|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 7:17:18   
vocicana
Dobro jutro lepotice debelice.
Mamajuser posted image user posted image
Sony, ispadne da necu da se javim a znas koliko si mi draga, najveci user posted image za tebe I malog, samo rastite!
Ljubim vas sve, nasminkana I posle sto godina idem malo sredjenija na posao, obukla sam I haljinicu, da istaknem svoje carobne oblineuser posted image , koliko mi je krivo sto nije hteo juce slikomat da vam izbaci sliku, pih!
Ljubim vas, cao.
Bubiuser posted image za uz I bebca, vidis kako slusa svoju mamu. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 1826
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 7:36:10   
MAMAMAJ
Dobro jutro, drage moje ranoranilice user posted image
Evo išla do wc, nema ništa, sve ok, ništa ne boli. Ustvari bole ne kukovi, tvrd Mašin krevet, prija mi za kičmu, ali za kukove užas.
Ja ću još malo da odspavam, pošto će i K sigurno spavati do 9, jer je i on loše spavao, zbog zubića, a moja M bi spavala do 12 da ne mora da ustaje čim ustane K, da joj nešto ne promakne... user posted image
Javljam se kasnije ponovo

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1827
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 8:09:43   
IvanaSK RR
Idi odmaraj, poljubac za stomacic!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1828
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 8:11:14   
Anck Su Nmaun
Cao stomacici!
Juce ostavila decu kod bake i isplakah se kaooo kisa... hormoni poludeli user posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1829
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 8:25:35   
emicaa
Dobro jutro,
Bubi bravo za srculence user posted image
Ja sam se noćas probudila sa strašnom mučninom,sreća nisam morala trčati do kupatila.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1830
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 8:38:23   
borica
Dobro jutro trudnicice, sto volim kad vidim da ste se raspisale. Ja sam bas pocela da kasljemuser posted image . Voci user posted image za haljinicu. Mamaj, odmaraj saljem ti veliki user posted image . Bubo bravo za srculence.Anck, i ja sebe ne mogu da prepoznam , placem na sve zivouser posted image .
Marincice, pa gde siiii? Nadam se da je sve u reduuser posted image
Sony, drago mi je da si sad bolje user posted image


_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1831
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 8:46:27   
popkica bebic
Dobro jutro... Zamislite samo, spavala sam do pola 9. user posted image Mada, nocas sam bila budna od pola 1 do pola 4.
ASN, drzi se, ne znam koliko su ti stara deca, znam samo da moja do 20.godine ne idu nikud. user posted image Sala, pojma nemam kako da se odvojim od V kad se budem poradjala. MamaZmaj, izdrzi jos koji dan da nam deca budu vrsnjaci po kalendarskoj godini. user posted image Voci, Alex, Ivana i sve ostale user posted image user posted image

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1832
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 8:48:35   
emicaa
Popkice ja čekam da ti odeš na porod pa da vidim kako će ti biti bez V,tako će i meni bez T jer isto kukamo user posted image ja sam rekla najradije bih se poradjala kući samo zbog nje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 1833
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 8:50:03   
Anck Su Nmaun
Ma nisu one male 4 i 5,5 i stalno idu kod bake ali sad ja nisam sva svoja od hormona..boze nisam plakala ni kad sam ih jos manje ostavljala nego eto...hormoni.
Secam se jednom kad sma bila trudna da sam plakala na crtani film...mislim sta reci user posted image

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 1834
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 8:57:53   
madre
dobar jutaruser posted image evo ja omlatila burek, pa rekoh da vam se malko javim pa da dospavam, treba mi snaga da djuskam vecerasuser posted image
anck koliko deca ostaju kod njih?
mamaj, vidim da te muce kukovi, a mene recimo rasturaju prepone, kada ustajem hodam kao rasrafljena dok se ne uzigam, sto bi rekla moja baba! i da, BH me urnisuuser posted image
ja sam se zaaaaledila dok sam ODVEZLA bogija u vrticuser posted image jos danas sam ga odvela, pa cemo da napravimo jedan mini rasput...
jako cesto imam nagon za povracanje, i pomalo povratim gde god stignemuser posted image
bubice, super za srculenceuser posted image
popkice, doslo je vreme da i ti malo odmoris, kad ides kod svojih?
voci, brav za haljinicu, nadam se da se nisi smrzla!

< Poruku je uredio madre -- 31.12.2015 9:01:01 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 1835
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 9:00:59   
MAMAMAJ
Emicee, Anck, razumem vas sve, evo moji se probudili i sad se svi gnjavimo ovde po krevetu, i razmišljam kako podneti razdvojenost, posebno od K, koji sad 8.og puni 17meseci...user posted image
Mene sada ništa ne boli, Bogu hvala, tako da ustajem sada polako, da pijemo seka i ja kafu, prostavim čorbicu koju sinoć nisam mogla da spremam, pa ćemo videti dalje.
Popkice, neka budu vršnjaci, odličnooo user posted image
Madre moja, ja ti se noćas namučih samo tako s BH, najozbiljnijim ikada.
Ovo je bilo prvi put da me nešto stvarno bolelo za sve tri trudnoće, a da nisam prikačena na indukciju.

< Poruku je uredio MAMAMAJ -- 31.12.2015 9:05:18 >

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1836
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 9:05:45   
Anck Su Nmaun
Ma tamo su vec par dana, i ja sam bila dva dana i dosla kuci da veceras izadjemo..i kad sam krenula kuci nekako sam se stuzila user posted image A sutra ujutru idem po njih user posted image

Inace, neznam da li je neka mama viserotka osetila ovo, mislim da su mi trbusni misici skroz razvuceni .. neznam ni kako da se izrazim iskreno. Ponekad kad se okrecem u stranu onako me bas zaboli ili cimne bol gornjih trbusnjaka, vise je onako neprijatno . Posle ovog treceg ima da ih nema user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1837
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 9:11:42   
jess021
Drage moje sad gledam spisak i vidim sve ste januar i februaruser posted image
Al je proletelo!
Samo da vam svima posaljem poljubacuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1838
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 9:56:40   
alex88
Dobro jutro! Nesto mi je bila teska noc,samo da se ne ponavlja ona bol od juce!Moracu da vidim sa Dr ovih dana dal predlaze neku terapiju,a da i malokrvnost je tu,al dobro nije strasno,normalno je to kod nas trudnica!jedino me brine taj pesak sto je krenuo I sto su da nazovem napadi katastrofa bolni user posted image

< Poruku je uredio alex88 -- 31.12.2015 9:57:14 >

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 1839
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 10:09:06   
isidora88
Bubice bravo za srculenceuser posted image
Alexx nadam se da neces imati napade, to bas boliuser posted image
Vec zaboravih dtabsam procitalauser posted image
Jutros bila na kontroli, pritisak se unormalio, cekamo termin, osim u slucaju naglog skoka tenzije, ali nadam se da se to nece desitiuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 1840
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 10:37:39   
MAMAMAJ
Alex, konsultuj se obavezno, ne smeš trpeti bol.
Nemojte piti Prolom vodu u trudnoći, šta god vam ko rekao, znate da ona pokreće stvari u organizmu, da tako kažem, nema potrebe da se u trudnoći baš ona pije, pijte Rosu.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 1841
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 10:48:41   
borica
Drage moje, da vam se javim, pa cemo mi jos malo da krenemo. Zelim vam pre svega da se lepo provedete uz svoje najmilije, a u novoj godini bih vam pozelela zdravlje pre svega,ljubav a sve ostalo ce doci.
Mamaj, Anim vas cu posebno da pozdravim i pozelim srecu, jer brojite sitno.
Ljubim vas i user posted image sve moje drage trudnicice!!!!

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 1842
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 11:28:18   
Animsaj9
Hellooo svima!
Ova moja desna slonovska noga od jutros još gora, a i grudi bar mi se čine da su od jutros nabujale- gde će još teškooo meni.. Hoce li ovome doći kraj
Kako ste od jutros ?
Ja nemam osećaj da je večeras NG...

(odgovor članu borica)
Direktna veza do poruke: 1843
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 12:14:58   
IvanaSK RR
Ni ja nemam osećaj da je docek...
Srecan put ovima sto putuju i idu u goste, ostali nemojte previše da budete na nogama (kao ja, pa me sad boli stomak :( )

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1844
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 12:48:19   
BubaBubica
Animsaj bliži se kraj user posted image zato i otičeš toliko. user posted image

Dobar dan drage, ja pre podne imala friziranje, završila sa time sad se bacam na sređivanje kuće, jer se nova godina čeka kod nas, biće nas 6 porodica na okupu. A ja slomljena, opet se nisam dobro naspavala, kad sredim kuću obavezno ću da prilegnem malo inače neću izdržati do ponoći.

Ljubim vas sve! Lep provod danas!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1845
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 12:58:04   
madre
anim, nisam razumela, je l ti noga otekla? a grudi ce jos da nabujaju kada nadodje mlekouser posted image kada ides na ctg? je l pricala nesto sa dr vezano za porodjaja?
bubice, 6 porodica?user posted image treba to nahranitiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1846
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 13:13:38   
Animsaj9
Da madre noga otekla, ja vodim trudnoću u dz, dr dala uput i rekla srećno, ne znam ni ko će me poradjati ni ništa i ne bitno mi je samo da bude ok, idem sad na ctg samo, sledeći imam 4tog ako dočekam
Bubi odmori samo polako, i lepo se provedite večeras

< Poruku je uredio Animsaj9 -- 31.12.2015 13:19:43 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 1847
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 13:22:12   
pipi_coco
Aloha drugarice user posted image

Mamamaj drzi se, brzo ces ti to cini mi se, želim ti puno srece, da sve bude uredu, brzo i bezbolno,
Anim i tebi također isto želim. I ja se pitam kada se grudi prestati da mi bujaju, a imam još skoro 3 mjeseca, pa još kontam nece valjda ostati ovolike i poslije, kud sam se
djela s njima ovolikima user posted image

Ja zamjesila i ispekla kiflice za veceras, idemo na docek kod prijatelja pa cu da ih ponesem, i lipsala sam, sad cu malo da prilegnem.



_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1848
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 13:23:56   
madre
pitam te, jer su meni obe bas, bas otekle, ali opet leva malo vise... je l ti rekla dr nesto za taj otok jedne noge?

< Poruku je uredio madre -- 31.12.2015 13:24:52 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 1849
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 12/15 [chat]
31.12.2015 13:28:56   
Animsaj9
O grudima više neću da pišem... Ja inače nosim grudnjak 75F onda mozete zamisliti koliko sam uska u obimu grudnog kosa, a kolike su mi grudi, a sad su jos malo nabujale pa bi mi da postoji jos veća korpa bila ok al na taj obim. Počeću da padam na nos od njihuser posted image
Nije nista madre, nisam se ni ugojila puno 8-9 kg, a i pritisak mi je ok, a nemam ni proteina tj imala sam u početku 1- 2.

< Poruku je uredio Animsaj9 -- 31.12.2015 13:32:47 >

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 1850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  72 73 [74] 75 76   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here