|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 13:59:31   
marinchica
Pa ovo je najhladnije sto cemo valjda imati uopste ove zime.
Pratimo ja mm vremensku prognozu, dugorocnu, zbog bake.user posted image
Posle ove nedelje kao bice do 5 max, min oko -2, ne vise.
blaga zima, temperataure iznad proseka za ovo doba godine, vetar slab juzni i jugoistocniuser posted image user posted image
Alex zlaaato mojeuser posted image

< Poruku je uredio marinchica -- 3.1.2016 14:01:10 >

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 14:04:15   
isidora88
Mega meni je termin 8.02user posted image
Mamaj jos malo i stize bebacuser posted image
Marincice drzim fige da sto pre ode sveki, bas ti ne treba da te nervira...
Moje dete stuca i skace po stomaku, nije ni cudo da stuca po ceo dan kad samo skace pa mu zapadne vodauser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 14:33:36   
MAMAMAJ
Alex moja, kako si ti danas?

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 14:43:40   
alex88
onako,zezaju danas ledja pa se utoplila i lezim ceo dan.

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 16:24:51   
BubaBubica
Pozdrav devojke moje! Juče nisam pisala jer mi nekako bilo muka, loše, nisam bila za druženje ni u real life.
Došla mi sestra, kuckam vam kasnije

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 16:41:44   
popkica bebic
Ovde kod nas koliko je lepo toliko je i jezivo. Vetar fijuce zvukom iz horor filmova. Moj V je sa mm bio na sankanju u ful opremi za to i bas se lepo proveo, eto radosti decije! Ja se pridruzujem klubu bolnih prepona i karlice, a nikog nema da uskoci u pomoc, ponekad kao da ce beba da ispadne. Ujutru nosim doznake u skolu i pocinje bolovanje. Ali, kako otici do skole kad je navejalo i kliza se...user posted image

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 17:16:06   
borica
Isi user posted image i moj se bas oseti kad stuca, duse maleuser posted image .
Marinceuser posted image , Popki user posted image za bolovanje, ako moze muz da ti odnese doznake bilo bi najpametnije resenje.
Bubi, Alex i ja sam danas sva nikakva, od silnog kasljanja je poceo stomak da me boli, cak se malo i stegouser posted image , par puta me preseklo po sredini,zabrinula sam se. Da popijem karamelizovano mleko i odoh da legnem.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 17:41:29   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: vocicana

Imas temu za to, ali mast Chloramphenicol 1% za sluzokozu nanesi, mozes ujutru po kap acidi borici rastvora, pa onda mast, proci ce.



Hvala puno...ja mislila da ta mast ne sme u trudnoci... taj rastvor moram da kupim.
A evo sada citam uputstvo, kaze moze proci placentu i biti prisutan u majcinom mleku i zato se.ne preporucuje tokom trudnoce i dojenja... moracu sutra do dz..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 17:58:08   
madre
ME, to ti virsusno sto posto, prolazi za koji dan! tako da ti to samo sto vise ispiraj fizioloskim! fizioloski u spric, strcnes u oko i onda gazom od spoljasnjeg ugla oka ka unutrasnjem, ali nemoj razmazivati, samo blago obrisi...
drugari moji dradi, sve vas jako grlim, srecna sam zbog snega jako, uzivali smo svi zajedno napolju, sada su bogi i mm vani, a ja pravim pitu i cekam kumu da dodjeuser posted image
anim, bravo drugarice, sve cestitke, bas me zanimaju detaljiuser posted image
mamaj, aj na grudvanje ti polako, da poteras malouser posted image user posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 18:03:42   
Anck Su Nmaun
Jao bre zenice mene ledja ubiseeeee
Nije da sad nesto radim preterano pa se umaram, ono po malo ali ja vece jedva docekam.
Sad sam ustala ..jedva i tako mi noga klecnula zamalo se nisam razbila. Donji deo ledja mi je uzasss, od bola ne mogu ni da ustanem.
Kad se usudim da proset_am .. posle se pokajem kud sam uopste isla, jer onda nemam snage ni da se umijem pred spavanje.user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 3.1.2016 18:04:46 >

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 18:09:30   
MAMAMAJ
Žene, da znate, Madre je u pravu...
Sutra ja s decom na grudvanje user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 18:24:31   
IvanaSK RR
Ti bi mogla sutra u porodiliste, a ne na grudvanje user posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 18:35:46   
madre
pa posle grudvanja u porodilisteuser posted image
ti si, mamaj, bese sve spreimila, kupila, oprala?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 18:39:30   
MAMAMAJ
Madre, mila moja, još u prvoj polovini decembra...
8.12.me dr pregledala i rekla da sam počela da se otvaram, da se bebac spustio, da idem kući da spremim sve i čekam svaki čas...
Važi...
Iko, ako odem pre tog grudvanja, častim te... user posted image

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 19:20:52   
IvanaSK RR
Ja cu da ti dodjem u porodiliste, samo ako očiste puteve user posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 19:23:56   
vocicana
Sony...Marinchice moja....Alex...mamaj user posted image
Stigla kuci od mame, setala sam po snegu, kao takmicenju u brzom hodanju, ali je prijalo samo tako, obozavam setanje.
Sada sam napravila jednu lepu bajaderucu, sutra mm I ja dve godine, dve godine kako me je prvi put poljubio, a sada ce nas biti troje, bas sam srecna.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 19:29:08   
vocicana
Mila slobodno, Chloramphenicol se nikako ne preporucuje da se vaginalno nanosi, lokalno zbog mogucnosti ulaska u bebinu zonu, jer ostecuje kostnu srz. Okularna primena je drugacija, s toga dva tri dana slobodno,jer je potrebna iz nekog razloga dezinfekcia I baktericidno delovanje na lokalnom nivou. Acidi borici slobodno, a za ovo drugo kako hoces, daleko je oko od placente I vise ce ti masti ostati van oka nego u samom oku. Posavetuje se sa nekim, ali mislim da to svakako smes.user posted image ..?ovakve ce ti oci bitiuser posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 19:31:03   
vocicana
Ti ces duso moja lako, ma grudvaj se sa decom, samo pazi da ne odlete nogice u visuser posted image , a porodjaj ce ocas posla biti gotov.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 19:31:45   
Nestrpljivaa
Dobro vece drage moje nije me dugooo bilo svakakvih problema pa nikako da se javim.Ne znam da li su sada sva tri tromesecja u jednom pa ne mogu da nadjem pa cu ovde da se upisem,nadam se da nije problem.I mi smo saznali da ocekujemo jos jednog bebirona ..user posted image

(odgovor članu MAMAMAJ)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 19:57:57   
vocicana
Dobrodosla nestrpljivaaaa!!!user posted image za user posted image , nadam se lepim druzenju!!!!
Jao divno, sva tromesecja su tu, nisi nista pogresila

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 20:03:55   
Nestrpljivaa
Hvala puno i ja se nadam,prvu trudnocu sam provela vezana za ovaj forum a onda sam morala prestati neko vreme.Ali opet sam tu sa vama

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 20:10:47   
BubaBubica
Ode sestra, sad grickam pržene krompiriće sa kečapom pred kompom, baš zdravo user posted image ali mi baš prijaju, nije mi muka od njih.

Mamamaj draga nikako da te izguram iz ove teme user posted image samo da ste mi živi i zdravi pa kad krene user posted image

Mi smo danas malo bile napolju, devojke se igrale u snegu, smrzli nam prstići hehehehe
Još sutra pa posle prognoziraju otopljenje.

Sad je stigao tata, javiću se posle

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 20:13:24   
emicaa
Da i ja malo virnem,mi danas šetali sa Dorom,vodili je u neki park sa životinjama.Ovde ni s od snijega nema niti će biti u skorije vrijeme a baš mi žao zbog Dore ona bi se obradovala.
Mamaj ti ćeš dočekati i 14 januar dva u jedan user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 21:51:27   
Anoniman
Nestrpljiva draga cestitammmmmuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Trudnice (1-42) nedelja 01/16 [chat]
3.1.2016 21:55:54   
alex88
Cestitke Nestrpljiva,zelim ti laku trudnocu user posted image

(odgovor članu Nestrpljivaa)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here