|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 14:19:07   
Anoniman
Von nista ti ne bi falilo jos jedno, ja sam sada rekla nikad vise, ali volela bih jos jednouser posted image

Oooo Mariya jos reci da si carinik-carinicauser posted image i onda si mm koleginicauser posted image

(odgovor članu Mariya)
  Direktna veza do poruke: 1376
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 14:29:48   
vonavoj
Nikad ne reci nikad..sve ima svoje za i protiv..na jednom detetu sigurno ne bi ostala.
Ja ne bih volela blizance,bas zato sto znam cari blizanaca..stalna poredjenja..svasta nesto..pa eksukrzije,nije se imalo para za x2 u isto vreme..
Um,jos smo mladeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1377
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 14:44:55   
Rosita


Hej mame. Evo ja po kuci, D spava. Povredio je nogu na Deda mrazu, pisala sam. Ustvari dr misli da je to samo doprinelo, to je noga sa kojom je vec kuburio i da ima veze sa osetljivoscu zgloba zbog prehlade... Uglavnom sad sepa user posted image . Treba da miruje i pije brufen. Ne sekiram se toliko kao prosli put, ali prosto ne mogu da verujem... i nekako sam besna sto ga snalazi jedna stvar za drugom... no dobro, necu da kukam, nek ostane na tome.

IZVORNA PORUKA: Mariya

Ja inače nikad nisam volela decu,ni sad ne volim nešto preterano tuđu,ali svoju....Obožavam ih i samo želim da ih imam što više.


Isto. Nije bas da nisam volela, ali ono, nista posebno- nista vauuu, deca, manje vise ravnodusno... sad ih volim .Volela bih jos jedno, ali ne znam da li i kada cu se usuditi.


_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1378
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 14:51:47   
vonavoj
U bre rosita...sad ce uvek biti noga osetljiva..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1379
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 15:55:54   
Mariya
UM, nisam carinicauser posted image ali kolege jesmo.
Uf, Rosita, kod vas stalno neštouser posted image Da li se zbog toga ne usuđuješ da rodiš još jedno? Ja se slažem sa Von, nikad ne bih ostala na jednom detetu, eto nas ima troje, moja sestra je meni jedna od najvažnijih osoba na svetu, kad nemam nikoga ja opet imam sestru i uvek je tu za mene šta god da mi treba, kao i ja za nju. Zato mi je drago što imam dve devojčice, jer sestra je sestrauser posted image i vredi više od bilo koga na svetu. A mm je jedinac i vidi se na njemu koliko mu nedostaje to da ima brata ili sestu. I sam je rekao da je to nešto što mu je stalno nedostajalo.
A da je teško imati više dece - pa jeste teško, ali je slatko. Mada sve mame kažu da je lakše sa troje nego sa dvoje. A sve to prođe. tako brzo. Oni porastu a ti zaboraviš sve muke, bolesti, brige, neprospavane noći i srce ti je puno. Ja sam jutros došla kući, budna sav već 25 sati a stojim iznad kreveta i gledam ih kako spavaju, pa ih ljubim i mazimuser posted image i nikako da legnem da spavam...
A za blizance, no comment Vonuser posted image Ti znaš kako je biti jedna od blizanacauser posted image a meni je to divno, i ruku na srce, jednim udarcem dve muveuser posted image Hehe, šalim se, nemojte neka da ovo shvati ozbiljnouser posted image Meni je predivno to da to dvoje dece odrasta zajedno, istovremeno, uvek imaju jedno drugouser posted image user posted image

< Poruku je uredio Mariya -- 29.12.2015 16:00:47 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1380
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 16:04:10   
Sanjica26 RR
Ja sam na pauzi kod kuce. Osecam se budjavo. Valjda sto sinoc nisam lepo spaval. Idem za pola sata. Vodim Teodoru na novogodisnju zurku koja se organizuje u plesnom klubu. Rano su poceliuser posted image Salim se. Pravi im koreograf jer je zadovoljna njima.
Rosi sad nogica. Samo nek ostane na tome i nek brzo prodje.
I meni je super troje dece, ali mozda kad T krene u skolu. Uvek sam bila za vise od jednog deteta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1381
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 16:18:45   
adulence
Meni bili drugari,bas smo se lepo ispricali,Relja nam je bio divno drustvo sve vreme...bas je bio dobrica.sada spava,ja grickam neku klopicu i tako.Iva mi u Madlenianumu na baletu,mm ide kod frizera...danas se tek oko 18h okupljamo.

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1382
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 16:40:42   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Mariya
nikad ne bih ostala na jednom detetu


Ni ja ali eto ja nisam te sreće da mogu prirodno tek tako da ostanem trudna. Tako da ćemo verovatno ostati na jednom detetu. I šta sad, tako je kako je. Ja sam 8 godina bila jedinica, onda se rodila moja sestra i učinila moj život lepšim i potpunijim. I evo sada sam opet sama jer nje više nema. I sutra kada mojih roditelja više ne bude ja neću imati nikog svog. I zavidim svima koji imaju sestre i braću, dvoje i troje dece, ali ništa ne mogu da promenim. I kada bih mogla da biram, odabrala bih da moja sestra bude ovde pre nego još jedno dete.

< Poruku je uredio Ana RR -- 29.12.2015 16:43:28 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 1383
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 17:32:29   
jess021
Ana, mnogo tuzna pricauser posted image Ja nisam u toku, jel tebi prva trudnoca bila prirodno ili...?!
Ja apsolutno postujem svaciju odluku, bilo da li zeli jedno, pet ili nijedno dete. Ja bi najvise volela trojeuser posted image
Imam sestru i volim je najvise na svetu, niko nije kao rodjeni, zato mislim da su jedinci uskraceni za tu ljubav, ali nekad su zelje jedno a mogucnosti drugo.
L i mm spavaju a ja na rr, naravno. Mm mi kaze da sam zavisna, mozda i jesamuser posted image


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1384
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 18:00:53   
Ana RR
Jess, posle tri godine pokušavanja (mm je imao loš spermogram) zatrudnela sam uz pomoć klomifena (prvi put sam imala spontani, treći put je došlo do trudnoće). Već smo počeli da pripremamo dokumentaciju za vto kad sam shvatila da sam trudna.
Njegovi rezultati su sada prilično ok ali nikad se nije desilo da spontano zatrudnim. Osam godina se ne pazimo uopšte, čak ni posle porođaja nismo pazili ali eto nikad ništa.

< Poruku je uredio Ana RR -- 29.12.2015 18:02:43 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1385
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 18:19:52   
Zemunka85
Zene mooooooolim vas pomoc, gde da nadjem kucu Lusi pa ja neeee veeeeerujem da je nigde nema u gradu na pamet mi nije palo da ce to da se dogodi, a tomora da bude NG poklon :(

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1386
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 18:25:48   
Ana RR
Zemunka, ja ne znam kako izgleda ta kuca..

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1387
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 18:52:03   
smeško
Dexy co?

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1388
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 19:34:38   
branki*
Ja kao jess,postujem svaciju odluku vezano za decu,sve mi je ok,kako voli nek izvoli!
Zemunka,ja pojma nema sta je ta kuca,a jos manje gde moze da se nadje,nisam jos u toku sa tim forama za devojciceuser posted image
Oprala kosu,uspavljujem decu,boka se uzvristala ko da je koljem!bio mi brat,doneo deci poklone za ng i meni kupio maskaru,moju omiljenu mejbelin zutu,ljubi ga seka!
Rosi,zao mi je zbog nogeuser posted image

< Poruku je uredio branki RR -- 29.12.2015 19:35:32 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 1389
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 19:38:47   
daca77

IZVORNA PORUKA: Ana RR

IZVORNA PORUKA: Mariya
nikad ne bih ostala na jednom detetu


Ni ja ali eto ja nisam te sreće da mogu prirodno tek tako da ostanem trudna. Tako da ćemo verovatno ostati na jednom detetu. I šta sad, tako je kako je.

Anci, slazem se u potpunosti sa tobom...mi tu malo sta mozemo promeniti...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1390
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 19:58:17   
Sanjica26 RR
Prvi put cujem za tu kucu. Posebno ako je skupa ne gledamuser posted image Taman sam mislila da ubacim jos neku sitnicu deci i da moram da provucem moju dragu karticukad stize poruka da su mi uplacene pare. Mislila sam da je za gorivo iz skole. Bas sam se obradovala. I odmah smo otisli da im kupimo. Salje mi kasnije poruku sestra da li su mi legle pare. To su nam uplatila ona i mamauser posted image Trazila T neku balerinu barbiku i Sofi smo kupili Masu. I ostalo mi je jos para. Eto kad se nadas.
T je dobila posle zurke na plesu paketic slatkisa. Bas im je instruktorka priredila iznenadjenje

Inace kad smo de vracale T se cela izvrnula i pala. Prvi put je toliko panicila. A posle je Sofi prikljestila prstic na vratima auta.user posted image Tako da je mm-u bilo zabavno sa njima dvema.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1391
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 21:42:11   
eca89
Dobro vece mamike, evo i mene!
A.spava ja isto nemam pojma sta da kupim A.za novu godinu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1392
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 22:02:03   
Rosita
Hvala drage :). On sad po kuci i potrci, al pije brufen pa ga i ne boli. Al sepa. Prosli put je to trajalo 10-15 d, procice i sad nadam se brzo.
Maryja, i da i ne. Nije meni sad toliko sto je D ovako osetljiv, izgura se to, al organizacija, cuvanje dece, uklapanje sa poslom... trenutno nemamo finansije za dadilju kad ne ide u vrtic. Tako da smo na bolovanjima ili nekim akrobacijama :). Ne mogu da zamislim kako bismo sa dvoje i to i jos kojesta. Ali opet, vec bismo nekako. Jutros je npr. mm kasnio na posao, pa je dosao kum da bude sa D, pa je on morao na posao, smenila ga komsinica koja je mogla na sat, pa sam ja izasla sa posla da stignem i preuzmem ga. Veselo :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1393
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 22:09:47   
Zemunka85
Jaoj to je neka kuca reklama se vrti 24/7. Svaka radnja je bila pretrpana njom. Na pamet mi nije palo da ce nestati. Sveee sam zvala dexyco, magaza, lavirint, cornershop, leto..nema i nece biti. Svasta. A ja nisam dovodila u pitanje, te vec par meseci pricamo kako ce joj to doneti DM 😞. Sad jos kako je bolesna tj 2 dana ima preko 39, danas 39.5 ma ni makac, sad sam htela u Tirsovu ali evo zuvnula je, sad jos vise zelim da je obradujem. Ali izgleda nista...😞.

Rosi, rekoh vec da sto pre bude ok. Bas su vam vratolomije oko cuvanja 😞

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1394
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 22:16:23   
Sanjica26 RR
Zemunka sad sam googlala tu kucu. Krece se oko 6.000. user posted image
Rosi svaka vam cast. Sve te razumem. Hvala Bogu ds je nama jeftina dadilja inace stvarno ne znamo kako bi se organizovali. Ali jedno vreme smo nekako i bez nje funkcionisali. Sve se moze, ali jako tesko bude.
T bas nesto cesto kaslje veceras. Non stop se budi. Necemo sutra da je saljemo u vrtic, jer je bas kemzava zbog rukice koju je povredila.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1395
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 22:21:38   
vikiveki
Dobro veče mame,ja danas počela da radim,a deca ostala kući sama da spavaju...ja radila prijem dece od 5 i 30. Oko 9h me zove stariji sin i plače,mlađi se probudio i povraća,a ja poludela,sama u vrtiću nemam koga da ostavim,pa sam se setila i pozvala komšinku koja je bila sa decom dok ja nisam došla,za to vreme je S. povraćao 3 ili 4 puta,samo šlajm,a od kako sam ja došla ništa

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 1396
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 22:24:25   
jess021
Dobro vece!
Rosi, da sto pre ozdravite!
Kod mene dosla sestra pa pijemo vino, tj. samo ja pijemuser posted image
Ana, izvini ako sam direktna, a ne razmisljate opet o iui ili vto? Nadam se da ces ipak ostati prirodno trudna, bar jos jednom.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 1397
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 22:32:57   
Jole84
Veče mamike user posted image
Rosi da se brzo oporavi nogica, jadničko mali....nadam se da ga ne boli mnogo.
Sanjice sve da te pitam, nisam ispratila, kako ti je mama? Jel ok pritisak sada?
Anči nikad se ne zna...ja sam sigurna da može da bude. Što kaže Jess, IUI ili Vto, mada ti verovatno nije do toga. Ima ko opravlja sve user posted image
Meni se Mila uspavala u 9. Posle 100 godina. Već mesec dana se uspavljuje u 1 noću i nikako da se vrati u ritam. Sada brinem da joj nešto nije dobro. Puste majke, ko će nama da ugodi user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1398
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 22:35:02   
Torbica
Cao mame, auh, da svi brzo ozdrave.. Zaista ko je zdrav, nema pravo da se zali ni na sta....
Ja sam okruzena momcima danas... Moja mama odvela ceru u Suboticu, vratice je u nedelju.
Toliko mi je lepo na godisnjem da vam ne mogu opisati. Bila sam preumorna, ali bas. Retko se zalim, ali ovaj moj tempo zahteva vise spavanja - koje ja sebi ne mogu da priustim... Vodila sam decake u igraonicu dva sata... Juce sam citala strucnu literaturu, danas nisam, bavila sam se Bozicnom i Slavskom trpezom user posted image
Popila domace vince malopre, sad cu na tusiranje pa mi je sve lepo sto znam da ovi moji ustaju oko 8 i 30 - 9.... Milina. Dusu svoju da oporavim narednih dana.
Ljubim vas sve

< Poruku je uredio Torbica -- 29.12.2015 22:36:09 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1399
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 22:37:16   
Sanjica26 RR
Jole, hvala na pitanju. Dobro je sad. Rekao joj je dr da je od vremena.
Sve je u redu sa Milom. Ssmo hoce mamu da ostavi na miru. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  54 55 [56] 57 58   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here