|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 64 65 [66]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
30.1.2016 22:41:32   
marinchica
NM, ja sam na mejl naznacen poslala prijavu za savetovaliste za petak 05.02, valjda ce mi odggovoriti. Bas ce mi znaciti da odem.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1626
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
30.1.2016 22:42:03   
IvanaSK RR
Hvala ti na informacijama.
Ja sam jako besna na drzavu, tako da se samo iznerviram kad krene prica o tim i slicnim temama, na kraju to ne izađe besplatno, nego tri puta skuplje.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 1627
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
31.1.2016 8:43:20   
vocicana
Dobro jutrouser posted image
Pa upravo sam zato i napisala, nemaju anesteziologa vikendom?! Zato sam i ja pisala o svojoj neverici, kada mi je rekla, znam i ja da je besplatan tretman, ali vidis ti, posle idu lekari, pa i treba kada smo neorganizovani.
Spavala sam srednje zalosno. Jastuk i krevet i moja tezina, ne mogu da se okrenem nocu, kada se okrenem, to je raspadanje sistema.
Isi je dobro, radjena joj je revizija, ali su je prvo uspavali pa to odradili, human gest, zar ne. Bebac je kao secer, postavicu vam sliku kasnije.
Mi u Ks nemamo laktacijske sestre i msm da bi im to bilo smesno kada bi rekla da je toliko vazno, nego da odem ja tamo kada treba, pa da se ne vracam vise, pozdravljamo se i cao zdravo.user posted image

< Poruku je uredio vocicana -- 31.1.2016 8:44:29 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1628
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
31.1.2016 9:00:42   
emicaa
Dobro jutro,Voci jeste li još na planini?
Mene T i jutros probudila,mm ustao sa njom a ona meni na vrata i viče mamaaaa,pava Doda sa mamom.Kad je ušla u sobu naravno da nije mislila na spavanje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1629
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
31.1.2016 9:05:42   
Nimfa
Dobro jutro, ja da vam user posted image

Dobro smo, sinoc mi je bilo lakse jer je bebac sutnuo, ali sam celu noc imala neke mucne bolove , sad mi je sve ok. Necu vise da diram nista tesko, to je bilo da detetu nadjem igracku ko da je toliko bitna , i morala sam da pomeram i ako me mm ubedjuje da je gledao i da nije tamo. Idem u sredu na pregled pa cu videti da nije nista ozniljnije.
A za epidural sam uzasnuta pogotovo za Nis , sta izjavljuje nas direktor Gaka, sramota. Ja sam trazila sa E a ona sestra samo sto me nije ubila pogledom,pita da li sam normalna , epidural je zabranjen user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1630
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
31.1.2016 9:22:34   
alex88
dobro jutro devojke.Nim drago mi je da si dobro,a za te price direktora nemam reci.Voci vazno da je Isi sad dobro a i dobro je da su je uspavali,pa nemora jos i odmah posle poradjaja da trpi i ciscenje.

< Poruku je uredio alex88 -- 31.1.2016 9:23:34 >

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 1631
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
31.1.2016 9:24:19   
vocicana
Gospode Boze, ja nemam reci o epiduralu i svim tim stvarima. Ja nisam ni jednog jedinog momenta bila izmatirana kako cu se poradjati, u koje doba, cak sam i anesteziologa bez ikakvog ustrucavanja pitala, izabrala za sebe, ostaje samo pracenje bebice i dogovor za termin. Ama strasno!
Emicee jos smo gore, sutra idemo kuci, iskreno, kako sam se izlomila na krevetu, nocas i ovih noci, jedva cekam da se ispruzim u svoj. user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1632
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
31.1.2016 9:36:09   
popkica bebic
Dobro jutro! Cele noci oka sklopila nisam...V je zapusen nos,pa je hrkao, pa je vristao, pa mi je spavao na ledjima. A ja... Umirem od straha. Bojim se porodjaja, bolova, i imam utisak da necu saradjivati u toku pregleda i napona. Joj, sta mi je vise??? user posted image

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 1633
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
31.1.2016 9:42:50   
alex88
Popkice bice sve u redu,trebala si da se dogovoris sa dragoljubom da se porodis na carski,pristao bi sigurno,jednostavno objasnis mu zasto.Nemoj da se plasis ovog puta bice mnogo lakse i brze,uzdaj se u Boga.

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 1634
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
31.1.2016 9:45:54   
emicaa
Popkice ne znam šta da ti kažem,biće sve dobro.Popričaj sa nekim o tim strahovima,sa psihologom ili tako nekim.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 1635
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
31.1.2016 10:39:20   
krin 40
Jutro trudnice...Ne znam sta da vam kazem,meni je taj epudural sra..e i nikada ga ne bih trazila,posebno posle tooolikooo losih iskustava iz mog bliskog okruzenja.Naravno,svi smo razliciti,svako za sebe odlucije.Popkice probaj da mislis na nesto drugo,da se opustis malo.Ja da ispratim danas jos jedno dete i da se vratim u krevet

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1636
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
31.1.2016 10:45:20   
mega
Popkice i ja nisam nista spavala,maloj bolelo uvo,pa se celu noc vrtela dok nije zaspala.
Nos zapusen,kaslje jadna non stop.
Sinoc me je bas nesto zdrmalo 4 puta,onako kao kontrakcije u ledjima.
A sada nista ne osecam.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 1637
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
31.1.2016 13:59:48   
Anck Su Nmaun
Cao devojkee
Bili kod mojih pr4nocili dve noci .. nikako se nisam naspavala user posted image
A juce bili na neki rodjus sedela sam dobra 4 sata raspala sam se.

Danas me citavo jutro stomak probadao user posted image user posted image Kao da me neko nozem ubadao na sekunde user posted image
Uzasno se osecam citav dan!

(odgovor članu mega)
Direktna veza do poruke: 1638
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
31.1.2016 15:20:36   
vocicana
Moracu da odem u adekvatnu temu, ali ja sam osetila juce i danas posebno, posle pesacenja, da mi se stomak dobro stvrdnuo, donja polovina, da li je moguce da su kontrakcije, mada sam vec dobila obavestenje da je moguce da je to, da su nepravilne BH kontrakcije. Bas je neprijatno.
user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 1639
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
31.1.2016 16:13:41   
popkica bebic
Voci, ne brini, to su pripremne kontrakcije ili lazne. Ne bole, samo se stomak skameni. Ako te muce, ne naprezi se, lezi na bok i odmaraj. Alex, Dragoljub na carski pristaje samo kad se mora, a da li postoje druge metode za to ja ne znam, a nemam ni sredstava.:) Zelim prirodni porodjaj, ali ga se abnormalno bojim, valjda sam i izmrcvarena od trudnoce,oticanja i bolova i secanja...slutnji, ocekivanja...
Molim Boga samo za DOBAR ISHOD, a kako cu proci samo On zna!

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 1640
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
31.1.2016 16:29:12   
vocicana
O Popki hvala srce moje!
Ja nisam odusevljena cr ali kada je moranje nije pitanje. Naravno, jos sam manje odusevljena posledicama prirodnog porodjaja, ali nemam mnogo izbora.
Zna On da nas cuva, zna i kada ce i na koji nacin da nas sacuva, ne bi dao da nam se nesto ruzno desi.user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 1641
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
31.1.2016 16:56:52   
alex88
Ma hoce Popkice da pristane,ja imam tu mogucnost izmedju carskog ali Sam ipak odlucila prirodno!Bice sve u redu

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 1642
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
31.1.2016 18:03:22   
IvanaSK RR
Mi svratili do Akse, kupila cetiri pelene Hello Kitty user posted image , mrezaste gace i dva bodija na bratele velicinu 62 :)

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 1643
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
1.2.2016 2:01:03   
dijana1*
Nova tema Klikuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1644
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  62 63 64 65 [66]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  62 63 64 65 [66]
Idi na:







Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...
Uloga placente (video)
video
Nakon implantacije, iz perifernih ćelija blastocista, razvija se deo strukture zvan placenta, koji služi kao veza između...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here