desne,izgleda li kao da će probit,mada T nije nikad toliko plakala kad će zubo.
Teodora sinoć popila mlijeko pred spavanje i povrati,dok sam promjenila posteljinu iskakala se kao da nije ništa bilo i tek je onda zaspala,nekad oko pola 10.Cijelu noć se nije mrdnula.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 8:22:17   
eca89

IZVORNA PORUKA: emicaa

Dobro jutro,eco vi kad ne spavate mi spavamo.Jesi li joj pregledala desne,izgleda li kao da će probit,mada T nije nikad toliko plakala kad će zubo.
Teodora sinoć popila mlijeko pred spavanje i povrati,dok sam promjenila posteljinu iskakala se kao da nije ništa bilo i tek je onda zaspala,nekad oko pola 10.Cijelu noć se nije mrdnula.


Jesam, gore se bijele dve, ali nikako da izbiju. Ja imam proliv vec par dana, ne znam šta je probala sam rizu, cokoladu za kuvanje, banane i ništa, poludicu vise. A. danas ima pregled kod dr. , pa ju je mm odveo, jer kud bih ja sama sa njom, da me potjera uffff.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 8:27:18   
emicaa
Eco pokušaj da samo dijetalno jedeš dok se ne smiri i pij čaj od šipka.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 9:03:00   
daca77
Dobro jutro!!!
Evo i nasuser posted image ...jedva izdrzasmo bez dojenja do pola 6h, a pocela je sa budjenjem odmah nakon ponoci...to sam i ocekivala, jer mi je bilo nelogicno da tako lako prekine sa nocnim sisanjem...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 9:28:58   
vonavoj
branki,13.10.joj rojd..krstenje pravimo 11.10.user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 10:19:17   
branki*
ajoj,von,znaci vec godinicauser posted image
eco,ja mislim da su zubi..trajace neko vreme,pa ce je proci,a do tad..ko ostane normalan,pricace!
nas dve zenske tu po stanu se muvamo...malo cistim,malo se igram sa bokom i tako..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 10:58:11   
emicaa
Daco ti se samo drži svoga i ne popušraj,ako joj jednom daš da siki nisi ništa uradila.
Ja brišem sto a T našla neku mokru krpu i ide zamnom user posted image odustajem od čišćenja dok je ona budna user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 11:22:10   
srculence25
Evo i mene konacno.Zdravo mamike.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 12:23:42   
eca89
Oooo, srculence nema te 100god.kako si ti, kako je mališa?

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 12:28:39   
vonavoj
Srculence,nema te bas dugo!
J i ja bile u setnji i do moje firme,za divno cudo gazde su normalno reagovale,cak su i zabrinute za J,niko nije ljut na mene sto sam produzila bolovanje,sad mi je laknulo..nisam tip koji hvata krivine,a imamo dobar odnos koji ne bi kvarila...jeste da su privatnici i imaju zute minute,ali kakvih ima,moji su divni!user posted image

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 15:26:20   
srculence25
Da bogme proleti vreme bas me nije bilo dugo eto nisam stizala.Dobro smo user posted image za sve

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 15:26:58   
superm
Pozdrav mame. Da nam deca budu zdrava i teme što veselijeuser posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 19:21:27   
doktorkakristal
zdravo mame,ja ne stizem da se javim zbog posla,pozdravljam vas sve user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 19:38:06   
branki*
srculence,nedostajala si!
ja ispekla kiflice,kupili pivo i cekamo prijatelje da nam dodju da vide boku i malo posedimo..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 20:06:40   
emicaa
Ja svoju curu sad okupala pa je tajo oblači,svaki čas se raskmeči,nešto je danas sva nervozna.
Meni se strašno jede nešto slatko ali pokušavam da ostanem karakter pa da ne pojedem user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 22:35:10   
wivern
Hellooo žene.
Ala vreme leti, mi u novembru punu godinu, još mesec dana nam ostaje.
Meni se spava na oči ne vidim, jurcala ceo dan. M se opet navukao na sisanje od kad je imao stomacni virus. Neće ništa da mi jede, samo bi sikio. Odlepila sam od toga.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 22:47:06   
Kata90
Joj wiw,i kod mene isti problem...samo bi sikio,ali na jedvite jade pojede koji zalogaj.
Dal je mozda zbog zuba,neznam.

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 23:27:18   
suzi kju
Pozdravčić mame! Ja ne stizem od mojih curica da se javim, ne znam kako bih da nemam pomoć.
Jel moguće da su im počeli grčevi već, imaju po 10 dana, noćas nismo spavali od 12-5h,tek je tada zaspala. Danas uzeli espumisan kapi pa da probamo najpre sa njima.
E da, čime bih još mogla da tretiram bradavice sem linolina? Malo me bole od izmlazanja user posted image

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 23:42:38   
wivern
Suzi moguce je da su krenuli grcici, kad pre prodje deset dana user posted image
Imas u ovoj TEMI svasta nesto za grcice, kod svakoga upali drugacije pa je ponekad potrebno promeniti i vise stvari. Nama je pomagao i termofor ali mi i nismo imali toliki problem.
Za grudi je najbolji lanolin, i mazes svoje mlekce na bradavice, postoje i multimam komprese koje su odlicne. Ako su ti ragade bas velike probaj i silikonske bradavice dok se ne povuku ragade. Za to potrebne informacije mozes naci OVDE
Hihihi nadam se da te nisam previse zbunila user posted image

Kakve su nam drugarice?

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Razgovori mama 10/15 [chat]
1.10.2015 23:58:20   
janabons
Potpisujem sve sto je Wiv napisala, meni su najvise pomagale komprese multimam
Bice ti sve gore ragade, ako se samo budes izmlazala. Jel si pokusavala od juce da dojis, onako kako su ti zene objasnjavale?

_____________________________

10.06.2013.- kao poklon mami i tati za godisnjicu rodila se nasa Jana :-))))

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here