|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Letovanje 2016
12.8.2016 23:06:31   
choopa choops
Ja sam u Bugarskoj kupila homeopatske tablete protiv povraćanja u putu, Kokulin se zovu, mogu i bebe čini mi se...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 376
   RE: Letovanje 2016
16.8.2016 11:41:52   
Anck Su Nmaun
Mame imate li neku preporuku za apartmane u Vrnjackoj Banji?
Ipak smo odlucili da odemo par dana, ali ne znam gde bih!
Znaci nas je 4 tj 5 ali bebu ne racunamo za krevet jer ima svoj prenosivi. Da je blizu centra!
Naravno da je cisto to se podrazumeva!!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 377
   RE: Letovanje 2016
16.8.2016 12:39:33   
dunja RR
Anck, meni se čini da Unina mama ima tamo apartmane, ili grešim?

Mi kada idemo u V banju, idemo u hotel Promenada (ranije Partizanka). To je policijski hotel, i išli smo do završetka srednje škole svake godine i leti i zimi (tata radio u policiji). Sada je otvoren i za sve građane, cene su skroz ok (niže su za one koji rade ili su radili u policiji), a hrana je fenomenalna. Mi uvek uzmemo pun pansion. Nalazi se pored hotela Breza, u mirnom delu, pored rečice ali je blizu centra.

A super mi je što i dalje rade konobari iz vremena kada sam imala 6-7 godina (sada imam 40), ludilo user posted image I oni se mene sećaju, tj. mog ćaleta. Išli smo pre par godina mm i ja.

Planirali smo na jesen tamo sa S, ja mnogo volim banju. Plan nam je par dana banja + par dana Goč, jer i tamo ima policijski hotel, pa su za nas cene niže.

< Poruku je uredio dunja RR -- 16.8.2016 12:50:17 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 378
   RE: Letovanje 2016
16.8.2016 12:42:37   
Anck Su Nmaun
Cula sam se sa UM ali cini mi se da su nam mali za nas petoro, a hotele jos nisam pregledala.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 16.8.2016 12:48:28 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 379
   RE: Letovanje 2016
24.8.2016 10:54:27   
MasnaMasnica
Mi brojimo sitno, jos 6 danauser posted image user posted image
Bas me zanima kako ce nam biti. Prvi put letujemo u septembru.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 380
   RE: Letovanje 2016
24.8.2016 12:28:27   
mama krava

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja sam u Bugarskoj kupila homeopatske tablete protiv povraćanja u putu, Kokulin se zovu, mogu i bebe čini mi se...


Ja sam u Grčkoj kupovala sirup za bebe ali isto nije za decu mladju od 2 god. Kad je mala imala 3.5 išli smo na Frf i dala sam joj pola Dramamine-a.

A sada na letovanju čula foru, da pomaže kod male dece da se zalepi flaster preko pupkauser posted image ...nisam probala, a ove se kunu da deluje.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 381
   RE: Letovanje 2016
24.8.2016 13:04:16   
vonavoj
Da se javnem iz Nikitija,mesto je odlicno,vila Aleksandra isto super..na 50m od plaze,odlicna lokacija. Obala je fantasticna,na plazi ispred vile nema prevelike guzve,obisli smo dve plazice,svuda je sitno kamenje i voda kao cista..
Sto se tice puta,prezivela sam ga,sama sa Jokom.oko 22 sam joj dala 1/4 dimigala,zaspala je brzo.oko pola 1 se probudila u Predajanima..i oko 3 je opet zaspala..i do skoro 8 je spavala..tako da je ok bilo.
Moje ribice uzivaju,obe plivaju sa misicima,super su!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 382
   RE: Letovanje 2016
24.8.2016 13:36:07   
Khaleesi
Extra Vona sve je super proslo user posted image
Mi sledece subote krecemo... polako se spremamo. Jedva cekamuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 383
   RE: Letovanje 2016
24.8.2016 14:56:24   
Anck Su Nmaun
Mi ujutru putujemo u Dubai..ovaaaj u Vrnjacku banju user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 384
   RE: Letovanje 2016
24.8.2016 14:58:23   
IvanaSK RR
Vonavoj, drago mi je da je put ok prošao. Uživajte!
Anck, lep provod u Dubaiuuser posted image

< Poruku je uredio IvanaSK -- 24.8.2016 14:59:04 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 385
   RE: Letovanje 2016
24.8.2016 15:28:47   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: mama krava


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja sam u Bugarskoj kupila homeopatske tablete protiv povraćanja u putu, Kokulin se zovu, mogu i bebe čini mi se...


Ja sam u Grčkoj kupovala sirup za bebe ali isto nije za decu mladju od 2 god. Kad je mala imala 3.5 išli smo na Frf i dala sam joj pola Dramamine-a.

A sada na letovanju čula foru, da pomaže kod male dece da se zalepi flaster preko pupkauser posted image ...nisam probala, a ove se kunu da deluje.


Djeluje sigurno! To sam i ja probala prije dvije godine sa L jer ona ima problema nekad. Zaljepiš dobro preko pupka. U čemu je fora nemam pojma ali djeluje.
Ove Kokulin mogu i za malu djecu. KLIK

Von bravo za vas!!!user posted image

Izgleda da mi opet nećemo nigdje moć da idemo user posted image Bem ti i posao i sve!! Sto puta sam pomislila što ne radim za nekoga pa brate uzmeš odmor kad hoćeš i ideš, ovako nikad nećemo nigdje otić user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 386
   RE: Letovanje 2016
25.8.2016 15:29:01   
adulence
Drustvo imam pitanje da li je neko nosio nesto od klope na more konkretno grcka,manju kolicinu ne mislim na sveze meso i te stvari nego zapakovane sitnice,da li prave problem itd...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 387
   RE: Letovanje 2016
25.8.2016 15:50:40   
vonavoj
Nas autobus je cekao bukvalno 5min na Grckoj granici..a kumove niko nije nista ni pitao,a kolima su isli..

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 388
   RE: Letovanje 2016
25.8.2016 16:29:52   
Mala Elena
Obican flaster se lepi ? Nisam cula za to...
Vi koji ste na odmoru, odmorite, a mi cemo tek, isto Masnamasnice u septembru. Ja kazem, sve i da bude kisa, prijace nam setnja .
Gde idete MasnaMasnice user posted image ?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 389
   RE: Letovanje 2016
25.8.2016 20:08:46   
MasnaMasnica
Von uzivajte vas 3 devojke.
Me i to sto kazes. Idemo u sredu na Lefkadu. Vi?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 390
   RE: Letovanje 2016
26.8.2016 8:31:02   
mama krava
IZVORNA PORUKA: adulence

Drustvo imam pitanje da li je neko nosio nesto od klope na more konkretno grcka,manju kolicinu ne mislim na sveze meso i te stvari nego zapakovane sitnice,da li prave problem itd...



Nama u julu na Dojranu, ni pasoše nisu pregledali, samo mahnuli da prodjemo!

Mi smo ponovo bili na Tasosu! Sve isto , lokacija, smeštaj...ma ja bih tamo još 10 godina mogla da idem! Sve preporuke za smeštaj!

< Poruku je uredio mama krava -- 26.8.2016 8:32:46 >

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 391
   RE: Letovanje 2016
28.8.2016 8:39:46   
nata11

IZVORNA PORUKA: adulence

Drustvo imam pitanje da li je neko nosio nesto od klope na more konkretno grcka,manju kolicinu ne mislim na sveze meso i te stvari nego zapakovane sitnice,da li prave problem itd...


Mozes poneti komotno cajnu, pastete i slicno. To sto pisu po netu su gluposti. Naravno neces nositi mleveno meso i pecenje ili sarme u serpi user posted image

_____________________________





(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 392
   RE: Letovanje 2016
28.8.2016 9:30:57   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: mama krava

Mi smo ponovo bili na Tasosu! Sve isto , lokacija, smeštaj...ma ja bih tamo još 10 godina mogla da idem! Sve preporuke za smeštaj!


MK, aj mi pls na pp pošalji cene za smeštaj, i da li je blizu plaže, i kakva je plaža tu.


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 393
   RE: Letovanje 2016
28.8.2016 16:14:29   
Khaleesi
MK jeste isli preko agencije ili na bum...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 394
   RE: Letovanje 2016
28.8.2016 21:30:26   
isidora88
Mk salji i meniuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 395
   RE: Letovanje 2016
28.8.2016 23:33:18   
Khaleesi
Mk pisi za smestaj kako ste nasli i koje su cene user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 396
   RE: Letovanje 2016
29.8.2016 15:43:40   
adulence

ee nato upravo to me je zanimalo neku pecenicu i slaninicu,nista specijalno,nikakvo meso i serpice...hehehe

IZVORNA PORUKA: nata11




IZVORNA PORUKA: adulence

Drustvo imam pitanje da li je neko nosio nesto od klope na more konkretno grcka,manju kolicinu ne mislim na sveze meso i te stvari nego zapakovane sitnice,da li prave problem itd...


Mozes poneti komotno cajnu, pastete i slicno. To sto pisu po netu su gluposti. Naravno neces nositi mleveno meso i pecenje ili sarme u serpi user posted image



_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 397
   RE: Letovanje 2016
5.9.2016 12:03:03   
vonavoj
Evo i mog izvestaja..
Prvo,putovanje sa malim detetom od dve godine,autobusom,i nije tako strasno proslo..bila je dobra,zanimljivo joj bilo sto nije vezana,sto moze da ustane,upali svetlo...posle se primirila,dobila 1/4 dimigala i zaspala...na svakoj pauzi se budila,ali brzo je nastavljala da spava..isla je samnom u wc..putovali smo 12,5h..
Mesto Nikiti i Vila Aleksandra su lepi,vila je na odlicnom mestu,sa terase se vidi more,plaza na 50m,a nalazi se na kraju setalista...
Apartman je bio ok,cetvorokrevetni,kuhinja svedena na minimum,ali nista vise i ne treba..cisto je...Plaza je na tom delu lepa,nema guzve,voda cista. Mesto nije za otici autobusom,jer se supermarketi,tj,Lidl i Masutis nalaze na magastrali...pekara je isto malo dalje od vile...Sreca da su kumovi isli,pa nije bilo problema...obilazili smo plaze,koje su fantasticne,i sve su na bukvalno 5-10min od Nikitija...po meni je najlepsa Trani Amuda,nema guzve,sitan sljunak,nije previse plitko,deca su je najvise volela...
Isli smo jedno vece u Sarti,lepo je mesto,samo je plaza i more mnogo uzburkano,nije za decu zbog talasa i vetra..Neos Marmaras mi se uopste ne svidja,sve gore--dole,kuce jedna na drugoj,nema trotoara,nego i kola i setaliste sve zajedno...a i plaza nije neka...
Bili smo na Lagomandri,lepo jeste,ali precenjeno,po meni je tamo voda hladnija nego na ostalim plazama...i mnogo je veca guzva,a ja to ne volim...postavicu i koju sliku,ali to moram od kuce...a sad idem da radim!
Sto se tice cena,hleb i sve ostalo smo kupovali u Lidl,oni imaju sveza peciva,vruca,npr.krofna 0.5..kroasan 0.65..hleb 0.5..jedno vece smo izasli na picu,velika porodicna je 17e..i poslednji dan smo bili na lezaljkama i neskafa je 3e..i da,giros je 2.7e!

Sve u svemu,imala sam vrlo aktivan odmor sa decom,na plazi su bile fantasticne,plivale sa misicima,igrale..ali su u sobi bile nemoguce...nece da se tusiraju,jedu,spavaju...user posted image .dan nam je ovako izgledao,oko pola 8 budjenje,do 9.pola 10 na plazu,pa do 1,onda rucak i odmor,oko pola 5 opet plaza i do pola 8,i od 9 do 11 setnja...i to sve moja J izdrzi,i uvece nece u kolicauser posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 398
   RE: Letovanje 2016
5.9.2016 12:03:57   
vonavoj
greskauser posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 5.9.2016 12:12:42 >

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 399
   RE: Letovanje 2016
5.9.2016 17:50:21   
gagana83

IZVORNA PORUKA: dunja RR


IZVORNA PORUKA: mama krava

Mi smo ponovo bili na Tasosu! Sve isto , lokacija, smeštaj...ma ja bih tamo još 10 godina mogla da idem! Sve preporuke za smeštaj!


MK, aj mi pls na pp pošalji cene za smeštaj, i da li je blizu plaže, i kakva je plaža tu.


Kakva pomama za Pefkarijem. Dimitra ce zbog reklame morati debeli popust da nam da kad sledeci put odemo tamo. Ja se nadam mozda vec sledece godine.
I bas mi je drago da je mk toliko zadovoljna smestajem koji sam joj preporucila.
Ako neko odavde ode tamo neka spomene mene i mk user posted image
Dunjci, imas kod mene na fb slike, smestaj je na samoj plazi, bukvalno na pesku.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







U godini jubileja dm nagrađuje vernost kupaca
Beograd, 23. april 2024 – U godini kada proslavlja dve decenije poslovanja, dm drogerie markt kreirao je nove pogodnosti...
Izvini što sam galamila na tebe
Izvini što sam galamila na tebe iz svih onih razloga kojih se više ni sjetiti ne mogu, a ti ih se sigurno sjećaš, jer ka...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here