|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zavaljena materica
31.1.2012 23:57:50   
asmi2
nije mi dr rekla da je zavaljena,ali ja sumnjam...inače dr mi se ne svidja tako da ću poći privatno,već sam u utorak naručena za pregleduser posted image možda ima neki drugi problem neznamuser posted image ali nalati od hormona su mi ok.menstr. ciklus isto..za ciste nisam sigurna...ali trudim se zauser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Zavaljena materica
1.2.2012 0:10:57   
asmi2
nikako nemogu da se prijavim na forum "čekamo dve crtice" neznam zaštouser posted image

(odgovor članu asmi2)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Zavaljena materica
1.2.2012 0:12:26   
dijana1*
Asmi odakle si? Ne mora da znaci ako je privatnik da je i dobar doktor. Nazalost ja sam se u to uverila vise puta. Nadji dobrog doktora, uradi sve pretrage i bebac ce stici user posted image
Koliko dugo pokusavas da ostanes trudna ?

(odgovor članu asmi2)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Zavaljena materica
1.2.2012 0:12:33   
hanka
Kako ne mozes evo http://www.ringeraja.rs/forum/cekamo-dve-crtice---januar--2012-chat/m_980308/mpage_186/tm.htm#1007826

(odgovor članu asmi2)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Zavaljena materica
1.2.2012 0:14:32   
dijana1*
Asmi mozemo da caskamo u ovoj temi da ne bi bili off user posted image

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Zavaljena materica
1.2.2012 0:17:15   
asmi2
pa duže vrijeme,nije baš da mogu svaki mjesec intenzivno radit na tome,jer nisam udata,neživimo ja i momak zajeddni ali smo dugo u vezi,skoro deset godina...ali ove godina smo odlučili malo intenzivnije poradit na user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Zavaljena materica
1.2.2012 0:20:53   
asmi2
a situacija mi i nije bajnauser posted image

(odgovor članu asmi2)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Zavaljena materica
1.2.2012 0:23:24   
asmi2
iz dubrovnika sam...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Zavaljena materica
18.2.2012 13:40:34   
Pai Mei
Pozdrav svima

I ja imam zavaljenu matericu, to mi je nekoliko ginekologa potvrdilo, uz to sam pre nekoliko godina operisala endometriozu a sada, vec godinu i nesto imam 2 mioma na materici koja ne rastu.

Ipak ginekolog mi je rekao da ako planiram decu pozurim jer sve ovo moze da utice na ostajanje u drugom stanju. Suprug i ja radimo na tome meseci, za sada se nista ne desava, ali polako pocinjem da brinem.
Ja sam uradila sve analize, briseve itd, ostalo je jos da on uradi spermogram, ali ne znam ima li potrebe za tim ili da sacekamo jos malo?

I tako, pocela sam od zavaljene materice a procesljala ceo svoj slucaj, nadam se da nije off : )

(odgovor članu asmi2)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Zavaljena materica
18.2.2012 13:47:17   
malapufika
i moja je zavaljena i tri meseca nista.....user posted image

(odgovor članu Pai Mei)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Zavaljena materica
3.4.2012 14:03:38   
vanci
da li teze dolazi do trudnoce ako mi je materica u desnu stranu?

_____________________________

vanci

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Zavaljena materica
13.7.2012 12:13:02   
sandrasrki
Da li neko zna neke vezbe za matericu posto sam cula da postoje posebne vezbe za zavaljene materice i koliko to pomaze

(odgovor članu vanci)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Zavaljena materica
15.7.2012 8:14:26   
pari
Meni je doktorka rekla da zavaljena materica ne bi trebala da bude problem kod zatrudnjivanja, može biti problem u drugom stanju, ali se i to reši nekim hormonima...
A za vežbice ne znam, iako bi i meni dobro došle ako postoje!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu sandrasrki)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Zavaljena materica
16.7.2012 10:29:25   
sandrasrki
Znam sigurno da ima ali mi nikje rekla nista vise o tome samo sam cula od prijateljica da tokom odnosa jastuk treba da bde na krstima a o vezbama niko nezna

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Zavaljena materica
16.7.2012 10:31:45   
Olga75
ne znam kako bi se mogla materica vezbati user posted image
nju u tom polozaju drze ligamenti i ako se oni " olabave " , desava se posle trudnoce ona se " ispravi "

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu sandrasrki)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Zavaljena materica
16.7.2012 14:43:43   
sandrasrki
Neznam veruj mi znam samo da kada mi je to otkrila da mi je rekla da to nije nista strasno i da postoje vezbe za to ali mi nista vise nije rekla. Do duse nisam je ni ja nista vise pitala jel imam vecih problema od toga pa mi je to u drugom planu

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Zavaljena materica
17.7.2012 9:00:27   
Modessty
ja prvi put čujem da je uopšte moguće matericu dovesti u neki položaj vežbama?! Meni to niko nikada nije pomenuo.

A što se tiče zatrudnjivanja. kažu da je najbolje ako je zavaljena materica nakon odnosa staviti jastuk ispod guze ili leći na stomak i staviti jastuk isod karlice, tako da guza ide na gore

(odgovor članu sandrasrki)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Zavaljena materica
17.7.2012 10:44:11   
nina26
Zene kome je zavaljena materica, batalite jastuke, nego pravite bebice odpozadiuser posted image user posted image

to je najbolji polozaj jer tako ce lakse dospeti spermici u matericu, a i ostanite malo u tom polozaju sa guzom na goreuser posted image

a ispravljanje materice i to jos hormonima u trudnoci, mi je totalna nebulozauser posted image

srecnouser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Zavaljena materica
17.7.2012 10:46:43   
Modessty
tako je ninauser posted image
user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Zavaljena materica
17.7.2012 12:28:43   
sandrasrki
I ja sam cula da treba ostati u "kornjacinom" poozaju bar deset minuta.Al ko ce ga vise znati kad svi pricaju drugacije.user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Zavaljena materica
17.7.2012 12:33:06   
17 joka
devojke, slazem se sa Ninom za pozu od pozadi

nisam čula za nikakve vezbe za matericu,ali provericu u nekim knjigama

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu sandrasrki)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Zavaljena materica
17.7.2012 12:36:01   
nina26
I ja sam cula da treba ostati u "kornjacinom" poozaju


e ti si se jos bolje izrazila, ja nisam mogla da nadjem advekatnu recuser posted image

pa ako razmislis i logicnije je da je taj polozaj najbolji ako ti je materica zavaljena, nema tu mnogo filozofijeuser posted image

jeste svi drugacije pricaju, ali ti odaberi jedan nacinuser posted image

meni su ovo savetovale zene koje su tako zatrudnele, ja licno nisam jer sam radila vto, ali imam zavaljenu matericu, i nijedan dr mi nije spominjao njeno "ispravljenje" hormonima...to jednostavno nije moguceuser posted image ih, da je meni problem bio samo zavaljena materica, mojoj sreci ne bi bilo krajauser posted image

nego zene,manje price i bacite se na posao momentalnouser posted image user posted image

svima vam zelim ubrzo user posted image user posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu sandrasrki)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Zavaljena materica
17.7.2012 15:05:00   
sandrasrki
Doktorka mi je rekla da s to sve gluposti sto ljudi pricaju da treba da se podizu noge nakon odnosa i neznam sta sve jos, da je istina samo za jastuk i taj polozaj na stomaku

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Zavaljena materica
17.7.2012 15:13:16   
Olga75
ja imam zavaljenu matericu i bebu smo napravili " odpozadi " user posted image
probaj tako , ako nista drugo nije prepreka zatrudnjivanju eto kod mene je to provereno

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu sandrasrki)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Zavaljena materica
17.7.2012 15:44:28   
Snelle
Meni se materica zavalila kao posledica trudnoće. Eto ima i toga. Videćemo koliko će to da pravi prepreke pri sledećem zatrudnjivanju.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Bakterijska vaginoza
Najnovije preporuke svetskih stručnjaka su da bakterijsku vaginozu, koja je u 50 odsto slučajeva asimptomatska, ne treba...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here