|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 19:21:01   
mega
Ja sad odoh na spremanje za krevet,danas mi je dosta tezak dan.
Dole nesto pecka,ali ne kada piskim,vec kad sedim.
Prepona desna otkida,ledja bole.
Jedva cekam krevet.
Popkice,sad cemo nas dve zajedno.

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 19:33:21   
emicaa
Popkice sad se nešto sjetih,jesi li ti prvi put posle poroda bila sa Kristal u bolnici,nešto mi u glavi da si se družila sa nama tamo kod mamica.
Mi večerali i gle čuda došla mi muka a nije mi ni danas glavobolja zaobišla.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mega)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 19:47:17   
madre
Drage moje drugarice, pratim vas svakodnevno! Zao mi je zbog mucnina,bolova u ledjima,preponama... ali uskoro ce prociuser posted image
Popkice,tebi je,verujem,najteze. Navijam da bebica uskoro krene i da se druzite! Ljubim vas sve jako

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 20:03:12   
Ella2407
Niko nista ne zna o mojim problemcicima :/
Jao kako sam se iznervirala na mm-a.,
Ne mogu da vjerujem da ovakav nekad postane.. Fujj
Znaci odbrana mi diplomskog sutraa i zamolim ga da me preslusa ,kaze mrsko muu..
Pa gdje to imaa,a ja za njegaa,ne mora ni pitat.. Podrazumijeva se.. Svee
A za mene je uvijek sve teskoo
I eto.. Opet se rasplakaa..
Katastrofaa

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 20:23:44   
vocicana
Ellla nema plakanja samo hrabro, srecno na diplomskom i ocekujemo da nas obavestis kako si briljirala. Malo optimizma u temu.
Sve smo bljak danas, ali sutra ce biti bolje. Obecavam da cu vam javiti sutra lepe novosti sa uz, ja sam usitnila polako, ali lepo mi je.Pricala sam sa mm malo pre, kako ne bi volela da sam mu neprivlacna, da mislim da sam uzasna jer nisam neko ko se stalno zali te mi ovo fali, te ono, da me stalno nesto boli. kako ne zelim da mu se smucim zbog stanja u kakvom sam...samo se nasmejao i rekao mi, pa to je duso normalno, valjda me poznajes.
Teska situacija....user posted image

< Poruku je uredio vocicana -- 4.2.2016 20:24:52 >


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ella2407)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 20:40:10   
IvanaSK RR
Ella, srecno! I nemoj da se nerviras, muškarci znaju da budu bas bezosecajni, mada to uopšte ne znači da te ne voli.
Voci, nisam razumela sta je sa rezultatima tvoje mame?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 21:07:33   
popkica bebic
Emice, tako je! Dr Kristal i ja smo "prije". Njena Dora je od mog Vasa starija dva dana. Upoznale smo se u bolnici. Ona je cekala carski, a ja porodjaj, 18 dana sam se posle termna porodila. Sada cu, nadam se, do 9.da se porodim.
Isli u Tempo, ubi me karlica, prepone, sve! Jaoj! Samo kukam, PRASTAJTE!

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu mega)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 21:11:16   
IvanaSK RR
Popkice, samo kukaj, lakse ce ti biti!

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 21:44:38   
borica
Dobro vece drage moje, citam vas redovno sa mobilnog a nisam mogla da komentarisem. Danima smo u nekoj jurnjavi. Juce ceo dan pomagali mojoj majci nesto, danas isli da gledamo barave za ulazna vrata, menjali smo celu neplanirano, ali je bas lepa. I tako...Inace ja sam dva puta veceralauser posted image ,stidna kost me 9i dalje boli, neka d vise nekad manje, navikla sam se.
Ella ne znam koja si nedelja, ali to probadanje - ziganje grlica, bolove u stidnoj kosti imam i ja. Sirimo se, ja to tako tumacim. Bubice user posted image za decaka, png tebi za devojcicu, bas je to lepo. Ja sdam danas saznala da moja sestricina ceka sina, inace razlika nam je 4 dana u terminu.Ona vec ima cerkicu 17 meseci.
Popkice slobodno pisi, zato smo ovde. Potpuno te razumem, najgore je kad cekas a nikako da krene.

_____________________________

Majčino srce je duboka provalija na čijem dnu ćeš uvijek naći oprostaj.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 21:47:02   
emicaa
Jao Popkice pa tvoj Vasa voli starije djevojke user posted image Čuješ li se sa njom,kako su njih dvije.I ja kukam svaki dan,nemamo šta da ti praštamo. Nevjerovatno mi je da su te pustili toliko da preneseš,ovde je 12.dan kraj,onda izazivaju porod.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 22:01:18   
mega
Popkice,imas pp.
Drage moje,ja vas pozdravljam,odoh na spavanje,cujemo se sutra,
ako se ne porodim do tada,hahaha.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 22:05:28   
alex88
I ja bi samo kukala ,nema sta ne boli da hoce makar glava da prestane
Ela srecno,Voci javljaj koliko ste porasli!ja jedva cekam da dr stigne sa odmora da idem na uz,po upute I da mi zakaze skidanje serklaza

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 22:21:20   
isidora88
Trudnice drage,samo da vam mahnemuser posted image
Mi smo juce dosli kuci, polako se navikavamo, ja sam preumorna, nisam se 10 dana naspavala, sve spav u ratama, sad pogotovo, budjenje na 2 sata, ali nekauser posted image
Zelim vam lepe i brze porodjaje kao sto je bio moj, ljubim vasuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 22:32:28   
popkica bebic
Isi, user posted image za bekanu i porodjaj! Nadam se da sada vise nemas problema sa pritiskom..
Emice, slabo se vidjam sa njima, Kristal radi, a ja sam zbog muzevljeve profesije (pop) :) otisla van KVa da zivim, tako da smo se svele na telefonsko druzenje ugl. Bas sam umorna, nadam se da svi ovi bolovi doprinose otvaranju i sirenju grlica.

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 22:36:50   
popkica bebic
E, da, Emice: Ni prvu ni ovu sada trudnocu nisam ni najmanje prenela. Ja imam duge cikluse, pre V na skoro 50 dana, dakle ovulacija je bila 30 i nekog dana, pa je logicno kasnije poradjanje, a sada su mi cikliusi bili na 37 dana, dakle O je bila negde 23.dana ciklusa i zato je termin u februaru a ne u januaru, ali me sve ovo frustrira i zbog straha od toga da ce me poslati na indukciju, a ja to neeeeee zeliiiiim!

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 22:58:59   
Jole84
Zdravo okruglice drage user posted image Kako ste mi?
Od sutra cu cesce da se druzim sa vama, krenulo je sitno odbrojavanje user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
4.2.2016 23:00:52   
IvanaSK RR
Jole, sitnooooo user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
5.2.2016 0:16:49   
marinchica
Voci mojauser posted image user posted image , sta cu ja bez tebe mesec dana kad se ti porodis....
Bez obzira sta se desavalo sad oko tebe, moras glavu gore i samo na dobrobit bebice da mislis. Ja sam mnogo volela svog svekra, bio je covek jednom, predobar (ne znam gde je nasao onu), i ko zna kako bih sve to podnela, ali sam nekako stavila neku izolaciju oko sebe za emocije. Mislim da nisam, da bih pobacila. Sigurno. Moras biti tu za nju i pomoci joj, sta i da je u pitanju, ali pokusaj na svaki moguci nacin da bar ublazis koliko god je to moguce osecanja. Mnogo osecaju bebe sve. Nije lako, mozda nije ni izvodljivo, ali bar pokusaj...sta drugo da ti kazem.
Popkice jos maaalo samo izdrzi, kako rece ona baka 12-og. Drz se!
Ella i ja se pohvalim muzu kako sma i pored stomaka oprala kupatilo, skuvala rucaak, napravila muffine s limunom, i zamolim ga samo malo ledja da mi izmasira jer su mi se otpisala...ne odbije ali kuka isto"a taman sam zadremao", "a bas sad???"
ovo moje malo se iiiigra u meni, levo, desno, vrti se....kukala mi majka, sta cu kad bude duplo veci...
isi, Alexuser posted image
Joooooleeeee, pa ova tvoja roda s tickera prelete sve. Auuu. user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
5.2.2016 0:45:48   
alex88
Jos malo Jole user posted image ,gledam moj tiker i bebac se okrenuo glavom na dole user posted image ! Pratim vas al slabije pisem,komentarisem,nesto sam bljak ovih dana
Marincice user posted image
Lepo spavajte

< Poruku je uredio alex88 -- 5.2.2016 0:46:45 >

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
5.2.2016 8:22:45   
emicaa
Dobro jutro.
Popkice,Mega jel počelo guranje user posted image
Opet sam ne naspavana.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
5.2.2016 8:56:17   
vocicana
Nakucala sam kilometarski post i izbacila me je user posted image
Sve vas grlim, moram za mamu da spremim nesto, pa se javljam kasnije i sa izvestajem sa uz.
Mnogo me nervira sesija.
Popki drzi se, mislim na tebe, bice svaki cas duso, sve predsimptome imas, mama mi je bas juce pricala o tome.
Mami se kks jos promenila odprekjuce, cuvajte decu i sebe na prvommestu, ovaj virus, ovaj MUTANT koji sada hara je strasan.
Javljam se kasnije malo.
Sve vas user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu marinchica)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
5.2.2016 9:01:51   
alex88
Dobro jutro devojke! Celu noc me budio jak bol u glavi,mislila sam krenuce porodjaj,I sad me tisti,neznam sto ne prestaje, pila sam panadol,prestane malo pa krene ispocetka user posted image !

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
5.2.2016 9:24:43   
Anck Su Nmaun
Dobro jutro i laku noc... ne vidim na oci a i dan je takav ubio se za spavanje user posted image
Samo da vas sve pozdravim..odoh u krevet.

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
5.2.2016 9:29:04   
Nimfa
Dobro jutro user posted image
Ja konacno lepo spavala , vreme napolje nije lose pa odma planiram kako da se iskoristi user posted image
Sanjala sam baklave pa cu morati danas da ih pravim njam njam user posted image
Voci cula sam za neki virus ali su valjda rekli da ga nema kod nas ??

(odgovor članu alex88)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Trudnice (1-42 nedelja) 02/16 [chat]
5.2.2016 9:29:53   
popkica bebic
Dobro jutro! Sta se radi? Ja sam i dalje neporodjena, aaaa! Ubi me kicma,kosti... Opet kuuukaaam... Narod iz parohije me smara pitanjima da li sam se porodila. Ne mogu vise da ih smislim, gade mi se ta pitanja, bas sam nervozna! Alex, kakav ti je pritisak? Moze biti i od ovog vremena, uzasno je, svaki dan novo godisnje doba. Voci, kako si? Mama?

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu mega)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







FOTO: Oproštaj mame od starijeg deteta, pr...
Emocije te razvaljuju. Ne možeš da ga/je pustiš, a znaš da moraš. Ta količina ljubavi prema starijem, i uzbuđenja jer je...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here