|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
3.2.2016 17:45:30   
krin 40
Hvala Emice.Svi su odusevljeni,cerka najvise.Sin krece na jesen sa faxom pa je svesna da nece moci toliko paznje da joj posvecuje kao sada.Bas se raduje novoj zanimaciji

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
3.2.2016 18:25:55   
vocicana
Krin user posted image za srculence, bas samo lepe vesti se cuju.
Ja sam pala s nogu, danas isla sam na komisiju, zakljucili su mi bolovanje 23.2. Naravno Voci ce tu da taktizira, pa cemo to bolovanje malo da odlozimo. Isla sa mm na groblje, nani je danas 40 dana bilo, kupila preparat gvozdja, palo je ipod donje granice. Uzela rezultate, ama stala nisam ceo dan.
Mama nesto nije fit, za to se sada posebno sekiram, bas mi je nesto mucno sve vezano za njeno zdr stanje, toliko sam se nasekirala, a rezultati stizu tek sutra. Skrining je radila prosle godine, sa te strane je sve bilo ok, ali oseca se umorno, samo bi lezala, nema neki apetit narocito u zadnje vreme, a ja samo kada pomislim na 5 % stvari koje znam, glava me boli. Nadam se da ce sve biti ok. Bas mi je svaki dan prenapet, nema sansi da jedan prodje a da se ne sekiram za nesto. I tako...
Popki i mega...user posted image za vas da se sto pre raskrstite, verujem da je strasno tesko sada pred kraj.
LIsa,, mene ceka isto sto i tebe, ali razmisljam pozitivno, sto kazes, kada pogledas krevetic, sve prodje. Jedva cekam da se upoznam sa svojim detetom.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
3.2.2016 19:34:35   
marinchica
Cek cek zenska, kako mislis odlozis bolovanje? De pusti pp, ako ne mozes ovako.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
3.2.2016 19:54:10   
vocicana
Imas pp draga....user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
3.2.2016 19:56:02   
marijana22
Pozzz

samo da vam mahnem, citam sa tel ali me mrzi da pisem. Malo sam se svrcaka ovih dana pa sam uvece bas umorna. Popki , mega cekamo lepe vesti
Ostale user posted image user posted image

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
3.2.2016 21:53:58   
Nimfa
Pozz i od mene user posted image

Mi ceo dan setali da iskoristimo lepo vreme, bila sam i do doktorke pogledala rezultate,sve super. Sledece ned uz jedva cekam,valjda ce da nam kaze pol,ako beba nije mnogo stidljiva pa da se krije user posted image
Sad idem da spavam i nadam se da cu konacno da spavam bez seckanja user posted image

(odgovor članu marijana22)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
3.2.2016 22:03:58   
alex88
user posted image za rezultate,srculence,bolovanje .Mene ceo dan ubi glavauser posted image i sve me zivo boli,kao da se raspadam.Pritisak 130/90,imam osecaj da cu se razboleti,nece valjda opet neki virus,nijedan da me zaobidjeuser posted image ,ko baba sam samo kukam.Valjda cu sutra biti bolje.Lepo i mirno spavajte

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
3.2.2016 22:08:44   
IvanaSK RR
Marincice, ti si u blizini, aj na krofne :)
Krin, isti si slučaj kao i ja, prestace te tamo u petom, sestom mesecu :), tad cu ti napraviti koliko budes zelela. Drago mi je da si cula srculence.
Nadam se da se niko nece razboleti, ljubim vas sve

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
3.2.2016 22:20:51   
emicaa
Ostanite zdrave,dosta je bilo bolesti i virusa user posted image
Ja na svakih 15 minuta moram pipi,to nije normalni.Ako do aprila ne bude bolje put do Doboja će nam trajati 48 sati user posted image
Laku noć,lijepo spavajte.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
3.2.2016 22:37:30   
IvanaSK RR
Hahaha, tako i ja pipi stalno. I kad nisam trudna, slaba mi besika, sad jos gore.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
3.2.2016 22:41:29   
pngpme
Bila sam na pregledu danas i prošao je super, sve je u redu i doktorica kaže da joj se čini da je djevojčicaaA! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
3.2.2016 23:11:59   
popkica bebic
Mamike drage. Ceo dan pokusavam uzaludno da se javim. Koci! Krin user posted image zauser posted image ; Pngpme bravo za user posted image
Ja sam preko dana super, vesela, raspolozena za druzenje, seta mi se i sl,a kako padne noc ja upadam u strah. Definitivno mi 9.m. ne prija. Samo molim Boga da sve bude kako valja, ja psihicki vise ne mogu! Tako mi je blizu porodjaj, a tako daleko.

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu pngpme)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 0:06:54   
BubaBubica
Drage moje devojke, meni danas muž uplatio net, od sutra sam sa vama user posted image sad odoh spavati jer sam baš nešto umorna, pa se kuckamo ujutru.
Laku noć!

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 8:00:46   
mega
Dobro jutro,stomacici.Kako ste spavali?
Ja nikako,na svaka 2 sata sam se budila,isla na wc.
Beba se i po noci mrda,kad ja legnem na desni bok,onda se lupa,
ne odgovara joj,a ne mogu celu noc na levoj strani da spavam.
Juce sam predvece jos usisavala,brisala prasinu,a kad je doslo vreme spavanje,sve boli.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 8:32:08   
alex88
Dobro jutro user posted image !Budila sam se i ja nekoliko puta,ali opet nisam toliko lose spavala!Mega,Popkice mogu da zamislim tek kako je vama,ali jos malo,samo da bebe rese napolje

(odgovor članu mega)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 9:21:14   
Nimfa
Dobro jutro user posted image izvolte na user posted image

Ja sinoc imala bas grozne bolove , zamalo da odem do bolnice , smirili su se za dva sata. Imali smo odnose ali ne znam kako bi to moglo da utice pogotovo sto pazimo i u prvoj trudnoci smo imali odnose pa me nikad nije ni najmanje zabolelo, a sad kao da mi je neko seko donji deo stomaka. Plus mi je i doca rekla da je sve savrseno super user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 9:32:56   
Anck Su Nmaun
Izgleda nesanica dosla i kod mene na vrata user posted image
Prvo probudim se u sred noci tako i bauljam po sat vremena, a preko dana ne mogu zaspati nikako.
Rano ustajem pa mi je pre prijalo da odremam malo oko podneva, sad legnem i nema saaasne.

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 9:49:32   
popkica bebic
Dobro jutro! Mm, moj V, tata i svekar, otisli su u goste rodbini moga muza. Sada mi V bas nedostaje... Sinoc smo se setali i jedva sam zaspala, razvali me karlica. Jedva cekam da se porodim, samo da sve bude dobro. P.S. Ima li neka mama da se brze porodila zbog fizicke aktivnosto?
Prvu trudnocu sam odrzavala i jedva se porodila, a sada ne stajem po ceo dan, utesite me, hoce li to uticati na porodjaj?

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 10:00:59   
vocicana
Dobro jutro mackice.
Vidim nema spavanja, ja sam lepo to nocas slozila, samo neka potraje.
Oecam malisu stalno, porastao je, cekam doktorkuda mi se javi pa da dogovorimo kontrolu.
Alex...Ivana...Popki....MEGA....sve moje user posted image user posted image samo budite hrabre.
KIsa je padala celu noc. Bas je sada zahladnelo, ali sta da se radi, bas je tesko za podneti.
Moram danas do majke da idem, da vidim za te rezultate, da vidim sta cu sa tom zenom da radim, sva sam user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 10:34:05   
mega
Popkice,ja sam i prvu i drugu trudnocu odsetala ne znam koliko,non stop bila u pokretu,na biciklu bila u sve tri trudnoce do 7meseca,i oba puta sam se jako lako porodila,sad cemo da vidimo kako ce biti treci put.
Mada kazu da setnja jako puno znaci,jer se razvijaju misici dole,i bude lakse.
Svako ima svoje iskustvo,a i nije svaciji organizam isti.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 10:46:17   
alex88
Bice sve u redu Voci,ja pokusavam da sto manje razmisljam o nekim rezultatima,al to je ipak jace od mene user posted image ,bice mi svakako uz user posted image lakse dok cekam.Mozda gresim sa odlukom a mozda i ne,ipak sam odlucila prvo kontrola pa ona ako mora histerektomija.Ali sve u svemu ja sam jos malo postigla svoj cilj a ostalo bice kako mora.Izvinite sto mracim temu a i nije tema za to.
Png user posted image za devojcicu,Bubice upadaj,falila si

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 11:12:01   
Nimfa
Zene a da probate sa ananasom , kazu da on sadrzi nesto sto podstice porodjaj , mozda i uspe user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 11:28:36   
BubaBubica
Joj nespavalice moje, ajmo da popravimo raspoloženje, ko je za kaficu? user posted image Meni sad u trudnoći jako prija obična kafa sa mlekom bez šećera, pijem je svaki dan, baš baš mi prija! A što sam sanjala ružno user posted image tačno sam se probudila pod sresom, užas, ne podnosim kad tako san realistično doživim!

Popkice i ja sam bila puno na nogama u obe trudnoće pri kraju i imala brza oba porođaja. Da sad bude isti porođaj kao prošla ja ću biti zadovoljna. user posted image

Nimfa, moguće je da je od uzbuđenja i odnosa, meni je tako bilo u drugoj trudnoći. Mada nosila sam nisko pa moguće je da je zbog toga, sad i vidim i osetim da mi se materica diže baš visoko, što mi je nešto novo, obe trudnoće sam nosila nisko. Zato izgleda otud i osećaj da mi je želudac u plućima kad se najedem, kao da mi se svi organi dižu na gore.

alex user posted image i vi meni ste jako falile!

Evo mene od danas u 14. nedelji, i zvanično u drugom tromesečiju! Ne mogu da verujem, izgledalo mi je tako daleko! I kako sam se počela osećati bolje, ja krenula da vozim bicikl, oslikala sam drugarici zid u sobi njenog sina, ona je pred porođajem svaki dan isčekuje da krene, tako mi je bilo slatko dok sam bila tamo a oni osluškuju svaki znak da li kreće user posted image i tako na treći dan završim zid, i sledeći dan (pre tri dana) prokrvarim tamno braon. Preležala sam ceo dan, sa nadom da će se smiriti samo ali ne. Otišla sam kod ginekologa, odmah me je primio, radio mi je UZ, beba u redu, veselo skakuće ko navijena u stomaku user posted image nema hematoma, sve je u redu, tako da sam se verovatno preforsirala. Prepisao mi je utrogestan i mirovanje, kontrola za tri nedelje. Bila sam na UZ i pre nedelju dana, i tada i sada kaže dr da mu liči na batu user posted image i ja sam videla neki visuljak user posted image tako da nam izgleda stiže mužu pojačanje! Ovo je baš godina puuuna dečaka! Uzbuđena sam jer mi je ovo potpuno novo, baš sam ušla u štos sa devojčicama user posted image nisam se još usudila da kupim nijednu stvarčicu, ne znam zašto, valjda čekam da bude sigurnije za pol.

Nego, prebacila sam slike sobe sa fotoaparata na komp, stavljam vam samo da nađem odgovarajuću temu user posted image

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 11:29:21   
mega
Ja nista ne isprobavam,neka dodje samo po sebi,to je najbolje.
Ja sam imala predlog od doktora za drugi porodjaj da dodjem kada hocu,
ako imam neki poseban datum,pa da me porodi,to je bilo
2.nedelje pred kraj,ja sam mu rekla hvala lepo,ali majka prirode ce da ucini svoje.

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 11:38:45   
IvanaSK RR
Bubice, nedostajala si!
Bravo za devojcice i dečake :)
Sto se tice bolova i odnosa moguće da su povezani, a ni ne mora da bude. Jedino znam da odnosi mogu brze da izazovu porodjaj, zato Popkice, uvece, umesto losih misli, uhvati muza :)

(odgovor članu mega)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.
Da li znate ko su dugine bebe?
U stvarnosti, dugine bebe su ostrva ljubavi koja nas podsećaju na izgubljeno dete, na taj način se povezujući sa njim. K...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here