|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zavaljena materica
13.1.2011 12:30:42   
Nensi*
Jeste,i ja sam lezala na stomaku...A to da 3% zena ima zavaljenu matericu mislim da nije tacno jer bar ovde na forumu ih ima dosta pa mislim da je ta cifra mnogo veca...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Zavaljena materica
13.1.2011 12:34:03   
Trudnicica83
I ja imam zavaljenu matericu i uspelo nam je iz prvog pokusaja..doduse ja sam krisom digla noge uza zid posle odnosa user posted image dok se mm tusirao! On me zeza da je to bilo kljucno (brze se istusirao nego sto sam ocekivala user posted image user posted image )

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Zavaljena materica
13.1.2011 12:35:29   
Trudnicica83
A da, pri tom niko mi od doktora to nije rekao dok nisam ostala u drugom stanju i na prvom pregledu mi rekao moj dr kod kog sam vodila trudnocu. Kako to moze da se ne primeti ili ne kaze pacijentkinji, kao da nije vazno???

_____________________________

Postala sam mama 4.8.2010! NEMA niceg lepseg od osmeha mog maceta...

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Zavaljena materica
13.1.2011 13:27:39   
iva80
I ja mislim da je pre 33% nego 3%...meni je moja gin rekla da svaka druga žena ima zavaljenu i da se samo opustim i radim user posted image Ali za ležanje na stomaku nisam znala, već sam samo jastuk stavljala jer su mi svi to pričali...

(odgovor članu Trudnicica83)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Zavaljena materica
13.1.2011 17:20:30   
nina26

IZVORNA PORUKA: iva80

I ja mislim da je pre 33% nego 3%...meni je moja gin rekla da svaka druga žena ima zavaljenu i da se samo opustim i radim user posted image Ali za ležanje na stomaku nisam znala, već sam samo jastuk stavljala jer su mi svi to pričali...


Pa devojke sad ste me zbunile, sta sad da radim, noge u vis, ili ono sto Nensi predlazeuser posted image , ili da legnem na stomak user posted image
Ili sve po malo da probamuser posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Zavaljena materica
13.1.2011 17:21:53   
Olga75
mi smo Mariju napravili odpozadi user posted image . Isto imam zavaljenu matericu i eto pomoglo je user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Zavaljena materica
13.1.2011 17:29:40   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: nina26


IZVORNA PORUKA: Rada T.

E... i ja imam zavaljenu matericu! ali nemam nikakvijeh problema sa njom... sem što ću možda morati na carski rezuser posted image


Rado, kakve veze ima zavaljena materica sa carskim ? objasni malo plsuser posted image


Nisam se detaljno raspitala ali znam da imam uze kukove i zavaljenu matericu... genetika. Mama mi je takva i sestra i ja pokupile od nje. Njih dve su na CR a i ja sutra odoh na CR verovatno. Raspitaću se malo bolje pa ću ti rećiuser posted image

(odgovor članu nina26)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Zavaljena materica
13.1.2011 17:45:09   
nina26

IZVORNA PORUKA: Rada T.


IZVORNA PORUKA: nina26


IZVORNA PORUKA: Rada T.

E... i ja imam zavaljenu matericu! ali nemam nikakvijeh problema sa njom... sem što ću možda morati na carski rezuser posted image


Rado, kakve veze ima zavaljena materica sa carskim ? objasni malo plsuser posted image


Nisam se detaljno raspitala ali znam da imam uze kukove i zavaljenu matericu... genetika. Mama mi je takva i sestra i ja pokupile od nje. Njih dve su na CR a i ja sutra odoh na CR verovatno. Raspitaću se malo bolje pa ću ti rećiuser posted image



Sutra ides na CR ??user posted image user posted image
Zelim ti lep porodjaj i jos lepsu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Zavaljena materica
13.1.2011 17:49:04   
Anoniman
Hvalauser posted image

(odgovor članu nina26)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: Zavaljena materica
13.1.2011 17:59:03   
iva80
Jao Rado, pa nek je sa srećom sutra!!! I od sutra uuuužiiiivaaaaaaaaj sa tvojom user posted image !!!!!!!!!! DIVNO!!!
(ja inače imam široke kukove za razliku od tebe...hehe...šta sve još ne utiče na ovo ili ono)

Nina, sa jastukom pod guzom nakon odnosa bar 20min ostati da ležiš, ili na stomaku - to pomaže, a i ja sam ne tako davno saznala da odpozadi isto jako pomaže, zbog dotičnog položaja materice user posted image
Znači, šta sve ne treba da praktikujemo u toku i posle....ccc  user posted image

Pozdrav drage moje!!!  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Zavaljena materica
13.1.2011 20:02:43   
nina26

IZVORNA PORUKA: iva80

Jao Rado, pa nek je sa srećom sutra!!! I od sutra uuuužiiiivaaaaaaaaj sa tvojom user posted image !!!!!!!!!! DIVNO!!!
(ja inače imam široke kukove za razliku od tebe...hehe...šta sve još ne utiče na ovo ili ono)

Nina, sa jastukom pod guzom nakon odnosa bar 20min ostati da ležiš, ili na stomaku - to pomaže, a i ja sam ne tako davno saznala da odpozadi isto jako pomaže, zbog dotičnog položaja materice user posted image
Znači, šta sve ne treba da praktikujemo u toku i posle....ccc  user posted image

Pozdrav drage moje!!!  user posted image



Devojke ko prezivi pricaceuser posted image

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Zavaljena materica
13.1.2011 20:11:00   
Vika
I meni je zavaljena materica te mi je dr rekao da se teze ostaje u drugom stanju. Ali u praksi je bilo 3 puta unutra i sva tri sam ostala trudna! Na zalost, prve dve su se zavrsile spontanim a treca mi je donela user posted image

Rado, nisam sigurna, ali mislim da CR nema veze sa matericom, vec pre sa time sto si uska. No, kako god, ti ides po svoju bekicu! user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Vika -- 13.1.2011 20:12:05 >

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Zavaljena materica
13.1.2011 20:13:15   
iva80
Bravo za tvoju treću srećiću!!! Da ste žive i zdrave!!!
A jel ti je ikada nešto dok savetovao zbog zavaljene?!

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Zavaljena materica
13.1.2011 20:35:13   
Vika
nikad niko!

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Zavaljena materica
14.1.2011 13:47:45   
iva80
Srećna pravoslavna Nova Godina!!!
I ove godine ne samo da sve zatrudnimo već i da postanemo mame!!!!!!!  user posted image
Znači, imamo fore najkasnije u martu da za user posted image

Pozdrav buduće (ili već u ovom trenutku,a da nismo ni svesne) mame!!!  user posted image

< Poruku je uredio iva80 -- 14.1.2011 13:48:37 >

(odgovor članu Vika)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Zavaljena materica
21.1.2011 19:14:26   
Michaela
Drage forumašice, samo da vas utešim moja mama ima zavaljenu matericu i dva puta je ostala trudna bez problema, tako daa samo strpljenja i desiće se user posted image , ja imam malu matericu i trebalo mi je 1,5 godine da ostanem trudna.

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Zavaljena materica
18.7.2011 9:12:57   
Nadja
Evo da se i ja javim da imam zavaljenu matereicu, i imam jako bolne menstracije prija mi da lezim, i moja mama je ima pa predpostavljam da je nasledno.
Mozda nije na odmet mirovati posle odnosa ne moze da steti:-)

(odgovor članu Michaela)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Zavaljena materica
18.7.2011 12:33:49   
Verus
Eto, ja nisam ni znala da mi je materica zavaljena do pre neki dan kada su mi radili UZ.  Sa prvim detetom smo bas pokusavali oko godinu dana, a evo, ovaj put se samo desilo.  Bez poza, mirovanja itd. Tako da ne znam da li to uopste ima veze....

(odgovor članu Nadja)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Zavaljena materica
8.9.2011 11:24:59   
opa cupa
Cao svima koliko vas ima.Necu da vas smaram ali  ne volim medicinske termine laik sam neuka ali kao i sve mi zelim porodicu. Citam sve ovo ovde gledam slike koje pokazuju  normalan polozaj i nenormalan polozaj pa dolazim do zakljucka(ispravite me slobodno) i nekog logicnog razmisljanja povodom  zavaljene  materice. kada je nesto ispravno ispravno je kada nije nije. Mozda gresim neznam.Sigurna sam da skoro svaka druga zena ima da kazem anomaliju materice jer se iz prilozenih fotkica da videti pravilan polozaj.Odatle moje razmisljanje o samom zacetku i putu sperme.Ja sam na prvu trudnocu cekala 1g. dr mi je rekao za jastuk u toku odnosa da koristim a da ostanem da spavam u takvom polozaju sto duze mogu cak da zaspim tako bez jastuka pod glavom vec pod g.... .Uz sve to silne inekcije garamicin pedicilin ,gentamicin 1600kubika a za tablete da ne pominjem i ne pisem  to sve sa mojih 18g. prva trudnoca u 5mes. pobacaj pa druga uspesno. Lekara mi je preko glave sve nekako   nemam vere u njih . Moj dr. je nazalost umreo ali mi je za obe trudnoce pomogao. Ja  ne dolazim cesto ovde mada imam vremena  sada sam slucajno svratila jer sam  cula za te zavaljene materice i smatram da dosta igra ulogu sama materica i zid iste. Koliko je jak cvrst elastican da bi plod  mogao opstati. To su neka moja razmisljanja koja bih zelela da podelim sa vama.
Sada da vas vise ne gnjavim  pitanje :Da li  je neko  registrovao jednu  nasu clanicu kada je pisala o kolenu i dekici? Da li je moguce da ljudi koji namestaju kosti mogu da pomognu? Zasto sam  zainteresovana za sve to: cula sam da ako je materica zalepljena za stub kicme teze se ostaje trudna., jos to da dodam nikada u zivotu nisam se cuvala mislim da sam koristila kontracepciju ili spiralu ili sl. a vec 15g.ne mogu ostati trudna jer imam neredovne menstruacije neznam kada imam plodne dane   i td.
ZELIM SVIMA BRZ ZACETAK I NE ZABORAVITE KADA SVI ODUSTANU NEMOJTE VI JER GOSPOD JE SA NAMA

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Zavaljena materica
8.9.2011 14:20:41   
nina26
Opa cupa,

ja bih ti savetovala da proveris prvo sve hormone, jer da ides kod nekog tamo dekice da ti namesta matericu a da nisi proverila hormone mi je malo besmisleno.

Sobzirom da nemas redovne cikluse, mogu samo da nagadjam da imas disbalans hormona, mozda cak i PCOS, ili visok prolaktin, tsh itd...ima tu puno stvari koje treba da se provere, pre nego sto stupis u tako drasticne mere.

Sobzirom da si ostala T , prohodni su ti jajovodi, ali bi valjalo da ih proveris, jer kako kazes vec 15god pokusavate.

Uradi prvo hormone, kako bi znala o cemu se radi.

(odgovor članu opa cupa)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Zavaljena materica
8.9.2011 15:15:50   
bojana86
Ja iza sebe imam jedan porodjaj i na kontroli koja je bila poslije porodjaja,mi rekose da imam kao zavaljenu matericu,al da to nije nista strasno da me od toga mogu boliti ledja kada dugo stojim. prvi put ostala trudna odmah iz prvog puta,a za drugi bas cemo vidjeti ovaj mjesec se nisam cuvala pa cemo vidjeti koliko cu cekati ! Tako da nemora biti pravilo,bar kod mene nije bilo!

_____________________________

"Ne idi onuda kuda staza vodi.
Radije kroči onamo gdje puta nema
i ostavi trag..."

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Zavaljena materica
28.9.2011 16:59:26   
lalojedac
Pozdrav svima i svima zelimuser posted image ,ja takodje imam zavaljenu matericu,cak mi je doktor rekao da mi se pola i ne vidi na uz.E,sad,meni kasni mesec dana ali ja sam plodne dane imala sve do predhodnog ciklusa pa smo tad i radili na user posted image .Na nekom testu mi se nazirala user posted image a juce sam uradila uz i nema nista osim ciste.Da li je moguce da se u tom delu koji se ne vidi zakacilauser posted image ?Jer ja imam sve vise mucnine,iz grudi mi curi nesto belo,tecno,grudi me bole ali su meke izlaze mi bubuljice,nesvestice,malaksalost,umor,pospanost...napadi gladi i kad uzmem da jedem,meni se ne jede.A trudim se da ih sve ignorisem jer mi je doca rekao da nema nista,a vec 5 godina pokusavamo pa je i tripovanje simptoma prestalo,ovo navedeno zaista osecam.Help!

(odgovor članu bojana86)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Zavaljena materica
28.9.2011 18:08:00   
Olga75
Lalojelac , najbolje je da ponovo odes kod dr i ispricas sve simptome ili da prvo uradis betu
mesec dana je mala trudnoca da bi vec krenuo kolostrum , meni lici na neki hormonski poremecaj user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Zavaljena materica
28.9.2011 20:34:44   
lalojedac
Sta je kolostrum?Zakazao mi je za 2 nedelje uz,a kao terapiju mi je da mast za oci?!user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Zavaljena materica
28.10.2011 16:37:03   
subidubi
Zdravo.Nova sam ovde  :)  Zanima me da li je neko cuo ili radio vracanje materice u normalan polozaj uz pomoc nekih zena ili baka koje to rade?

(odgovor članu lalojedac)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here