|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
25.2.2016 21:50:59   
eca89
Joj, Branki mogu misliti kako si bila ljuta, a vjerujem da ti je bilo veselo sa njom kod dr.
Meni je nos u haosu, sve me zivo boli i tako.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
25.2.2016 21:56:11   
Maraj
Evo mene drage. Bila danas na vma kod dermatologa. Skinuli mi one mladeze na vratu. Da l rekose da su papilomi. I jao sto boli. Sa strujom su me przili
Jedva izdrzah. Sad mi vrat crven. Tek treba kraste da se stvore. A terapija samo pantenol. Onaj veci mladez ispod pazuha isto nije mladez nego nesto...ne zapamtih sta... e to su me slali kod plasticnog hirurga. On bi trebalo to da mi secne sa anestezijom.... nisam to isla danas , samo ovo na vratu....
koliko mi se mladeza pojavilo u trudnoci , to je strasno. Mislim ja ih zovem mladezi , dermatolozi imaju neki drugi naziv za ovo...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
25.2.2016 22:04:26   
Ana RR
Maraj, moja kuma je isto skidala i kaže da jako boli. Nije izdržala da joj sve skinu. Ja sam isto imala puno po vratu ali su mi se povukli sami od sebe.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
25.2.2016 22:17:40   
vonavoj
Stigla sam na manikir,jer mi je tata dosao sa posla,pa ih pricuvao..i onda je mm dosao u 6,i odem na depilaciju,jer u ponedeljak idem kod ginekologa..da bi me kod kuce sacekao haos,sydovi,igracke,sve razbacano..J place..reko sta se desava,na to ce mm.ne znam sta joj je,non stop place...heeellooo..dete je ceo dan odvojeno od nas,trazi nas..i mrak na oci kad sam videla ispod oka modro/crveno!!! Pala mu je,ali nije video kako???? Aman,kako je to cuvas!! I eto,to je moj odlazak bilo gde..presedne mi sve..kako je to tuzno..sorry,devojke,samo kukam i mracim.ali olaksam se..user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 7:46:50   
eca89
Dobro jutro mamike, evo i nas.
Joj, Von baš ti je teško, ma ne mračiš, samo te iskukaj, olakšaj dušuuser posted image user posted image !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 8:01:17   
emicaa
Dobro jutro,T do 5 spavala super a posle me izludila načisto,svaki čas nešto u snu plakala,pa se budila,vrtila.
Von ništa ti ne mračiš,zato smo tu,da se iskukamo jedna dugoj.
Eco jesi li bolje danas?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 8:02:49   
branki*
jutro i od mene!
danas moram do opste prakse da produzim bolovanje malo po malo..
eco,kako ti je?
i mene nesto grlo malo boli i ova deca vidim kijaju,boza i kaslje malo.
von,dragauser posted image sta bre mracis,samo se ti izjadaja ovde!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 8:22:43   
Trcosava
E moja Von. Ja nigde ALI NIGDE ne idem bez prikolice, makar jedne. Juče sam išla na depilaciju i da mi iseče ona dva urasla nokta. Ja unutra, napolju me čeka mm i deca u autu. Posle porođaja sam jednom čak Luku unutra unela. Ja nemam ni ko da ih pazi ni da ih pričuva.

Moram malo dete da pohvalim za juče. Ceo bogovetni dan je bio u kolicima. Ok vadili smo ga, ali dete ni jednom nije zaplakalo. Dremnuo je pola sata u autu kad samja bila na depilaciji i ceo dan nije spavao. Nit kenjkao, nit gnjavio. Moja divna mala dobrica. Ručkao, sedeo u stolici kad smo jeli. Ma nemam reči. Zato je pravi arambaša na podu. Dok je Ana bila suprotnost totalna. Nismo mogli nigde duže od 10 min da sednemo dok je bila u kolicima, ali zato na podu je bla super. Nikakvo pentranje, ništa. Zato je sad smotana do neba user posted image

I tako. Sad da još malo srknem kafu, pa da rasklonim kuću. Mada nema nešto puno, ali u dnevnoj je haos. To moram da rasklonim.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 8:41:24   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ostavila Sam T kod kuce. Danas ne radim.Mislila sam da vodim T kod zubara.
Sto znaci da moram Sofi da vucem. I juce sam je vukla. A napolju se naoblacilo. Vidicu da li je to izvodljivo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 9:02:18   
vonavoj
user posted image user posted image trco,ti si bas u sosuuser posted image . ti bese i ne vozis,da vozis mogla bi da pobegnes..sreca moja sto ja vozim!user posted image
Od trena kad se probudim,tj,zvoni sat,J se budi i place,mukica,i samo ide zamnom,.jutros sam je ja vodila,nije strasno tamo plakala..ali kod kuce se bas zali,tuznouser posted image
Prezivecemo,znam da ce proci,znala sam nece biti lako,ali bas ovako...user posted image user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 9:16:55   
Sanjica26 RR
Von ako ne place u vrticu to je onda super. Meni su roditelji neki pricali da T stoji kod vrata i place sto nema njenog Tate. Sad me dusa boli sto sam morals da je dajem u vrtic.
Bice to super kod Jokeuser posted image

Mi smo se navikli da nemamo nikog da nam pomogne oko dece. Samo ne znam kako ce da izgleda od septembra kad ih dadilja ne bude cuvala.Tada ce da bude haos.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 26.2.2016 9:21:30 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 9:49:53   
dijana1*
Pozdrav mameuser posted image
Slabo stizem da se javim. Svaki trenutak koristim dok mi U nije na sisi da nesto sredim po stanu. Neverovatno koliko god sredjivala i cistila uvek je u haosu. Za to su zasluzne igracke ali brate ima nas i mnogo pa samo nase prisustvo pravi guzvuuser posted image
Sanjice pako ce ih cuvati?
Meni Vuk od septembra krece u skolu, e to ce biti veselo.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 10:18:42   
branki*
Von,sreca je velika sto vozis,meni bi znacilo to samo tako!ovako uvek zavisim.
Jao,mogu misliti kako ce i ova moja kad krene u vrtic!
Cekam mamu,pa da idem kod dr.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 10:33:56   
eca89
Emice, Branki malo mi je bolje, hvala sto pitate.Mada imam osjecaj da ce svakog trenutka nos da mi otpane koliko ga vucemuser posted image !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 10:50:45   
Sanjica26 RR
Vrtic pre podne, a posle podne ce da idu sa mm na sluzbu. Sta da radimo. Kad T krene u skolu same ce ostajati.
Sad sam zvala mamu da ih cuva, jer Dadilja ide na nekoliko dana na analize. Rekla mi je da moram da ih dovedem kod njih. Ne moze Sofija tako dugo bez nas.
Meni je spas sto vozim. Sednem i prevezem se sa decom. Ne zavisim no of koga.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 11:39:05   
emicaa
Eco bićeš ti nama fina i bez nosa user posted image
Čekam mm pa da idem na posao,malo mi je bezveze što ne mogu ujutru ići pa da mi je ostatak dana slobodan ali ok,sreća pa ne ostajem dugo.
Branki jel i tvoja Boka puno vezana za tebe?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 11:40:56   
vonavoj
Sanjice,nemoj unapred,probajte! Mami ce sigurno biti lakse kod nje,nego kod vasuser posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 11:48:09   
Sanjica26 RR
Joj Von da mi je blizu pa ajde. A sta ako bude plakanja?! Ona kad place ne moze da se smiri. Mami CE da skoci pritisak. Ona je panicar.
Nemam pojma.
Najbolje ih cuva mm. I sa mamom sam zadovoljna, ali nazalost daleko mi je.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 11:49:54   
vonavoj
Umirice je seka,posto idu zajedno,bice lakse! Jednom moras da preseces. Koliko dana bi to bilo?

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 11:57:33   
Maraj
Dobro jutro.
ana ja skinuh ove moje s vrata. Vrat mi je sad ko da imam boginje. Ne znam kako cu medj ljude , pomisliće neko da sam zarazna user posted image

von i mene moj od jutros iznervirao. Na odmoru je inace , jutros L se budi on ga uzeo i pustio mu crtace da gleda....e ,a dete mirno , naspavano , on ga zakucao ispred tv-a , umesto da se malo poigra sa njim....

branki jer to produzijes porodiljsko , moram da krenem da se raspitam sta i kako tu ide , leti vreme , L ce mi za par dana 5 meseci user posted image ... ne znam kad pre....

suzi , jesu stigli mama i tata?

Jess jer koristis onaj dzak za spavanje , kako ste prosli s tim?

Zove me rodjaka da mi kaze da ceo N.Bg i Zemun nema vodu od veceras do sutra vece- 24 h.... uzas...moram na "navatam" vodu

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 12:22:50   
Sanjica26 RR
Von nisam mislila da T ide. Ali mozda bi i mogla.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 15:40:17   
branki*
emice,jeste,nas dve smo ti non stop zajedno..
sanjice,slazem se savon da nije losa ideja da i teodora ide,bice sofiji zanimljivije.
maraj,nije,otvorila sam obicno bolovanje od 65 posto preko dr opste prakse,pa cu posle da se vucem preko nekog specijaliste,moram tako.covek je inace diiivan,razume kako mi je i uvek mi izadje u susret.a,nisam znala da si ti defektolog!bas si me prijatno iznenadila.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 18:23:00   
emicaa
a Branki pa tebi je onda kao i meni user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 21:42:37   
jess021
Evo i meneuser posted image
L malopre zaspala, ne znam sto tako kasno. Ja sad sela i razmisljam sta bi sve mogla sutra uraditi.
E da, krvna slika joj je super, sad sam mirna.
Maraj, jel ti prolazi to od skidanja mladeza? Meni su sve te male bradavice otpale, jos ima tek po koja.
Branki, super pa si uspela da produzis porodiljsko.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
26.2.2016 23:03:47   
superm
U krevetu sam- konačno!
Mlađi sin krenuo u vrtić u ponedeljak i već se razboleo user posted image
Ja imam upalu bešike.
Da po...user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here