|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 11:42:51   
MakiJ
Jutro. Hladno danas, mene bas glava boli. ja cekam ekspertni pa da vidim dal je sve ok user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 11:46:53   
Nimfa
Mega upravu si , nego znam koliko sam ja bila nestrpljiva, plus sto sam sedam dana prekoracila termin, a ananas je voce pa ko voli da jede nista ne kosta user posted image
Za bolove ne znam moguce da je beba nize ,uglavnom pauziracemo neko vreme, bar do uz-a .

Bubo bas bih volela da vidim slike, ja isto volim da crtam tako samo sto to radim amaterski mislim obicnim bojama i kod svoje kuce user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 12:42:26   
krin 40
jutro devojke,bas mi je zao zbog vaseg ne spavanja:(..Ja i dalje kao top,samo se budim da povratim,operem zube i nastavim.Ja ne verujem da nocu iz sna me budi mucnina?Zao mi je mm,on radi a skace na svako moje ustajanje nocu.Imamo duplex pa je u frci kako pospana silazim niz stepenice.Sasavko moj mali.Odustala sam od bilo koje hrane.Stvarno mi se nista ne zadrzava u stomaku

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 13:05:44   
IvanaSK RR
Mene i sad zna da probudi mucnina. Kako ti stomak reaguje na tecnost?

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 13:07:58   
mega
da li se bolovi ispod stomaka kada su kontrakcije u pitanju javljaju isto na razmake kao i kada imamo bolove u ledjima?
Pitam,posto sam oba prethodna porodjaja imala kontrakcije u ledjima,da me ne bih sad iznenadilo.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 13:09:56   
krin 40
Smrsala sam vec tri kg...voda,sok,caj sve povr.za pet min

< Poruku je uredio krin 40 -- 4.2.2016 13:11:39 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 13:21:07   
IvanaSK RR
Mega, mislim da da, ali nisam sigurna.
Krin, i ja isto tako. Mesec dana nisam mogla nista ni jesti ni piti, posle Big Mek, pizzu i koka kolu, sad vec mogu pomalo i druge stvari.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 13:23:30   
emicaa
Png bravo za djevojčicu,Bubi i tebi čestitam dječaka user posted image
Mene izludi trčanje u wc svaki čas,samo što sjednem moram opet ići,kao da mi sjedi na bešici.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 13:28:36   
krin 40
Mega meni su kretale od krsta ka donjem delu stomaka.Jao big mek,sta to bese,xaxa...a ni moje omiljene kineze,ma nistaaaa

< Poruku je uredio krin 40 -- 4.2.2016 13:29:13 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 14:21:23   
Ella2407
Dosada na posluu,haha
Buboo nek si nam doslaa.. Drago mi je da je sve ispalo okeej..
Ja vec par dana osjecam ,al bukvalno samo osjecaam,nije da me boli.. Donji dio krsta i malo ono donji dio stomaka,ono kao pms.. Samo skroz blago.. Ne boliii..
Jel to normaalnoo? Paranoicna saam odma,haha
I jucer sam osjetila u par navrata ko treperenje ili vibriranje skroz nisko.. Skoro u ,,gospodji,, da izvinete
Sta bi to moglo bit..
Ljubim vas svee user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 14:35:30   
IvanaSK RR
Jaoj, da, Krin, zaboravih na kineze, i njih sam mogla :)), istina, bilo mi je lose od njih, pa ih nisam od tada jela :)

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 14:46:22   
emicaa
Krin sve te razumijem,i mene redovno bude mučnine samo što više ne povraćam ali i dalje mi je muka a 17 sedmica.Moraš stalno piti da ne dehidriraš a i jesti,kuvaj sebi supicu iz kese,onu sa pjetlićem.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 14:58:41   
krin 40
znam Emice da istu muku mucimo.Proci ce valjda,ali da je gadno jeste.

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 15:08:33   
IvanaSK RR
Ja nisam ustajala iz kreveta, nisam mogla, napor mi je bio i tusiranje. Ako tad nisam zapala u depresiju, necu ni posle porođaja user posted image
Emice, jos malo i bice ti bolje.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 15:20:09   
krin 40
Isto tako je i kod mene.Srecom pa su mi deca velika.Mm radi bukvalno sve po kuci,ja ne mogu da pipnem nista

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 15:24:50   
mega
Meni danas ceo dan beba bas,bas aktivna,a kad odem na wc,
sedim na wc solji,i piskim 5 puta s pauzama,katastrofa.
Mozda se sprema za napolje,hahaha.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 15:37:57   
Nimfa
Krin znam kako je ja sam povracala celu trudnocu sa E i smrsala 10kg ali ona je srecom bila super. Meni je svaki miris smetao i tesko sam nalazila bilo sta da pojedem a da ne zavrsi napolje. Nisam se odvajala od wc-a, samo ako idem do doce i tad jedva. Inace pila sam neki bugarski magnezijum sumece tablete to mi je bas pomagalo ali svekrva je to kupila nzm gde samo jednom i nije mogla vise da nadje, a ni jedan drugi mi nije prijao. Nije mi bilo lose i kad sam pila samo po gutljaj koka kole znaci ne vise samo jedan do dva gutljaja nekoliko puta dnevno i krekere ali njih sam sam silom jela jer mi ukus nije bio nikakav ali mi je zato mucninu smanjivalo dosta u roku od desetak min.
Sad sam uzela neke nove lekove za mucninu po preporuci doktorke ali ne pijem ih jer nemam preterane potrebe, a i ipak nisam nizakakvu hemiju pogotovo u trudnoci.

(odgovor članu mega)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 15:54:12   
emicaa
Kad sam se onesvijetila u završila u hitnoj medicinar mi je dao neki lijek za mučninu,posle par minuta sam se super isjećala ali sam zaboravila kako se zove lijek a nije mi nigdje zapisao,šteta.Jedva čekam da se najedem a da mi posle ne bude loše.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 16:04:51   
popkica bebic
Opet koci rr. Ne mogu vise da se kuckam kad hocu. Moja beba se ceo dan razvlaci, imam snazan pritisak na creva i besiku i boli me desna strana vagine i prepona toliko da jedva hodam. Sada sam Georgina, slonica Mica i sve one koje su trudne 100 godina! Mega, ja cu i tebe da ispratim...

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 16:32:30   
Nimfa
Ovaj lek se zove antimetil, apotekarka mi je rekla da je i sama koristila i da je odlican, nemacki je proizvodjac i prvi je lek kod nas za mucninu u trudnoci, a od skoro je u prodaji.
user posted image

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 16:49:56   
IvanaSK RR
Eto, da sam to znala pre tri meseca. Krin, sto ne uzmes?

(odgovor članu Nimfa)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 17:29:29   
marinchica
Au ala se vi mucite s mucninom....user posted image
Ja sam uvek nesto zvackala nije mi bio nikad prazan zeludac, ali cim bih ogladnela makar malo bilo mi je onako pri-muka....to je bilo prva dva meseca trudnoce...
Mene je obisla mucnina generalno gledano ali mi je kicma naplatila zato svoj deo posteno...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 17:51:02   
IvanaSK RR
Ja jedva čekam da se porodim, sa sinom u trudnoći sam bas uzivala. Sada non stop razmišljam o porodjaju, ali bukvalno non stop. Jos dodatno ludim sto ne daju mob posle porođaja. U suštini, sad znam sta me ceka i samo mi je to u glavi. I ko ce da prezivi jos četiri meseca...

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 17:55:07   
vocicana
Duse moje.
Bubo moja user posted image dobro mi dosla nazad bas si nam nedostajala. A jako volim sto su decaci.
Popki, naravno rezultat joj nije dobar, crp je otisao u tacku,.svaki dan me neko nervira i sekira, samo da nisam mirna.
Nadam se da ce me zvati u narednih sat vremena, samo da vidim sta je doktorka odlucila. Mnogo mi je zao.
MakiJ javljaj kakve su novosti, nadam se stvarno da sve bude dobro.
Tuzna ima problem, los joj je double, ne javlja se vec neko vreme, bas sam se skenjala zbog nje. Radila je i triple, nema je moram da vidim sta se desava.
A nasa Isi uziva sa momcima, mali spava, siska, miran je kaze, dobrica. Ona je malo umorna, ali sve u svemu ok.
Marinchice mojauser posted image

< Poruku je uredio vocicana -- 4.2.2016 17:56:29 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 18:30:06   
BubaBubica
Mene ovu trudnoću hvataju sulude misli da sam nekako ugrozila zdravlje svoje bebe i da se neće roditi zdrava, Bože ne znam kako smem uopšte o tome da razmišljam, ali kad čitam o ovim virusima baš umem da se utripujem ali gadno. Ne sećam se tačno da li su me ista pitanja mučila i u prošlim trudnoćama ali obavezno skrećem misli kad uhvatim sebe da razmišljam o tome. Baš ume da bude uznemirujuće, u nekim trenutcima me čak panika uhvati. user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here