|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
2.3.2016 15:19:30   
IvanaSK RR
Čestitke!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
3.3.2016 7:31:14   
vikiveki
Hvala puno RR i sponzoru na ovoj nagradi,krema je zaista super.user posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
3.3.2016 8:15:26   
nikiteki
Cestitam drugari

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
3.3.2016 10:41:33   
Anarunika
Hvala vam , volimo Pharmalife proizvode i pisacu iskustva i dalje jer ce ih biti user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
3.3.2016 22:15:38   
Gordana NS
Hvala puno. Uživaćemo u mackanju, lepom mirisu, a posebno u rezultatima.

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
16.3.2016 13:03:05   
Anarunika
Stigao CortinaT ! Hvala mnogo sponzorima i rr,najbolji ste! user posted image

(odgovor članu Gordana NS)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
16.3.2016 15:06:27   
vikiveki
I nama je stigao CortinaT hvala još jednom RR i sponzoruuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
17.3.2016 12:06:35   
aleksandrici
Majka sam dvoje dece,medicinska sestra po struci.Ispocala koža?A ne !Ne više !Od kada koristim CortinaT kremu,kao preventivu ja sam oduševljena.Možete zamisliti koliko puta dnevno operemo ruke.Koža suva,ispucala,imam alergiju na hladnoću,svrbi,boli,strah me da pokvasim ruke vodom.CortinaT je krema koja mi je olakšala život i mojoj deci i meni.Nema više crne crvenila ni bola.Znate ,nemojte nikom reći,ali ja ima sebore i perut i koža glave mi je izuzetno suva i svrbi me.Pokušala sam da namažem CortinaT i verujte svrab je nestao a ja sam osetila takvo olakšanje.Preporučujem ga svima,ne samo maloj deci.I nama odraslima i te kako dobro dođe.Sin radi sa pločicama i kad odlazi na put prvo u ranac stavi kremu pa sve ostalo.Idealna krema za sve tipove kože,uverite se sami.Probajte,bićete zadovoljni.Obećavam!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
17.3.2016 14:59:19   
vikiveki
Ja sam danas CortinaT preporučila majci jednog dečaka kod mene u grupi,i dala sam joj tj poklonila jednu kremu jer odavno ima ekcem oko oka.Dečak je jako pametan i ja ga obožavam,svaki dan me oduševljava svojim izjavama...držim fige da mu CortinaT reši problem,a ja sam sigurna da hoće

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
20.3.2016 23:56:39   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: Disic

Želela bih da pohvalim CortinaT kremu. Moje dete ima ekcem od rodjenja, sada ima četiri godine i ekcem samo po rukama, njegove ruke su bile u jako lošem stanju obzirom na zimu i često pranje ruku. Bili smo u stacionaru u Lipovici i tamo mi je jedna mama rekla za CortinaT kremu, obzirom da su svi primetili u kakvom stanju su mu ruke, bile su skroz crvene i pošto ga ne mogu uvek iskontrolisati uveče dok se uspavljivao on je češao svoje ruke i napravio je rane, verujte mi da me je bilo strah kada sam videla kakve su mu ruke. Uzela sam CortinaT kremu i počela da mu mažem ruke, već sutradan ruke su bile mnogo bolje, ostali su tragovi češanja, crvenilo i svrab se povukao. Posle nekih nedelju dana ruke su mu skoro skroz dobre, sada ima još malo ekcema. Koristila sam razne kreme ali ni jedna mu nije pomogla, a pogotovo ne kada su mu u ovakvom stanju ruke u kakvom su bile. Posebno mi se svidja što je bez kortikosteroida i mogu bez straha da mu mažem ruke i koža je brzo upije. Hvala Vam


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
21.3.2016 8:17:41   
nikiteki
Cerkici i sinu mi se pojavio ekcem na kolenima i butini i bas stalno mazem raznim kremama ali sada cu da probam CORTINAT nadam se da cu uspeti da nestane

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
23.3.2016 12:37:55   
nensifensi
CAO DRUGARI!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
23.3.2016 12:52:39   
nensifensi
POKUSAVAM DA STAVIM SLIKU U PORUKU ALI MI NEIDE, ZNA LI NEKO?

(odgovor članu nensifensi)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
23.3.2016 13:33:26   
dunja RR
nensi, ovde možeš videti kako da dodaš sliku KLIK, idi preko slikomata.
Ako ne uspe, javi.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nensifensi)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
23.3.2016 14:02:46   
nensifensi
Hvala puno izgleda da radi, probala sam na probnom, sad cu da napisem nesto i da stavim slike.....kada mi dete bude dozvolilouser posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
23.3.2016 16:57:42   
nensifensi
user posted image user posted image Ovo su moji sinovi, korisnici CORTINATA. Moj stariji sin Nemanja sada ima 4 godine ima ekcem od svojih nepunih godinu dana. Koristili smo sve sto smo culi i sto su nam prepisivali sve uglavnom skupi a i sa kortikosteroidima.Medjutim dok je mazao to je bilo ok a posle se opet vracalo i sve tako jovo nanovo.Kada dodje zima i hladnije vreme njemu se to odmah pojavi. Pre je bilo na obrazima sada mu se pojavljuje gde je tanka kozica na licu kod usiju i na kapcima i ispod ociju. Tako da visem nisam znala sta cu, jer je na nezgodnom mestu blizu oka a zna bas da mu se zacrveni i da ga svrbi. Za CORTINAT sam cula od drugarice koja mi je preporucila jer je pomogao njenom detetu. Evo mazem vec par dana i vidno mu se smanjilo crvenilo i polako mu se povlaci sto je najbitnije. Mladji sin takodje od zubica kad balavi zacrvene mu se obrascici a i ma malo i po nogicama tako da se i on macka sa CORTINATOM. A sad dodjoh i ja na red, posto mladji sin ima godinu dana i 12.5 kila a sa sest meseci je imao 10 kila samo od dojenja ja nastradah. Za to vreme sam bila tri puta bolesna i oslabio mi imunitet tako da se i meni pojavio ekcem na nogama eto tako da im mama sad malo ukrade kreme i maze kad stigneuser posted image Koristili smo i druge proizvode Pharmalife ali nisam znala za CORTINAT, znam takodje da su proizvodi Pharmalife skuplji u Italiji nego u Srbiji. Uglavnom svi primete promene kod Nemanje tako da im kazem za kremu i ishvalim CORTINAT. POZDRAV

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
23.3.2016 22:29:41   
Maraj
user posted image

user posted image


evo i nas user posted image
pored toga sto nam CortinaT sluzi kao pomoc za ceste ekceme koji izlaze bebi od 5 i po meseci na licu, CortinaT nam je i jedna od omiljenih "igracki" user posted image

(odgovor članu nensifensi)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
24.3.2016 8:02:36   
nikiteki
Nama se navratio ekcem opet moracu da kupim opet CORTINAT kremu

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
31.3.2016 21:10:44   
marketing RR
Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savete, deliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju CortinaT krema, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa CortinaT-om.

Želimo da čujemo vaše utiske, šta je to što vam se dopada kod CortinaT-a, na koji način je pomogao vama i/ili članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da CortinaT pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.


Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za Cortinat krem (mesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog meseca, žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće tri pobednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Konkurisanje, podrazumeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic, odnosno da će fotografija ukrasiti isti sajt.

Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila verodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Lifemedic.




Šta je ekcem?

Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj obolelih kod nas i u svetu. Taj porast je posledica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dečiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se leči uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rešenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)

Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, proizvela je prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem, koja brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno neguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.


Za decu od rođenja ( 0 meseci ) i za odrasle.


PROČITAJTE VIŠE ...



Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom delovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

user posted image


Radujemo se unapred vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.


< Poruku je uredio lesica RR -- 15.11.2016 23:21:01 >

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
31.3.2016 22:37:02   
nikiteki
Najbolja krema koju sam koristila do saduser posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.4.2016 14:11:14   
marketing RR


Dragi naši,

Najpre želimo da vam se zahvalimo na iskustvima koje pišete u ovoj temi. Drago nam je da su iskustva pozitivna, i da CortinaT krem postaje prijatelj mnogih porodica u Srbiji.


Žiri, sastavljen od predstavnika kompanije Lifemedic, odabrao je tri pobednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).



Prvi dobitnik CortinaT kreme za mart je:

nensifensi



IZVORNA PORUKA: nensifensi

user posted image user posted image Ovo su moji sinovi, korisnici CORTINATA. Moj stariji sin Nemanja sada ima 4 godine ima ekcem od svojih nepunih godinu dana. Koristili smo sve sto smo culi i sto su nam prepisivali sve uglavnom skupi a i sa kortikosteroidima.Medjutim dok je mazao to je bilo ok a posle se opet vracalo i sve tako jovo nanovo.Kada dodje zima i hladnije vreme njemu se to odmah pojavi. Pre je bilo na obrazima sada mu se pojavljuje gde je tanka kozica na licu kod usiju i na kapcima i ispod ociju. Tako da visem nisam znala sta cu, jer je na nezgodnom mestu blizu oka a zna bas da mu se zacrveni i da ga svrbi. Za CORTINAT sam cula od drugarice koja mi je preporucila jer je pomogao njenom detetu. Evo mazem vec par dana i vidno mu se smanjilo crvenilo i polako mu se povlaci sto je najbitnije. Mladji sin takodje od zubica kad balavi zacrvene mu se obrascici a i ma malo i po nogicama tako da se i on macka sa CORTINATOM. A sad dodjoh i ja na red, posto mladji sin ima godinu dana i 12.5 kila a sa sest meseci je imao 10 kila samo od dojenja ja nastradah. Za to vreme sam bila tri puta bolesna i oslabio mi imunitet tako da se i meni pojavio ekcem na nogama eto tako da im mama sad malo ukrade kreme i maze kad stigneuser posted image Koristili smo i druge proizvode Pharmalife ali nisam znala za CORTINAT, znam takodje da su proizvodi Pharmalife skuplji u Italiji nego u Srbiji. Uglavnom svi primete promene kod Nemanje tako da im kazem za kremu i ishvalim CORTINAT. POZDRAV








Drugi dobitnik za mart je:

Maraj


IZVORNA PORUKA: Maraj

user posted image

user posted image


evo i nas user posted image
pored toga sto nam CortinaT sluzi kao pomoc za ceste ekceme koji izlaze bebi od 5 i po meseci na licu, CortinaT nam je i jedna od omiljenih "igracki" user posted image





Treči dobitnik CortinaT kreme za mart je:

aleksandrici

IZVORNA PORUKA: aleksandrici

Majka sam dvoje dece,medicinska sestra po struci.Ispocala koža?A ne !Ne više !Od kada koristim CortinaT kremu,kao preventivu ja sam oduševljena.Možete zamisliti koliko puta dnevno operemo ruke.Koža suva,ispucala,imam alergiju na hladnoću,svrbi,boli,strah me da pokvasim ruke vodom.CortinaT je krema koja mi je olakšala život i mojoj deci i meni.Nema više crne crvenila ni bola.Znate ,nemojte nikom reći,ali ja ima sebore i perut i koža glave mi je izuzetno suva i svrbi me.Pokušala sam da namažem CortinaT i verujte svrab je nestao a ja sam oset_ila takvo olakšanje.Preporučujem ga svima,ne samo maloj deci.I nama odraslima i te kako dobro dođe.Sin radi sa pločicama i kad odlazi na put prvo u ranac stavi kremu pa sve ostalo.Idealna krema za sve tipove kože,uverite se sami.Probajte,bićete zadovoljni.Obećavam!



Čestitamo dobitnicima, i molimo vas da nam na pp pošaljete podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.




Očekujemo i dalje vaša iskustva, pišite nam! user posted image


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.4.2016 16:24:17   
nensifensi
HVALA PUNO, POZDRAV

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
4.4.2016 19:35:02   
nikiteki
Cestitam

(odgovor članu nensifensi)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
5.4.2016 15:39:13   
Maraj
Hvala ziriju puuuno! Drago nam ne da smo dobitnici ove fenotalne kreme!

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
10.4.2016 8:45:49   
wivern
Prošle godine sam imala velikih problema sa koprivnjacom, i negde u tom periodu mi se pojavio i dermatitis na licu. Imala sam velike suve pečate na većem delu lica koji su me jako svrbeli, i izgledalo je kao da mi se koža peeuta. Dermatolog na ringeraji mi je preporučio da probam cortinat kremu, i bukvalno posle 3 dana se moje lice vratilo u normalu. Od tad stalno koristim kortinat, možda i preterujem sa mazanjem user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



Click Here