|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 22:48:53   
Torbica
Laka vam noc drage!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1401
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 22:51:55   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Ana, izvini ako sam direktna, a ne razmisljate opet o iui ili vto? Nadam se da ces ipak ostati prirodno trudna, bar jos jednom.


Razmišljamo naravno, lomimo se oko svega toga. Najveća prepreka su finansije, sve ovo oko Kanade nas je potpuno poremetilo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1402
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 22:59:52   
Jole84
Torbi ti uvek kao u mašini...stvarno ti treba odmor user posted image
Sanjice, bitno da je bolje, ovo vreme je haos i za srčane bolesnike, i za one s problematičnim pritiskom.
Anči a o državnom trošku? Ne sećam se kako beše, ali mislim da i za drugo dete postoji šansa za dve vto o trošku fonda.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1403
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 23:19:24   
mama krava
Zemunka...moja koleginica je prosle nedelje trazila kucu po gradu i nigde je nije bilo. Ma bice srecna ona i sa drugim poklonom. Ova kuca mozda stigne posle NG pa mozete za Božić da joj poklonite.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1404
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
29.12.2015 23:48:24   
Sanjica26 RR
Mk kad ces ovamo?user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 1405
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 1:19:48   
Ana RR
Jole, mislim da mi ne ispunjavamo uslove pošto je mm sad spermogram skroz ok a prva trudnoća je ostvarena prirodno (uz pomoć klomifena).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 1406
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 7:42:35   
eca89
Dobro jutro mamikice, evo i nas. Joj mi trebamo u Bosnu nekad u nedelju ili ponedeljak, idemo na nekih 20dana, baš trebam puno stvari ponijeti!
Euforija je krenula, mama samo zove na skajp, jelka je okićena i paketići spremni, jeeeeeeeeeeeeeee biće slatkiša za meneuser posted image !

< Poruku je uredio eca89 -- 30.12.2015 7:43:18 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1407
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 7:46:59   
bebilule
Jutro mame. Ajte, gotova kafa!
Mi smo stigli juce kod moje mame. Prvo putovanje proslo super, prespavao. Divno je sa bakom, eno nosa ga da podrigne dok ja pijem kafu user posted image . Ja odoh da pokupujem neke novogodisnje pokloncice za djecu mojih prijateljica. Onda se napucavamo i u moju firmu na dodjelu paketica. Ubjedljivo je nalmladji.
I opet je prespavao cijelu noc, probudio se u 7 user posted image

Ec, gdje ides u Bosnu? I nas su tako docekali paketici, jelka, gotov rucak, divota!

< Poruku je uredio bebilule -- 30.12.2015 7:48:31 >

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1408
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 7:54:20   
Anoniman
jutro i od mene, a ja pisem spisak i odoh u nabavku kada mi dodje baka da pripazi noru i unu, one spavaju, n imala samo jedno budjenje jutos u 7h kao alarm je user posted image budi mm tacno na vreme za posaouser posted image
a mni grudi kao kamen, nadoslo mleko , pa se ona zagrcneuser posted image

bebi lepo se provedite na dodeli paketica♡
juce sam napravila cudo od cokolade i cake popsuser posted image , a sama sam sa njih dve, sveki otisla u banju dadocekuje goste, a mm radio na prelazu, menjao nekog kolegu...

(odgovor članu bebilule)
  Direktna veza do poruke: 1409
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 7:57:35   
eca89
IZVORNA PORUKA: bebilule

Ec, gdje ides u Bosnu?


U Derventu i BL!

< Poruku je uredio eca89 -- 30.12.2015 7:58:01 >

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 1410
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 7:58:14   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: eca89
A.spava ja isto nemam pojma sta da kupim A.za novu godinu.


Bilo šta, samo ne kinder jaje user posted image

Šalu na stranu, pisala sam negde nekad. Ana je obožavala ono malo jagnje crtani i prevtnemo sve živo i kupimo joj to jagnje. I kao glupo nam da bude samo igračka, pa ubacimo još 3 kinder jajeta (tada je to bio jedini slatkiš koji je jela). Mm i ja stojimo, ona otvara i napeti kako će da reaguje na jagnje, kad ona vrisnu ''KINDER JAJEEEEE'' Splaslnuli smo kao izduvani baloni!!! user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1411
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 8:01:20   
eca89

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: eca89
A.spava ja isto nemam pojma sta da kupim A.za novu godinu.


Bilo šta, samo ne kinder jaje user posted image

Šalu na stranu, pisala sam negde nekad. Ana je obožavala ono malo jagnje crtani i prevtnemo sve živo i kupimo joj to jagnje. I kao glupo nam da bude samo igračka, pa ubacimo još 3 kinder jajeta (tada je to bio jedini slatkiš koji je jela). Mm i ja stojimo, ona otvara i napeti kako će da reaguje na jagnje, kad ona vrisnu ''KINDER JAJEEEEE'' Splaslnuli smo kao izduvani baloni!!! user posted image


Ha, ha, ha koja kraljica, slatko me nasmija. Nemam pojma, igračaka je puna kuća, ona ih samo prepipa, trenutno joj nisu zanimljive, jedino su joj zanimljivi kablovi, daljinski, telefoni sve ono što ne smije.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1412
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 8:05:58   
branki*
Jutro,mame,boka mi ima temperaturuuser posted image
Eco,kad putujete?i moja obozava daljinske,telefone,sve ono sto nisu igracke,a igracke nista.
Vreme grozno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1413
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 9:52:06   
branki*
Opet ja!taman se nerviram sto cu morati danas da otkazem bizi casove,jer ne mogu da secam boku pod temperaturom,i pisem poruku,kad zove me njegov logoped i kaze da ce doci po njega da ga odvedede i dovede,e,super je,posto smo blizu!boza kad je vidi na vratima,ima da se postroji odmahuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1414
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 9:58:03   
eca89

IZVORNA PORUKA: branki RR

Opet ja!taman se nerviram sto cu morati danas da otkazem bizi casove,jer ne mogu da secam boku pod temperaturom,i pisem poruku,kad zove me njegov logoped i kaze da ce doci po njega da ga odvedede i dovede,e,super je,posto smo blizu!boza kad je vidi na vratima,ima da se postroji odmahuser posted image


Branki, baš je super logopoed! Evo i ja odmaram dušu, joj žene ja ne znam šta je sa njom, počela je ozbiljno da se ljuti kada joj uzmem nešto sa čim ne smije da se igra, ako se dohvati slučajno, igra u mjestu i maše rukicamauser posted image , baš ćemo se ponosati!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1415
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 10:01:22   
Torbica
Dobro jutro,mi ustali u pola deset_,ovo je zivot! user posted image
Branki,da brzo prodje...

< Poruku je uredio Torbica -- 30.12.2015 10:03:44 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1416
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 10:04:10   
branki*
Eci,drugarica joj je istauser posted image vec histerise kad joj uzmem nesto ili ne dam ono sto nije za nju!a,smesna je kad krene da igra uz muziku,klima se levo desno,sita se ismejem od nje!
Torbi,uzivajuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1417
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 10:56:20   
emicaa
Eco jesi li razmišljala da joj kupiš neki fin telefon,kad već voli user posted image i povedi me sa sobom molim teeeee user posted image
T je spavala cijelu noć jutros do 8,mogla sam zakasnit kod dr,sreća pa me zaova nazvala da kaže da će doći u pola 9

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1418
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 11:43:57   
vonavoj
I mi smo lepi spavale..sinoc sam prebacila J u krevetac..da je vratim polako,spavala je do pola 8.. jeste se budila,ali nastavila.
A mm i ja sinoc bili na koncertu Harisa i vratili se u pola 1,a T jos budna..odlepila sam...tako ih moja mama cuva..samo se igra..ovo je drugi pyt od kako se J rodila..
Nama je bilo super..ali m3 sad sve boli..nisam u kondiciji..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1419
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 11:44:43   
vonavoj
Anci,a da probatr i sad sa klomifenom?
Um,spava cele noci bez budjenja?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1420
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 12:12:55   
adulence
Jaooo zene evo i mene arelja i ja bili danas da kupimo mm i Ivi neke pokloncice,sada to sve moramo da spakujemo da tata i seka ne vide...ja sinoc napravila tortu,danas cu salatice ,a mozda i pitice jer mogu da stoje jako su socne,a sutra cu svinjski file da spremam...kuma moja ce dpneti neke kiflice,cake popse i tako...gladni ostati ne cemo...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1421
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 12:13:36   
daca77
D.dan, mame!!!
Mi i dalje nemirno spavamo...mirna je samo 2-3h i onda krece okretanje, ustajanje, bacakanje po krevetu...dobra stvar je sto ne place i ne trazi da je uzmem, ali kad je vidim da u pola noci stoji u krevecu, muka me uhvati, jer se bojim da ne ispadne preko ograde...user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1422
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 13:02:30   
eca89

IZVORNA PORUKA: emicaa

Eco jesi li razmišljala da joj kupiš neki fin telefon,kad već voli user posted image i povedi me sa sobom molim teeeee user posted image
T je spavala cijelu noć jutros do 8,mogla sam zakasnit kod dr,sreća pa me zaova nazvala da kaže da će doći u pola 9

Pa, mislila sam onaj na dodir sto ima razne zvukove ili daljinski, ali skontaće ona brzo da to nije našuser posted image ! Slobodno, ima mjesta, čekam teuser posted image !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1423
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 13:03:22   
adulence
Jaooo poludela sam sad,upravl su me zvali mm tetka i brat od tetke,dolaze za pola sata!Ja njih mnogo volim,ali pizdim od toga da me neko pozove i kaze ja dolazim,pritom Relja se uspavljuje i ako ga budu probudili roknucu se...bas sam se iznervirala...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 1424
   RE: Razgovori mama 12/15 [chat]
30.12.2015 13:16:43   
Sanjica26 RR
Dobar dan drugari. Ja sam ustala u 7, a Sofija je spavala do 10. Luda sam zena. Posle otisla do skole. Kratko sam se zadrzala. Sad cu da spremam rucak deci i da malo odmorim.
Branki znaci Boka je zaribala?
Von da li je moguce da Tika moze toliko moze dugo da bude budna. Baba voli zabavu


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here