|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 7:27:07   
branki*
jutro,mame!
superm,bzvuser posted image
mi ustali,svi sem boke.mm ode da ostavi prase u pecenjaru,spremamo sutra bozi za rodjendan,tortu sam narucila,meni ostaje da napravim corbu ,meze ,gibanicu i mimoza salatu.trebace da donesemo jos neki sto,to me nervira kod tih velikih ruckova...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 801
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 8:00:44   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Naravno moje su se probudile. Sinoc sam kasno legla. Citala za mladeze. Mama me zvala. Brine se.
Idem da I'm spremam dorucak.
Branki lep provod.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 802
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 8:37:23   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: vonavoj

user posted image user posted image trco,ti si bas u sosuuser posted image . ti bese i ne vozis,da vozis mogla bi da pobegnes..sreca moja sto ja vozim!user posted image
Od trena kad se probudim,tj,zvoni sat,J se budi i place,mukica,i samo ide zamnom,.jutros sam je ja vodila,nije strasno tamo plakala..ali kod kuce se bas zali,tuznouser posted image
Prezivecemo,znam da ce proci,znala sam nece biti lako,ali bas ovako...user posted image user posted image

Vozim, samo ne u Sloveniji user posted image

Za vrtić ne znam šta da vam kažem, ova moja deca hoće kod svakog. Juče bio drug sa kolegom Luka kao kučence, samo uz nogu i smeje im se.

Jutro mame. Kao naspavana sam. Trese me neka groznica, tj uveče mi tako hladno. Sinoć sam se jeeeeedva ugrejala, pa mi posle bilo vruće.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 803
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 9:05:56   
superm
user posted image user posted image Dobro jutro!
Jedva da smo nešto spavali...malac je toliko kašljao...dala sam mu Berodual inhalaciju, držali ga pored otvorenog prozora. Mm otišao na posao. Kako li će izdržati

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 804
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 9:32:14   
Sanjica26 RR
Superm kreni da ga inhaliras na 8 sati.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 805
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 10:02:23   
cockic
jutro mameuser posted image
deca gledaju crtace ja da sredim malo stan kad smo svi tu ko da je bomba pala.ali nema veze tako mora dok su maliuser posted image
pa kad otopli malo kasnije idemo ja i oni napolje oko 12h bi trebalo da bude lepo.juce sam spremala grasak ostao i za danas.
sto se tice kaslja moji kasljucaju pomalo cera nocu par puta se zakaslje suvo dajem im beli slez.a onda ujutru ima malo i zrelog sekreta.sin preko dana jednom dva puta se zakaslje.nadam se da ce to biti ok,jer od sledece nedelje pocinjem da radim.
a cera mi trazi da busi usi,rekla sam da necu busiti dok ne trazi,vec 6 meseci prica samo o mindjusama.tako da cemo busiti uskoro.ovde mame iz vrtica mi rekose da u tc stadion buse sa dva pistolja u isto vreme sto je valjda ok.i cena zavisi od mindjusa.ja sam alergicna na sve tako da bolje da nisam busila usi.mada ne znaci da ce njoj smetati kao meni.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 806
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 10:02:42   
ivaMark
Zdravo drugari user posted image

Meni je komp u kvaru mesecima, a preko mob mi je smor da pisem, nisam navikla.

Deca i ja smo 24h zajedno, i to samo sa mnom. Retko kada nam dodje neko a jos redje idemo. Sada nam je jedan auto u kvaru pa ne mogu nigde da mrdnem, inace stavim ja njih oboje i odemo do grada u setnju, igraonicu..

O poslu nekome mogu samo da sanjam trenutno, sto me izludjuje opasno.



_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 807
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 11:22:20   
Maraj
Dobro jutro

branki ne znam koliko ti B ima tacno godina .... pa nisam ni upucena da li znas da imas pravo na 100% bolovanja do njegove 5.godine. ? Dakle ne moras uopšte da radis dok ne napuni 5 godina a primas 100%

Jess skinula sam te mladezw il sta je vec bilo na vratu , u četvrtak. Sad mi je vrat sav u ranicama. Kako su spaljivali tako mi je sad vrat sav istackan i crven. I boli me... mazem pantenol tj kupila sam neki u spreju. Valjda je isto dejstvo kao i pantenol krema. Al se sad mnogo vise vidi nego ranije. Samo da se smanji sad ova upala koze. Malo me sramota od ljudi napolju , pomisliće neko da sam zarazna . Bas se dosta vidi

(odgovor članu ivaMark)
Direktna veza do poruke: 808
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 11:46:33   
Maraj
Ustvari , sad razmisljam nozda nije 100% vec 65%. Nisam za to sigurna. Mame s kojima ja imam kontakt su najcesce na ninimalcu. Pa ine kad su na bolovanju primaju 100%.
Al znam da mozes do B 5.godine da si neprekidno na bolovanju

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 809
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 12:13:40   
branki*
Hvala,maraj!jeste,ta nadoknada je 100 posto.ja to prvo nisam znala,a posle sam ostala trudna sa bokom,pa sam svejedno bila na bolovanju,tako da sam koristila svega tri meseca te posebne nege i to mi sad istice,jer moj b sutra puni pet godina,pa sam ja otvorila obicno bolovanje za sebe.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 810
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 12:23:25   
Sanjica26 RR
Branki do kad si sad uzela bolovanje?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 811
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 12:27:29   
Jole84
Mamike drage, samo da vas pozdravim user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 812
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 12:46:30   
emicaa
Mamice i od mene imate pozdrav.Išli jutros u nabavku sad treba da smislim ručak a stvarno niti mi se kuva niti mi se jede,mogla bih ćevape što moj tata pravi user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 813
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 14:41:32   
Mala Elena
Branki, kad pre 5 godinica, verovatno ti je proletelo! I ja pocela da razmisljam o drugom rodj., Eleninom...kako, gde...? Najgore sto je mala beba sada tu, mislim, da zovem ljude kuci pa da se ostane po ceo dan i da bude toliko dece, mozda se zarazi nekim virusom otkud znam...a ako uzmemo igraonicu u startu bacamo 200 e vise. Hm.
Emice, ja nosam Petru, rucak tek u najavi. Jela bih sta god samo da neko drugi spremi user posted image
Bice pilecih fileta sa umakom od spanaca i kackavalja i supica...mnjam bas sam gladna sad.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 814
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 15:02:10   
superm

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Superm kreni da ga inhaliras na 8 sati.


Znam, konsultovala sam se sa Torbicom.user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 815
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 15:40:26   
suzi kju
Dan mame, meni došli mama i tata. Sad su kod tetke otišli a ja kuliram, mm sprema ručak pošto će mama i tata tamo da ručaju.
Tata sutra ide a mama ostaje neki dan da mi malo pomogne.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 816
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 18:59:12   
Maraj
U suzi super , za mamu i pomoć.
mi danas obilazimo parohiju user posted image bili kod strica od mm sad smo kod mojih

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 817
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 19:05:09   
popkica bebic
Vece, mamike!
Ja gorim, od sinoc imam povisenu T, upalila mi se leva dojka. Slusam savete patronazne, ali ako do sutra ne bude bolje, u ponedeljak lekaru. Moje dete slabo spava, nocu je Bogu hvala bolja situacija, ali preko dana haos od grceva.

_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 818
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 19:05:34   
mati
Zdravo mamite... Ja sam jos uvek sama sa decom, vrtoglavice i dalje muce pa ne samo da ne pisem nego i ne stignem da procitam sta se pisalo. Sad mame na rodjendanu razglabale gde ce decu, u vrtic ili pri skoli u predskolsko. Ali Mata ce sigurno nastaviti u vrticu jer nam je prekoputa , a i pri skoli je samo na cetri sata, morale bi opet babe da dolaze. Iskreno dosadile mi za ova dva meseca koliko mm nije tu.user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 819
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 20:43:32   
Maraj
Joj popkice.....ma ja mojoj patronaznoj nista nisam verovala. Da sam je slusala ko zna kako bi se scenario sa L pupcanim patrljkom zavrsio. Sva sreca pa sam procenila da veze s vezom nema pa sam kontaktirala pedijatra. Bolje idi kod dr. Tusira je toplom vodom i daj detetu da sisa. Vidi ima tema vezano za to da ja sad nesto ne pogresim u savetovanju

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 820
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 21:35:17   
jess021
Popkice, ima tema mastitis, pa procitaj i uradi sve sto mozes, od listova kupusa, masiranja, vrele vode, sikenja....i da ti sto pre bude bolje.
Mame, ja sam lipsala. Danas sam se naradila sto nisam od pre trudnoce, jos veceras imali goste, a imamo ih i sutra, jeeeeuser posted image
Mati, pa sta je na kraju uzrok tvojim vrtoglavicama?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 821
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 22:20:19   
superm
Mati, da nisi anemična? Uradi krvnu sliku, gvožđe obavezno.
Popkice... New Mom najbolje zna, dođi nekako do nje. Nadam se da će proći. Ja sam 2 ili 3 puta imala problema sa dojkama. Stavljala sam kupus pa kesu preko ali da bradavica bude slobodna. I tako prenoći. Češće dojenje, tople obloge pre podoja, hladne posle.

Inače, sad smo i mm i ja i beba slinavi...

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 822
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 22:29:16   
emicaa
Popkice najbolje pošalji poruku New Mom,najlakše ako imaš fb da joj tamo pišeš.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 823
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 22:37:30   
IvanaSK RR
Sinu na vratu napipali neki cvoric. Zali se da ga boli to. U panici sam da nisu zauske, jer ne znam kako ce to uticati na trudnoću.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 824
   RE: Razgovori mama 02/16 [chat]
27.2.2016 22:48:26   
Sanjica26 RR
Ivana ne mora da znaci. Mozda mu je samo pao imunitet.
Moje devojcice spavaju. I ja Sam legla.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 825
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.
10 načina kako možeš pomoći prijateljici k...
Pomoć oko gostiju kojih nakon porođaja zaista ne manjka, korisni pokloni umesto skupih poklona za bebu i ohrabrivanje i ...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here